Opinie o Multi-art Agencja Reklamowa w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multi-art Agencja Reklamowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Multi-art Agencja Reklamowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi-art Agencja Reklamowa w Radom

Trzaski

Panie Stasiu co to za trzaski? Słyszy Pan? To strzelają pękające odbyty w Pana ekipie

A ku ku
@Trzaski

Pan Stasio już zgłosił wpis. A zgłosił Pan, że chcieli Panowie ode mnie haracz za możliwość prowadzenia biznesów w Radomiu? Nie zapłaciłem i taki kwik się zrobił. Teraz fakty są takie, ze Wasi klienci tracą, a nasi zyskują :D Panie Stasiu odbytnica swędzi? Jak mi przykro Wystawiłeś rękę do niewłaściwej osoby po pieniądze Jak skończył Global Cosmed Panie Stasiu? Czy radomscy politycy wyprowadzali krecika? Dlaczego tak kiepsko ma się Aquapark w Radomiu? Tyko politycy na basenie zarabiają Panie Stasiu? Niestety z radomskimi politykami robić interesy to lepiej sobie w łeb strzelić... Popatrz przykład RosaBud albo inny stadion... W ogóle gdzie ten stadion? :D A zalew na Borkach Panie Stasiu kiedy będzie ogarnięty? Co tam się odp%$#%$#! Panie Stasiu? Strona nadal nie ogarnięta! Dobrzy programiści nie przyszli, wałem wali na kilometr ta agencyjka

Janina z Drzewicy
@A ku ku

Robić interesy z radomskimi politykami - złożyłem wniosek o dotację na firmę, nie dałem łapówki, a policja chciała mnie zgarnąć, że niby wyłudzam dotację i siłą nakłaniam polityków by dali mi pieniądze. Chcieli mnie normalnie zamknąć. Nie należy ufać mafii urzędniczej z Radomia Zabawa zaczyna się robić jak w Ugandzie... Idziesz po pomoc do rządu, a oni Cię zawijają Szanowni Państwo. Pracodawcy chcą nas zniewolić płacąc jak najmniej, co jest przestępstwem "Art. 304. [Wyzysk kontrahenta; żądanie od konsumenta nadmiernych świadczeń z tytułu korzystania z kapitału] § 1. Kto, wyzyskując przymusowe położenie innej osoby fizycznej, prawnej albo jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej, zawiera z nią umowę, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem wzajemnym, karze pozbawienia wolności do lat 3" Świadczenie wzajemne to np pensja. Czyli jak pracodawca daje Ci 20 zł za programowanie, gdzie inni zarabiają w Polsce znacznie więcej, to jest to bardzo nie ładne. Płacenie za wysokie pozycji w Google stawki jak za staż też jest brzydkie bardzo. Przerzucanie kosztów i ryzyk pracodawcy na pracownika też Załatwiłem możliwość, by każdy mógł zrobić konkurencję pracodawcy (dotacje na własny biznes), który jest przestępcą i samem uczciwie pracować na siebie (by nie być niewolnikiem ludzi z układu i wyrugować nieuczciwych graczy z rynku), to PO nie chce mi dać dotacji (może da, zobaczymy, ale na razie za ukazanie przekrętów bankowych nie chcą - obejrzyjcie film banksterzy, nie w 100% prawdziwy, ale sporo prawdy tam było) bo rozbiłem szklany sufit. Chcą ze mnie zrobić Prometeusza, pokazać, że zwykłym ludziom nie warto pomagać, bo można źle skończyć... Tacy to ludzie Jeśli dostanę dotację, boję się, że (usunięte przez administratora) radomska będzie próbowała zniszczyć moja działalność gospodarczą we wszelaki możliwy sposób (także prawnie), bym oddawał pieniądze z dotacji. Jestem w kropce. Na szczęście nadal działam, nie poddaje się... Zapraszam chętnych do mojego układu, dzięki odpowiedniej wiedzy, mając przewagę umysłu nad nieukami z układu radomskiego stawiam z powodzeniem czoła tym ludziom Was przestrzegam... sytuacja się zaognia, pokazujemy kolejne kłamstwa układu nie tylko radomskiego Forma męska celowa Dziękuje wszystkim za wsparcie, także przedstawicielom organów, którzy nie opowiadają się po stronie układu Układy są dobre i złe Panie Stasiu dlaczego tu opencart.multi-art.pl nadal nie ogarnięte? Nie umie Pan? W jakim celu więc Pan kupił agencję multimedialną, skoro nie umie Pan zatrudnić specjalisty? Co się tam dzieje Panie Stasiu?

Pan Programista Wyklety Nowy wpis
@Janina z Drzewicy

Jak tam Panie Stasiu? Nadal nie ogarnięte widzę! Ja już znowu numer jeden w Radomiu Panie Stasiu! Z kim Pan tam współpracuje? Z leszczami?

