Martes Sport

Opinie o Martes Sport

xxc

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!! Pensja bardzo niska, całkowity brak premii. Na sklepie panuje chaos, mega dużo dostaw, przecen. Robisz wszystko, jesteś sprzedawcą, sprzątaczką, magazynierem,ochroniarzem. Praca po 12h, 2 dni wolnego. Praca w soboty niedziele, brak socjalu. Wszędzie kartony z asortymentem, jeśli nie masz żadnej pracy, to idź tam ale szukaj od razu czegoś innego. Pani regionalna - Sekret , porażka. Jako były pracownik nie polecam, chyba, że nie masz już z czego żyć.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Martes Sport - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martes Sport