Opinie o KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. w Częstochowa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Grzmisław

Kiepsko, bo po poprzednim słynnym wszystkowiedzącym dyrektorze technicznym pozostał bajzel i techniczne (usunięte przez administratora) więc długo będziemy wracać do normalności. Widać to też po budowanej elektrociepłowni, bo ten sam "geniusz" ze swoją asystentką w tym biorą udział, więc zanim to zacznie działać jak powinno minie mnóstwo czasu :(

Agent 07

Atmosfera w zakładzie i opinia wypracowana przez ten zakład w Częstochowie i okolicach jest taka, że pomimo ogłoszeń w radiu nikt nie chce przyjść tu do pracy. A jak już przyjdzie to po paru dniach spier.... Za chwile pani dyrektor od kadr i pół biura zarządu będą z bilbordami stać przy każdym skrzyżowaniu w mieście.

one

Atmosfera jest bardzo zła - oferty pracy przyjmować jako ostateczność.wrócić do domu. podwoić wysiłki żeby znaleźć kolejną prace. przy pierwszej okazji - jak najszybciej się da - opuścić to miejsce

Opiniotwórczy

A co ma lepszego do roboty ? Ma opinię taką, że tylko na tym się zna. A tłumik hałasu to ona ma w ustach...

Opiniotwórczy 2

Tak o tego. Takiego cymbała to że świecą szukać. Jeszcze go nie wyje.... ?

Ambitny
@Agent 07

Na razie niektóre pieski prezesa na Facebooku udostępniają oferty pracy i info jak to niby jest fajnie w koksowni w Częstochowie. Pewnie na ulicę niedługo też wyjdą jak prezesik będzie kazał !

Zdzichu
@Ambitny

Niedługo to będą dopłacać, żeby ktoś przyszedł na rozmowę, buahaha.

Zdsisiek
@Zdzichu

Wiktorek to ciota nawet uścisk ręki ma jak (usunięte przez administratora) Zgrywa wielkiego cwaniaka i twardziela bo się dostał na stanowisko po znajomości Poza praca jakby dostał w ryj to by inaczej się zachowywał.

uzi

Ja mam takie pytanie do wszystkich tych którzy wylewają swoje żale na tym pseudo forum. Czy hejtowanie przynosi Wam jakaś ulgę, sprawia przyjemność, macie w tym jakiś osobisty cel? Mam wrażenie, że wszystkie te wpisy są na jedno kopyto. Albo od tych byłych rozżalonych pracowników, którzy piszą o tym co było ileś lat temu, albo obecnych którzy nie ogarniają swojej kuwety i zamiast wziąć się do roboty albo poszukać innej pracy - skoro tu jest tak źle - wolą się wyżywać i mścić się anonimowo w internecie. Jak ktoś jest zadowolony, to raczej nie ma własnej potrzeby zaglądania na fora a jak już ktoś napisze, że jest zadowolony no to oczywiście od razu że fake i podróbka

one
@uzi

A Ty po co tu jesteś? Zacznijmy od Ciebie - przedstaw się nam proszę, napisz gdzie pracujesz - ile zarabiasz, co sadzisz o swoim kierowniku i o zakładzie. reszta pójdzie za Tobą.

Ferdek
@uzi

Człowieku, tutaj wiele rzeczy jest zatajanych przed przyjęciem do pracy... Na rozmowie o pracy nie było mowy o wielu szkodliwych i niebezpiecznych warunach pracy, a także o pracy na wysokości powyżej 3m... A co do "płacy", to myślisz, że dla kogoś po studiach technicznych stawka 2400 netto przy systemie 4 brygadowym z "pseudo dodatkami" i stawce podstawowej mniej niż 1900zł netto to jest dobry ruch i posunięcie?... Podejżewam, że jesteś osobą boostującą pozytywne komentarze, pracownikiem biurowym lub kimś z rodziny na wysokim stanowisku...Koksownia pozyskuje maaaase pieniędzy od Państwa i UE a nie jest w stanie stworzyć przyzwoitych warunków pracy i płacy?....

Opiniotwórczy3
@Ferdek

Na rozmowach kwalifikacyjnych podawane są warunki pracy, również te dot. wysokości. Kandydat odbierając skierowanie na badania wstępne, może zapoznać się z warunkami pracy - również tymi szkodliwymi i niebezpiecznymi. Poza tym, kandydaci "idą na wycieczkę" po zakładzie przed decyzją o podjęciu pracy w Koksowni. A tak swoją drogą ciekawa, że człowiek z wyższym wykształceniem technicznym aplikuje na stanowiska fizyczne, w sytuacji gdy Koksownia szuka branżystów technicznych.

