Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Ona

Czy są przyjęcia dla kobiet??? Gdzie mogę składać CV

kierr

są tu nocki? i jak tak to jak płatne? bo nie doczytałem się

@kierr

Są i jest 20% dodatku do godziny.

kierr

aa to spoko w sumie, a jakie godziny pracy? po 8 czy 12?

@kierr

Ogólnie 8 czasami są nadgodziny wtedy 12

Olbrycht

Haha niedługo nienadążycie z usuwaniem negatywnych komentarzy o tej firmie.

Ana
@Olbrycht

Zgadzam się. Nie potrafie wykrzesać z pamięci nawet jednego miłego wspomnienia związanego z tą firmą. Więc i komentarze są złe

sędzia kalosz
@Ana

ale zdajesz sobie sprawę, że nie każdy będzie pisał neg komentarze, bo tobie się w firmie nie podobało? kazdy ma subiektywne odczucia i nei ma obowiązku psioczyć na pracę, tylko dlatego, że ty stosujesz taką narrację. jak chcę to niech piszą pozytywnie i nic nikomu do tego, opinia jest jak d***a, każdy ma swoją. a co do usuwania, to wystarczy przeczytać regulamin co się go akceptuje przy dodaniu każdej opinii i jak sie bedzie pisać zgodnie z nim, to gowork nic nie usunie

Olbrycht
@sędzia kalosz

Święta prawda niektórzy lubią pracować w (usunięte przez administratora) oj przepraszam Sango za najniższe możliwe pieniądze, bez żadnych perspektyw i przyokazji niszcząc sobie zdrowie. Mnie tam nic do tego.

Majlo

Jakie tempo pracy? Do wyrobienia?

xyz
@Majlo

jak pracujesz porządnie to do wyrobienia

@xyz

A no to dobrze w takim razie

@xyz

Obijać się nie zamierzam, więc powinno być okej

Jej
@Majlo

Tam jest tak, że najpierw przez dwa miesiące albo sprzątasz, albo sprawdzasz szyby, a później dają cię na obróbkę i masz zapieprzac, nie wyrabiasz się to zaczną na ciebie wrzeszczeć, że za wolno. Zero organizacji, zero jakiejkolwiek logiki w tym zakładzie. Nawet ukraince się stąd zwalniają.

Dominika
@Majlo

A czemu pytasz? Słyszałeś o jakichś problemach z tym?

@Dominika

Eee, bo jestem zainteresowany pracą i mnie to ciekawi? Nie nie słyszałem o żadnych problemach z tym

A ty czemu pytasz?

xyz
@Dominika

ten kto uczciwie robi po prostu problemów z tym nie ma

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Abix

Witam czy planowane są jakieś podwyżki wynagrodzeń w trakcie roku ?

@Abix

Sango i podwyżki.... Śmiechu warte. Oni z chęcią coś by jeszcze urwali a pracownik ma robić za trzech bo ludzi nie ma.

Abix

Nie no tak nie może być bez kitu wypłaty tutaj są dramatyczne jak nie będzie podwyżek w trakcie roku to Ja tego dalej nie widzę ... I nie dziwię się jednocześnie że nie ma chętnych do pracy . Ludzie kiedy w końcu zaczniemy walczyć o swoje ? Gdzie są związki Ja się pytam ??

Kot
@Abix

Podobno od lipca ma być zlikwidowany dodatek stażowy i mają być podwyżki uzależnione od stażu pracy. Do ustalenia jeszcze to ile będzie podwyżki za każdy przepracowany rok.

Kery
@Kot

Czy praca w firmie ale pod agencja pracy w tym wypadku będzie wliczana ? Bo jeżeli nie to dla niektórych będzie to bardzo krzywdzące bo zdążają się ludzie którzy po 2-3 lat pracowali w firmie pod agencja a to może mieć spore znaczenie bo jeden był 3 miesiące pod agencja a drugi aż 3 lata ...

