Stowarzyszenie Karuzela

Opinie o Stowarzyszenie Karuzela

Wiki Nowy wpis

Cześć wszystkim, czy możecie napisać coś o firmie i o tym jak się tu pracuje jako pedagog specjalny?? Nie napisali konkretnej stawki, ale napisali w ofercie, że dają wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. No a jak ja mam doświadczenie tylko z praktyk na studiach, to jakiej pensji mogę się spodziewać?

Justyna Nowy wpis

Witam Dziwią mnie tak negatywne opinie. Miejsce jest bardzo przyjazne❤️

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Stowarzyszenie Karuzela? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 16 sierpnia kilka ogłoszeń.

Wszystko jasne! Nowy wpis

Pracowałam parę lat temu w Stowarzyszeniu i powodem zwolnień jest brak szacunku do pracowników. Praca sama w sobie wartościowa ale sama odeszłam do państwowej placówki, gdzie i finansowo jest lepiej, a nade wszystko szacunek i wdzięczność za pracę ze strony dyrekcji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Karuzela? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Rodzic

Mimo, że jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka to ogromny problem stanowi ciągla zmiany kadry. Nie slyszalam jeszcze o takiej sytuacji, żeby w ciągu jednego roku tyle razy zmieniały się panie. Jest to bardzo trudne dla małych dzieci które przywiązują się do swoich cioć a tu średnio co trzy miesiące jest zmiana...Rozumiem, że zdarzają się zmiany ale dziwne jest to że ma to miejsce cały czas i nowe ciocie zazwyczaj nie zostają na dłużej.

Przedszkole

Chyba odpuszcze tutaj gdzie jesteśmy właśnie przyszła jedna pani z karuzeli ale nie bd pytac czemu co i jak.

Dlaczego administrator ciągle usuwa opinie byłych pracowników? Są prawdziwe i nie obrażają nikogo. Chcemy tylko ostrzec, że w tym Stowarzyszeniu pracuje się źle i nie warto tam starać się o pracę. Czy nie temu służy ten portal?

Małgorzata

A czytałeś wcześniejsze opinie? Bo pisali o braku szacunku i złej atmosferze. Ciekawe czy do dziś tak jest?

Małgorzata

Podobno do pracy tutaj trzeba mieć serio mocną psychikę, przynajmniej tak opowiadała się jedna z byłych pracownic jeszcze parę miesięcy temu. Słabo to brzmi. Da ktoś znać jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda? Serio tamta porada by się przydała czy niekoniecznie?

Czy Stowarzyszenie Karuzela poszukuje aktualnie pracowników ?Jakie są wynagrodzenia w Stowarzyszeniu Karuzela ? Czy pensja w zależności od stopnia - licencjat, magister - różni się ?

SMUTNY

Jest wiele stowarzyszeń w Radomiu które przez opinie jednego stowarzyszenia mogą bardzo ucierpieć. Mam nadzieję że Zarząd Stowarzyszenia KARUZELA wreszcie przejrzy na oczy, schowa swoją dumę i uprzedzenia do kieszeni. Przestanie twierdzić że się nic nie dzieje - jak się dzieje, i przestanie stawiać na lizusostwo, a zacznie na co innego. Każdy pracownik będzie miał rozpisane kompetencje, ilość godzin a Pani Kadrowa też straci domenę Świętej Krowy.

Witam wszystkich. Brak szacunku dla osób niepełnosprawnych przyjmowanych z mopsu. Kiepska atmosfera w firmie. Dużo osób rezygnuje i odchodzi z pracy. Do tego najniższa krajowa. Niestety, ale odradzam to miejsce.

Sylwia Waśkiewicz

Pracownicy z cyt. "mopsu" przychodzą do nas w ramach prac interwencyjnych na dwie godziny dziennie do pomocy przy sprzątaniu. Nie możemy pozwolić, by to pracownik dyktował nam warunki swojego czasu pracy, sprzątał w czasie pobytu dzieci i bez pytania pożyczał nasze wyposażenie.

@Sylwia Waśkiewicz

Zapomniała Pani dodać że pracownicy interwencyjni z MOPS-u POWINNI PRZYCHODZIĆ na dwie godziny dziennie, (usunięte przez administratora) i pracować przy sprzątaniu, a nie robić inne rzeczy do których nie mają kwalifikacji. (usunięte przez administratora).

AniaZ

Wydaje mi się, że opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby nie była anonimowa

@AniaZ

Też tak uważam. Ja nigdy nie biorę pod uwagę anonimowych opinii

Wojtek T.
@Gość

To czemu się podpisałaś jako gość?

@Wojtek T.

