Nova System S.C. Agencja Ochrony T. Machacz K. Landger

Ruda Śląska

Opinie o Nova System S.C. Agencja Ochrony T. Machacz K. Landger

Miki

Najgorsze jest to ze jak było potrzeba to się człowiek poświęcał w swieta i sylwester a teraz. Oni mają gdzieś skurwysynstwo. ..

Koza

Masakra stawka ma być 9.70 a jest 9 zeta.

Maxi

Ta firma oferuje pracę za 4zł za godzinę po przepracowaniu 260 godzin otrzymuję się 1050zł to wyzysk i niewolnictwo prowadzone przez tą firmę ta firma powinna się wstydzić praca w tej firmie jest nieopłacalna.

Kichu

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Jasno określone zasady dla chcących pracować możliwość rozwoju zawodowego - rzadkość w branży Polecam +++.

JANUSZ

Pracowałem u Nich przez 3 lata, polecam te firmę każdemu, uczciwie placą, zawsze w terminie, szanują pracownika, gry trafił mi się obiekt bardzo oddalony od miejsca zamieszkania to sami mnie zawozili i odwozili.

Jack

Popieram przedmówcę chyba jedyna firma w regionie która nie oszukuje pracowników i klientów i nie obiecuje złotych gór. Polecam jako były pracownik. Firma, atmosfera i szefostwo ok.

x

Firma jedna z lepszych w regionie. Zarobki nie są najgorsze, jak na możliwości w branży ochroniarskiej.Kadra docenia pracowników, przyjazna atmosfera panuje w firmie. Polecam!!!

bodyguard

Bzdura pracowałem 7 lat w tej firmie i nic takiego nie miało miejsca.

loki

uwaga [usunięte przez moderatora], nie wyplacaja nadgodzin, lipne umowy, groźby ze cie zwolnią za nic pozdrawiam

Zostaw opinię o Nova System S.C. Agencja Ochrony T. Machacz K. Landger - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova System S.C. Agencja Ochrony T. Machacz K. Landger