Multi-art Agencja Reklamowa

Adres: Sienkiewicza 32, 26-600 Radom

NIP: 9481965648 REGON: 671961139

Multi-art Agencja Reklamowa
4 19 52 5 1

Opinie o Multi-art Agencja Reklamowa

Filtruj opinie po kryteriach:

Waldemar
Nazwa działu: IT

Dzień dobry Czy tworzą Państwo również strony internetowe? Nie widać Państwa w wynikach wyszukiwania. Czyżby Państwo nie potrafili wykonac dobrze pozycjonującej się strony www? Może nie zatrudnili Państwo odpowiedniego fachowca. Przypominam, że za 3000 zł netto nie da się zatrudnić dobrego specjalisty od marketingu internetowego. Czy jednak całkowicie Państwo zrezygnowaliście z tej działki reklamy? Pragnę wspomnieć, iż marketing internetowy jest w tej chwili najbardziej opłacalnym ze wszystkich działań pod względem kosztowym. Ja osobiście korzystam z usług najlepszych specjalistów od marketingu internetowego w Radomiu i mam pozytywne efekty Czy ktoś z zarządu, najlepiej prezes, mógłby się odnieść do powyższej wiadomości? Pozdrawiam serdecznie

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Wiktor
@Waldemar

Trolu zęby wymyj bo smród konkurencji na odległość czuć :xD

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Waldemar
@Wiktor

Pytanie było czemu nie potrafią Państwo wypozycjonować swojej strony w wynikasz wyszukiwania. Zęby myje dwa razy dziennie co najmniej. Dla Ciebie umyję przed odpisaniem Ci. Teraz Ty łaskawie odpisz, czemu nie ma Cię na liście wyników wyszukiwania, bo chyba nie umiesz robić stron internetowych w sposób profesjonalny. Naciągasz klientów czy jak?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Waldemar
@Wiktor

Wiktor, wytrzeźwiałeś już? Mowę Ci odebrało? Taki wygadany byłeś, a teraz cisza...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Waldemar
@Wiktor

Wiktor, czekamy na Twoje wynurzenia Co masz mądrego do napisania? Poszedłeś w tango i chcesz, żeby ktoś kto się uczył, kiedy Ty balowałeś, zrobił za Ciebie robotę za 3000 zł miesięcznie? Wiktor! Opamiętaj się. Odpisz na wiadomość, a nie trolujesz poważnych ludzi

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Niezadowolony
Nazwa działu: IT

Wszystkie mega pozytywne komentarze mają na celu wyparcie tych negatywnych ....ale w internecie nic nie znika bez echa. Byli pracownicy wiedzą jak wygląda współpraca ze Stanisławem. Nie dajcie się nabrać na te peany.

Pomocna?
Tak3Nie3
Zgłoś
WUKW

A to firma ma fuchę na miotle? Jakie trzeba mieć kwalifikacje i kto je ustala i gdzie?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Wiktor
@WUKW

Pusty jesteś ze się echo niesie ???? już wiem dlaczego nie pracujesz ????

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
WUKW
Nazwa działu: IT
@Wiktor

A kto Ci powiedział, że nie pracuje? Mam stawkę taką, że Ty sobie możesz pomarzyć. Dla cebulaków z Radomia nie pracuje, masz rację, dobrze, że wiesz czemu - za mało płacą (usunięte przez administratora) :D

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
WUKW
@Wiktor

Wiki, lepiej się odnieś do tego co napisał Waldemar Ciekawi jesteśmy, dlaczego firma robi tak cieniutkie strony internetowe Czy to kwestia zatrudnienia taniego specjalisty, który sobie nie radzi? Czy firma nie ma rozterek moralnych przed zatrudnianiem melepetów? Jak to możliwe, że radomskie firmy mają klientów na tanie stronki po 600 zł, gdy ich zakup to zwykła strata pieniędzy dla klienta. Lepiej kupić stronę za 1500 zł, ale mieć klientów, niż spalić 600 zł i nie mieć. Takie jest moje zdanie. A co Ty o tym sądzisz Wiktor?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Programista Wyklęty
@Wiktor

Wiktor, byłeś taki rozgadany, a teraz się nie odzywasz. Co się stałosię? Odpowiedz Waldemarowi proszę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wiktor
@Programista Wyklęty

Bo dla takich przemądrzalców jak wy, wakatów firma nie ma :xD ale piszcie podbijajcie, bo nie ważne co piszecie, ważne żeby było słychać o firmie :) dziękujemy :xD

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Programista Wyklęty
@Wiktor

Rozumiem, że firmy nie stać na dobrych fachowców. Proszę uprzejmie, zawsze chętnie dorzucę coś na temat radomskich pracodawców i ich stawek 3000 zł netto dla programisty :D Kto tam pracuje za takie pieniądze marne? Studencina? Dlaczego sklep jest nie oganięty? Nie zmieniaj tematu i nie próbuj nieudolności firmy w pozytyw przekuć bo tym razem się nie uda. Trafiło na specjalistę wysokiej klasy, nie kolejnego leszczyka ze wsi

