Jeronimo Martins Biedronka

Ruda Śląska

Jeronimo Martins Biedronka

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Marta

@Fog, czy osoby ustalające grafik pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka dostosowują grafik, uwzględniając potrzeby zatrudnionych osób w tym zakresie? Co w przypadku, kiedy np. któryś z pracowników danego dnia musi mieć inną zmianę, aniżeli taką, co posiada? Są możliwości zamiany z innymi pracownikami? Opisz, jak to wygląda. @Benny, czy często zdarza się, że firma Jeronimo Martins Biedronka zwalnia pracowników z dnia na dzień? Co jest według Ciebie najczęstszą przyczyną takich decyzji?

Marta

@Benny, są jakieś powody tych nagłych zwolnień, które rzekomo występują w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Chciałabym dowiedzieć się, jak wyglądają zmiany osób, które pracują w tej firmie? Zmiany są 8 godzinne? Darmowe obiady rozumiem, że oferowane są każdemu pracownikowi, który pracuje w tej firmie? Sprecyzuj swój komentarz, aby był bardziej zrozumiały w tych kwestiach.

Benny
@Marta 10.09.2018 09:05

Sa dwie umowy przez pośrednika pracy twoja kadra na umowe zlecenie zarobki okolo 1900zl bez fodadkow w tym sa tulko obiady pod zaklad bezposrednio biedronki jest premia dodadki większe zarobki sa wyprawki na dzieci paczki na swieta i obiady przyjecia sa na kompletache tam jest (usunięte przez administratora) i trzeba miec zdrowie nie zrobisz sredniej to cie zwolnia daja umiwe na rok a wywalaja o byle co tam co tydzien co miesiac sa nowe twarze jest selekcja godziny pracy od 11:30 do 19.30 plus przymusowe nadgodziny lub od 20.30 do 4.30 przumusowe godziny nadgodzi lub oddaja w nicy je większość ukraincow robi

Fog

Praca tragedia godziny pracy to tragedia bylem tam na kompletacji zsczyna sie na dwie zmiany od 11.30 do 19.30 puzniej jest druga zmuana od 20.30 do 4.30 lub 5.30 przymusowe nadgodziny nie mozna ich sobie wybrać oddaja kiedy im pasuje przeważnie w nocy oddaja pyszczaja o 1 lub 2 w nocy do domu trzeba dźwigać wiecej niż tego kodeks pracy wymaga bo jak nie robi sie normy to wypowiadaja umowe daja umowe o prace na rok i obiady darmowe w wywalaja o byle co z pracy przeważnie bez podawania przyczyny nie daja wolnego nigdy tam jest (usunięte przez administratora) mi sie urodziło dziecko napisalem wniosek o 2 tygodnie urlopu ojcowskiego to mi dac nie chcoeli straszyli ze mnie zwolni bo mi sie nie nalezy no za krodko robie a pracowałem juz 4mc kolege straszyli jak nie bedzie robic nadgodzin to go zwplnia i zwolnili ja jak wziolem urlop ojcowski po powrocie do pracy po 3 dniach dali mi wypowiedzenie umowy nie polecam niewolnictwo trzumaja tam wiecej ukraincow bo polacy robic nie chcą

Benny

Nie polecam tej pracy ludzi traktują jak białe niewolnictwo przymusowe godziny pracy jak ktps nie chce zostac to zwalniają a nadgodziny oddają kiedy im pasuje umowe daja na rok a wywalaja z wypowiedzeniem bez bodania powodów ciezka praca trzeba dzeigac wiecej zeby zrobic norme bo jak nie to wypiwiadaja umowe duzo ludzi sie zwalnia duzo przyjmuja wiekszosc peacuje ukraincow trzymają tylko paru starych peacownikow na stale zeby mogli szkoluc nowych duzo ludzi tam sie pcha bo co pare dni sa nowe twarze bo daja obiady darmowe umowe na rok ale jak wspomniałam wyzej wywalaja bez powodu

Marta

@Daga, odniosłaś się do opinii, która została dodana ponad 3 lata temu. Możesz opisać, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Jeronimo Martins Biedronka? W mediach oraz portalach społecznościowych były informacje o rzekomych podwyżkach, dla osób, które są zatrudnione w firmie Jeronimo Martins Biedronka. Czy rzeczywiście miało to miejsce? Napisz, jak to obecnie wygląda.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? W jakich godzinach jest praca?