Dlatego, że nie udzielałem opinii o firmie

do Radom

A może warto by było zastanowić się, czy samemu jest się w porządku. To, że Stowarzyszenie nie chce pracowników, którzy uważają, że za samą obecność należy im się pensja dyrektorska, ale pracować im się nie chce i nie angażują się w pracy, to chyba dobrze świadczy o nich. Ludzie zastanówcie się !!!!!!!! Który pracodawca zwalnia naprawdę dobrego pracownika. Jest nawet takie powiedzenie Nie ma dymu bez ognia

@do Radom

Niech się firma cieszy, że pracuję za najniższą krajową.

Ula
@do Radom

Poczytaj sobie dobrze te opinie. Do tego stowarzyszenia trafiają dobrzy pracownicy. Tacy, którzy lubią zajmować się dziećmi i robią to z pasją. Nie brak im kreatywności i pracowitości.(usunięte przez administratora)

@AniaZ

Ania Z to też anonim ( w dodatku wcale nie Ania tylko oddana Pani kadrowa która zamiast zajmować się swoją pracą chce aby kto inny ją wyręczał), a chce aby inni się ujawnili. Cóż za Bohaterstwo!!!

@do Radom

I niedługo nie będzie miało naiwniaków którzy tam będą pracować, No chyba że desperatów, na pół roku, rok, zaraz po studiach lub w trakcie studiów, a potem pójdą w swoją stronę z nabytą wiedzą o Stowarzyszeniach. A przecież przychodzą pełni entuzjazmu, a odchodzą przez takich właśnie ludzi rozgoryczeni. Szkoda.

Jakie wartości są cenione w Stowarzyszenie Karuzela?

Sylwia Waśkiewicz

Empatia, zaangażowanie, umiejętność współpracy w grupie, kreatywność, chęć samodoskonalenia się.

AniaZ

Mój syn jest już w drugim przedszkolu i co jak co, ale braku kreatywności nie można im zarzucić.

Dorota
@Sylwia Waśkiewicz

Dzień dobry, czy posiadając wymienione cechy i angażując się w wykonywaną pracę można liczyć po czasie na jakąś podwyżkę albo awans? Czy często się to zdarza w Stowarzyszeniu Karuzela? Chętnie się czegoś dowiem na ten temat.

Pytanie!?!?

Dlaczego w Stowarzyszeniu jest tak ogromna rotacja pracowników? W miejscu, które jest przyjazne dla ludzi można pracować do emerytury, ale czy w tym Stowarzyszeniu biorąc pod uwagę, że ludzie po prostu uciekają (jak wynika z opinii) to, czy się da wytrwać? Czyżby zarząd stowarzyszenia nie wyciągał wniosków ze swoich działań. Mało które stowarzyszenie czy firma działająca na rynku Radomskim ma tak wiele negatywnych opinii. Czy rzeczywiście warto jest tam pracować i się poświęcać? Z tego co widać ciągle kogoś szukają do pracy.

Czym Stowarzyszenie Karuzela zachęcają? Jakie mają dodatki?

Stowarzyszenie niczym nie zachęca!

Szaleństwo!

W Stowarzyszeniu dzieją się "cuda". Nie można wziąć wolnego na pogrzeb np. Babci, dziadka, cioci, wujka, bo to nie rodzina. Z wielkimi wyrzutami można dostać, wtedy kiedy będzie to pogrzeb, ale któregoś z rodziców. Kompletnie nie dba się o personel. Decyduje się o człowieku bez jego wiedzy. Często pracownik dowiaduje się po fakcie o własnym losie. Rozdawane są pracownikom ankiety, gdzie wpisują własne fantastyczne pomysły,(usunięte przez administratora)

Ktoś!!!

Stowarzyszenie nie cieszy się dobrymi opiniami, co widać po wcześniejszych wpisach. Miejsce to nie jest przyjazne dla pracownika, którego traktuje się przedmiotowo. Poziom zarządzania placówką jest niepojęcie niski. Brak konsekwencji ze strony dyrektora, czasem można pomyśleć, że osoby najbliższe pani dyrektor tam zarządzają, a nie sama osoba, której powierzone są odpowiednie zadania. Pracownik nie jest w ogóle wspierany przez przełożonych, pozostawiony jest sam sobie z różnymi problemami, gdzie na początku jest wiele zapewnień i obietnic wsparcia w trudnych sytuacjach. Często kazano mi pracować z gorączką, a inny pracownik w podobnym stanie szedł do domu. Widać tutaj wybiórcze traktowanie pracowników. Osoby, które miały cokolwiek do powiedzenia już dawno tam nie pracują. (usunięte przez administratora)Z wierzchu wszystko ładnie pięknie wygląda, jednak wchodząc z każdym krokiem głębiej człowiek czuje się jak w zapadających piaskach. Wiele rzeczy w Stowarzyszeniu jest robione pod publiczkę, aby na fb zdjęcia ładnie wyglądały. To nie jest wina pracowników, że starają się "prześcignąć" w tym, kto lepsze zdjęcie zrobi, lepsze zajęcia poprowadzi, ponieważ przykład idzie zawsze z góry. Jak się ma szefa, który scala pracowników, tworzy zespół i nie dzieli personelu to można góry przenosić. Wspomniana praca, gdzie jest się chorym jest wręcz niebywała. O pójściu na L4 nie ma mowy. Ta praca wymaga poświecenia i oddania i wiele osób to robiła, jednak praca za "miskę ryżu" w "nieszkodliwych warunkach" za najniższą krajową mając stos dyplomów i kompetencje sprawia, że pracownik traci motywację. Motywację, którą kto powinien dać? Dyrektor! A w Stowarzyszeniu odbierane są wszelkie chęci do działania stąd również ciągłe rotacje. Kiedy pracownik cokolwiek chce coś zrobić i się bardziej zaangażować to słyszy od przełożonego, że ma "zaćmienie mózgu" i po co to robi? Niebywałe prawda!!! I prawdziwe. Jednak nijak nie można tego udowodnić kiedy rozmowa jest "face to face".

