Opinie o ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA w Zabrze

` ina

min. przez długi PGNiG Technologie i Exalo Drilling zawieszono wprowadzenie obu spółek na GPW

blue

gazobudówki to już praktycznie nie ma a PGNiG technologie to niepewna firma

rudzianin

Nie wiem czy wiecie ale pewnie tak.Gazobudowe nam wywyiezli ze slaska pelno ludzi bez pracy a teraz biara sie za kopalnie.Ludzie zrobmy coś wspolnie żeby bronic nasz region.Ktoś za bardzo wkłada palce tam gdzie nie trzeba.

zabrzanin

Za 60lat napewno się nauczycie

Aplikowałeś do firmy ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
koala

no dokładnie, prawde pisze kolega wyżej, tak naprawde da się wszytskie nauczyć u nich

janek

Jak można pozwolić na wyprowadzenie majątku GAZOBUDOWY do koników z Krosna co nie mają zielonego pojęcia jak buduje się gazociągi?Naprawdę łezka w oku się kręci jak taka firma znika z miasta Zabrza.Przekombinowaliście i bardzo dobrze o tym wiecie!!!

bb

i jednak ziścił się czarny scenariusz likwidacji taaakiej fimy....

kris

Jak dyrektorem wybtano pana piotra h to zapanowała niesamowita sielanka zachwyty tdraz to będzie a niestety te tyły ktore dostala gazobudowa byly wlasnie za rządów tego pana prosze sobie teraz sprawdzic gdzie sie obraca stary prezes zwiazki zawodowe skutecznie blokowaly prywatyzację wciskajac wszystkim ze jak przyjdzie prywaciarz to wszytkich zwolni polozyli sie sami bez prywaciarza tyle tylko ze zwiazkowcy na pewno wylądowali bardzo wygodnie

inna

Kiedyś dawno temu pracownik to był kapitał. Dziś to koszt :( Praca doktorska z tematem - jak doprowadzić potężną firmę do bankructwa - gwarantuje z obrony: ocenę 6.

@inna

Ale to były "lata świetlne" wstecz...a w tej firmie to i kiedyś różne "dziwne" rzeczy się wyrabiały (usunięte przez administratora)

inna
@bb

bb ... a w tej firmie to i kiedyś różne "dziwne" rzeczy się wyrabiały... o co chodzi? jakieś szczegóły? litrażowanie, tachografy w celu oszczędności, pamiętam. Jakieś rozwinięcie?

@inna

no raczej szczegóły to nie nadają się na takie forum, przecież sama wiesz, że to bardziej nadawało się wtedy do prokuratury, a i tak nikomu wlos z głowy nie spadł i dalej się gospodarzyło...

blue

Zgadzam się z Darkiem po kilkudziesięciu latach muszę stwierdzić, że jedynym szefem który potrafił utrzymać firmę był J. Lewiniec i jego "ekipa", a potem to już coraz gorzej a kiedy nastał pan Piotr to już była firma "wzajemnej adoracji", nikt nad niczym nie panował

darek

jeżeli ktoś chce zdobyć cenne doświadczenie w temacie jak doprowadzić potężną firmę do bankructwa to polecam historię gazobudowy na przestrzeni ostatnich 5 lat,temat na pracę doktorską.Myślę że jest to przekrój całej polityki obecnego rządu.Wieloletni pracownik.

blue

A kiedyś to taka przyjazna pracownikom firma była...

a2014o

Nie radzę nikomu pracować w tej firmie. Nie szanują pracowników, zawsze są kłopoty z płatnościami. Delegacje płacą jak im się podoba a o rozłąkowym można zapomnieć. (usunięte przez administratora). Nie polecam tego nawet desperatom...

Zostaw merytoryczną opinię o ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA - Zabrze

ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.

ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOW.PRZEDS.BUDOWNICTWA GAZOWINICZEGO GAZOBUDOWA