Na początek dla magazyniera 2170 brutto. Ogólnie nie polecam podzielam się z wypowiedziami wyżej. Kręgosłupy do wymiany po dwóch trzech miesiącach. Ciągła praca w nadgodzinach. Norma 220 opak/h aby dostać minimalną premię 300 zł. Zero szacunku dla ludzi

Daga
@anonim 02.02.2015 15:45

Oj tu z tego co widze to tym co sie niechce robic wypowiadaja sie zle

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Jeronimo Martins Biedronka. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Jakub

Jak komuś nie w głowie praca w sklepie spożywczym to nie dziwię się , że tak narzekają!!

informator

Nie polecam przynajmniej tej w Rudzie śląskiej ludzie do bani nie tylko pracowniki co stracili rozum na magazynie ( mądrują się , i wyzywają kierowniki do bani ) tyle z mojej strony mogę tylko oszczedz póki nie zostałeś przyjęty uciekaj gdziekolwiek jak już tak bardzo chcesz w Jeronimo Martins na magazynie to udaj się do Sosnowca lepsze Brygadziści

informator

flen

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko z atmosferą jest ciężko. I to mówię o głównej siedzibie biedronki a nie tylko pracy na sklepie, w której wiadomo już powszechnie jak jest

biedroneczki sa w kropeczki

no dobra - to dla mnie potrzebna jest informacje ile tak na prawde zarabia sie w bedronce czyli jeonimomartins na innym stanowisku niz pracownik sklepu. Mnie interesuje praca na jakims stanowisku birowym gdzie nie bede rozpakowywal palet tylko robil zamowienia albo po prsotu zarzadzal kilkoma sklepami.

biedroneczki sa w kropeczki

najwiekszy koń

pracowalem 2 lata najlepiej jak potrafie zarobki po 3 miesiacach 2200-2800 czasami jeszcze wiecej zalezy jaka norme miesieczna ustawilem polecam dla ludzi ze stalowym kregoslupem ,,,,,pozdr dla pracownikow(usunięte przez administratora)

onRudaŚląska

a jak z kierowcami? wie ktoś może na ten temat??

daro

elo widzę ze "podoba" wam sie praca tam. A ja własnie myślę jak sie tam dostać do te firmy bo cv złożyłem, uprawnienia mam na wózki i ochronę ii czekam na jakiś kontakt niestety póki co cisza..

ASPENIOK

dyrektor[usunięte przez moderatora] patrzy tylko jakie auto kupic a nie płacić według tarifikatora

lipa

robota jak robota zarobki dno ;d zarcie dawaja ale [usunięte przez moderatora] pewnee

WITAM pracowalem w JMD ponad rok praca jak praca ;d trzeba ostro biegac za opakowaniami zeby zarobic ale [usunięte przez moderatora] tak ci premie [usunięte przez moderatora] ;d norma to 220 opakowan na godzine tak bylo w 2009 niewiem moze sie zmienilo teraz ;d powiem wam tak nie idziecie to dej firmy jezeli chcecie miec co 3 miesiace l4 i bole kregoslupa ;d to prosze bardzo ;d od grudnia do maja 2010 duzo ludzi po uciekalo z tej firmy i to nawet dobrzy pracowniki którzy robi srednio po ponad 300 ;d a wyplaty dostali po 1800 zÅ� ;d ludzie z biurów uciekaja bo z [usunięte przez moderatora] nieda sie wspópracowac tylko obiecal a [usunięte przez moderatora] prawda ;d jezeli chcecie cos wiecej wiedziec piszcie ;d

edi

porażka

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka