Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

Ludzie nie idzcie tam do pracy każda jedna lepsza od tego podejmiecie prace tam i staniecie sie ludzmi na psychotropach znerwicowanymi a jeśli już musicie to najpierw zróbcie zdjęcie portretowe i powieście dzieciom niech się na mame czy tate na patrza bo długo nie będziecie mieli dla nich czasu

Firma Brak słów nie szanują pracownika poniżają wprowadzają zasady pracy z zachodu szkoda że płacy nie ,wypisują nazwiskami na tablicy każdego kto się pomyli kolejne poniżanie pracownika po prostu tworzy się tam obóz nie polecam tej pracy cały czas presja i mało i praca non stop a i zapomniałam wspomnieć sobota niby dzień wolny a tu trzeba podać konkretną podstawę dlaczego nie będzie cię w pracy i wytłumaczyć się najlepiej przed każdym po kolei

Miałam możliwość poznać brygadzistkę z pakowania totalne dno ,pewnie jak by nie rodzina szefa to by dawno nie pracowała. Niczym nie błyszczy oprócz głupoty . Całe szczęście że odeszłam z tego zakładu a Wam koleżanki życzę wytrwania .

lolek

Chyba pracowałaś w innej firmie koleżanko pracuje tam 7 lat i nigdy nie pracowałem 12 godzin

było mineło oby nie wróciło

Odpowiedzi na zadawane pytania . Porażka . Brygadzistki i kierownictwo to rodzinka i znajomi szefa . Chyba bardziej zaufani niz kompetentni . Zero odpowiedzialnosci w razie czego winny się znajdzie.Sam szef gdyby był ok to by pewnie cos zrobił z tym co ludzie wypisuja na tym forum . Widac jaki ma stosunek do zatrudnionych pracowników. W sezonie praca nawet po 12 godzin na drugiej zmianie + soboty i niedziele . Zero 50% zero 100% zero dodatku za prace w godzinach nocnych . Ryjesz za stawke godzinowa jak beduin i do tego na umowe zlecenie . Po 12 godzinnej nocce z niedzieli na poniedziałek chcieli zeby przyszła w poniedziałek na 1 zmianę . Jak chcesz wolne w sobote lub niedziele to musisz przez cała halę krzyczec z jakiego powodu . Zero dyskrecji i szacunku do pracownika . Tak było 2012 roku.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Full-Stack Developer (PHP + React)
Online Marketing Help Sp. z o.o.
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Ada

Z komunikacją ciężko, na takie zadupie to tylko autem.

@haff:Dzięki za info.

@Ada

Lipa, lipa- zero ofert... Każde info mile widziane.

Ada

Czy ktoś z Was dojeżdża z Brzegu do pracy? Ja zaczynam tam pracę od 21 lipca i szukam transportu. Jeżeli znacie kogoś, kto ma miejsce w aucie to dajcie znać Dzięki.

kolo

He he szczerze to nie warto składać papierów. Praca non stop nie liczą się ze chcesz mieć czas dla rodziny. Praca najważniejsza. I do tego gowniane zarobki. Co chwilę przychodzą nowi i odchodzą. Ja na szczescie juz tam nie pracuje.

wiesio

Dokładnie a szczególnie brygadzistki z pakowania , pozjadały rozumy .

dziunia

Są najmądrzejsi , najpiękniejsi wprost do oprawienia w ramki. Sztuczna inteligencja i nie tylko

dziunia

Szef ok jak każdy ma czasami zły chumor, ale kierownictwo i brygadziści w większości to nie do pomyślenia co wyrabiają.

edek

Nie ma problemu z zamienieniem się na zmiany . Jak potrzeba wolną sobotę to nie robią problemu .

ktoś

Atmosfera w pracy masakryczna, ile by się nie zrobiło to wiecznie mało. Zarobki też bez żadnej rewelacji, 7,09 na rękę za godzinę. Od sierpnia do grudnia praca po 10 godzin i każda sobota czasami też niedziela.

?

Dobre zarobki? 10,50 zł brutto za 1h to dużo. Chyba sobie kpisz! Za nadgodziny i nocki też płacą 10,50.

abcd

i jak tam?chciałbym się czegoś wiecej dowiedzieć o pracy w tej firmie

u gory komentaz to blef

wysokie zarobki mila atmosfera oddam wszystko dla tej firmy

marcinek

firma która przestała sie rozwijac, montonnia zgadzam sie, non stop to samo duża zawieszka lub zbamrowany wzór

może dlaciebie OK, jestem innego zdania

ciekawa praca, trochę monotonna, szef OK

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Wójcicka 12
    55-200 Bystrzyca