Martes Sport

Częstochowa, Stefana Kisielewskiego 8/16

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Martes Sport
4 2 6 1

Opinie o Martes Sport

xxc

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!! Pensja bardzo niska, całkowity brak premii. Na sklepie panuje chaos, mega dużo dostaw, przecen. Robisz wszystko, jesteś sprzedawcą, sprzątaczką, magazynierem,ochroniarzem. Praca po 12h, 2 dni wolnego. Praca w soboty niedziele, brak socjalu. Wszędzie kartony z asortymentem, jeśli nie masz żadnej pracy, to idź tam ale szukaj od razu czegoś innego. Pani regionalna - Sekret , porażka. Jako były pracownik nie polecam, chyba, że nie masz już z czego żyć.

Zostaw opinię o Martes Sport - Częstochowa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martes Sport