Wipak Polska Sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wipak Polska Sp. z o.o.

@Pytanie

W każdym procesie wykorzystujemy rozmowy rekrutacyjne, które najczęściej opierają się na wywiadzie zawodowym oraz wywiadzie behawioralnym. Zwykle każdy proces jest dwuetapowy dla stanowisk specjalistycznych oraz kierowniczych. W pierwszym etapie spotkasz się z menedżerem/kierownikiem zatrudniającym, który poszukuje pracownika do swojego zespołu. W kolejnym kroku rekrutacji poznasz Dyrektora Zakładu / lub Dyrektora Regionalnego. W spotkaniach uczestniczy również opiekun rekrutacji, czyli przedstawiciel działu HR. W przypadku rekrutacji na stanowiska produkcyjne rekrutacja odbywa się jednoetapowo - z kierownikiem zatrudniającym oraz przedstawicielem działu HR. Podczas spotkania przybliżymy szczegóły oferty, opowiemy o naszej firmie, zespole i specyfice pracy. Decyzje o zatrudnieniu kandydata podejmujemy w ciągu max. 5 dni roboczych.

Nowy

Zgrana paczka,ludzie tolerancyjni i chętni do przekazywania wiedzy brak presji nerwów i Wielkiej Władzy od działu produkcji po górę atmosfera Ok jest troche do poprawy ale to jednak nowa placówka wiec wszystko sie jeszcze wyrobi mam nadzieję że taką samą opinię będę mógł wyrazić za parę lat współpracy pozdriawam. +4

@magazynier

Gwarantujemy wszystkim naszym pracownikom umowę o pracę. Każdy pracownik może u nas liczyć na stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju, pakiet świadczeń socjalnych i konkurencyjne wynagrodzenie. Wynagrodzenia na podobnych stanowiskach różnią się ze względu na staż pracy i zakres obowiązków.

Blend
 Rekomendacja
@Franciszek

Firma ma bardzo stabilną, zaangażowaną i profesjonalna kadre pracowników. Rotacja jest na poziomie naturalnym który obserwujemy na rynku. Zespół produkcyjny mocno angażuję sie w realizację celów firmy. Jestem dumny że moge tutaj pracować.

Pytanie Nowy wpis

Co jaki czas w Wipak Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Nowy wpis

@Pytanie

Rewizja wynagrodzeń naszych pracowników jest dokonywana raz w roku. Podstawą ustalenia wymiaru podwyżki jest indywidualna ocena roczna.

Marzena Nowy wpis
Kandydat

Witam państwa składałam CV do waszej firmy.Zalezy mi na odpowiedzi, chciałam bym z państwem spotkać się na rozmowę kwalifikacyjną. Z góry Dziekuję za odpowiedź.

Nowy wpis

@Marzena

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wszelkie CV są analizowane pod kątem spełniania wymagań podanych w ofercie. Niestety z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą, nie jesteśmy w stanie skontaktować się ze wszystkimi kandydatami. Kontaktujemy się z osobami, które najbardziej te wymagania spełniają. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Kichol007
Kandydat

A czy jest możliwość rozpatrzenia mojego CV jeszcze raz składałem wcześniej CV. Niestety nie zjawiłem się u państwa a byłbym chętny spróbować jeszcze raz. Pozdrawiam

Kichol007
Kandydat

Witam, czy szukają państwo jeszcze drukarzy na maszyny, mam doświadczenie w obsłudze maszyn flekso. Pozdrawiam

@Kichol007

Szanowny Panie, nasze otwarte rekrutacje znajdzie Pan w sekcji Oferty pracy. Prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko Drukarz Fleksograficzny. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Krzysztof
Kandydat

Witam Czy obecnie poszukują państwo operatorów na stanowisko drukarza. Posiadam bardzo duże doświadczenie jesli chodzi o rzeczy związane z drukiem. Pozdrawiam

Czy w Wipak Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

FlexoWaw
Kandydat

Dzień dobry. Jestem drukarzem fleksograficznym z pewnym doświadczeniem. Czy wynagrodzenie w Państwa ofercie na stanowisku drukarza flexograficznego podane jest w kwocie brutto czy netto , czy jest to podstawowe wynagrodzenie , czy w przedziale zawarte są również dodatki i premię o których mowa w ogłoszeniu?

@FlexoWaw

Szanowny Panie, podane w ogłoszeniu widełki płacy to kwoty wynagrodzenia zasadniczego brutto. Oprócz tej kwoty oferujemy dodatki oraz premie wskazane w treści ogłoszenia. Pozdrawiamy Zespół Wipak.