Dario Nowy wpis
@Pan Programista Wyklety

Co tu się stało?(usunięte przez administratora) Czemu sklep nadal nie ogarnięty? Nie przyszedł programista? Pan Stasio nie umiał zatrudnić specjalisty? Co się stałosię?

Niezadowolony z Pana Stasia Nowy wpis
@Dario

Panie Stasiu, jak to możliwe? Pandemia, tyle kasy można zarobić a Pan co? Uczyć się nie chciało Panie Stasiu? Czy nawiązał Pan już współpracę z mafią z siłowni KOKS Gym? Od jutra lockdown... Gdzie będą trenowały prostytutki przed wyjściem na jedyne słuszne disko? Czemu strona nadal nie ogarnięta Panie Stasiu? Ale Pana sponiewierali katolicy Panie Stasiu, aż szkoda patrzeć

Detektyw Nowy wpis
@Niezadowolony z Pana Stasia

Ja się tylko zastanawiam jakie istnieją powiązania między Dębickim, Fałkiem, pewnym właścicielem siłowni, który ma powiązania z... Ojojoj, wyszło na jaw Dlaczego tak ważny polityk został zepchnięty do gry w defensywie? Czy Pan Dębicki jest Żydem? Czy na jednej z siłowni w Radomiu spotykają się przedstawiciele radomskiego pół światka? Czy tych siłowni jest więcej? Kto zna odpowiedzi na te pytania? Czy osoby z Pionek znają? Ostatnio wysiadałaś koło mnie. Policja kazała? Czytaj kolejny wpis na portalu mafia.radom.pl Będzie o Tobie księżniczko z policji :)

A ku ku

Pokazał Pan kto tu rządzi, Panie Stasiu. Dyskoteka zamknięta, firma informatyczna też, strona nie ogarnięta http://opencart.multi-art.pl/, nie przyszli dobrzy programiści do pracy A tak Pan kozaczył podczas rozmowy o pracę dla programisty dawał Pan 3000 zł i udawał, że ma Pan 500 kandydatów na jedno miejsce. Tymczasem ujawnili Pana kłamstwa, Panie Stasiu PiS Panu pokazał gdzie Pana miejsce, Panie Stasiu Skończyło się kozaczenie za pieniądze tatusia, proszę się wziąć za robotę Panie Stasiu

Idiotyczny portal

Portal ten czytając komentarze frustratów, zalicza się do szamba, nikt tego nie monitoruje, zostawia zgniłe, śmierdzące, niemerytoryczne komentarze, uszczypliwości kalek siedzących przed komputerem, dramat i (usunięte przez administratora) tyle o tym portalu a mógł mieć poszanowanie i służyć naprawdę potrzebującym. programista Wyklęty, jak można takie (usunięte przez administratora) intelektualne trzymać, które smród niesie po wszystkich firmach? Okazuje się, że tacy zgnili szambiarze, są tu pożądani, żeby nakręcali gówno-burze w necie. Nic tu po mnie. Znikam od zidiocenia.

@Idiotyczny portal

Ależ oczywiście, że ja robię (usunięte przez administratora) a zadowolony, który piszę inwektywy jest dla Pana wzorem cnót. Niemerytoryczne? Przecież wytknęli Panu błędy na stronie internetowej. Do dzisiaj nie poprawione. To bardzo źle rzutuje na umiejętności programistyczne w firmie Multi-art. Ludzie mają prawo wiedzieć, że firma nie poczyniła odpowiednich starań, by zatrudnić dobrego programistę

Mistrz ceremonii

Panie Stasiu Jak tam dyskoteka? Będzie zamknięcie? Koronawirus ma się trzymać 2 lata około. Poszły się walić te Twoje wspaniałe biznesy? Czynsz musisz płacić, bo masz dyskotekę na wynajem. Jak nie będzie zapłacone to wylot z hukiem Przewieźli Was co... Kwarantanna, a Wy co? Zrobicie podziemne imprezki? Tak by nikt nie widział? Zamkną ten Wasz bur... o przepraszam, dyskotekę :D Panie Stasiu, ciężkie czasy idą :D A paczę na Pana stronkę internetową. Nadal nie ogarnięte :D

Krzysztof

Od kilku miesięcy żaden z pracowników Multi-Art nie napisał nic na temat tego pracodawcy. Jak oceniacie atmosferę i relację ze współpracownikami? Czekam na info. Dzięki.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Multi-art Agencja Reklamowa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Programista

Panie Stasiu, czemu tu nadal nie jest ogarnięte opencart.multi-art.pl Może nie umie Pan skopiować linka do przeglądarki? Wkleję Panu więcej, może pomoże (usunięte przez administratora) Proszę to ogarnąć i przestać wstyd przynosić miastu Może jeszcze do Sejmu i Senatu będzie Pan kandydował, bo w biznesie internetowym nie wyszło Dość tego Panie Stasiu! Żarty się skończyły!

