Opinie o Storks Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Storks Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Storks Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storks Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Tomasz Nowy wpis

tragedia! propozycja pracy (usunięte przez administratora), BO NA UMOWĘ TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ! Rozmawiałem z dziewczyną która pracowała miesiąc, została z hukiem wylana i nie dostała wypłaty (oczywiście pracowała na czarno) nie polecam, szef choleryk, stres, wstyd przed klientami, ciągłe wyzwiska itp byłem 2 dni, nie dostałem ani grosza...

.S.D. Nowy wpis

Pracowałem tam prawie dwa miesiące. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Zacznijmy od wynagrodzenia, które wynosiło uwaga - 7,20/h przy umowie o dzieło, mimo że miała być umowa zlecenie. Mogę zrozumieć że niższa stawka dla osoby bez doświadczenia ale nawet coś takiego na stanowisku, które wykonywałem jest kpiną i brakiem szacunku. Przekleństwa ze strony szefów są na porządku dziennym, dla klientów starają się być mili ale jeśli zaistnieje mały spór to uprzejmość się kończy. To że jest się zatrudnionym na danym stanowisku to wcale nie oznacza że będzie się robić tylko to, czy nawet tylko to co w umowie. Byłem jako kurier, grafik, sprzątacz/dozorca. chociaż umowa dotyczyła tylko jednego z tych stanowisk... a spróbuj się sprzeciwić, nawet o dzień wolny trzeba się tłumaczyć, uzasadniać jak by nie wiem co to było. Przy odejściu również nieciekawie i wielka obraza majestatu, do tego przekonywanie że lepiej niż u nich nie będzie nigdzie... Podsumowując: Wyzysk pracowników, szukanie pretekstów bo przyczepić się do czegoś i ciąć pensje, fatalna atmosfera, głupie przytyki ze strony szefostwa, brak docenienia pracownika, śmieciowe umowy, duża rotacja - ludzie nie wytrzymują i odchodzą. Nie polecam, jest wiele innych ciekawszych miejsc pracy w tym mieście.

Administrator

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Storks Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji od obecnych pracowników. Twoja opinia jest ważna!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Storks Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Storks Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sikorskiego 2
    39-400 Tarnobrzeg
  • NIP: 8672210788 REGON: 180550643 KRS: 0000360255
Storks Sp. z o.o.