Kandydat do pracy
Kandydat

Dzień dobry! Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Chciałabym się jednak dowiedzieć jak zmianowo wygląda system pracy. Także na jakie pieniążki można liczyć na początek.Czy są premie, dodatki na święta czy wczasy pod gruszą. Proszę o wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam

@Kandydat do pracy

Szanowny Panie, na wszystkie Pańskie pytania znajdzie Pan odpowiedź w treści naszych ogłoszeń o pracę. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami. W przypadku zainteresowania podjęciem pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez link w ogłoszeniu. Pozdrawiamy Zespół WIPAK

OiO
Kandydat

Bardzo ciekawa oferta (jak na polskie warunki), ale póki co zostaję tam gdzie jestem. I !NIE! podoba mi się, że admin edytuje komentarze - coś tu jest 'nie halo'. https://zapodaj.net/2c83a0f87a45a.jpg.html

@OiO

Dziękujemy za komentarz. Administratorzy portalu GoWork mogą usunąć negatywną opinię lub edytować jej fragment. Natomiast opinia musi naruszać regulamin serwisu. Bez najmniejszego problemu administratorzy usuną negatywną opinię, która jest obraźliwa albo wymienia nazwiska konkretnych osób naruszając ich dobra osobiste.

Czy w Wipak Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie oferujemy możliwości podjęcia współpracy w ramach umów B2B

nick
Kandydat

Witam, Do kiedy dostane odpowiedz, zlozylem cv 4 dni temu a bardzo potrzebuje odpowiedzi czy się udało czy nie..

@nick

Aktualność
Wipak Polska pozytywnie przeszedł audyt międzynarodowego certyfikatu jakości i bezpieczeństwa żywności, uzyskując rekomendację audytorów w zakresie przedłużenia najwyższej oceny AA standardu BRC Packaging and Packaging Materials. Podnoszenie bezpieczeństwa oraz jakości dostarczanych konsumentom produktów, a także zapewnienie powtarzalność i legalność wyrobów jest naszym priorytetem. Certyfikat BRC dodatkowo potwierdza, że nasze opakowania są bezpieczne, co nabiera szczególnego znaczenia w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

Marzena
Kandydat

Witam mam pytanie odnośnie CV złożyłam do państwa firmy.W jakim czasie będę znała odpowiedź.Pozdrawiam.

@Marzena

Tony
Kandydat

W jakim systemie pracuje firma? Na pewno zmianowy, ale czy jest czterobrygadówka?

@Tony

Dzień dobry, obecnie pracjujemy w trybie trzyzmianowym. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Offset
Kandydat

Witam . Jestem drukarzem offsetowym , aktualnie bez pracy... Moje pytanie to czy jest możliwość pracy w państwa firmie (przekwalifikowanie z offsetu na flexo, szybko się uczę) z wiedzą jaką posiadam z druku offsetowego??

@Offset

Dzień dobry, Oferujemy możliwość przyuczenia, taka osoba poznaje technologie flexo i zaczyna pracując jako pomocnik drukarza oraz w dziale oklejania matryc. Prosimy o zapoznanie się z ofertami pracy na naszym profilu gowork.pl. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Wipak Polska

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Wipak Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tero
@Pytanie

Tak, w tym roku Wigilia jest dniem wolnym za 26 grudnia który przypada w sobote.

Aktualność
Wipak Polska Sp z o.o. objęła patronatem Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 8 października 2020 r.
Porozumienie podpisane z placówką ZSB to przede wszystkim zapewnienie odbywania praktycznej nauki zawodu oraz odbywania stażu przez uczniów. Dzięki praktykom czy stażom uczniowie zdobędą doświadczenie, nauczą się systematyczności i spotkają się z realiami jakie panują w firmie.
W ramach współpracy uczniowie będą mogli korzystać z wizyt studyjnych oraz wykładów eksperckich.
To pierwsza tego typu współpraca w historii WIPAK POLSKA i zapewne nie ostatnia. Pracujemy nad kolejnymi projektami w naszym regionie.

Interesatka
Kandydat

Witam czy jest szansa na płatny staż lub pracę na 1/2 etatu w Państwa firmie?

@Interesatka

Witam, niestety w chwili obecnej nie oferujemy pracy w systemie 1/2 etatu oraz płatnego stażu. Oczywiście sytuacja może się w każdej chwili zmienić, w związku z tym zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na stronie GoWork.

nerol84r@gmail.com
Kandydat

Dzień dobry czy firma na obecną chwilę ma zapotrzebowanie na mechaników

@nerol84r@gmail.com

Witam, niestety w tym momencie nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko mechanik. Aktualne ogłoszenia pracy znajdzie Pan na naszym profilu pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/wipak-polska-sp.-z-o.o.;pr

Zostaw merytoryczną opinię o Wipak Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle