Bispol Sp. z o.o.

Głuchów

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

bbhj

prawda jest taka ze ok jak ktos chce pracowac to bedzie owszem..zarobki nie sa zle jak na ta prace ..ale ....ludzie ,operator z duzym stażem widzac nowe osoby kompletnie bez doswiadczenia podkreca maszyne by szybko zniechecic nowicjusza..okazuje sie pozniej ze jednak nie kazdy jest taki zly, sa i operatorzy ktorzy traktuja po ludzku ale to naprawde wyjatki...ale najgorsze w tej pracy to jest jak malolata jest operatorka i jedzie jak po szmacie po starszych od siebie osobach wysmiewajac ich jakie to sa nieudaczniki poprostu zenada. czy polecam?? kazdy niech sam sie przekona...

oki

Ludzie dają tam sobą tyrać za grosze.

AS
@oki 11.03.2017 19:00
Ludzie dają tam sobą tyrać za grosze.

Najzabawniejsze jest to, że zarząd nie kuma, iż na rynku coraz ciężej o pracownika z kwalifikacjami. Jak tak dalej pójdzie, to cenni, dobrze wykształceni pracownicy będą odchodzić na potęgę. Na strefach czy w samym Rzeszowie zarobki na tych samych stanowiskach średnią są wyższe o 80%. Proponowane grosze w fabryce świeczek nijak się mają do dochodów firmy. Przykre jest to, że gro pracowników z tzw. "REJONU" tego nie dostrzega. Pracują i żyją na wsi więc nie myślą globalnie. Pracowałam tam jakiś czas i wiem, że najlepszy momentem była decyzja o odejściu. AS

Litfa
@AS 18.03.2017 11:15

Niestety - tak jest. Bat w postaci objętego wynagrodzenia zasadniczego (na co innego się umawiasz, co innego dostajesz) demotywuje załogę. Zero motywacji. Zero pochwały za rzetelność. Dramatyczne zarobki. Czarna zmiany.

Jak komuś zależy na pracy to będzie pracował. Najbardziej narzekają te osoby co przychodzą na wakacje

Mir

Witam. Poszukują do utrzymania ruchu, może ktoś napisać jak wygląda praca w tym dziale.

maly

witam firma duża ale wykorzystuje ludzi na maksa

Morfeusz

Witam.Chcialbym zapytać jaka atmosfera w tej firmie i czy warto tam sie starac o zatrudnienie na produkcji.Dzieki za info

Zostaw opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bispol Sp. z o.o.