Jeronimo Martins Biedronka

Ruda Śląska

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

informator

Nie polecam przynajmniej tej w Rudzie śląskiej ludzie do bani nie tylko pracowniki co stracili rozum na magazynie ( mądrują się , i wyzywają kierowniki do bani ) tyle z mojej strony mogę tylko oszczedz póki nie zostałeś przyjęty uciekaj gdziekolwiek jak już tak bardzo chcesz w Jeronimo Martins na magazynie to udaj się do Sosnowca lepsze Brygadziści

informator

flen
użytkownik zarejestrowany

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko z atmosferą jest ciężko. I to mówię o głównej siedzibie biedronki a nie tylko pracy na sklepie, w której wiadomo już powszechnie jak jest

Na początek dla magazyniera 2170 brutto. Ogólnie nie polecam podzielam się z wypowiedziami wyżej. Kręgosłupy do wymiany po dwóch trzech miesiącach. Ciągła praca w nadgodzinach. Norma 220 opak/h aby dostać minimalną premię 300 zł. Zero szacunku dla ludzi

biedroneczki sa w kropeczki
użytkownik zarejestrowany

no dobra - to dla mnie potrzebna jest informacje ile tak na prawde zarabia sie w bedronce czyli jeonimomartins na innym stanowisku niz pracownik sklepu. Mnie interesuje praca na jakims stanowisku birowym gdzie nie bede rozpakowywal palet tylko robil zamowienia albo po prsotu zarzadzal kilkoma sklepami.

biedroneczki sa w kropeczki

najwiekszy koń

pracowalem 2 lata najlepiej jak potrafie zarobki po 3 miesiacach 2200-2800 czasami jeszcze wiecej zalezy jaka norme miesieczna ustawilem polecam dla ludzi ze stalowym kregoslupem ,,,,,pozdr dla pracownikow(usunięte przez administratora)

onRudaŚląska

a jak z kierowcami? wie ktoś może na ten temat??

daro

elo widzę ze "podoba" wam sie praca tam. A ja własnie myślę jak sie tam dostać do te firmy bo cv złożyłem, uprawnienia mam na wózki i ochronę ii czekam na jakiś kontakt niestety póki co cisza..

ASPENIOK

dyrektor[usunięte przez moderatora] patrzy tylko jakie auto kupic a nie płacić według tarifikatora

lipa

robota jak robota zarobki dno ;d zarcie dawaja ale [usunięte przez moderatora] pewnee

WITAM pracowalem w JMD ponad rok praca jak praca ;d trzeba ostro biegac za opakowaniami zeby zarobic ale [usunięte przez moderatora] tak ci premie [usunięte przez moderatora] ;d norma to 220 opakowan na godzine tak bylo w 2009 niewiem moze sie zmienilo teraz ;d powiem wam tak nie idziecie to dej firmy jezeli chcecie miec co 3 miesiace l4 i bole kregoslupa ;d to prosze bardzo ;d od grudnia do maja 2010 duzo ludzi po uciekalo z tej firmy i to nawet dobrzy pracowniki którzy robi srednio po ponad 300 ;d a wyplaty dostali po 1800 zÅ� ;d ludzie z biurów uciekaja bo z [usunięte przez moderatora] nieda sie wspópracowac tylko obiecal a [usunięte przez moderatora] prawda ;d jezeli chcecie cos wiecej wiedziec piszcie ;d

edi

porażka

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka