Bispol Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Bispol Sp. z o.o.

L Nowy wpis

Znalazłem ofertę pracy dla kierowcy C+E. Na jakie stawki można tu liczyć? I po czyjej stronie są koszty paliwa czy napraw?

Nowy wpis

@L

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zachęcamy do aplikowania. Zapraszamy również do kontaktu z działem rekrutacji naszej firmy pod numerem telefonu 17 224 08 66.

Co jaki czas w Bispol Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Czy firma Bispol Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Barbara

Kogoś widzę zaciekawiła opcja dla handlowca, jeśli o biuro chodzi widziałam także na stronie ogłoszenie dla analityka HR. Ocenicie współpracę? Stanowisko ocenione ostało jako samodzielne ale mimo wszystko można nastawiać się na jakieś wsparcie w razie problemów? Jakie najczęściej mogą występować i jak sobie z nimi radzić? Jakieś porady dla analityka?

@Barbara

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Informujemy, że rekrutacja na stanowisko Analityk HR została zakończona. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/-a pracą w firmie Bispol zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.bispol.pl/kariera/.

Barbara
@Bispol Sp. z o.o.

Dziękuję, a można się dowiedzieć przy tym po jakim czasie wspomniana rekrutacja się zakończyła? Spora konkurencja była? Trzeba czekać na ewentualną rotację czy jest perspektywa na powiększanie zespołu?

@Barbara

Tak jak już pisaliśmy zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.bispol.pl/kariera/

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bispol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Tokarz - Frezer CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Dzony

Witam, Na jakie warunki może liczyć przedstawiciel handlowy, widełki płacowe, samochód jaki i czy można użytkować prywatnie? Pozdr

@Dzony

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy, rekrutacja jest w toku. Zachęcamy do zaaplikowania przez naszą stronę internetową www.bispol.pl/kariera/. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 17 224 08 66.

Trafiłam na ich ogłoszenie na pracownika produkcyjnego ale niestety ani słowa o wynagrodzeniu. Ktoś da znać ile się tu zarabia na tym stanowisku? No i czy to jest w ogóle praca zmianowa - jeśli tak to jakie są zmiany?

@Ewa

Dziękujemy, za zainteresowanie naszą ofertą. Praca na stanowisku pracownika produkcyjnego polega na pakowaniu świec i zniczy w opakowania jednostkowe i zbiorcze oraz składaniu opakowań. Kandydaci, zapraszani są na rozmowę rekrutacyjną, podczas której otrzymują informacje o warunkach płacy i pracy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 017 224 08 66.

Heh

Cześć. Idzie na miesiąc bez dodatkowych weekendów wyciągnąć ze 4tys na rękę? Praca na produkcji ofc.

Jesteśmy narodem który lubi narzekać, ale i doceńmy czasem. Serdeczne dzięki za pomysł i realizację zorganizowanego dojazdu do pracy. Świetna inicjatywa! Tego że jest darmowy to chyba się nikt nie spodziewał, niestety wiadomo że nie wszyscy maja pod sam dom i nie wszystkim się udało z tego skorzystać ale Ci którzy jeżdżą dziękują! Wygoda i oszczędność!

Nikt taki

Dla osób zaszczepionych jest 200zl a może by tak dla osób nie zaszczepionych po 100 zł. Rozważcie tę propozycję

nimek
@Nikt taki

Dla niezaszczepionych proponuje kupić parę książek żeby się doinformowali, a nie czerpali wiedzę z pseudonaukowych wypocin udostępnianych na fb przez płaskoziemców.

Zaszczepiła się i dostaniesz też 200

Jasiu
@Nikt taki

Niestety ale glos osób, które są przeciwne szczepieniom, jest silny, bo one są agresywne, chamskie i głośne. Głupota zawsze jest głośna. To są osoby, których podejścia do nauki i rozumu nie da się skruszyć, ważniejsze jest u nich to że kuzyn sąsiadki z 8 piętra słyszał w sklepie że jedna kobieta dzień po szczepionce umarła. Co prawda miała wypadek kumunikacyjny ale niesmak pozostał

@nimek

nimek Z całym szacunkiem, ale dysponujesz jakąś wiedzą ogólną na temat zdrowia, że krytykujesz innych bezpodstawnie? Pochwal się, co czytasz ????

Praca

Dzień dobry czy są obecnie przyjęcia.

@Praca

Nasze oferty pracy znajdują się na stronie www.bispol.pl/kariera/

Czy można dodatkowo pracować soboty?pozdrawiam

Czy można dodatkowo pracować soboty?pozdrawiam

Zainteresowana

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jestem zainteresowana ofertą pracy i już wysłałam cv. Pozdrawiam

Zainteresowana

W jakich godzinach odbywa się praca na produkcji?!

@Zainteresowana

Najpowszechniejszy jest trzyzmianowy system pracy w godzinach od 7:00 do 15:00, od 15:00 do 23:00 i od 23:00 do 07:00.

@Bispol Sp. z o.o.

Od pn do pt czy weekendy?

@Zainteresowana

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, jeżeli jest praca w weekendy to tylko dla grup pracujących według z góry ustalonego harmonogramu.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bispol Sp. z o.o.?

Aplikuj przez naszą stronę www.bispol.pl/kariera, gdzie znajdują się różne oferty także dla osób bez doświadczenia.

Ktoś

Jak wygląda praca na wyższych stanowiskach? Może ktoś się podzielić opinią? Jak wyglądają wymagania i wynagrodzenie ?

Tiger

Witam Jakie sa srednie zarobki netto Kierowcy C,CE?

bukuu

Co jaki czas są przyjęcia w Bispolu i w jakim czasie (o ile wgl) mogę liczyć na odpowiedź od nich po wysłaniu CV?

R.I.P

Co tam słychać w najlepszej firmie na Podkarpaciu? Jest coraz lepiej czy gorzej? :))) Pozdrawiam niezdecydowanych:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol Sp. z o.o. - Głuchów

• Jak się pracuje w Bispol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bispol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bispol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bispol Sp. z o.o.