Frida

Jako były pracownik jestem mocno rozczarowana, nie pracownikami bo naprawdę się starają aby zadowolić, i dzieci, i rodziców, i administrację, średniego i wysokiego szczebla. Zarządem i kadrami jestem rozczarowana...Zazwyczaj, gdziekolwiek jestem w nowej pracy, przez pierwsze dwa-trzy tygodnie obserwuję, nie chcę pokazywać co więcej umiem, bo czasami pracodawcy tego nie lubią. Robię swoje. P(usunięte przez administratora) Albo się zgadzam ze zdaniem Pań, albo.................................. Właściwie jestem zadowolona że tam nie jestem, Dziadek mój mawiał że do byka nie podchodzimy od przodu, do konia, od tyłu, a do (usunięte przez administratora) i cwaniaka wcale.

(usunięte przez administratora) Prawda jest taka że atmosfera między pracownikami jest słaba skoro mają na siebie donosić. Jak się jest chorym trzeba z gorączką przychodzić do pracy z dziećmi albo wziąć urlop bo zwolnienia nie można.(usunięte przez administratora)Rotacja pracowników jest duża bo jak ktoś jest dobry to przechodzi do placówek panstwowych. Dlatego ostatnio tak dużo osób odeszło. Wszędzie lepiej byle nie w karuzeli

Katarzyna Ziętek

Wielka szkoda, że byli Pracownicy nie maja odwagi publikować wpisów pod swoim imieniem i nazwiskiem i w ten sposób najłatwiej jest krytykować. Z psychologicznej strony jeśli chodzi o atmosferę w pracy to każdy ma taką jaką sam wytwarza. W sytuacji kiedy placówki publiczne strajkowały każdy mógł w tym czasie zabrać ze sobą do pracy dzieci by nie musieć brać zwolnienia i w ten sposób postępowało wiele instytucji a co do gorączki i przychodzeniem do pracy chorym, to wiem że sama Pani Dyrektor odsyłała Pracowników do domu w takich sytuacjach. Nie wiem o czym mają świadczyć takie wpisy i czemu mają służyć, ale dorośli ludzie powinni mieć odrobinę odwagi cywilnej i pisać nie po pseudonimem lecz podpisać się z imienia i nazwiska co czyni wtedy wpis wiarygodnym. Życzę powodzenia w nowej pracy.

Były pracownik 2

Wreszcie ktoś zwrócił na to uwagę. Dzięki Były pracownik

AR
@Katarzyna Ziętek

Bardzo dobrze napisane. Pozdrawiam całą ekipę

Frida
@Katarzyna Ziętek

Wszystko jest załatwiane za plecami pracowników, jak się nie podoba to ....... Powiedziane do pracownika może żartem. Pracownik socjalny jak się nie przebierze w głupkowaty strój zostaje zwolniony. Na szkolenie BHP niektórzy czekają trzy miesiące. Na umowę o pracę trzeba czekać i się upominać, to samo tyczy się zaświadczeń o zarobkach, pomimo że są do często potrzebne pracownikom do MOPS czy na studia. D(usunięte przez administratora)

gość

dlaczego tak często zmienia się główny księgowy? czy zatrudniacie na tym stanowisku osoby doświadczone z wiedzą (usunięte przez administratora)

Jacek
@gość

Jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? A może sam wybrałeś się na rozmowę kwalifikacyjną i powiesz coś więcej na ten temat? Jestem ciekaw jakie są tu wymagania wobec pracownika, będę wdzięczny za odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Karuzela - Radom

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Karuzela?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Karuzela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Karuzela?

Stowarzyszenie Karuzela