Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

W odpowiedzi na wcześniejsze opinie mogę tylko powiedzieć że tak prawda jest wiele udogodnień. Praca jest na 2 zmianach , z tym że w sezonie po 10 godzin i soboty a czasami w niedziele i święta. Wypłata jest na czas . Na Boże Narodzenie paczki i na mikołajki, jak również premia roczna za niechorowanie. Zajączek był pierwszy rok. Szef jest ok i pomaga ludziom, ale to jaka jest rodzinna atmosfera to ja współczuję takiej rodzinności. Według pani Zdzisławy pracownicy to patologia.Trzymam tylko kciuki za panią Magdę bo mimo pozoru to kobietka z jajami ale i dla ludzi.

Nina

Teraz jest tyle pracy na wolnym rynku że nikt nikogo do pracy w Bartku nie zmusza. Nikt tu nikogo nie traktuje jak bydło . Jak ktoś chce pracowac to bedzie pracował i będzie zadowolony . To jest prawda ,że to jest firma rodzina. I atmosfera jest rodzinna. A nikt tu nikogo na siłę nie trzyma:-) :-) :-) :-) :-) :-)

pracuś
@Nina

Pozdrawiam Panią Kierownik A

anonimmmmmmmmm
@pracuś

Z tym zżyciem i brygadzistkami to bym nie przesadzał(a) Reszta się zgadza.

Nina

Oczywiście ze nikt nie pisze o dobrych stronach zakładu. Pracuję w tym zakładzie dobrych kilka lat. Wiele się zmieniło i to na dobre się zmieniło. Najlepiej kogoś oczerniać że nie ma szkoły albo robi błedy. Na wiele tych stanowisk kierowniczych nie było chetnych . Nikt nie c hci ał podjąć sie odpowiedzialności. Tak zwane pomarańczowe odwalają kawał roboty. Ale najlepiej oczerniać taki jest pracownik. To jest zazdrośc, że ktoś ma większą pensje ale na to one pracują. Nikt nie pisze właśnie o tym że zakład idzie pracownikowi na rękę. Że szef placi nagrodę na konieć roku ok. 800 zł. Dla tych co przepracowali caly rok.Jest paczka świąteczna jest zajaczek. Wypłata jest na czas , płacone sa nadgodziny. Na każdą umowe trzeba sobie zapracowac nikt nic w tym zakładzie nie dostanie za sie dzenie albo stanie . Tak było i bedzie . Nikt nie pisze że szef czy jego córka zawsze pomogą . A co do kierowniczki Magdy to też jest dziewczyna pracowita i pomocna. Ludzie ogarnijcie się i przestancie takie bzdury pisać. Wszyscy wiedzą jaki to jest zakład produkcyjny . liczą sie tu sezony jak jest potrzeba to trzeba pracować czy to jest sobota czy 10 godz. Ale po kopertki to wszyscy lecą mało sie nie pozabijają(pracownicy wiedzą co to są kopertki) pozdrawiam i dajcie sobie na luz .

kolo
@Nina

zgadzam się z tym ci co tu narzekają to po prostu nieroby i gdzie by nie pracowali będą narzekać pozdrawiam szary pracownik :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
sol

do blue: Piernik do wiatraka ma się tu tak,że wszyscy piszą tu na forum o poziomie kadry zarządzającej w firmie,oczekują szkoleń itd.,więc wypadałoby żeby osoba zarządzająca (obojętnie gdzie )reprezentowała jakiś poziom.Oczywiście błędy ortograficzne się zdarzają,ale słowo "szef"jest tak powszechne,że we mnie wywołało ogromne zdziwienie,że w ogóle można napisać je niepoprawnie. A co do ogólnego wątku to frustracja pracowników tej firmy jest rażąca,ale nie jest zaskoczeniem,gdyż wchodząc na forum jakiejkolwiek firmy produkcyjnej zobaczymy bardzo podobne opinie wygłaszane przez "zwykłych" pracowników.Dziwi mnie natomiast jednostronność;jakoś nikt nie napisze o udogodnieniach,które funkcjonują tam,a nie zdarzają się w innych firmach. Ktoś potrzebuje przyjść z jakichś powodów na inną godzinę do pracy nie ma problemu,ktoś bierze nagle urlop nie robi mu się problemu,ba ktoś czasami w ogóle nie dotrze do pracy i informuje post factum i żadnych poważnych konsekwencji się nie wyciąga.W innych firmach niestawienie się do pracy bez poinformowania o tym kończy się zwolnieniem dyscyplinarnym.Ktoś ma problem z pracą na 2 zmiany też wielokrotnie idzie się takiej osobie na rękę.Każdy kto pracuje wie ile osób ma możliwość pracy na 1 zmianę.W którym zakładzie zatrudniającym tyle osób ktoś na to patrzy?Nie oceniajcie wybiórczo czując się bardzo skrzywdzonymi i poszkodowanymi.Wytykacie wszystko brygadzistom,ale lata pokazały jak mało jest osób,które zdecydowały się podjąć takiego stanowiska,a przecież to "taki miód" i złota robota.