Mega zadowolony z usług :)

Jestem zadowolony :) Bardzo :)

Programista_Wyklęty

Czyli to tylko Pan Stasio fałszuje pozytywne opinie w internecie. Panie Stasiu, czemu Pana strona jest tak nienowoczesna? Czyżby nie było Pana stać na dobrego programistę? Pana zadowolonego nie stać by było na specjalistę od stron internetowych, dlatego poszedł do Stasia :D. Komunista jeden Panie Stasio co to ma być się pytam! opencart.multi-art.pl

Programista_Wyklęty

Pan Stasio uciekł z Krychnowic, bo do Tworek go przyjąć nie chcieli Studiów nie skończył, bo był deklem

Kuba

Ogromna rotacja pracowników. Grafik nie wytrzyma dłużej jak 3 miesiące. Pracowali tam juz chyba wszyscy. Ogromne ciśnienie, stres, mieszanie pracowników z błotem przy klientach. Omijać z daleka.

@Kuba

ej, nawet ja tam nie pracowałem :D

@Programista Wyklęty

Chce zobaczyć twoje portfolio bo dać zarobić takiemu wybitnemu specjaliście to aż miło. Podaj do siebie namiar zaczynem współpracować.

@Programista Wyklęty na forum ważne jest to, aby uzyskać jak najwięcej informacji o zatrudnieniu w Multi-art. Napisz proszę, jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą.

@Krzysztof

Krzysiu, a co robiłeś dla Multi-art? Tylko nie pisz, że strony internetowe, bo parskne śmiechem

@Waldemar

Waldemar@ Kto ci za to płaci żebyś wypisywał to ? Wścibski jesteś co robił, ważne ze jest zadowolony.

@Waldemar

Panie Stasiu, nikt mi nie płaci. Liberalnie Panu odpisuje. "Ci" piszę się z wielkiej litery. Brak kultury w Multi-art? Nie wystarczy tym razem ciastko z kremem na przeprosiny. Czy Pan, Panie Stasiu myśli, że ludzie robią coś tylko dla pieniędzy? Nie wierzy Pan w idee? Pan jest bezideowcem? Tylko koryto się liczy dla Pana, Panie Stasiu? Ja w przeciwieństwie do Pana wierzę wo dostarczanie klientom dobrej jakości. A to co widać na stronie internetowej Multi-art to aż w oczy kole, taki brak profesjonalizmu. Pan Stasio nie ma odpowiednich kwalifikacji, by zatrudnić specjalistę. Chce zapłacić 3000 zł. Śmieszne Pani Stasiu. Śmiem uważać, że Krzysiu w ogóle nie pracował w firmie Multi-art, a dodany komentarz to ściema na resorach napisana przez właściciela firmy Pana Stasia, by ludzie myśleli, że dobre strony internetowe są Tworzone w tej firmie. Jako strażnik jakości stron internetowych w Radomiu, nie mogę się na to zgodzić!

@Pan Stasio

Byłoby super, gdybyśmy nie używali danych osobowych konkretnych osób. Fajnie byłoby przeczytać coś o pracy w Multi-art , widzę że wiesz coś na ten temat. Czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

@Ewa

Jaką daną osobową się według Pani posłużyłem? Nie wiem czy przyjmują bez doświadczenia. Zapewne nie mają wyjścia, bo na osoby z doświadczeniem ich nie stać. Nie pracowałem w firmie, zaproponowali mi zbyt niskie wynagrodzenie, bym podjął współpracę Może zapyta Pani Pana Stasia, jak mnie potraktowano bezprawnie, gdy nie przyjąłem jego oferty pracy. Frustrat Pan Stasio. Tymczasem wypisuje Pani coś o danych osobowych. Taki jest właśnie Państwa liberalizm - Wam wolno łamać prawo, innym nie wolno pary z ust puścić, bo krzyczycie - pomocy, policja, prawo łamią. Tak było w Radwagu, tak było u Pana Stasia. Widzi Pani dzazgę w cudzym oku, belki w swoim nie Policja też głupia nie jest... Już zrozumieli Waszą taktykę :). A podatki i ja płacę, zapewne większe niż Pan Stasio Ja z kolei ciekaw jestem czy firma multiart w ogóle zatrudnia jakiegoś programistę. Chyba nie, gdyż strona nadal nie ogarnięta, sklep sypie błędami

@Pan Stasio

Wszelkie pomówienia, są ścigane z całą stanowczością i surowością litery prawa, zastanów się co wypisujesz, konsekwencje mogą być dla Ciebie bardzo dotkliwe w skutkach. Szanuj innych, nie łam prawa.

