Opinie o Wipak Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Firma opracowuje i produkuje rozwiązania opakowaniowe dla produktów spożywczych oraz instrumentów i urządzeń medycznych. Jest dostawcą folii wielowarstwowych - w szczególności folii barierowych. Koncern na całym kontynencie, głównie w Finlandii i Europie Zachodniej, ma 11 fabryk i zatrudnia blisko dwa tysiące osób. Zakład w Skarbimierzu-Osiedlu - to przede wszystkim bardzo nowoczesna i wydajna drukarnia, gdzie na dostarczonych z innych zakładów Wipaku foliach powstają nadruki z nazwami najróżniejszych przekąsek, wędlin, serów czy nabiału.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipak Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

KS

Mogę ocenić jedynie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko nieprodukcyjne. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera i świetne podejście do kandydata na każdym etapie rekrutacji. Co najważniejsze:po rozmowie telefon z informacją zwrotną.

@KS

Bardzo dziękujemy za ten komentarz. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Wipak Polska

Aktualność
Strażacy ochotnicy są często pierwsi na miejscu tragedii. Gaszą pożary, ratują ofiary wypadków na drodze, przychodzą z pomocą, gdy dochodzi do wichur, powodzi i innych klęsk żywiołowych. Za to wszystko należy im się nie tylko szacunek. Należy się troska, by mieli jak najlepszy sprzęt, dzięki któremu będą mogli ratować ludzi dotkniętych nieszczęściem, ale i sami będą bezpieczni.
Wychodzimy z założenia, że miarą sukcesu firmy WIPAK jest realizacja nie tylko biznesowych, ale i społecznych celów, dlatego postanowiliśmy wesprzeć zaprzyjaźnioną jednostkę OSP KSRG   Łukowice Brzeskie.
W ramach pomocy jednostka otrzymała zestaw ratowniczy PSP-R1.

Zestaw PSP R1 przeznaczony jest dla wykwalifikowanych strażaków ratowników oraz dla jednostek ratowniczych wchodzących w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Zestaw zawiera wszystkie elementy zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego PSP z czerwca 2021 roku.

Czy kontroler jakości to jest praca zmianowa?

@Adam

Dzień dobry, tak, oferta pracy na stanowisko kontrolera jakości, to praca zamianowa. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

jk
@Adam

przeciez firma wipak nie ma stanowiska jak 'kontroler jakosci'

@jk

Może będzie mieć.

stefan

Ogłoszenia o pracę są żeby łatać dziury po ludziach,którzy uciekają z Wipak. Firma inwestuje sporo kasy w nowe maszyny i rozbudowe fabryki,żeby ludziki mieli 3x więcej pracy za to samo nędzne wynagrodzenie...

@stefan

Szanowny Użytkowniku, Dziękujęmy za Twoje dzisiejsze komentarze. Uważamy że, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia własnej opinii dlatego staramy się odpowiedać zarówno na te negatywne jak i pozytywne opinie. Konstruktywna krytyka pomaga nam w doskonaleniu naszej firmy. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że krytyczne komentarze czy wręcz oskarżenia pojawiają się na naszym profilu dosyć często. Działamy jednak zgodnie z zasadami zawartymi w naszym kodeksie etyki oraz kodeksie pracy. Cenimy w naszej kadrze otwartość, pracowitość oraz pracę zespołową. Co według Pana powinniśmy zmienić w naszej firmie aby zmienił Pan swoje zdanie?

@#@@
@stefan

Zgadza się,

W. Pracownik&

Praca na produkcji ok ludzie spoko, zgrana paczka ale pisze głównie po to żeby się wypowiedzieć na temat serwisu sprzątającego. Kiedy bym nie wszedł na stołówkę to wiecznie te Panie mają przerwę zauważyłem to nie tylko ja lecz wszyscy koledzy z mojej zmiany . W szatniach jest brudno , brakuje podstawowych rzeczy takich jak mydło, papier hale zaśmiecone schody czarne wogóle nie myte. Dlaczego nikt ich nie sprawdza ? Czy te Panie przychodzą tu do pracy czy na kawki i ploteczki? Prosze wkoncu coś z tym zrobić nie wiem kto przyjął do pracy tak nieogarnięte i leniwe osoby . Drogie kierownictwo mam nadzieje że zrobicie wkońcu coś w tej sprawie

@W. Pracownik&

Dziękujęmy za Pański komentarz. Zweryfikujemy Pańskie obserwację z firmą, która wykonuje dla nas usługę sprzątania obiektu oraz podejmiemy niezbędne kroki w celu poprawy obecnej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Teresa
@W. Pracownik&

To Pan tam też cały czas siedzi na stolowce

Mini mini
@W. Pracownik&

Nie zgadzam się z Panem panie której tam pracują robią to co do nich należy a zrobienie sobie przerwy na wypicie herbaty też się tym Panią należy czy zjedzenie śniadania. To widocznie Pan też przesiaduje cały czas na stołówce jeżeli Pan tam widzi te Panie

Marzena

Witam państwa składałam CV do waszej firmy.Zalezy mi na odpowiedzi, chciałam bym z państwem spotkać się na rozmowę kwalifikacyjną. Z góry Dziekuję za odpowiedź.