Tak jest
@Abix

Dobrze zarabia tylko elita która umie dokręcać śrubę z normami. Jak Ukraińcy będą zmuszeni wracać i odbudowywać kraj to ta elita zostanie sama przy liniach produkcyjnych.

lsol
@Tak jest

Zaklad zarabia za swoje produkty w Euro nam placi w zlotowkach na czym bardzo duzo zyskuje na przeliczniku dzisiaj na chwile obecna euro 4.72 a normalnie zawsze bylo w okolicach 4.30 . Zarobki jedne z najnizszych w regionie dlaczego w ofertach pracy nie sa podawane wynagrodzenia? Poniewaz firma doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze gdyby ktos zobaczyl stawki oferowane to nawet CV nikt by nie wyslal i nie mieli by kogo zaprosic na rozmowe czekam tylko na chwile gdy Ukraincy zaczna wyjezdzac odbudowywac swoj kraj i nie bedzie mial juz kto robic poza tym Polakow tez moze duzo wyjechac na kontrakty poniewaz pracy w odbudowie Ukrainy bedzie w nadmiarze i bedzie szlo dobrze zarobic a napewno Polskie firmy beda pomagaly w odbudowie bedzie ciekawie pozyjemy zobaczymy . Co do zwiazkow to zwiazki powinny byc zewnetrzne bo kiedy sa wewnatrz-zakladowe to sa podporzadkowane pod to co karze im sie podpisac przy porozumieniach od X lat nic dobrego moim zdaniem zwiazki nie zrobily dopoki ludzie tam sie nie zmienia to nie ma co liczyc na lepsze . Ktos napisal ze beda stazowe podobno likwidowac a dodawac do stawki za odpowiedni staz pracy a dlaczego nie mozna zostawic stazowego i naturalnie podniesc stawek ? Czy zawsze trzeba cos zabrac zeby cos dac? a nie mozna poprostu podniesc bez zabierania? Tak zeby ludzie w koncu zaczeli normalnie zarabiac a chetnych do pracy zeby przybylo? Masakra polityka tej firmy jest rzenujaca i to z roku na rok coraz bardziej . Niestety nic nie zmienia sie na lepsze i ludzi doswiadczonych coraz wiecej ucieka a poczekajmy jak powstanie PressGlass na Tucznawie i ludzie beda odchodzic do konkurencji ktora bedzie potrzebowala pracownikow z doswiadczeniem przy szkle . Pora sie obudzic drogi zakladzie ! Pora sie obudzic drogie zwiazki !

Bartek

5500 brutto to realna stawka?

@Bartek

Tak

Mart

To w porządku jak dla mnie. O jakim stanowisku mowa?

avc
@Mart

Na takie co u konkurencji dają 10k :)

sunflower
@avc

Znalazł się archeolog i wpisy sprzed 2 miesięcy wykopuje...

sunflower
@avc

Puenta niezwykle błyskotliwa

sinergy

Inżyniera jakości to tu dalej szukają? Miał ktoś rozmowę? Bo bym chciał wiedzieć jak jest?

sinergy

A rozmowa? Jak wyglądała? Dużo maglowali?

good
@sinergy

Żeby dużo maglowali to raczej niee, przynajmniej w moim odczuciu. Rozmowa normalna, raczej konkretna, ale tak jak mówię to subiektywna ocena

13 lat temu
@sinergy

13 lat temu miałem rozmowę z firmą zewnętrzna na rynku w dabrowie - tak to nie żarty spotkałem się z tymi paniami a zemna inne osoby na rynku w dabrowie i tam na otwartym powietrzu mialem rozmowę ;] bede to wspomnial do konca zycia :D

Pit
@13 lat temu

Ach...rynek w Dąbrowie.. któż nie będzie go wspominał:)

@13 lat temu

Jeśli pogoda ładna, to czemu nie xd

@13 lat temu

mi się lepiej myśli na świeżym (no, tu może poleciałem) powietrzy, więc aż tak bym nie narzekał ;d

;)
@13 lat temu

i widzisz jakie fajne wspomnienia zostają, jest o czym opowiadać

Tulina

Jak tam z parkingiem u was? Dużo miejsca?

fernando
@Tulina

miejsce znajdziesz

@fernando

Jak tak mówisz to dzięki. To dla kandydata też tak?

Geralt
@Tulina

no chybanie sprawdzają po rejestracjach czy jesteś pracownikiem, czy przyjechałeś na rozmowę, czy cokolwiek

@Geralt

Ale może jest jakiś pan parkingowy, który sprawdza identyfikatory, czy coś...

@Geralt

Różne firmy mają różne zasady przecież

Lemon

Witam, mam pytanie o aplikacje w stronę finansów. Gdzie jest lepiej AP czy Księga Główna?

Heh

Czy pracownicy agencyjni też dostaną dodatek na święta?

Xoxo

Pracownicy agencyjni też dostają kase za przestoje?

Aaaaa
@Xoxo

Tak

motek

Ten operator linii cięcia to bardzo trudne stanowisko? Widzę, że doświadczenia nie wymagają, ale zakres pracy taki spory mi się wydaje. Może podpowiecie jakie umiejętności warto mieć, jakim się powinno być? Na ofercie to tyle, że umiejętność pracy w zespole.