Może jakby ktoś zaczął myśleć w tej firmie z kierownictwa i brygadzistów to by było inaczej. Pomyśleć tylko że w takiej prężnie rozwijającej się firmie pracownicy są traktowani jak bydło. Zero szacunku, zrozumienia i jak tu mają przyjść nowi pracownicy. Jakby ktoś poszanował Tych co tam już są i czasami jeszcze wynagrodził jak trzeba , ale na to niema czasu. Teraz na nic nie ma czasu bo niby praca w systemie godzinowym ale do raportu trzeba wpisać jak najwięcej a może dadzą z 50 premi.

blue

A co ma piernik do wiatraka? To, że ktoś robi błędy ortograficzne ma go dyskwalifikować, że nie będzie dobrze zarządzać ludźmi? Puknijcie się w głowę. A co, w Bartku tego nie ma? A "czerwona" pani z moczenia, to jakie ma wykształcenie? A "pomarańczowa" na silikonach, to z jakimi błędami pisze, że nawet szef jak zeszyt przeglądał kiedyś, to się śmiał? W tej firmie rządzi mafia, co ma was - roboli głęboko w czterech literach. Liczy się rodzina, kumoterstwo. Docenia się tych, którzy kablują na innych. I tak to jest...

sol

do białej:co to za firma,ktora pozwala zarządzać 40-osobową załogą komuś kto robi błąd ortograficzny w słowie SZEF?? :P

Biala

A co do wypowiedzi przełożonych moja rada dla właściciela firmy,może warto zamiast w spa zainwestować czasami w firmę zewnętrzną zajmująca się szkoleniami zakresu psychologii, nie wszyscy jesteśmy urodzonymi przywódcami a to naprawdę ułatwi komunikację pracownik-przełożony dobrze, wyszkolony kadra zarządzająca to wizytówka firmy

biała

Hej niestety pracowałam w tej firmie około pięciu lat temu,chciałam żeby szew przedłuży mi umowę,miałam ciężką sytuację w domu,oczywiście umowy mi nie przedłużono,pracuje teraz a innej firmie, zarządzam 40-ma osobami i mam duże szansę na awans; radzę narzekajacym,zwolnijcie się,a co do pracy po 12h były takie czasy w firmie Bartek pamiętam cały sezon tzw zimowy pracowało się po 12h-były rok ok 98

biała

blue

Nie zapomnijcie dodać, że premia jak już jest to około 100zł. Uzależniona od wszystkiego. Czy wszystkie dni w miesiącu było się w pracy, a w sezonie czy również w soboty. I czy jest się miłym i grzecznym i zasuwa jak wół. Najlepiej jak się jeszcze kogoś podkabluje. Kaczuszka, co powiedziała to powiedziała - szef jej nic nie zrobi bo to konkubina syna. To tylko świadczy jaki mają stosunek do pracowników - bez komentarza. A wyjazd do SPA. Prawda, elita jedzie się bawić i na to kilkadziesiąt tysięcy jest. Szkoda, że zapomina się o zwykłych pracownikach, to dzięki nam idzie produkcja i to my robimy na was nieroby CZERWONE. Zamiast stać i gadać o duperelach, za robotę się wziąć!!! Ogłoszenie w gazecie, to też żenada - podstawa plus premie, hahaha. Płaca na godzinę to 11,30 brutto. Pracownicy z umowy o pracę mają jeszcze dodatek frekwencyjny, który wynosi ok. 300zł na miesiąc o ile jest się wszystkie dni. Jeżeli bierze się urlop lub oddaje za dzień z nadgodzin, to za każde wolne z w/w dodatku jest potrącane. Umowa zlecenie stawkę ma taką samą, różni się tylko tym, że za nadgodziny nie mają płacone 50% czy 100%.