Pan Stasio

Oczywiście, wszelkie łamanie prawa powinno być ścigane z pełną stanowczością i surowością litery prawa. Dlatego chciałbym zauważyć, że w czasie, gdy niezgone z prawem (w myśl kodeksu wykroczeń) było niewpuszczanie na dyskotekę, parę razy byłem świadkiem, jak ochrona w klubie Archiwum nie wpuściła gości. Właściciel początkowo podejmował, a z czasem zaprzestał podejmować działań przeciwdziałających niewpuszczaniu gości na dyskotekę przez ochroniarzy. Podobnie Pan Stasio nie potrafi profesjonalnie przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej. Aktualna strona firmy Multi-art jest nieprzystosowana do dzisiejszych trendów w internecie. Świadczy to o braku profesjonalizmu właściciela firmy Multi-art. Jeśli uważa Pan, że to pomówienie, proszę przedstawić dowody na nowoczesność strony firmy Multi-art w chwili pisania tego tekstu. Również proszę przedstawić stawki, jakie się zarabia na stanowisku programisty w firmie Multi-art oraz wspomniane wcześniej próbki kodu oraz technologie, których można się nauczyć podczas pracy w firmie Multi-art. Proszę również przedstawić pozostałe warunki zatrudnienia w firmie Multi-art na stanowisku programisty. Mam na myśli atmosferę pracy oraz benefity Czekam z niecierpliwością. Wzywam Państwa do przejrzystości i nie łamania prawa

@Pan Stasio

Uprawiasz klasyczny stalking, jeśli nie wiesz co to znaczy to przeczytaj, popełniasz przestępstwo, idealnie opisuje to kodeks wykroczeń.

@Radek

Nie, proszę Pana

MM

Stanowczo odradzam, i jako pracodawcę i jako agencję reklamową. Bananowa drukarnia, wygląda profesjonalnie bo tak ma dla klienta wyglądać! W końcu to za to klient przepłaca :) Gdy jakiś klient potrzebował kawałek płyty pcv, królowa matka zabrała z drukarni odpad (na szybko równany bo był odcięty pod kątem) i radośnie poinformowała nas, że ma zamiar policzyć za to 100zł... Do dużego zamówienia na oklejanie aut niestety Staś musiał ściągnąć ekipę z zewnątrz bo sam nie ma ani ludzi, ani sprzętu, ani talentu a policzył pewnie klientowi stawkę z Hamburga:) Byłem tam zaledwie kilka dni, jakby klienci zobaczyli jak praca tej drukarni wygląda na co dzień i jak bardzo to wszystko zalatuje amatorką to by się więcej nie pokazali. Co do Stasia jako pracodawcy. Kłamie. Bez przerwy i przy każdej okazji. To po prostu taki typ, to silniejsze od niego, kłamie nawet w sytuacjach kompletnie bez znaczenia. Czasem miałem wrażenie, że sprawdza czy ktoś mu zwróci na to kłamstwo uwagę bo niektóre sytuacje były wręcz absurdalne. Nawet jeśli nie jest to wielki problem to na pewno jest irytujące. Po za tym, niestety ale nadgodziny to u niego norma ale tego się chyba domyślacie. Jeśli ktoś tak jak ja pracował wcześniej w jakiejś rozsądnej drukarni to wybijcie sobie pracę tutaj z głowy, on nie szuka dobrych fachowców tylko pachołków. Jak sam powtarzał, lubi zatrudniać ludzi ze wsi bo są przyzwyczajeni do ciężkiej pracy a nie oczekują dużych pieniędzy. Czy takiej pracy szukacie?:)

@MM

w Radwagu też pracują w dużej mierze ludzie z prowincji, teraz wiadomo dlaczego... dla nich to awans społeczny, że nie muszą w gnoju pracować. Z tym, że taki od kosy oderwany specjalistą dobrym nie będzie na dłuższą metę, chociaż się zdarzają, ale to wyjątki (np Michał jest dobrym programistą w Radwagu, ale Ci programiści z kolei nie mają pojęcia o zarządzaniu projektami)

Janek Grafik
@MM

Przedstaw się z imienia i nazwiska, zweryfikujemy czy pracowałeś a może tylko pomawiasz tą firmę?

@MM

W tej wypowiedzi dochodzi do złamania prawa, dokładnie art.190a KK. Publikowanie powyższej treści jest penealizowane, a kara wynosi do 3 lat pozbawienia wolności. Warto wiedzieć, że hejt nie jest opinią. Szacunek do ludzi to podstawa, liczą się fakty a nie pomówienia, działania prześladowcze na forach są powszechne, powyższy wpis w pełni wyczerpuje znamiona przestępstwa opisane w powyższym paragrafie.