@Marzena

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wszelkie CV są analizowane pod kątem spełniania wymagań podanych w ofercie. Niestety z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą, nie jesteśmy w stanie skontaktować się ze wszystkimi kandydatami. Kontaktujemy się z osobami, które najbardziej te wymagania spełniają. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Kichol007

A czy jest możliwość rozpatrzenia mojego CV jeszcze raz składałem wcześniej CV. Niestety nie zjawiłem się u państwa a byłbym chętny spróbować jeszcze raz. Pozdrawiam

Kichol007

Witam, czy szukają państwo jeszcze drukarzy na maszyny, mam doświadczenie w obsłudze maszyn flekso. Pozdrawiam

@Kichol007

Szanowny Panie, nasze otwarte rekrutacje znajdzie Pan w sekcji Oferty pracy. Prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko Drukarz Fleksograficzny. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Krzysztof

Witam Czy obecnie poszukują państwo operatorów na stanowisko drukarza. Posiadam bardzo duże doświadczenie jesli chodzi o rzeczy związane z drukiem. Pozdrawiam

FlexoWaw

Dzień dobry. Jestem drukarzem fleksograficznym z pewnym doświadczeniem. Czy wynagrodzenie w Państwa ofercie na stanowisku drukarza flexograficznego podane jest w kwocie brutto czy netto , czy jest to podstawowe wynagrodzenie , czy w przedziale zawarte są również dodatki i premię o których mowa w ogłoszeniu?

@FlexoWaw

Szanowny Panie, podane w ogłoszeniu widełki płacy to kwoty wynagrodzenia zasadniczego brutto. Oprócz tej kwoty oferujemy dodatki oraz premie wskazane w treści ogłoszenia. Pozdrawiamy Zespół Wipak.

Kandydat do pracy

Dzień dobry! Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Chciałabym się jednak dowiedzieć jak zmianowo wygląda system pracy. Także na jakie pieniążki można liczyć na początek.Czy są premie, dodatki na święta czy wczasy pod gruszą. Proszę o wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam

@Kandydat do pracy

Szanowny Panie, na wszystkie Pańskie pytania znajdzie Pan odpowiedź w treści naszych ogłoszeń o pracę. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami. W przypadku zainteresowania podjęciem pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez link w ogłoszeniu. Pozdrawiamy Zespół WIPAK

OiO

Bardzo ciekawa oferta (jak na polskie warunki), ale póki co zostaję tam gdzie jestem. I !NIE! podoba mi się, że admin edytuje komentarze - coś tu jest 'nie halo'. https://zapodaj.net/2c83a0f87a45a.jpg.html

@OiO

Dziękujemy za komentarz. Administratorzy portalu GoWork mogą usunąć negatywną opinię lub edytować jej fragment. Natomiast opinia musi naruszać regulamin serwisu. Bez najmniejszego problemu administratorzy usuną negatywną opinię, która jest obraźliwa albo wymienia nazwiska konkretnych osób naruszając ich dobra osobiste.

Czy w Wipak Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie oferujemy możliwości podjęcia współpracy w ramach umów B2B

nick

Witam, Do kiedy dostane odpowiedz, zlozylem cv 4 dni temu a bardzo potrzebuje odpowiedzi czy się udało czy nie..

@nick

Aktualność
Wipak Polska pozytywnie przeszedł audyt międzynarodowego certyfikatu jakości i bezpieczeństwa żywności, uzyskując rekomendację audytorów w zakresie przedłużenia najwyższej oceny AA standardu BRC Packaging and Packaging Materials. Podnoszenie bezpieczeństwa oraz jakości dostarczanych konsumentom produktów, a także zapewnienie powtarzalność i legalność wyrobów jest naszym priorytetem. Certyfikat BRC dodatkowo potwierdza, że nasze opakowania są bezpieczne, co nabiera szczególnego znaczenia w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

Marzena

Witam mam pytanie odnośnie CV złożyłam do państwa firmy.W jakim czasie będę znała odpowiedź.Pozdrawiam.

@Marzena

Tony

W jakim systemie pracuje firma? Na pewno zmianowy, ale czy jest czterobrygadówka?

@Tony

Dzień dobry, obecnie pracjujemy w trybie trzyzmianowym. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Offset

Witam . Jestem drukarzem offsetowym , aktualnie bez pracy... Moje pytanie to czy jest możliwość pracy w państwa firmie (przekwalifikowanie z offsetu na flexo, szybko się uczę) z wiedzą jaką posiadam z druku offsetowego??

@Offset

Dzień dobry, Oferujemy możliwość przyuczenia, taka osoba poznaje technologie flexo i zaczyna pracując jako pomocnik drukarza oraz w dziale oklejania matryc. Prosimy o zapoznanie się z ofertami pracy na naszym profilu gowork.pl. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Wipak Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tero

Tak, w tym roku Wigilia jest dniem wolnym za 26 grudnia który przypada w sobote.

Zostaw merytoryczną opinię o Wipak Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Wipak Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wipak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipak Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipak Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wipak Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipak Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Wipak Polska Sp. z o.o.