Opinie o Silesia Shredders w Wyry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Silesia Shredders. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Silesia Shredders o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Shredders w Wyry

Szpecjalista

Nie polecam tej firmy ani żadnej rzeczy ktora w niej jest wykonana. Chłam, tandeta i rupieć !!!!

Jarek

Jako osoba inteligentna staram się nie zwracać uwagi na opinie wypisywane przez anonimowych internetowych TROLI na nasz temat ale, Joanno… Tak się składa że wszyscy wiemy iż ciągłe wpisy z ostatnich kilku tygodni to twoja robota, skąd? Ano stąd iż jesteś jedyną wyrzuconą z przez nas osobą pracującą w biurze od początku istnienia firmy, za delikatnie to nazwę niekompetencję, gnojostwo i braki jakichkolwiek umiejętności pracowania w zespole. Jako jedyna skonfliktowałaś się z wszystkimi dziewczynami pracującymi w biurze i zrobiłaś to w ekspresowym tempie, bo wystarczył ci miesiąc. Jako jedyna w niespotykany do tej pory sposób potrafiłaś olać i zawalić kluczową dla nas robotę a odpowiedzialność zrzucić na inne osoby (wyjaśniliśmy właśnie powód konfliktu z całym zespołem). Dwa miesiące twojej „pracy” wystarczyły na zostawienie po sobie takiego gnoju który sprzątamy i będziemy po tobie jeszcze długo sprzątać. Nieudane życie osobiste to nie powód do niszczenia życia innym ale, brak kręgosłupa moralnego i nieskończone pokłady nienawiści w pewnym sensie rozgrzeszają cię w moich oczach. Asiu wybaczam Ci… Pozdrawiam, Twój na szczęście były szef. Ps. Przypominam ci o sprawach 500+ o które mnie prosiłaś… Jak nie zaprzestaniesz internetowego procederu z rozkoszą pomogę ci w rozwiązaniu tego problemu.

Jacek
@Jarek

Generalnie jesli pracodawca nie zgadza sie z opiniami na tym portalu,opinie sa nieprawdziwe nawet klamliwe , w mysl obowiazujacego prawa niech zglasza to na Policje ..Obecne prawo jest restrykcyjne na netowych Trolli .. Jednakze jesli firma dostarcza duzo powodow do negatywnych wpisow i wpisy sa zgodne z prawda , pracodawca nic nie moze zrobic..

Magdalena
@Jacek

Dziś właśnie sprawy pomówień naszej firmy zostały zgłoszone na policję na podstawie art. 212 § 2 i 216 § 2 k.k.

Łotr

Syf i porażka totalna, kpina a nie firma, wyzysk, brak socjalu, nie sympatyczna atmosfera( szczególnie w biurowcu i u dyrektorka )

@stale_wyzyskiwany_pracownik
@Łotr

Odpowiem na poszczególne zarzuty: 1. Syf? no to mop i do dzieła, ewentualnie proponuję zatrudnić się w sanepidzie, szpitalu. 2. Wyzysk? praca za ustalone wynagrodzenie to wyzysk? definicję wyzysku proponuję poczytać. 3. Brak socjalu- co masz na myśli? pakietów SPA brakuje? To fakt, ahhh niedobrzy Szefowie- do SPA nie biorą :( 4. Niesympatyczna atmosfera? Radość, śmiech, wsparcie, kumpelstwo, żarty, ciasto na urodziny to taka straszna atmosfera...współczuje wiec atmosfery u Ciebie. ps. na ścisłość u "Dyrektorka" to właśnie w biurze...

Tymon

Ludzie omijać z daleka, najlepiej przejeżdżając przez Wyry nie patrzeć na przejeździe kolejowym w ich stronę , by nie być skażonym :-)

Brałeś udział w rekrutacji do Silesia Shredders. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
żona Bogdana

też radzę na nich uważać, nie płacą za f-ry, zwlekają z płatnościami kooperantom a wszystko pod nowym szyldem S-S :-) ach jak trzeba być nieźle pop...nym, żeby stosować takie tricki jak szefostwo firmy S-S. A młody Dyrektorek to jest okaz dopiero, jego zarozumialstwo przewyższa dach z hali, pycha aż do Mikołowa a mądrość i wiedza teoretyczno-praktyczna jak u wróbla móżdżek.

Pawełek

No i pojawiła się na naszej śląskiej ziemi "nowa/stara" firma pod szumnie brzmiącą nazwą "SILESIA SHREDDERS" a tymczasem to ta sama , stara CARBOMA tylko pod odświeżonym płaszczykiem a pod płaszczykiem ten sam znoszony swetr :-) Trzeba zmylić potencjalnych pracowników nowym szyldem i złapać głupków, którzy się skuszą na ten miód. To już jest cynizm, impertynencja i arogancja władz firmy - pogratulować !!! Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem, poczytajcie o Carbomie co się tam działo/dzieje i nie dajcie się zwieźć nowoczesnym neonom i szyldom. Ta sama ekipa rządząca wyciśnie was i wykopie. Nabytych praktyk pracodawca a w zasadzie pseudopracodawca nie zmienia. Uważajcie na nich !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Shredders - Wyry

• Jak się pracuje w Silesia Shredders?

Zobacz opinie na temat firmy Silesia Shredders tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesia Shredders?

Silesia Shredders
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Pszczyńska 167
    43-175 Wyry