Wszelkie pomówienia, są ścigane z cała stanowczością litery prawa, zastanów się co wypisujesz, konsekwencje mogą być dla Ciebie bardzo dotkliwe w skutkach. Szanuj innych, nie łam prawa.

Tumanem być :)

Waldek i inne pseudonimy to amatorzy zamiast pracować i zarabiać wypisują żale, że nikt ich nie chciał przyjąć do firm tłuków. Wylewka jest tak ogromna, że po 100 razy wypisują pod różnymi nickami. Prawda jest taka, że tyle razy mogli pokazać co potrafią i zareklamować swoje usługi a siedzą anonimowo pisząc o swojej „wielkości” będąc nikim. Oto całe ich kompetencje.

Waldek
@Tumanem być :)

Proszę mnie nie pomawiać. Czy tylko wyzwiskami potrafi Pan traktować ludzi? Czy Pan jest niezrównoważony psychicznie? Poprosimy o dowody na jakość kodu w firmie Multi-art. Strona niestety przedpotopowa, nie dopatrzyłem się jakości dostosowanej do dzisiejszych czasów. Jestem specjalistą wysokiej klasy, jednak radomscy pracodawcy chcieli mi płacić tyle samo co specjalistom, którzy przyjechali z prowincji. Nie było na to zgody! Prosimy o prezentację kompetencji, które można nabyć podczas pracy w firmie Multi-art co ktoś napisał wcześniej. Proszę nie zmieniać tematu, nie uciekać od niego. Tylko konkrety

Radek

Chce współpracować z wybitnym specjalistom dlatego daj portfolio żeby moc ci dać zarobić a nie komus innemu. Dzięki ziom

Radek

Jesteś aktywny na wszystkich forach i każdemu niszczysz opinię pod różnymi nickami. Stawka za Twoje dane jest wysoka jak zdążyłem to wyczytać na forach u innych. W internecie jesteś kozak a jak ci wpadną koledzy na chatę, skują w kajdany o 6:00, wyprowadzą boso, to się zesrasz na posadzkę o cały ty, zasraniec będziesz. Doigrasz się bo hejt to nie opinia. Scrreny z wszystkimi twoimi wątkami różnych firm, którym robisz smrody pod różnymi nickami są już zabezpieczone. Do zobaczenia :) nic ci nie da kasowanie... zostaw wszystko :)

Radek

Żebyś miał noc przespaną z myślą o nowym miejscu zamieszkania czytaj celi, doczytaj jakie przestępstwo popełniasz i dalej w nim brniesz, jest to stalking. Dowodów, screenów i świadków z różnych firm, którym twoje wpisy niszczą opinię jest wiele. Wniosek o ściganie jest mocno napuchnięty. Chciałbym napisać spokojnych snów, ale ja się powstrzymam od twoich metod i tego nie będę pisał.

Informatyk

Jestem z serwisu GoWork i sami wypisujemy te brednie o firmie, żeby mieć więcej odsłon osób zainteresowanych. Oświadczam, że widząc lekkie zainteresowanie firmy pstryczkami, rozkręcamy się i wypisujemy wtedy tyle, żeby mógł nasz pracownik zadzwonić i zaproponować usuwanie przykrych opinii za kilkaset złotych rocznie. Musimy z czegoś żyć, taki mamy pomysł na biznes. Ten model biznesu jest parszywy. Ja odchodzę z tego portalu bo karma do mnie wróciła i przepraszam za takie zachowanie właściciela firmy na którego wypisywałem brednie.

Właściciel firmy JanuszSoft
@Informatyk

Karma do mnie wróciła. Chciałem zatrudniać jak najtaniej pracownika, sprzedać tandetę za gruby szmalec, bo nie chciało mi się uczyć, ani pracować. Teraz nie mam klientów, gdyż świat poszedł do przodu, a ja się nie rozwijałem. Miałem przed sobą kilku dobrych programistów, ale chciałem im pokazać kto tu rządzi i zapłacić jak najmniej. Zawsze mówiłem im, że na ich miejsce czeka za bramą 50 chętnych. Teraz nikt nie puka do moich drzwi. Co najwyżej jakiś programista może puknąć, ale moją żonę. Kiedyś byłem taki liberalny, ale teraz wiem, że taki model bznesowy był parszywy. Teraz chcę, by Państwo mi pomogło i wyprodukowało programistę, który ogarnie mój biznes. Zapłacę tyle ile tylko będzie sobie życzył Pan programista. Przepraszam, już nigdy nie będę taka sknera

