Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

Daria

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

OlaB

Witam. Chciałabym się dowiedziec czy są może przyjęcia do zakładu? I jak wyglądają zarobki?

jkoa

Organizacja pracy mogła a nawet powinna być lepsza @Gaga, no ale koniec końców tak źle nie jest, fajnie, że można w tej firmie liczyć na umowę o pracę, jest to bardzo ważne, dzięki temu ma się pewność zatrudnienia

omil

Do Gaga. Dzięki i również pozdrawiam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Gaga

Do omil Masz rację co do pracy - mi się podobała, lecz co do rządzących to porażka. Brak organizacji pracy. Nieraz potrafiłam zmienić 3 razy stanowisko w ciągu 4 godzin. DOdatkowo jak można w piątek o godzinie 15.00 ogłaszać, że sobota jest pracująca. Z tych i innych powodów zrezygnowałam z pracy w tej firmie. Pozdrawiam

blue

Do omil. A o której "czerwonej" piszesz? Mam swój typ, ale nie wiem czy z dobrej zmiany typuję.

omil

Widzę tu tyle samo plotek, co w firmie. Aż żal... Szkoda, że swojej energii, którą poświęcacie na plotki, nie wykorzystujecie na hali podczas pracy. Oczywiście, że życie prywatne nie powinno nikogo postronnego intetesować. Niestety nie w tym zakładzie. To nie tak, że teraz źli pracownicy wtykają nos do życia kierowniczki i ją oceniają - to karma. Zło wyrządzone komuś, wcześniej czy później do nas wróci. Niecała kadra brygadzistów jest też kryształowa. Jedna z pań "czerwonych" nie ma np. za grosz poszanowania dla osób sobie podległych, poza swoimi ulubienicami. Nie zauważa faktu, że ludzie się z jej działów zwalniają, gdyż mają dosyć współpracy z taką osobą. Wiadomo, że stanowisko zobowiązuje, ale mimo to można pozostać człowiekiem i szanować swoich pracowników. U tej pani szacunku nie zaznacie, a przykładów na złe traktowanie jest trochę. A co w czasie swojej pracy robi w/w brygadzistka? Albo stoi z rękami założonymi, albo siedzi, albo podpiera stoły. Szef kiedyś powiedział, że każdy na naszym zakładzie musi na siebie zarobić. Ta pani, to przykład że jednak nie każdy. Jest to jedyna "czerwona" na zakładzie, która nie robi praktycznie nic - chyba że szef jest na hali... Niech się brygadzistka nie obawia - to wszystko zło też kiedyś do pani wróci. W końcu Lubsza, to nie koniec świata. Wszystkim życzę udanej majówki ;)

kameleon72

My dużo płacimy za świeczki? Ty plotek wiesz doskonale ile nasze wyroby kosztują w sklepie,więc nie narzekaj.Poza tym to nie jest artykuł pierwszej potrzeby i wcale nie musisz kupować jak Ci za drogo.Na miejscu P.Ani zrobiłabym wszystko żeby sie dowiedzieć co to za wredna hiena wypisuje o jej życiu prywatnym,bo to już jest cios poniżej pasa.Twoja kultura Gaga jest na poziomie zerowym!!!

Anna Kusina

Muszę odnieść się do wpisu wyżej ponieważ nie pozwolę ,by ktoś szkalował moje imię w miejscu publicznym jakim jest forum internetowe.Moje życie prywatne jak sama nazwa wskazuje dotyczy sfery życia,która nie jest związana z moją pracą zawodową.Nie wiedziałam,że mam założony podsłuch i dzikiego lokatora w mieszkaniu ,który dokładnie wie jak wygląda moje życie I uważa ,że ma prawo komentować, wydawać na jego temat osądy i oceniać kto co zrobił. Skoro jest tak odważny żeby wygłaszać takie tezy to pewnie też ma świadomość,że za zniesławienie mogę wytoczyć sprawę sądowa z artykułu 212 kodeksu karnego.