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Programista Wyklęty
@Programista Wyklęty

Ja pacze, a tam nadal sklep nie ogarnięty. Chyba nie mają nikogo sensownego na etacie, by zajął sie tym. Przez 2 dni nie potrafili zainstalować skryptu. Może nie wiedzą jaki jest odpowiedni. Zapewne zlecili do NASA konsultacje w sprawie sklepu. Pentagon poszukuje im najlepszego specjalisty, który ogarnie system. Musk wysyła sondę na Marsa, by szukala kosmitów, którzy postawią bazę danych. Nie ma kompromisów w jakości Wiktor obudź się, bo to co przeczytałeś, to bajka na dobranoc Nie odpisałeś. A takim kowbojem klawiatury byłeś. Co się znowu stało? Poszedłeś topić smutki w szklance wódki????? Nie pij tyle, bo Ci padnie wątroba

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Wiktor

Praktyki, bardzo fajna atmosfera i pyszna kawa z ciastkiem to u nich rytuał. Za rok wrócę.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
WUKW
@Wiktor

Który raz z rzędu będziesz na praktykach Wiktor? Może czas wziąć się za porządną pracę

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Wiktor
@WUKW

Miałeś swoją szanse i wyleciałeś z futryną :xD to zamiast dobrze wspominać co straciłeś zajmij się swoją praca i nie pisz co kto ma robić :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
WUKW
@Wiktor

Nigdy nie pracowałem w Multiart, nigdy firma nie zaproponowała mi odpowiedniego wynagrodzenia, bym przyszedł do Państwa do pracy. Proszę mnie nie pomawiać, że tam pracowałem

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Programista Wyklęty
@Wiktor

Wylecieć z futryną to wylecą słabi pracodawcy, którzy zatrudniają jak najtaniej słabej jakości kadrę programistyczną. Już słyszę huk tłuczonego szkła nie ma buźki :xD Jest albo :D albo xD Znowu brak znajomości slangu internetowego. Ty Wiktor nie jesteś zbyt mocny w te internety co?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Henio

Co to ma być się pytam http://opencart.multi-art.pl/ W subdomenie opencart, a napis Magento i jeszcze nie korbi Co Wy tam macie za programistów? Po taniości studencina przyszedł na ciastko z kremem? Pińcet za stronę? Jak Wy dostarczacie strony nowoczesne, jak Wasza jest przedpotopowa? Chcecie zamówić profesjonalną wizytówkę www? Od razu napisze, że będzie drogo, bo całe 2000 zł za samą stronę. Sklep to tak trochę drożej

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wiktor
@Henio

Heniu, masz sztuczną szczękę ? To jej pilnuj ????????????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Henio
@Wiktor

Wiktor, nawijaj na temat, a nie zmieniasz temat Grozisz mi? Klientom też grozisz chłopakami jak nie płacą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Albert Kosiński

Firma zajefajna, wchodzę pytam o wizytówki, zrobili expresem, megaaa!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Wiktor
@Albert Kosiński

Panie Albercie, życzymy wielu klientów na remonty :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Renata Kucharska

Polecam i dziękuję za piękne banery.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Krzysztof Lipski

Współpracujemy razem od kilku lat, zawsze wykonali dla mojej firmy na czas, dobrej jakości reklamy. Nawet jak zdarzyły się naprawy, przyjechali szybko naprawić. Polecam firmę z takim doświadczeniem.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Artur Skaliński

Byłem zamówić baner, wizytówki. Dostałem kawę jak pan grafik ustalał ze mną szczegóły mojej firmy. Zaskoczony jestem ze tak szybko i miło. Polecam.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Niezadowolony

Odradzam współpracę. Pan (usunięte przez administratora), sprawnie posługuje się kłamstwem na ustach i epitetami w stosunku do klientów.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Zachwycony klient.

Najlepsza firma reklamowa w Radomiu.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
MM