Waldemar

Dzień dobry Czy tworzą Państwo również strony internetowe? Nie widać Państwa w wynikach wyszukiwania. Czyżby Państwo nie potrafili wykonac dobrze pozycjonującej się strony www? Może nie zatrudnili Państwo odpowiedniego fachowca. Przypominam, że za 3000 zł netto nie da się zatrudnić dobrego specjalisty od marketingu internetowego. Czy jednak całkowicie Państwo zrezygnowaliście z tej działki reklamy? Pragnę wspomnieć, iż marketing internetowy jest w tej chwili najbardziej opłacalnym ze wszystkich działań pod względem kosztowym. Ja osobiście korzystam z usług najlepszych specjalistów od marketingu internetowego w Radomiu i mam pozytywne efekty Czy ktoś z zarządu, najlepiej prezes, mógłby się odnieść do powyższej wiadomości? Pozdrawiam serdecznie

@Waldemar

Trolu zęby wymyj bo smród konkurencji na odległość czuć :xD

@Wiktor

Pytanie było czemu nie potrafią Państwo wypozycjonować swojej strony w wynikasz wyszukiwania. Zęby myje dwa razy dziennie co najmniej. Dla Ciebie umyję przed odpisaniem Ci. Teraz Ty łaskawie odpisz, czemu nie ma Cię na liście wyników wyszukiwania, bo chyba nie umiesz robić stron internetowych w sposób profesjonalny. Naciągasz klientów czy jak?

@Wiktor

Wiktor, wytrzeźwiałeś już? Mowę Ci odebrało? Taki wygadany byłeś, a teraz cisza...

@Wiktor

Wiktor, czekamy na Twoje wynurzenia Co masz mądrego do napisania? Poszedłeś w tango i chcesz, żeby ktoś kto się uczył, kiedy Ty balowałeś, zrobił za Ciebie robotę za 3000 zł miesięcznie? Wiktor! Opamiętaj się. Odpisz na wiadomość, a nie trolujesz poważnych ludzi

@Wiktor

Wiktor, czemu sklep nadal nie oagrnięty? Brak dobrej kadry programistycznej Państwa dopadł? Ja tylko pytania stawiam, ciekaw jestem czemu sklep nie działa, a strona firmy nadal nie jest nowoczesna i odstaje od dzisiejszych stron. Zapytaj proszę Pana Stasia, czemu temat nadal nie ogarnięty. Minęło trochę czasu a tu nadal brak poprawy. A może to tak ma być? http://opencart.multi-art.pl Może to nowy trend w modzie internetowej. Napisz, bo jesteśmy ciekawi, może nam coś umknęło i nie jesteśmy na fali. Jak nazywa się ten model? Wiki Dizajn? Napisz coś więcej Wiktor

@Waldemar

Wiktor, czemu sklep jeszcze nie ogarnięty? Jak to wygląda powiedz Ty mi. Przecież to wstyd z takim czymś do ludzi wyskakiwać. Co sobie ludzie pomyślą o Radomiu, skoro tu takie braku na stronie internetowej? Sklep z błędami. Weź się za robote, a nie tylko na staże chodzisz. Co na to Pan Stasio? Czyżby nie umiał ogarnąć sklepu internetowego? Nie wie ile się płaci specjaliście za godzinę pracy? Co on umie zatrudnić tylko studencinę za ciastko z kremem? Wiktor, coś się długo nie odzywasz. Zaczynam się martwić o Ciebie i Twoje kompetencje. Poszedłeś w tango? Trzeci tydzień nie trzeźwiejesz? Wiktor, proszę Cię, zadzwoń do Pana Stasia i zgłoś problem ze sklepem, bo może nie wie, że wszystko nie bangla! Zapytaj Pana Stasia czemu tu jest tak sp@$#%#@$ne, bo się paczeć nie da

Czesław

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w Multi-art? Nie znalazłem żadnych informacji odnośnie ewentualnych projektów rekrutacyjnych? Chętnie wysłucham opinii zatrudnionych osób. Dzięki

@Czesław

Ja chętnie się dowiem jaką pensje płaci firma programistom i jaka panuje w firmie atmosfera

@Czesław

Czesiu i Heniu za waszysz lat były komputery Odra i one już dawno stoją w muzeum, to historia. Musicie sobie pesel zmienić żeby o rekrutacje pytać. Elo !