Operator
@motek

Podstawa to zaangażowanie, proces jest złożony, składający się z kilku maszyn. Trzeba czasem nieźle się kombinować żeby w miarę ustawić proces....ta praca nie polega na wciśnięciu magicznego guzika "start" i samo idzie....maszyny nie są trudne w obsłudze, jeżeli lubisz jak coś się dzieje to polecam :) nie ma nudy :)

@Operator

Dzięki wielkie za opis

@Operator

W sumie dobrze, że nie ma aż takiej rutyny, tylko trzeba czasem ruszyć głową, zamiast robić wszystko automatycznie jak robot

@motek

zdrowe nogi, bo nalatać się idzie i dużo spokoju bo inaczej wejdą ci na głowę

@John

To luzik, z "lataniem" nie mam problemu, trochę ruchu nie zaszkodzi

@motek

też tak mówiliśmy, co drugi ma swojego ulubionego ortopedę ;)

@John

To przynajmniej będziecie mogli mi jakiegoś polecić

Znam temat

Wszystko w Sosnowcu wisi na włosku. Produkcja bazuje na ludziach że wschodu wyrabiających nadgodziny za podstawowe stawiki. Najemnicy z agencji to w większości przypadkowi ludzie, którzy chcą przepracować kilka miesięcy i szukać nowej lepiej płatnej pracy. Ciągłe roszady kadrowe i dezorganizacja. Nacisk na normy. Jedno jest pewne. Wypłata i ubezpieczenie płacone terminowo. Do standardów zachodnich jeszcze długa droga.

abc
@Znam temat

Co to za dziwactwo "płacone w terminie". Przecież to jest normalna rzecz. W poprzedniej firmie jak się spóźnili 1 dzień to następnego dnia nikt nie przyszedł. I szedł przelew błyskawiczny z wynagrodzeniami :)

@abc

spróbowałby ktoś się spóźnić o dzień z wypłatą, nie przyjście to by był ich najmniejszy problem

Mae
@abc

Ja pracowałem w firmie, w której się konkretnie lubili spóźnić z wypłatami. Oczywiście ja stamtąd poszedłem, ale mnóstwo ludzi pracowało dalej, nikt nie odszedł. Wbrew pozorom to dość częsty motyw nadal, więc podkreślenie tego nie jest takie bezzasadne

Mae
@abc

Także, rzecz niby normalna, ale nadal, różnie bywa na tym naszym polskim padole z tym...

Arq

Witam . Mam pytanie czy w trakcie roku są przewidziane w firmie podwyżki wynagrodzeń ? Czy dalej będziemy na tyłach całego regionu pod względem stawek ?

Krak
@Arq

Wątpię.Nie od dzisiaj wiadomo,że jak warunki się nie podobają,to można złożyć wypowiedzenie.Nawet okres wypowiedzenia Ci skrócą ????

Arq
@Krak

To już wiem dlaczego co chwilę ktoś się zwalnia i wiecznie są ogromne braki ludzi na liniach produkcyjnych i nie tylko.

Lex

Jest jakiś socjal? grusza np.?

Lex
@Lex

I jeszcze jedno, czy dają umowy o pracę i jeśli tak to czy monża po czasie liczyć na umowę na czas nieokreslony?

sujka
@Lex

Tak, jest umowa o pracę i można po jakimś czasie liczyć na czas nieokreślony

@Lex

widziałem że socjal jakiś jest ale chętnie też dowiem się szczegółów

Pablo
@kasino303

Socjal -wczasy pod gruszą. Dofinansowanie do kolonii. Premia wielkanocna i zapomogi losowe. Paczki dla dzieci na święta

@Pablo

dobrze,czyli coś tam można wyhaczyć. dzięki

Viki

Widziałam kilka ofert na staż w SG. Ile trwa taki staż i czy jest potem możliwość zatrudnienia?

kamon
@Viki

Nie ma na stronie ile trwa? Ja kojarzę, że pół roku albo rok, ale pewny nie jestem, raczej ze słyszenia. A z tym zatrudnieniem, to jest możliwość, no ale to zależy od paru rzeczy i nikt ci nie zagwarantuje tego tak o.