Stanowczo odradzam, i jako pracodawcę i jako agencję reklamową. Bananowa drukarnia, wygląda profesjonalnie bo tak ma dla klienta wyglądać! W końcu to za to klient przepłaca :) Gdy jakiś klient potrzebował kawałek płyty pcv, królowa matka zabrała z drukarni odpad (na szybko równany bo był odcięty pod kątem) i radośnie poinformowała nas, że ma zamiar policzyć za to 100zł... Do dużego zamówienia na oklejanie aut niestety Staś musiał ściągnąć ekipę z zewnątrz bo sam nie ma ani ludzi, ani sprzętu, ani talentu a policzył pewnie klientowi stawkę z Hamburga:) Byłem tam zaledwie kilka dni, jakby klienci zobaczyli jak praca tej drukarni wygląda na co dzień i jak bardzo to wszystko zalatuje amatorką to by się więcej nie pokazali. Co do Stasia jako pracodawcy. Kłamie. Bez przerwy i przy każdej okazji. To po prostu taki typ, to silniejsze od niego, kłamie nawet w sytuacjach kompletnie bez znaczenia. Czasem miałem wrażenie, że sprawdza czy ktoś mu zwróci na to kłamstwo uwagę bo niektóre sytuacje były wręcz absurdalne. Nawet jeśli nie jest to wielki problem to na pewno jest irytujące. Po za tym, niestety ale nadgodziny to u niego norma ale tego się chyba domyślacie. Jeśli ktoś tak jak ja pracował wcześniej w jakiejś rozsądnej drukarni to wybijcie sobie pracę tutaj z głowy, on nie szuka dobrych fachowców tylko pachołków. Jak sam powtarzał, lubi zatrudniać ludzi ze wsi bo są przyzwyczajeni do ciężkiej pracy a nie oczekują dużych pieniędzy. Czy takiej pracy szukacie?:)

Pomocna?
Tak5Nie8
Zgłoś6
Programista Wyklęty
@MM

w Radwagu też pracują w dużej mierze ludzie z prowincji, teraz wiadomo dlaczego... dla nich to awans społeczny, że nie muszą w gnoju pracować. Z tym, że taki od kosy oderwany specjalistą dobrym nie będzie na dłuższą metę, chociaż się zdarzają, ale to wyjątki (np Michał jest dobrym programistą w Radwagu, ale Ci programiści z kolei nie mają pojęcia o zarządzaniu projektami)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Janek Grafik
@MM

Przedstaw się z imienia i nazwiska, zweryfikujemy czy pracowałeś a może tylko pomawiasz tą firmę?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Janusz Zych

Bardzo sprawna agencja reklamowa. Przekonani są tylko klienci, którzy robili duże zlecenia, profesjonalizm to najlepsze słowo określające jakość ich usług. Polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kuba

Ogromna rotacja pracowników. Grafik nie wytrzyma dłużej jak 3 miesiące. Pracowali tam juz chyba wszyscy. Ogromne ciśnienie, stres, mieszanie pracowników z błotem przy klientach. Omijać z daleka.

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Programista Wyklęty
@Kuba

ej, nawet ja tam nie pracowałem :D

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Jarek

Pracuję dla tej firmy i są bardzo solidni. Zapracuję solidnie dostaję wynagrodzenie, cóż więcej chcieć? Szef jest wymagający i zna się na pracy, jak czytam żale niektórych to mam wrażenie, że to chyba z inną osobą rozmawiali., bo on jest spoko gość.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Olga

Każdy ma prawo wyboru pracy, jak jest źle to lepiej ją zmienić. Ja nie narzekam jest spoko!!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Multi-art Agencja Reklamowa? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pan Rafał

Jedyna firma od zadań trudnych w Radomiu. Szukałem dobrze zrobionej reklamy i oni nareszcie wstrzelili się dokładnie w to co chciałem ! Dziękuje Pani z biura bardzo kompetentnej.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Administrator

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Multi-art Agencja Reklamowa?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy brak nowych komentarzy o Multi-art Agencja Reklamowa oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bartek
@Administrator

Dokładnie tak :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Izydor

Multi-art to super pracodawca, oby takich firm było więcej!!!!

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Jarek

Warto być człowiekiem najpierw siebie uderzyć w pierś żeby kogoś oczerniać świętoszku.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bartek

Zdecydowanie polecam, pracuję już rok i jest super. Teraz wiem, że warto było. Polecam firmę

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Klient

Świetna obsługa !!!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Dorota

Wydruki mają soczyste jak w nazwie :) oklejone auto swieci sie przykładem ;)

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Ewa

Zrobiłam kaseton z efektem 3D - jako jedyni podeszli do sprawy profesjonalnie. Wykonali w terminie i pięknie :) dziękuje Multiart

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Jarosław

Kasetony wykonali szybko i ładnie. Zależało mi na czasie, oni uratowali mi życie :) Dzieki Multiart

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Michał

Bardzo dobra firma, maja super sprzęt i widze. Robią bardzo ładne reklamy. Jakość jest pierwsza klasa. Polecam profesjonalistów.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Marcin

Bardzo dobre warunki pracy, gdybym nie musiał kontynuować studiów został bym w firmie. Fachowe podejście do pracy. Pan Stanisław szef wymagający ale doskonale przekazał wiedzę za co mu serdecznie dziękuje.:) nauczyłem sie pracy :)

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
EwaKrzysztof

Bardzo fachowo, kolory nam wyszły takie jak żywe, zrobili nam świetne litery podświetlane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Zostaw opinię o Multi-art Agencja Reklamowa - Radom

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Multi-art Agencja Reklamowa