@Wiktor

Strony firmy Multi-Art też powinny dołączyć do Odry Są jakieś przedpotopowe, a nawet są sprzed zlodowacenia Nie odpisałeś Waldemarowi na temat Wiki Dizajn. Co to za nowy trend? Rozumiem, że firma zatrudnia tylko młody dynamiczny zespół złożony ze stażystów jeśli chodzi o IT

@Wiktor

Wiktor, po czym wnosisz, że Czesław i Henryk są starej daty? Wasza firma mieści się przy ulicy Henryka Sienkiwicza. Czy to oznacza również, że Państwa rozwiązania i wdrożenia IT są z czasów Krzyżaków? Proszę o merytoryczną odpowiedź

@Karolina

Chciałabym wrócić do tematu stricte dotyczącego pracodawcy. Oferują w Multi-art jakieś realne szanse na rozwój, awans itp? Jestem pewna, że będziecie w stanie mi odpowiedzieć.

@Ewa

Szczerze mówiąc nie wiem. Wydaje mi się, że Pan Stasio szuka już ludzi z doświadczeniem za jak najniższe wynagrodzenie, więc zapewne nie ma ani rozwoju finansowego, ani merytorycznego. Chyba, że można nazwać rozwojem zatrudnienie stażysty za pieniądze z urzedu i naczucenie go czegokolwiek. Jednak moim zdaniem to nadal jest zbyt niski poziom, by startować z czymś sensownym na rynku w dzisiejszych czasach. Nie wiem jakie doświadczenie w IT ma Pan Stasio. Po stronie internetowej firmy widać, że nie duże. Pewności nie mam, to tylko moja prywatna opinia

Waldemar

Ale my o tym doskonale wiemy, że GoWork pobiera opłaty od przedsiębiorców i to sporo zarabia na tym. Model biznesowy widać się sprawdził, trzeba iść za ciosem. Ja też swego czasu miałem taki portal, teraz chyba czas wrócić do tego rozwiązania Nie, nie pracuje dla GoWork, napisałem prawdę co myślę o rozmowach z pracodawcami w tym o firmie Multi Art. Ja spotkałem się z podejściem - pracuj za ile daje, albo wypad. Co sprowadza się do tego, że widzę iż firma Multi Art nie ma dobrego programisty, który ogarnąłby sklep na Magento. Podałem linka do stron, każdy ma prawo sprawdzić czy piszę zgodnie z prawdą. Myślę, że ludzie mają prawo to wiedzieć, podobnie jak to, iż firma ma stronę internetową bardzo statomodną, nie zgodną z najnowszymi trendami. Co znów może być przyczyną braku odpowiedniej kadry informatycznej w firmie, a taka kosztuje sporo pieniędzy, czego Państwo nie rozumiecie. Uważacie Państwo, że tylko Wy macie prawo zarabiać, pracownik, który umie więcej od Was - nie. Ja jestem przeciwnego zdania - uważam, że specjalista wysokiej klasy powinienen zarabiać więcej niż właściciel drukarni, zwłaszcza w IT. Stąd polecam wolnych strzelców - freelancerów z Radomia, gdyż mają oni większą wiedzę i umiejętności niż stażyści firmy Multi Art i większości innych firm z Radomia. Obywatele miasta Radom i okolic mają prawo poznać tą prawdę. Cały internet już o tym huczy - kupuj u specjalisty, nie u Janusza Bizenesu! Nie kupuj od lizusa sprzedawcy, który Ci się podlizuje, tylko od fachowca, który wie ile się cenić należy za daną usługę. Powiedz, że i Ty o tym słyszałeś Wiktor

Henryk

Wiktor, ale napisz tylko szczerze - wolałbyś dać 1000 zł firmie za coś, co zrobi stażysta, czy dać 1200 zł (200 zł więcej) komuś kto ma kilka lat doświadczenia w IT, ale jest wolnym strzelcem?

Niezadowolony

Wszystkie mega pozytywne komentarze mają na celu wyparcie tych negatywnych ....ale w internecie nic nie znika bez echa. Byli pracownicy wiedzą jak wygląda współpraca ze Stanisławem. Nie dajcie się nabrać na te peany.

WUKW

A to firma ma fuchę na miotle? Jakie trzeba mieć kwalifikacje i kto je ustala i gdzie?

@WUKW

Pusty jesteś ze się echo niesie ???? już wiem dlaczego nie pracujesz ????

@Wiktor

A kto Ci powiedział, że nie pracuje? Mam stawkę taką, że Ty sobie możesz pomarzyć. Dla cebulaków z Radomia nie pracuje, masz rację, dobrze, że wiesz czemu - za mało płacą (usunięte przez administratora) :D

@Wiktor

Wiki, lepiej się odnieś do tego co napisał Waldemar Ciekawi jesteśmy, dlaczego firma robi tak cieniutkie strony internetowe Czy to kwestia zatrudnienia taniego specjalisty, który sobie nie radzi? Czy firma nie ma rozterek moralnych przed zatrudnianiem melepetów? Jak to możliwe, że radomskie firmy mają klientów na tanie stronki po 600 zł, gdy ich zakup to zwykła strata pieniędzy dla klienta. Lepiej kupić stronę za 1500 zł, ale mieć klientów, niż spalić 600 zł i nie mieć. Takie jest moje zdanie. A co Ty o tym sądzisz Wiktor?