Laluś

Na zakładzie niewątpliwie można się rozwijać, zdobywać uprawnienia ,, zbadać niezbadane"???? Jeśli chodzi o zarobki i tryb pracy to z całą pewnością praca na kcn nie jest dla mężczyzn którzy samodzielnie utrzymują rodzinę. Jest tu dobry socjal, wspaniali ludzie ( z nielicznymi wyjątkami) i piękne kobiety w kadrach jak i zarządzie.

Klaas
@Laluś

Można też się jednocześnie irytować, wkur... na brak kompetencji m.in. osób wymienionych przez ciebie w ostatnim zdaniu. Można jednocześnie bać się o własne życie i zdrowie, że wymienię w tym roku wypadek na baterii oraz wypadek na elektrociepłowni. Jeśli twierdzisz, że praca w KCN nie jest dla mężczyzn którzy samodzielnie utrzymują rodzinę, to wedlug twojej logiki 85% pracowników powinno tu nie pracować. Są piękne panie z kadr i zarządu to mogą pracować na produkcji. W sumie pani dyrektor od kadr by się przydało trochę poruszać.

Cieć
@Laluś

Twojej opinii nie potwierdzają fakty. Uprawnienia Ci podbije fachowiec, który pogada sam do siebie. Jak koksownia mu zapłaci to wtedy podbije i da kwita. Ogłoszenia na produkcję wiszą cały czas. Opinie poprzedników nie są wyssane z palca, bo jest aktualnie źle.

Laluś
@Klaas

Zawsze można odpalić rakietę i odejść ( tu nie ma większych problemów). Praca zdecydowanie nie dla mężczyzn z wymaganiami płace są za niskie aby utrzymać rodzinę samodzielnie a jedyna droga do awansu to sypanie współpracowników kierownika lub dyktafon ( zagrywki poniżej pasa). Pamiętam doskonale zawirowania na Węglopochodnych ( szkoda ludzi i zdrowia za marne grosze). Dobrze że nie mąci już jajogłowy z Krakowa. Pozdrawiam.

Nick1
@Klaas

Dziękuję za zaproszenie do pracy. Może niebawem się spotkamy i omówimy kwestię posiadanych kompetencji, podejmowanych działań i przede wszystkim zbędnych kilogramów, ponieważ jest rzeczywiście kluczowe kryterium posiadanej wiedzy.

Bitbul

(usunięte przez administratora) zarobki najgorsze ze wszystkich koksowni ale jak to prezesik określił na Częstochowe dobre. Teraz zatrudnili jakichś nowych prezesików i dyrektorków którzy sie wczówają jakby im ktoś kaktusa w (usunięte przez administratora) wsadził i zaczęli oczywiście od zwalniania a teraz wymyślają jakieś debilne innowacje które tylko dodadzą ludziom niepotrzebnej pracy. Białych kasków niedługo będzie więcej niż fizycznych, oczywiście połowa to rodzinka i jest od spraw żadnych. Nie ma w tym zakładzie perspektyw, może 2,3 lata temu można było myśleć bo faktycznie zaczęło sie coś dziać rosło zatrudnienie i pensje ale obecnie to jeden z gorszych pracodawców w regionie

@Bitbul

Szery
@Bitbul

Wynagrodzenie zawsze jest zalezne od wiedzy doświadczenia i regionu. Akurat wynagrodzenia nie są zle, kazdy chcialby zarabiać więcej, ja tez ale ...

@Kamil

Tu można tylko siać zamęt i szerzyć nienawiść, wylewać pomyje i odgrywać się na innych.(usunięte przez administratora)

Typ
@Szery

Kiedyś w KCN pracowali emeryci. Stare dziady, które na swoich stanowiskach niekoniecznie były ze względu na swoją wiedzę i swoje umiejętności. Więc to co mówisz "Szery" jest kompletnie wyssane z palca.

@Typ

Sam użyłeś słowa "kiedyś". Chyba, że sam nie rozumiesz co piszesz.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
lol

Witam nie dawno byłem na rozmowie o pracę w charakterze kierowcy patelni ,jazda po zakładzie spotkałem się z panem Jackiem ,po rozmowie byłem przerażony praca w systemie 12/24 umowa zlecenie,paranoja .

Barbie
@lol

W Koksowni nie ma stanowiska kierowcy... i systemu 12/24

Stefan
@lol

Chuba byles w innej firmie niż ja pracuje Tu nie ma takich przypadków Pomyliłeś chyba podmioty, może byłeś u jakiegoś podwykonawcy?

Czy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Przemo

W kCN tylkobi eyłącznie umowa o pracę pełen etat np 3miesięczny okres próbny potemnumowa na czas określony np na rok trzecia umowa na czas nieokreślonu.

Patrtk

Umowy o pracę,

Daniel

potwierdzam negatywne opinie - bardzo złe warunki pracy - fatalna atmosfera.

MANIEK

Czy KCN Częstochowa pracuje jeszcze ten warszawski cwaniak co jest prezesem od spraw technicznych? Kawał dołu społecznego , brak kultury i tylko cwaniactwo. Nie tylko on inni którzy dostali awans z produkcji i po protekcji tacy sami. Najlepsza ochrona środowiska - tak samo. (usunięte przez administratora) z pod Krakowa co dzięki protekcji się dostał do zakładu. Dorobkiewicz na auto szrotach.

Emilia
@MANIEK

Forum jest miejscem, które służy do prowadzenia dyskusji o kwestiach związanych z pracą w danej firmie. Powinno się unikać tematów dotyczących poszczególnych osób, które są tam zatrudnione. Zatem bardzo Cię proszę, żebyś napisał lepiej, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA. Użytkownicy, którzy zastanawiają się nad złożeniem w tym miejscu swoich dokumentów aplikacyjnych, będą wdzięczni za nakreślenie sytuacji. Zacznij proszę od przedstawienia kwestii rodzaju umów. Czy już od pierwszych dni pracy można liczyć na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu?

Nikt
@Emilia

Mylisz się. Warto wiedzieć, czy Twoim przełożonym będzie "człowiek" czy (usunięte przez administratora) zdrowie psychiczne jest jednak bardzo ważne, bo co z tego, że może będziesz mieć pracę, jeśli zniszczy Cię tam ktoś (usunięte przez administratora)?!

@MANIEK

maniek

dno i padaczka. szczególnie administracja i rodzinne układy. Chamy i s...y! Kupa cwaniaków , truciciele miasta i okolic. Pseudo fachowcy z ochrony srodowiska, patrzą jakby zmęcić rozum władzom miasta i ludziom

Daro
@maniek

A jaka kasa jest na koparce

Ciekawy
@maniek

Ty cwaniak ujawni się to z chęcią z tobą pogadam. Wyżal się face to face.

@Ciekawy

Ciekawy tak ci prędko do konfrontacji, podejrzewam a nawet pewien jestem ze jesteś od wazelin starych

kiki

Potwierdzam tekst poniżej. Koksownia należy do jednego z najbogatszych Polaków także jedyne czego można oczekiwać to zwolnienia , niskie zarobki, fatalne warunki pracy i debi.... na wysokich stanowiskach plus stare dziady na emeryturze z pensjami za które opłaciłoby się kilku pełno produktywnych pracowników, jako doradcy którzy wymyślją takie rzeczy że włosy dęba stają. Odkąd odszedł prezes Umińśki a teraz Paszak poziom idiotyzmu osiągnął apogeum. Nie dziwcie się że załadunki tak długo trwają skoro jeden człowiek pracuje za 2 osoby i do tego jest wkurzony bo nie może dostać wolnego bo zacytuję stale słyszany tekst "Nie ma ludzi" A teraz będzie jeszcze gorzej, wg mnie to sie się dzieje podchodzi pod zwolnienia grupowe i powinno być zgłoszone to wszelkich możliwych instytucji. Związki to fikcja tutaj

@kiki

W punkt (usunięte przez administratora) Jaki serwis takie, komentarze i użytkownicy.

Pytanie mam czy kierowcy tez tyrają na 4 brygady i jakie zarobki bo z międzynarodówki rezygnuje i szukam pracy na miejscu ,ale widzę ze Nowej lepiej nie brać pod uwagę ..? Jak dobrze ,że istnieją takie fora (usunięte przez administratora).

Jakie są warunki zatrudnienia w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Ona

W Koksowni od zeszłego roku są zwolnienia, więc nie ma co mówić o zatrudnieniu.

@Ona

Co jest powodem stałych zwolnień, które występują od zeszłego roku?

@Michał

zobacz co teraz zrobili. Jeżeli nie masz pojęcia to innych nie wprowadzaj w błąd i nie ubliżaj ludziom którzy tam pracują Tacy jak ty gdyby dostawali kasę za nic nie robienie to mieli by pretensję że w złych nominałach im wypłacili.

