Opinie o Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. w Sandomierz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Anna Nowy wpis

Niejedna osoba porusza temat wiec warto uwierzyć.jak takie zarobki to może sobie darować jak są niskie. Dokładna kwota na 2022??

Zbyszek 45 Nowy wpis
@Anna

Wydaję mi się że za taką ciężka praca powinna być jakaś motywacja filansowa A tu nie chodzi o pracownika tylko dużo zrób mało zarobisz

Magdalena Nowy wpis
@Zbyszek 45

Pisałeś coś o żenującej wypłacie. Jeszcze rok temu ktoś pisał o 2,8 brutto, dlatego tylko tyle oferują? Na coś dodatkowego aktualnie można liczyć?

Zbyszek 45 Nowy wpis

Żenada to co jest oferowane na wypłatę

Krzysztof 56

Macie rację ale co da się zrobić trzeba dzwonić do PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY ZEBY GO NAPROSTOWALI

Andzej43

Masz rację przyjacielu zachowanie pracodawcy jest straszne Mateusz tam pracuję dla tego że kredyt dziecko ale płacą to kpina

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Oczyszczacz/Szlifierz/Obcinacz odlewów - BEZ DOŚWIADCZENIA!
Sandomierz
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
(87 opinii)
logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(50 opinii)
Wyślij CV
logo firmy DEKARZ - ATRAKCYJNE WARUNKI!!
ES-PERFEKT
(234 opinii)
logo firmy WYDAWCA
HR Support
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Krzysztof 23

Nie polecam prezes to burak razem z brygadzista warunki pracy są fatalne płaca to jakiś żart 2800 brutto ale to mnie nie dziwi bo tam robią tylko same parasole badylarze no i przede wszystkim nie dają ubrań roboczych tylko trzeba sobie przynosić samemu no i oczywiście PRACA NA CZARNO brak wydawania obuwia i okularów ochronnych ale zachowanie prezesa i darcie wyzywanie pracowników jest na porządku dziennym nie polecam pracy tam PREZES TO TYPOWY PRYWACIARZ i życiowe ZERO

Ktoś z pracujących może podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie firmy Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. w mieście Sandomierz? Czekamy na sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. - Sandomierz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Portowa 24
    27-600 Sandomierz
  • NIP: 8641548552 REGON: 830363496 KRS: 0000191576

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Produkcja Opakowań Drewnianych Pinus Sp. z o.o.