Opinie o Rotex Andrzej Ryżak w Oława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rotex Andrzej Ryżak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rotex Andrzej Ryżak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rotex Andrzej Ryżak w Oława

Karol Nowy wpis

Dobrze wspominam prawie dekadę pracy w Rotexie. Za sprawę sugestii Szefostwa zainteresowałem się logistyką. I pracuje w zawodzie logistyka już od ładnych paru lat. Także warto rozmawiać i słuchać.

Jaka jest stawka początkowa w Rotex Andrzej Ryżak? 15 kwietnia na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko szwaczka.

Omka Nowy wpis

Nie jest źle - gwarancja podwyżki co rok! Chyba że przestaną podnosić minimalną krajową - wtedy lipa.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Rotex Andrzej Ryżak na stanowisko szwaczka?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rotex Andrzej Ryżak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Dysza

Nie jest źle. To taki (usunięte przez administratora) harcerski - w lecie upał, w zimie zamarzasz. Pracujesz bez stresu - tydzień-dwa w przód będziesz wiedział od brygadzistów, że będzie niezapowiedziana kontrola i na spokojnie posprzątasz wszystko

anon

Od razu piszę że firma nastawiona jest na zatrudnianie osób niepełnosprawnych i jej głównym źródłem dochodu są pieniądze z pfronu, a nie jak w normalnej firmie gdzie jest to sprzedaż swoich produktów. Jeśli chodzi o warunki to w zimę wszędzie pizga (temp to zwykle 5-10 stopni), a latem to aż zemdleć idzie przy maszynach. Jak chcesz się ogrzać to jest problem. Masz do wyboru ruski grzejnik, starą farelkę albo ogrzewać ręce co jakiś czas nad grzałkami maszyny lub suszarki... Wszędzie jest (usunięte przez administratora) i pył. Nie ma nawet czystego miejsca gdzie można coś zjeść na przerwie. Jak zaczniesz pracę to od razu nastaw się że nie dostaniesz żadnych narzędzi, a jak już to będą to jakieś samoróbki lub jakieś inne zużyte po innych pracownikach którzy się zwolnili. Jest też problem z używaniem różnych środków typu smar itp bo często ich nie ma i trzeba kombinować. Maszyny i formy są mega zużyte, a tworzywo to kompletny najtańszy brudny (usunięte przez administratora) Ile to razy trzeba było robić produkcję od nowa z powodu reklamacji bo wszystko zżółkło albo tworzywo pękało. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szkolenia, premie itp. Chociaż kiedyś słyszałem że niektórzy brygadziści na takowych byli, ale bardzo dawno.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko szwaczka w Rotex Andrzej Ryżak? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Łucja

Z tego co tu czytam ktoś ostrzega przed zatrudnianiem się jako osoba niepełnosprawna, bo podobno mogą z tego wychodzić jakieś nieścisłości. To tak na poważnie? Ktoś jeszcze tak miał, żeby to ewentualnie potwierdzić? A jeśli nie to osoby bez orzeczenia są tu traktowane na równi?

Asdasdadd
@Łucja

Pójdź na rozmowę, zobacz co zaproponują (na jakich warunkach) i tyle. Nie masz pracy to i tak przyjmiesz (z czegoś trzeba żyć). Nie ma co wróżyć z fusów i kombinować.

Łucja
@Asdasdadd

w ostateczności się pójdzie ale fajnie byłby wstępnie coś wiedzieć. Chyba do tego służy to forum? ;) Rozumiem, że nie masz jak do tego się odnieść?

Romeo
@Łucja

Odniosę się do poprzedniego rozmówcy - mówi prawdę. Czy możesz powiedzieć to samo czy ucieklas w porę?

Czy Rotex Andrzej Ryżak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Additional

W moich czasach takowe szkolenie podnoszące kompetencje polegało na ganianiu po lekarzach, aby zdobyć jak najwyższe papiery (czyli kompetencje) by firma dostała jak najwiecej kasy z PFRONu za pracownika . Nie wiem jak teraz ;)

Andre

Zakładając, że nadal są mile widziane orzeczenia o niepełnosprawności to radzę sprawdzać jakie pieniądze otrzymuje pracodawca za zatrudnienie danej osoby, a ile z tego przypada pracownikowi w formie wynagrodzenia. Jeśli pojawi się życzenie o orzeczenie szczególne to podpowiem, że firma otrzyma ok 6000/m-c

Konrad

Bardzo dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Rotex Andrzej Ryżak - Oława

• Jak się pracuje w Rotex Andrzej Ryżak?

Zobacz opinie na temat firmy Rotex Andrzej Ryżak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Rotex Andrzej Ryżak
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Oleśnicka 9
    55-200 Oława