Wipak Polska Sp. z o.o.

Wipak Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wipak Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Wipak Polska Sp. z o.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

TenCoWie

Zle sie tam dzieje, Łysy (kier.prod.) to prostak, ma swojego Pluto, ktory nic nie potrafi.. oj donosi dobrze.. jak akurat nie spi ;) wartosciowi pracownicy odchodzą, atmosfera fatalna, pieniadze podobnie. Nie wspieraja powaznie chorego pracownika. Taka sytuacja. Omijać!

anonymous
@Ten 17.04.2018 11:28

Przemek byl fajny ale znal się na innych rzeczach a nie na produkcji. Fajnie sie pracuje z takim przełożonym bo możesz mu wszystko wcisnąc i on to łyknie. Z Panem łysem jest troche inaczej,,,,niestety dla tych który wciskają kity

Ten
@anonymous 18.04.2018 15:43

Propaganda jak za komuny :D Czytelnikom pozostawiam ocenę.

pacman

Czy stażysta z utrzymania ruchu został już kierownikiem?

Bick
@pacman 27.02.2018 17:40

a chciałbyś zostać to aplikuj Packman

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Wipak Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tomasz

Czy jest jakiś powód, ze tak cicho jest na tym forum?

Lisek

Witam. Możecie napisać jak wygląda praca w wipaku ile zmian i jakie stawki ?

luk

Witam jakie sa w waszej firmie zarobki ?

Rak

Zastanawiam się skąd się biorą takie opinie

Mary

Opinia w okolicy mówi sama za siebie - unikać tej firmy szerokim łukiem. Rozmawiałam z kilkoma osobami co chiwle robiły lub były na rozmowach i ponoć jest tragedia. Jest bida w porównaniu do tego jak ten zakład otwierali i jakie wtedy ludzie mieli stawki. Atmosfera porażka zostały same osobistości, które po prostu nie mogą liczyć na nic lepszego w innych firmach. Szczególnie dotyczy to biura udała się ta banda zmiotą Cię z pierdnięciem z powierzchni swojego terytorium.

specjalista

Szukają, szukają ale spokojnie nie skorzystam zweryfikowałem temat i grzecznie podziękuję

Sikan

Kogo zwolnili za swoje zdanie ?wszyscy dobrzy zostali

Sikan

Żałosne co piszesz

Heh

Dziwne że masz bo nie szukają do Działu sprzedaży

trzeba uwazac na firme pare osob zwolnili juz za to ze poprostu mieli swoje zdanie

lukas

Zastanów się dwa razy jak pójdziesz na rozmowę jak wdepniesz w to środowisko to później nie ma już odwrotu. Jak się nie spodobasz to podadzą Cię do sądu albo wyrzuca z dnia na dzień zastraszając lub podsuwajac lewe papiery. Nacisneli na odcisk nie jednemu a szkoda bo firma z tradycjami szkoda że tak zepsuty jest polski oddział.

Specjalista

Jak wygląda praca w dziale handlowym. Mam ofertę ale po tym co tu przeczytałem się zastanawiam. Dziękuję. Pozdrawiam

armmron

Zakład samych kierowników i zmianowych a roboty cinko

Mośek

Sluchy chodzą że w kasie się nie zgadza i wipak pl jest po znakiemm zapytania?? jednym dwoma a może trzema ile zer brakuje pani O, coś nie pyklo

Adrian

po co te kłotnie panowie bylo mineło :)

Dario

no wyobraź sobie że nie pracuję ! skoro jesteś tak wszechwiedzący i wielki to dlaczego wstydzisz się pokazać prawdziwe oblicze? W skórce banana nie jest Ci do twarzy....

istalator

ojej i co już nie pracujesz z nim? No to jak to jest że tylko jedna osoba tam coś kuma a reszta? Pietrek na prezesa! pietrek!! pietrek!!

Dario

kim jesteś że chcesz wyprowadzać na szczyty ???przewodnikiem ... jeśli chodzi Ci o Piotrka z UR to bez niego ten zakład zginie na poważnie. Pracowałem z nim był moim kierownikiem więc wiem, tak jak wiem że nikt poza nim nie kuma tam nic a nic.

instalator

Pietrek też je konsekfentny nie? lubicie go? Ja coś czuje że on i ja czyli my to ten zakład wyprowadzimy na szczyty. I wszyscy bedom u nas drukować, Razem wprowadzimy nowe projekty i ulepszenia....

aaaa

Dario tak trzymaj , działaj konsekwentnie

Dario

no nie wiem ... myślę że troszkę wcześniej :)

specjalista od folijek do serków

Ty, ale Pietrek jest spoko nie?

Księgowy

Pani od rachunków to zgasi światło na koniec...

dds

Siema jak tam sie zyje w wipaku co słychać i kto przeżył ze starej ekipy?

Dario

No to teraz kolej na panią od rachunków...

Andi

jak tam nowy dyrektorek dał się złapać na obiecanki o zielonej wyspie? długo wytrzyma czy szybciej syndyk wejdzie na zakład!

Zostaw opinię o Wipak Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wipak Polska Sp. z o.o.