Przedmówcy zapomnieli dodać że w Firmie Bartek Candles organizuje się wyjazdy do SPA. Premia jak najbardziej jest i to po 5000 zł. Ale wiecie : nie dla psa kiełbasa. Pracownik szarak ma pracować i cicho siedzieć.Zasłużeni dostają premię i jadą do SPA , żeby mieć siły na kolejny sezon jechać po ludziach.

Witam! zdanie z kontekstu które usłyszało około 20 osób nie sądzę!!! a co do tej premii ,która jest średnio 4 razy do roku to wstyd już się upominać!!! Pracę owszem można zmienić i pewnie takie czasy nastaną jak na razie nowi pracownicy po przepracowaniu tygodnia coś chyba nie tak!!! Ludzie milczą ale dlatego ,że posiadają kulturę osobistą i szacunek do pracy

pracownik ..

Witam krotki opis firmy. Brak premii chociaż w ogłoszeniu o pracę ją zapewniają. Jak zapytaliśmy o premię którą podobnie rozdają, Kierowniczka odpowiedziała cytuje,, Modne jest szperanie w smieciach i tam mozecie poszukac premii'':) pozdrawiam przyszłych pracowników

anonimmmmmmm
@pracownik ..

Przykre że pewne osoby przekręcają odpowiedz kierowniczki w sprawie premii - oczywiście powiedziane było że premii na razie nie będzie. Cytuje "Tam możecie poszukać premii" - nie użyto tego zdania. Proszę nie przekręcać wypowiedzi. Jak się mówi "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Zawsze można zmienić pracę jak komuś nie pasuje. Cieszmy się że ją mamy i nie wyrywajmy zdań z kontekstu. Pewnie że premia każdemu by się przydała. Aktualny pracownik

no niestety tak to wyglada pracowałem kilka lat tyle ludzi co sie przewinęło i pracowali naprawde dobrze i nie dostawali dalej umowy wogóle nie szanuja pracowników zrobisz co masz zrobic a potem spuszczaja cie w kibel w dosłownym tego słowa znaczeniu i nie konkurencja to pisze tylko ludzie którzy naprawde swoje tam przeszli uwież najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam

a po za tym praca tam bez zmian ja naprawde nie polecam pracowałem tam i czegoś takiego nigdzie nie widziałem a po za tym przychodzisz tam do pracy i dostajesz umowe zlecenie rypiesz nadgodziny a płaca normalnie żadnych dodatków nic kompletnie ludzie robili prawie 2 miesiace w miesiacu i za to brali po 1500zł wypłaty porażka

nie ma tam czegos jak rekrutacja zbieraja wszystkich kogo się da do pracy ale teraz nie licz na przyjecia jak przyjmuja to ok sierpnia bo wtedy zaczyna się sezon teraz nikt tam nikogo nie ztrudni ostatnio z tego co wiem to kupa osób poleciał

mk

ludzie nie piszcie takich głupot może i fakt luksusów tam nie ma ale jak ktoś chce pracować a nie tylko zarabiać to będzie, jak ktoś bardzo narzeka to powiem tylko jedno niech najpierw zadmakuje jaki miód jest w innej firmie na strefie w jelczu, np elica simoldes a potem mówi o tej, tu są naprawdę dobre warunki, i płaca nie najgorsza

ona.x
@mk

Trzeba jeszcze dodać, że tłumacząc się brygadzistce, kierowniczce itd, trzeba sie później wytłumaczyć brygadzistom z innych działów (np pani z pakowania powiedziała pani z sylikonów i kolejne tłumaczenie)

słuchajcie hierarchii troche jest bo tak tłumaczysz sie swojemu brygadziscie potem kierowniczce po czym naskakują na ciebie kolejni dopytując się dlaczego cię nie będzie i co najlepsze w momencie gdy brygadzista chodzi i pyta kogo ogolnie nie bedzie w sobote to w dodatku musisz wytłumaczyć się przed resztą pracowników bo na tekst przy wsszystkich typu "mnie nie bedzie" jest pytanie dlaczego i musisz przed wszystkimi wyjaśnić dlaczego nie ma cię w sobote :)albo w niedziele :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Wójcicka 12
    55-200 Bystrzyca