Bispol Sp. z o.o.

Głuchów

Bispol Sp. z o.o.
3 10

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakie są mocne strony pracodawcy Bispol Sp. z o.o.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Konstancja Pęczek

Bardzo polecam wyjazd przez biuro Bispol z Jasła do Szwecji przede wszytki ze względu na zarobki koło 1500 euro na rękę na miesiąc. Zapisana jestem razem z koleżanką już na ten rok i licze że się uda. Jak ktoś myśli że pola truskawek są w centrum miasta, kwatera to apartament dla par a transport odrzutowcem i na pokładzie podają darmowego szampana to nie ta bajka. No i nie każdego stać na wycieczke do Szwecji i z powrotem bo sie mieszkanie nie podoba. Luksusów nie ma ale jest tanio i wszystko co potrzebne pralka prysznic kuchnia, blisko na pole. Jeśli ktoś chce szybko (nie bez wysiłku) zarobić porządną kasę (bez języka i doświadczenia), bez stresu, że zarobione pieniądze zostaną wypłacone jak ci wygodniej to jest ta bajka. Właśnie przyszły mi pocztą dokumenty od firmy do rozliczenia podatku, więc praca na pewno legalna. Pozdrawiam,

Kas
@Konstancja Pęczek 02.03.2018 13:29

NIE TA FIRMA!! PRZEZ TAKICH CO CZYTAĆ NIE POTRAFIĄ OCENY NIE SĄ WIARYGODNE!! NA CZYM MOGĄ SIĘ OPIERAĆ LUDZIE ZAINTERESOWANI PRACĄ W BISPOLU W GŁUCHOWIE JAK WYPISUJĄ TU KOMANTARZE O ZBIORACH W SZWECJI.. MASAKRA

Łukasz Jabbar

W zeszłym roku skorzystałem z biura i jestem mega zadowolony. Praca była przy zbiorach borówki po 8h dziennie, jeśli ktoś chciał sobie dorobić to była możliwość zostania na nadgodzinki Ludzie z którymi pracowałem w 90% byli polakami także jeśli ktoś ma problem językiem to nie ma sie czego obawiać Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne wszystko było tak jak zostało dogadane w biurze w Polsce wyjazd i przyjazd bez problemu na miejscu warunki zakwaterowania może nie były jak w Hiltonie, ale normalne godne warunki do tego żeby sie wyspać umyć i zrobić cos do jedzonka Jeśli chodzi o stawkę godzinową i wypłatę pieniążków również nie było problemów wszystko tak jak ustalone na miejscu  w tym roku też mam zamiar sie wybrać tylko teraz staram sie zebrać jakąś grupkę osób bo wiadomo zawsze to raźniej

Kas
@Łukasz Jabbar 09.03.2018 13:27

NIE TA FIRMA...

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Bispol Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

ja

sąpytaniabrakodpowiedzi

Weronika

@Ja, masz rację - chodzi o Bispol z Głuchowa. Czy masz jakieś opinie na temat tej firmy jako o pracodawcy? Bispol prowadzi obecnie nabór na dużą ilośc stanowisk specjalistycznych oraz na staże. Czy ktoś z Was już miał okazję spróbowania swoich sił w rekrutacji? Chętnie poznamy nowe szczegóły dotyczące tej firmy.

Worker

Czy w tej firmie jest 4-ro brygadowka? Pozdrawiam.

Kamila Staniec

Ja byłam z biura Bispol w zeszłym roku i bardzo dobrze wspominam wyjazd. Praca była przy zbiorach borówki po 8h dziennie, jeśli ktoś chciał sobie dorobić to była możliwość zostania na nadgodzinki Ludzie z którymi pracowałem w 90% byli polakami także jeśli ktoś ma problem językiem to nie ma sie czego obawiać Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne wszystko było tak jak zostało dogadane w biurze w Polsce wyjazd i przyjazd bez problemu na miejscu warunki zakwaterowania może nie były jak w Hiltonie, ale normalne godne warunki do tego żeby sie wyspać umyć i zrobić cos do jedzonka Jeśli chodzi o stawkę godzinową i wypłatę pieniążków również nie było problemów wszystko tak jak ustalone na miejscu  w tym roku też mam zamiar sie wybrać tylko teraz staram sie zebrać jakąś grupkę osób bo wiadomo zawsze to raźniej

Ja
@Kamila Staniec 28.02.2018 13:11

Ale to nie o tą firmę chodzi....

Adam krzyz

Boże ludzie wyjeżdzacie zagranice na prace sezonową i czego sie spodziewac ze bedziecie spac w 5 gwiazdowych hotelach i nic nie bedzie robic warunki w pracy beda super?? zastanowcie sie wogole co wy wogole piszecie ?? skoro biora do takich prac ludzi z zagranicy bo miejscowi nie chca tam pracowac to czego sie spodziewacie??? pomyslcie troche

Do abc

Dobrze mowi. Wiem cos o tym.

Do piotrek

Powiedz na ktorej hali pracowales ze mowisz ze wszystko wporzadku? Trafiles pod dobre skrzydla?

Piotrek

Polecam pracowałem 2 miesiace wszystko jak najbardziej wporządku

Knot

Zarobki jak na Łańcut w miarę ok, marnotrawstwo na pierdoły zamiast potrzebnych rzeczy, jak nie podniosą wypłat to się zwalniam

Abc

Nigdy w życiu traktują ludzi jak szmaty .... dziwię się że mają pracowników nie polecam

marcin

nie wiecie czy potrzebuja kierowcow ce w bispol ???

Gość

No szkoda tylko ze w lecie temperatura osiąga 60 stopni na hali i jak to wogóle pracować tragedia powinni coś z tym zrobić ...

marcin

nie poszukuja kierowce ce do bispolu ???

kulka

jak wyglada praca magazyniera ?

bbhj

prawda jest taka ze ok jak ktos chce pracowac to bedzie owszem..zarobki nie sa zle jak na ta prace ..ale ....ludzie ,operator z duzym stażem widzac nowe osoby kompletnie bez doswiadczenia podkreca maszyne by szybko zniechecic nowicjusza..okazuje sie pozniej ze jednak nie kazdy jest taki zly, sa i operatorzy ktorzy traktuja po ludzku ale to naprawde wyjatki...ale najgorsze w tej pracy to jest jak malolata jest operatorka i jedzie jak po szmacie po starszych od siebie osobach wysmiewajac ich jakie to sa nieudaczniki poprostu zenada. czy polecam?? kazdy niech sam sie przekona...

oki

Ludzie dają tam sobą tyrać za grosze.

Litfa
@AS 18.03.2017 11:15

Niestety - tak jest. Bat w postaci objętego wynagrodzenia zasadniczego (na co innego się umawiasz, co innego dostajesz) demotywuje załogę. Zero motywacji. Zero pochwały za rzetelność. Dramatyczne zarobki. Czarna zmiany.

Jak komuś zależy na pracy to będzie pracował. Najbardziej narzekają te osoby co przychodzą na wakacje

Mir

Witam. Poszukują do utrzymania ruchu, może ktoś napisać jak wygląda praca w tym dziale.

maly

witam firma duża ale wykorzystuje ludzi na maksa

Morfeusz

Witam.Chcialbym zapytać jaka atmosfera w tej firmie i czy warto tam sie starac o zatrudnienie na produkcji.Dzieki za info

Zostaw opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bispol Sp. z o.o.