@Wiktor

Wiktor, byłeś taki rozgadany, a teraz się nie odzywasz. Co się stałosię? Odpowiedz Waldemarowi proszę

@Programista Wyklęty

Bo dla takich przemądrzalców jak wy, wakatów firma nie ma :xD ale piszcie podbijajcie, bo nie ważne co piszecie, ważne żeby było słychać o firmie :) dziękujemy :xD

@Wiktor

Rozumiem, że firmy nie stać na dobrych fachowców. Proszę uprzejmie, zawsze chętnie dorzucę coś na temat radomskich pracodawców i ich stawek 3000 zł netto dla programisty :D Kto tam pracuje za takie pieniądze marne? Studencina? Dlaczego sklep jest nie oganięty? Nie zmieniaj tematu i nie próbuj nieudolności firmy w pozytyw przekuć bo tym razem się nie uda. Trafiło na specjalistę wysokiej klasy, nie kolejnego leszczyka ze wsi

@Programista Wyklęty

Ja pacze, a tam nadal sklep nie ogarnięty. Chyba nie mają nikogo sensownego na etacie, by zajął sie tym. Przez 2 dni nie potrafili zainstalować skryptu. Może nie wiedzą jaki jest odpowiedni. Zapewne zlecili do NASA konsultacje w sprawie sklepu. Pentagon poszukuje im najlepszego specjalisty, który ogarnie system. Musk wysyła sondę na Marsa, by szukala kosmitów, którzy postawią bazę danych. Nie ma kompromisów w jakości Wiktor obudź się, bo to co przeczytałeś, to bajka na dobranoc Nie odpisałeś. A takim kowbojem klawiatury byłeś. Co się znowu stało? Poszedłeś topić smutki w szklance wódki????? Nie pij tyle, bo Ci padnie wątroba

Wiktor

Praktyki, bardzo fajna atmosfera i pyszna kawa z ciastkiem to u nich rytuał. Za rok wrócę.

@Wiktor

Który raz z rzędu będziesz na praktykach Wiktor? Może czas wziąć się za porządną pracę

@WUKW

Miałeś swoją szanse i wyleciałeś z futryną :xD to zamiast dobrze wspominać co straciłeś zajmij się swoją praca i nie pisz co kto ma robić :)

@Wiktor

Nigdy nie pracowałem w Multiart, nigdy firma nie zaproponowała mi odpowiedniego wynagrodzenia, bym przyszedł do Państwa do pracy. Proszę mnie nie pomawiać, że tam pracowałem

@Wiktor

Wylecieć z futryną to wylecą słabi pracodawcy, którzy zatrudniają jak najtaniej słabej jakości kadrę programistyczną. Już słyszę huk tłuczonego szkła nie ma buźki :xD Jest albo :D albo xD Znowu brak znajomości slangu internetowego. Ty Wiktor nie jesteś zbyt mocny w te internety co?

Henio

Co to ma być się pytam http://opencart.multi-art.pl/ W subdomenie opencart, a napis Magento i jeszcze nie korbi Co Wy tam macie za programistów? Po taniości studencina przyszedł na ciastko z kremem? Pińcet za stronę? Jak Wy dostarczacie strony nowoczesne, jak Wasza jest przedpotopowa? Chcecie zamówić profesjonalną wizytówkę www? Od razu napisze, że będzie drogo, bo całe 2000 zł za samą stronę. Sklep to tak trochę drożej

@Henio

Heniu, masz sztuczną szczękę ? To jej pilnuj ????????????

Henio
@Wiktor

Wiktor, nawijaj na temat, a nie zmieniasz temat Grozisz mi? Klientom też grozisz chłopakami jak nie płacą?

Albert Kosiński

Firma zajefajna, wchodzę pytam o wizytówki, zrobili expresem, megaaa!

@Albert Kosiński

Panie Albercie, życzymy wielu klientów na remonty :)

Renata Kucharska

Polecam i dziękuję za piękne banery.

Krzysztof Lipski

Współpracujemy razem od kilku lat, zawsze wykonali dla mojej firmy na czas, dobrej jakości reklamy. Nawet jak zdarzyły się naprawy, przyjechali szybko naprawić. Polecam firmę z takim doświadczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-art Agencja Reklamowa - Radom

• Jak się pracuje w Multi-art Agencja Reklamowa?

Zobacz opinie na temat firmy Multi-art Agencja Reklamowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Multi-art Agencja Reklamowa
4.6/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Sienkiewicza 32
    26-600 Radom