Opinie o Virtua w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Virtua. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Virtua o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virtua w Kraków

A Malin

Firma przeprowadza.proces rekrutacji z poleceniem założenia konta. Podaje link do szkolenia i wyznacza jego termin. Niestety, link nie działa, a kontakt z firmą się urywa. Szkoda czasu, kolejni ściemniacze.

Jakub Nowy wpis
@A Malin

Dobrze że się tym z nami dzielisz. Chociaż jak czytam poniższe komentarze, to niektórzy nie mieli problemów z zakładaniem konta. Myślisz że ściemniają?

Tax Nowy wpis
@Jakub

A kto wie ..

A Malin Nowy wpis
@Jakub

Założenie konta to żaden problem. Zamknięcie na szczęście też. Chodzi mi o to, że firma obiecuje godne warunki pracy i płacy, a po spełnieniu przez kandydata warunku, jakim jest założenie konta, zrywa kontakt.

Jerasty

Z kim mogę się skontaktować jeśli chodzi o tą firmę?

Justyna Nowy wpis
@Jerasty

Ale o co Ci chodzi? Masz jakiś problem z nimi? Najlepiej chyba odwiedzić biuro osobiście jeśli szukasz pracy :)

Nieznajoma

Ja też aplikowałam przez (usunięte przez administratora). Ale jak dostałam maila z nazwą firmy ro sprawdziłam w necie i znalazłam firmę z taką nazwą na której stronie widniała UWAGA UWAGA: dostaję ostatnio wiadomości związane z działalnością stron(usunięte przez administratora)Informuję, że ogłoszenie nie jest moje, to nie są moje strony i nie mam nic wspólnego z działalnością na nich. NIE PROWADZĘ REKRUTACJI PRZEZ (usunięte przez administratora)I PROSZĘ SIĘ ZE MNĄ NIE KONTAKTOWAĆ W TEJ SPRAWIE. To (usunięte przez administratora) i ściema.

@pati00025

Ja zakładałam .Odpowiadają dość szybko .Aktualnie czekam na odpowiedź . Wiem że ogłaszali się na olx .

Elcia
@pati00025

Założyłam konto wysłałam do nich Niby mam umówione spotkanie dopiero w październiku Jestem sama ciekawa czy to wszystko jest prawdziwe czy ściema i wyłudzenie danych

Ja również jestem ciekawa

@Elcia

Też mam umówione spotkanie w październiku .Wszystko się okaże w praniu .

Zobaczymy 5 o 11.

@pati00025

Ta firma to jest ściema. Ładnie wszystko pięknie się wydaje, szybko trwa rekrutacja założenie konta tak samo, odpisują dosyć szybko na początku, ale gdy dochodzi do spotkania, link nie działa za pierwszym razem odpisują, ze mieli atak hackerski, a za drugim razem zero odpowiedzi i link podobnie nie działa. Podejrzewam, że to jest sposób jakiś (usunięte przez administratora) na wprowadzenie w błąd, bo po założeniu konta w banku typy dostają prowizje, że ktoś z ich linku założył i próbują osobę zatrzymać jak najdłużej, żeby nie rozwiązała konta w banku bo prowizja zostaje naliczana po miesiącu. Było zbyt piękne, żeby było prawdziwe

XD
@K43r

Czyli w sumie ile już czekałeś ? Bo mi dzisaj wysłali że atak hakerski jakiś

Obserwator
@XD

Tłumaczenie z atakiem hakerskim był w sierpniu, po drugim terminie spotkania już nie było odpowiedzi. Niestety nie polecam

@XD

Wsm z 4 tygodnie Przed drugim terminem, gdy napisałem do nich "czy link będzie działał?" Odpisali mi "oczywiście;)", oczywiście że nie, dzisiaj przeslali mi termin do 3ciego spotkania, z tego co widzę w dolnym prawym rogu, to jakaś subskrypcja, która można anulować Patrząc na adres pod którym niby znajduje się firma, na Google maps jest jakiś dom handlowy. A samo ShareAsale to jest amerykańska firma zajmując się afilacja. Wiedząc na czym polega afilacja to domyślam się że ten przekręt to tylko zbijanie kasy na prowizjach bankowych

@K43r

Ja mimo wszystko poczekam do 5 jeśli jest jak mówisz to znaczy że to lipa totalna .

@Asinek

Daj znać co się stanie

Ok

asinek
@K43r

Link nie działa do spotkania .Wyskakuje error 404 że nie ma takiej strony .

asinek
@K43r

Wysłali mi maila ze mieli atak hackerski ( to samo co i Tobie ) i wyznaczyli termin na 21 .Jeżeli potem nie będzie działał znaczy że ściema na maxa .

@asinek

Nie czekaj, trzeba konto zamknąć, tylko nwm jak ta prowizja działa, chyba za otwarcie konta jest naliczana, ale może być opcja że po miesiącu dopiero Prowizja za otwarcie wynosi oo 100pln

Ok tak zrobię

Rachunek zamknięty

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ruda

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt pracy w tej firmie? Mam na myśli rola wirtualnej astytentki.

Asinek

Czy jak ktoś założył konto bankowe przez stronę virtual assist nie ma się o co martwić że dostanie zatrudnienie ? Czy to prawda ?

@Asinek

Ściema

Codeandlove

Polecam! Pracuje tutaj już jakiś czas. Kontakt z pracodawcom znakomity, najbardziej cenie sobie ludzkie podejście do pracownika i możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań. Pensja fajna i zawsze na czas. Projekty też ciekawe. Atmosfera zawsze przyjemna. Wiele się nauczyłem wśród ludzi z którymi miałem okazje jak dotąd tutaj pracować, zarówno na miejscu w Polsce jak i w innych krajach. Każdemu przyszłemu kandydatowi mogę śmiało zagwarantować, że zmierza w dobre miejsce, gdzie otrzyma wsparcie innych pracowników, ogrom doświadczenia i wiedzę.

Karol
@Codeandlove

Fajnie, że tak dobrze wyrażasz się o firmie i jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz więcej o projektach, nad którymi pracujesz. Na pewno zainteresuje to osoby szukające pracy. Dodaj, czy pracodawca wspiera pracownika i pozwala mu brać udział w szkoleniach i kursach, które podnoszą kwalifikacje. Chętnie się tego dowiem.

@Karol

Finansujemy szkolenia i wyjazdy na konferencje krajowe i zagraniczne oraz pomagamy w uzyskaniu certyfikatów.

M

Czy firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę czy tylko B2B lub zlecenie?

W
@M

B2b i zlecenie, ale nie zauważysz różnicy. Płatne wolne, benefity i brak rozliczania na godziny. Różnice możesz odczuć jak zaczniesz firmę robić w ... ;) a tak to można się ze wszystkim dogadać.

Martyna

A jakieś benefity są dla pracowników czy ciężko?

kamil
@Martyna

Na pewno jest prywatna opieka medyczna i karta multisport.

@kamil

Ta prywatna opieka i multisport jest w Virtua od razu po zatrudnieniu i dla wszystkich? Czy tylko dla wybranych po przepracowaniu określonego czasu? Bo z tego, co wiem to zdarzają się takie akcje.

Kamil
@Anna

Jest dla wszystkich po 3 miesiącach okresu próbnego, czego nie ukrywają i maja wpisane w ogłoszeniach. Wiec nie wiem o jakich akcjach słyszałaś, ale w takim razie ktoś cię wprowadził w błąd.

Ale to jest Virtua przy Starowiślnej, a nie Wincentego Pola...

Bartek

Czy po nowym roku firma prowadzi rekrutacje? Jakie warunki może firma zaproponować poza finansami?

@Bartek

Poszukiwani są Backend Magento Developerzy (junior, mid, senior), Programiści PHP, Frontend Magento Developer (junior, mid), UX Designer (junior, mid, senior), Tester oprogramowania (junior, mid) oraz stażyści ze wszystkich tych obszarów, którzy po zakończeniu 3-miesięcznego stażu byliby zainteresowani dalszą, stałą współpracą. Co firma może zaoferować: elastyczny czas pracy, porządny sprzęt, biuro w centrum miasta (Kraków, Wrocław, Rzeszów), możliwość samoorganizacji, stały rozwój zawodowy, spotkania integracyjne, możliwość udziału w eventach branżowych w Polsce i za granicą, szkolenia, workshopy, hackathony, lekcje angielskiego, pakiet medyczny i wiele więcej. Preferowana forma zatrudnienia to B2B, umowa zlecenia.

Kamil

Może ktoś słyszał czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

ela
@Kamil

Na pewno szukają Backend Magento Developerów.

Pracuję w Virtua od 3 lat i nie bardzo mam na co narzekać, a głównie po to wchodzi się na takie portale. :) Virtua to dobre miejsce pracy i fajni ludzie, którzy je tworzą. Po prostu.

Bożena

@Ewelina, zachęcam Cię do zamieszczenia tu bardziej obszernej opinii w temacie firmy Virtua, chętnie dowiemy się więcej szczegółów. @ela, piszesz o atmosferze w firmie Virtua, a jak wyglądają warunki pracy? Co z kwestią dodatków płacowych? Na jakie stanowisko obecnie ten pracodawca potrzebuję najwięcej pracowników? Będzie nam niezwykle miło za Twoją odpowiedz w tym wątku!

Dawid

Słyszałem również, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Fajnie, można aplikować.

Radek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak się pracuje?

ela
@Radek

Rekrutują cały czas, a nie do konkretnych projektów więc nawet jak nie ma ogłoszenia to można uderzać. Atmosfera super, rzadko kiedy ktoś się zwalnia.

Ewelina

Dobre miejsce do pracy, wypłata na czas, ludzkie podejście do pracownika.

Ryszard

3 lata doświadczenia i status studenta. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem

@Ryszard

Chyba 3 miesiące a nie lata, bo ja takie ogłoszenie widziałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Virtua - Kraków

• Jak się pracuje w Virtua?

Zobacz opinie na temat firmy Virtua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtua?

Kandydaci do pracy w Virtua napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtua
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wincentego Pola 16 lok. 306
    44-100 Kraków