Gaga

Do plotek to za mało wiesz bo Kierownicza Ania też rozbiła małżeństwo a teraz wygoniła męża. A Ciebie widocznie boli stanowisko nowej z biura.Może dla Ciebie Ania jest ok ale dla mnie fer nie była .

plotek

no tak bardzo dobrze że się rozwija, szkoda tylko że my za te piękne wyroby musimy tak dużo płacić. Być może tyle to kosztuje, albo pokrywamy koszty za biuro, a właściwie za tą nową z biura. Zauważyłam że ona to wynosi kartonami świeczki. Kierowniczka Ania jak dla mnie OK, nadaje się na to stanowisko. aaaa w ramach plotek - do kaka Emotikon wink to ta nowa z biura musiała uciekać z Autoli bo sobie tam nagrabiła i podrywała różnych gości. W końcu udało jej się, smród się ciągnął za nią, brak sympatii, itp. Emotikon smile więc wykorzystała sytuację i mamusia ją tu wcisnęła, pewnie kosztem pani Ewy - jednej zabrała męża, drugiej zabrała pracę

omil

W tym roku mamy cztery tygodnie urlopu, czyli 20 dni. Plus jeden dzień na Wielki Piątek, plus jeden dzień na 2-go maja, plus jeden dzień na piątek po Bożym Ciele. Razem 23 dni. Resztę zr swojego 20-to dniowego urlopu można dowolnie wykorzystać ;)

dżastin

W tym roku mamy przewidziany czterotygodniowy urlop z powodu remontu. Szef będzie powiększał biuro kier. Anny w poprzednim już się nie mieściło jej ego.

kameleon72

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie,jesteście okropni.Jak można wypowiadać się o czymś o czym nie macie zielonego pojęcia.Przestańcie plotkować i zajmijcie się własnymi sprawami.Co do pracownika, który był w sobotę i zarobił a się nie narobił,to jest zwykłe świństwo pisać o takich rzeczach.Co Ciebie obchodzi pies P.Ani,ty miałaś przyjść do pracy i uczciwie zarobić a nie wypisywać na forum takie bzdury.Wstyd.

Co Wy narzekacie , ja byłam w sobote u kierowniczki Ani 100% zarobiłam i się nie narobiłam,bo kierowniczka z brygadzistkami były zajęte bawieniem jej psa a zero zainteresowania pracą .To gdzie jest lepiej?

kaka

Wiadomo że to firma rodzinna, więc władza podzielona jest między właścicielami - no szkoda tylko że wg nich kasa decyduje o mądrości, poczuciu własnej wartości itd. Wiem, że przy tylu zatrudnionych trudno jest wszystkich traktować personalnie, jednak szacunek należy się każdemu. Ale jak ma być dobrze na produkcji, skoro nawet w biurze jest nie halo - Kasia ok ma swoje jazy ale jest przewidywalna, Gosia...hmmmm tu nie chcę się wypowiadać, księgowy miły, Ewcia - tu dochodzą nas różne słuchy - pracuję tu dość długo i powiem że to najfajniejsza, ludzka dziewczyna - nie sądzę żeby się zwolniła w ciąży i jeśli wygryzła ją córka nowej księgowej - to nieźle ze tak ją potraktowano. Dużo z Was stwierdza, że Szef jakby wiedział co się dzieje to nie byłoby tak źle.. ale czy On nie wie??

Ciekawy

Poszukuję informacji o świeczkach, czy są dobrze wykonane?Najlepiej od osob które je znają od podstaw. Bede wdzieczny o informacje na maila swieczki.ozdoby@wp.pl

blue

Do sol. Nie będę komentować twoich przemyśleń, co do mojej osoby, bo ciężko osiągnąć by było twój poziom - a raczej jego brak. I na tym zakończę temat. Zastanawia mnie tylko, co szef dał w tym roku wszystkim oprócz pracy i pensji, na którą każdy pracownik tej firmy zarabia własnymi rękoma? Pozdrawiam serdecznie.

blabla

To niesamowite jak żal serca ściska.A życzeń nie składaj podszytych fałszem,bo nic nie są warte.Złe słowa wracają ze zdwojoną siłą

Szef

W tym roku dałbym Wam dużo więcej ale nie byłoby na spa i roczne premie dla brygadzistów i kierowników, a oni by tego nie przeżyli. Płakali by cały rok i szczelili focha ,a Wy moi wspaniali pracownicy jesteście mistrzami w swoim fachu . Jesteście wielcy i bogaci duchem. Co by z Ww zostało jakby im zabrać stanowiska i pieniądze- pustostan. Życzę Wszystkim bez względu na kolor koszulki zdrowych i spokojnych Świąt Bożego. Narodzenia niech będzie to czas na przemyślenia i refleksje.Bartkowicze w grupie siła. Pozdrowienia dla sol. Zbyt dużo czasu spędzasz przy kompie szkoda wzroku

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Wójcicka 12
    55-200 Bystrzyca