BUDNY HAIR DESIGN

Toruń

Opinie o BUDNY HAIR DESIGN

Beata

Dodaje kolejny pozytywny komentarz.Polecam strzyżenie i farbowanie u Pana Jarka.Jestem bardzo zadowolona.

Basia Krupińska

Po wielu wpadkach u innych fryzjerów dzięki koleżance trafiłam do salonu Budny.Kameralny miejsce i wyjątkowa cisza i spokój.Strzyżenie i farba trafione idealnie i słowo daje, że włosy pierwszy raz tak dobrze mi się układają.Polecam ten salon i usługi u Pana Jarka.

Kamila

Polecam.To bardzo miły a co najważniejsze profesjonalny mężczyzna i fryzjer.Jestem bardzo zadowolona z usługi.Ceny bardzo przystępne jak na taką jakość.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BUDNY HAIR DESIGN - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDNY HAIR DESIGN