Robol
@pracownik

Też tam pracuje więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Co zrobili? Pracujemy po 12 godzin codziennie bez dnia wolnego, zostaliśmy (usunięte przez administratora) na wypłacie gdzie zabrali nam po kilkaset zloty tłumacząc się że to umowa wstępna była. Dodatkowo wymyślają coraz więcej pracy i coraz bardziej ciężką. Kierownicy nic nie robią poza gonieniem ludzi do pracy. Pracujemy BEZ PRZERWY po 12h. Super zakład, naprawdę. Nie będę się wypowiadał o jedzeniu które nam (łaskawie) dają bo tego nawet psy by nie chciały jeść.

P

Na piecowni Ok 2500 na start po roku ponad 3100 netto. Socjal bardzo dobry. Niestety warunki pracy bardzo ciężkie. Z urlopami tez było różnie bo rak do pracy brak.

maniek

pracuje w ochronie środowiska pan "B" i jego żona w kadrach pani "B". tacy jak on i podobni to powinni wyjechać na taczkach

PB
@maniek

Szanowny Panie Maniek. Tak, pracują nadal. Jeśli ma Pan odwagę i taką wielką taczkę to zapraszam, ulica Odlewników 20. Pozdrawiam PB

Siwy

Nędzną mam na myśli 2200 netto. Dla mnie to jest za mało w systemie czterobrygadowym i jeszcze w takich warunkach.tzn. socjal jest oki ale hałas zapylenie nie jest dla mnie dla mojego zdrowia plus tyłanie się po dworze lato zima. Rozmowa jak każda inna czemu chce robić ile chce zarobić itp. nic strasznego idź i się przekonaj oni nie gryzą i nie jest tak jak jest to opisane poniżej. Jeśli ci odpowiada czterobrygadowym i jesteś zdrowy fizycznie powinieneś podołać no i jak nic innego nie potrafisz to ci musi to starczyć na początek. Ja już przerobiłem dobre 15 lat na produkcji i dobre 5 w budowlance wszędzie nie zarabiałem mniej niż w koksowni ale nigdzie nie miałem takiego socjalu jak tam no i nie miałem też takiego hałasu i zapylenia. Pozdrawiam.

Siwy

Dobry dzień właśnie wróciłem z rozmowy kwalifikacyjnej. Powiem szczerze nie jest tak źle jak piszecie generalnie podjął bym tom pracę ale niestety zdrowie moje nie pozwala na taką pracę. Zarobek na początek nędzny ale to tylko pół roku myślę że spokojnie ktoś chętny do pracy wytrwa i zarobi 3tysiace po okresie próbnym. Ja odpadam bo wolę robić za tysiąc mniej mieć wolne święta oto a resztę dorobić w spokojnych warunkach nie szkodliwych. Pozdrawiam koksowników.

@Siwy

Bardzo Ci dziękuję, że dzielisz się opinią na temat rekrutacji, bo sam miałem zadać takie pytanie. Możesz krótko opisać przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i powiedzieć o co Cię pytali? Zdradziłbyś też jaką stawkę firma zaproponowała Ci na start, bo określiłeś ją jako "nędzna"? Dzięki.

młody

Byłem niedawno na rozmowie. Ogłoszenie wisiało od miesięcy i już wcześniej na nie wysyłałem cv. Rozmowa ok, zadania z excela też bez problemu, angielski tip top. Tam chyba szukają księcia z bajki co wie wszystko i będzie pracował charytatywnie albo ogłoszenia są wrzucane tylko po to żeby stworzyć wrażenie, że firma prężnie działa. Ogłoszenie z nikło po kilku dniach po czym się znowu pojawiło i znikło na dobre. Dzisiaj sprawdzałem drugie "biurowe" wisi nadal (pracownik biura zarządu). To ogłoszenie ma z pół roku jak nie więcej. Czy ktoś jeszcze wierzy, że jest prawdziwe?

Emilia
@młody

Rozumiem, że nie zostałeś zatrudniony w firmie KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. Czy otrzymałeś informację zwrotną na ten temat? Wiesz dlaczego nie zostałeś przyjęty, skoro uważasz, że dobrze poradziłeś sobie na rozmowie?

sok z buraka

Człowieku takich co coś rozwalili a są dalej na stanowiskach jest tysiące nic na to nie poradzisz daj sobie spokój to jest taki świat tak już jest to stworzone że jeden robi na drugiego .

Czarek

Czy to dobra praca jest powodem, że od dawna nikt nic nie napisał na forum?

Dzień dobry, jak przedstawiają się zarobki i ogólnie warunki pracy w laboratorium ? Myśle o aplikowaniu na to stanowisko. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. - Częstochowa

• Jak się pracuje w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA SP. Z O.O.