Opinie o Storks Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Storks Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Storks Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storks Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Tomasz Nowy wpis

tragedia! propozycja pracy (usunięte przez administratora), BO NA UMOWĘ TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ! Rozmawiałem z dziewczyną która pracowała miesiąc, została z hukiem wylana i nie dostała wypłaty (oczywiście pracowała na czarno) nie polecam, szef choleryk, stres, wstyd przed klientami, ciągłe wyzwiska itp byłem 2 dni, nie dostałem ani grosza...

.S.D.

Pracowałem tam prawie dwa miesiące. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Zacznijmy od wynagrodzenia, które wynosiło uwaga - 7,20/h przy umowie o dzieło, mimo że miała być umowa zlecenie. Mogę zrozumieć że niższa stawka dla osoby bez doświadczenia ale nawet coś takiego na stanowisku, które wykonywałem jest kpiną i brakiem szacunku. Przekleństwa ze strony szefów są na porządku dziennym, dla klientów starają się być mili ale jeśli zaistnieje mały spór to uprzejmość się kończy. To że jest się zatrudnionym na danym stanowisku to wcale nie oznacza że będzie się robić tylko to, czy nawet tylko to co w umowie. Byłem jako kurier, grafik, sprzątacz/dozorca. chociaż umowa dotyczyła tylko jednego z tych stanowisk... a spróbuj się sprzeciwić, nawet o dzień wolny trzeba się tłumaczyć, uzasadniać jak by nie wiem co to było. Przy odejściu również nieciekawie i wielka obraza majestatu, do tego przekonywanie że lepiej niż u nich nie będzie nigdzie... Podsumowując: Wyzysk pracowników, szukanie pretekstów bo przyczepić się do czegoś i ciąć pensje, fatalna atmosfera, głupie przytyki ze strony szefostwa, brak docenienia pracownika, śmieciowe umowy, duża rotacja - ludzie nie wytrzymują i odchodzą. Nie polecam, jest wiele innych ciekawszych miejsc pracy w tym mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Storks Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Storks Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • PRACOWNIKA PRODUKCJI DO PAKOWANIA PRZESYŁEK, Tarnobrzeg - Kwiecień 2022
  • STOLARZ, Tarnobrzeg - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Storks Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Storks Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Sikorskiego 2
    39-400 Tarnobrzeg
  • NIP: 8672210788 REGON: 180550643 KRS: 0000360255
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Storks Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii