Opinie o KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. w Częstochowa

Wiesiek

Zakład nie szanuje pracowników.

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej niech ją zmieni.

Olo
@Piotr

A wiesz jakie pieniazki mozna zarobic ?

staefan
@Piotr

Dobry pracodawca, dobre sobie. kupa prezesów na których trzeba robić, kadra niekompetentna, szczególnie z biura technicznego i administracji. układy i układziki.

Wiesiek
@Piotr

Ta firma nie ma dobrej opinii. (usunięte przez administratora)Zwykły pracownik nie zrobi tutaj dużo. W kieszeniach maja tylko białe kaski. Jeszcze został mi tutaj rok do emerytury i jakoś muszę to przeżyć.

TimMi

Cieszę się że już nie jestem pracownikiem tego zakładu. Każdy o zdrowych zmysłach by tu nie przyszedł. A na dodatek robią wielkie problemy z odejściem i jeszcze jest tydzień załatwiania papierów. Niekompetencja przełożonych w dziale i w kadrach.

Przemek

Hej Czy moglby ma ktos opisac szczerze jak wyglada praca w koksownia nowa? Jaki system pracy ? Zarobki i dodatkowe swiadczenia, mozliwosci rozwoju itp. Z gory dziekuje za poswiecowy czas :) Pozdrawiam

Janek
@Przemek

Wynagrodzenie w zależności od stanowiska Ważne że osoby bez doświadczenia przechodzą szkolenie i nie wymagane są podczas rekrutacji jakies szczególne kwalifikacje bo wszystkich przeszkola. W ciągu pierwszych 6mc przysługuje podwyżka. Są pakiety socjalne luxmedy itp jak to w dużych zakładach. Koksownia stale sie rozbudowauje nowe instalacje wymagają nowchy osób do pracy.

rybapsujesięodgłowy
@Janek

nie ma podwyżek po 6ciu miesiącach i luxmedów. niedługo nie będzie też stażowego i szkodliwego mimo pracy przy substancjach rakotwórczych i mutagennych.

Michal
@Janek

Czlowieku puknij się w łeb. Gdzie ty widziałeś tu dobry socjal czy pakiet medyczny bo o podwyżce już nie wspomne

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Michal

Dno i muł. Zaklad nie liczy się z pracownikami. Parking przy zakładzie świadczy o wszystkim. Młodzi wyksztalceni ludzie odchodzą bo czasem zarabiają mniej niż w Lidlu. Cały zakład to uklady. Ciagla walka o dni wolne. Cały czas są jakieś kontrole PIP a ludzie jak mają zaległe urlopy i WSki tak mają wpisane w kajety mistrzów i kierowników byle tylko zgadzało się w systemie. Obiecywali podwyżkę min 300zl i min 500 dla produkcyjnych a co niektórzy dostali po 70zl haha śmiech na sali. W tym zakładzie zmieniaja się tylko prezesi a my robole w czerwonych kaskach pracujemy na ich dobrobyty i odprawy. DOBRZE ZE JUZ MIESIĄC NIE JESTEM PRACOWNIKIEM TEGO ZAKŁADU!!!! NIE POLECAM. W PIEKLE CHYBA MAJĄ LEPIEJ NIŻ W KOKSOWNI CZĘSTOCHOWA NOWA!!!

rybapsujesięodgłowy

Cwaniak nadal pracuje... zakład się zmienia - na gorsze. (usunięte przez administratora)których jest więcej niż pracowników. świadczenia socjalne się kurczą, stażowe do podstawy żeby nie rosło, szkodliwe do podstawy żeby zaoszczędzić na pracowniku, zostać 2 czy 4 godziny ponad etat to przecież nie nadgodziny - (usunięte przez administratora) Pracujące weekendy, telefony całą dobę, niewiele czasu na sikanie i śniadanie. Ci którzy mają zarządzać... oderwani od rzeczywistości, sprzętu do pracy, wody do picia, premii może nie być ale miękki papier toaletowy przy biurze (usunięte przez administratora), doniczki ceramiczne ( bo nie plastikowe!) - priorytet!! Dozór ucieka - wszystko w temacie.

nie ma luxmedów...

Zostaw merytoryczną opinię o KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. - Częstochowa

• Jak się pracuje w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.