@kamon

No właśnie nie znalazłam tej informacji o czasie trwania. Ale dzięki

demn
@kamon

To dość długo, przynajmniej w porównaniu do tego co słyszałem w innych firmach. Ogólnie poleca ktoś tutaj staż?

kamon
@demn

Z tego co widziałem to w miarę dobrze poorganizowane. Ale sam nie byłem.

Rysia
@Viki

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej byłam na stażu w Glassie i w zasadzie dopóki sama nie zmieniłam pracy, to tak mogłam siedzieć na tym stażu, na umowie zlecenie. Czasem się zdarzy okazja gdzieś przeskoczyć na normalne stanowisko, ale to zależy czy akurat jest miejsce, czy Cię chcą itd

palec10
@Rysia

To akurat w wielu miejscach tak jest. Nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć i zawsze jest to ryzyko związane ze stażem ,że akurat nie będzie stanowiska w danej firmie wolnego itd. Ja jestem zdania, że staż jest głównie po to żeby się czegoś nauczyć i trzeba mieć na uwadzę, że nikt gwarancji raczej nie daje. przynajmniej z tego, co obserwowałem.

Serrr
@Viki

3 miesiące, ale jak rozmowe wspominam dobrze tak kontakt sie urwał bez informacji zwrotnej wiec duzy minus.

@Serrr

O, dzięki. Tzn rozmowa była? Jak wyglądała i czy jakaś długa?

rozsądny
@Viki

ja myślę, że to zależy od tego jaki staż. jak nastawiasz się na gotowe odpowiedzi to możesz się rozczarować bo u każdego może wyglądać inaczej moim zdaniem. jak kiedyś byłeś na paru rozmowach to sam pewnie zauważyłeś że każda jest trochę inna no nie?

@rozsądny

Absolutnie się nie nastawiam na gotowce.

@rozsądny

Chodziło mi bardziej o jakieś wskazówki, ogólniki. Nie trzeba mi tłumaczyć, że rozmowy się różnią, ale zazwyczaj w obrębie jednego przedsiębiorstwa mają dość podobny schemat (wiadomo, że zależy też od rekrutera). Jednak zawsze warto poznać czyjeś doświadczenia w tym temacie moim zdaniem, co nie znaczy, że bedę się w 100% sugerować

candy
@Viki

Ja byłam ostatnio na rozmowie. W sumie przyjemnie. Pytania? Takie o doświadczenie głównie. Jak mi się pracowało w innych firmach. I coś tam o firmie się dowiedziała. I warunkach pracy też.

@candy

Mhm, czyli raczej standardowo, dzięki za informację

@candy

A jeszcze tak zapytam, czytałaś coś o firmie właśnie przed rozmową?

sujka
@Viki

Ja np tak ogólnie ogarnąłem tylko czym się firma zajmuje itd, ale nie jakąś szczegółową historię

Justin
@Viki

Spokojnie, nikt cię wypytywał nie będzie, jak na klasówce z historii. Nie to się liczy dla pracodawcy

Justin
@sujka

Coś tam warto wiedzieć, jakiś ogólny zarys działania, nawet dla samego siebie, więc mimo wszystko warto poczytać, tak jak w twoim przypadku

@Justin

zgadzam się, z doświadczenia wiem, że warto wiedzieć gdzie się idzie na rozmowę

Czy wiadomo już coś o przestojach na weekend w produkcji? Miała być dziś informacja i cisza.

John

wolałbym informacje o letnim postoju, trzeba wczasy rezerwować, dobre oferty uciekają, a ci czekają na jakieś objawienie chyba

@John

No niestety tutaj wszystko w ostatniej chwili mówią

User

Czy jezdzi ktoś do sango z Klimontowa lub przejezdza i ma wolne miejsce ? Zmiana d

Aaaaa
@User

Podpinam się . Ale zmiana B

kosu

Ludzie z wypłatami na takim poziomie to my długo nie pociągniemy za nie długo to nie będzie opłacało się jeździć do roboty przy tych cenach paliw i przy takich wynagrodzeniach w tym zakładzie . Czy coś się zmieni? Czy trzeba myśleć o zmianie pracy powoli?

Zazu
@kosu

No przecież możesz busem jeździć to na paliwie zaoszczędzisz :)

Kosu
@Zazu

No zwłaszcza że nie wszyscy pracują w godzinach jazdy busów oraz nie wszyscy mają busy spod swoich rejonów gdzie mieszkają.

nik

Na utrzymaniu ruchu nocki są w normie pracy czy zdarzają się czasem? W ogłoszeniu jest, że jest możliwa i nie do końca wiem jak to powinienem rozumieć

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 321.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 167, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 121 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska