Wipak Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wipak Polska Sp. z o.o.

Lisek

Witam. Możecie napisać jak wygląda praca w wipaku ile zmian i jakie stawki ?

luk

Witam jakie sa w waszej firmie zarobki ?

Rak

Zastanawiam się skąd się biorą takie opinie

Mary

Opinia w okolicy mówi sama za siebie - unikać tej firmy szerokim łukiem. Rozmawiałam z kilkoma osobami co chiwle robiły lub były na rozmowach i ponoć jest tragedia. Jest bida w porównaniu do tego jak ten zakład otwierali i jakie wtedy ludzie mieli stawki. Atmosfera porażka zostały same osobistości, które po prostu nie mogą liczyć na nic lepszego w innych firmach. Szczególnie dotyczy to biura udała się ta banda zmiotą Cię z pierdnięciem z powierzchni swojego terytorium.

specjalista

Szukają, szukają ale spokojnie nie skorzystam zweryfikowałem temat i grzecznie podziękuję

Sikan

Kogo zwolnili za swoje zdanie ?wszyscy dobrzy zostali

Sikan

Żałosne co piszesz

Heh

Dziwne że masz bo nie szukają do Działu sprzedaży

trzeba uwazac na firme pare osob zwolnili juz za to ze poprostu mieli swoje zdanie

lukas

Zastanów się dwa razy jak pójdziesz na rozmowę jak wdepniesz w to środowisko to później nie ma już odwrotu. Jak się nie spodobasz to podadzą Cię do sądu albo wyrzuca z dnia na dzień zastraszając lub podsuwajac lewe papiery. Nacisneli na odcisk nie jednemu a szkoda bo firma z tradycjami szkoda że tak zepsuty jest polski oddział.

Specjalista

Jak wygląda praca w dziale handlowym. Mam ofertę ale po tym co tu przeczytałem się zastanawiam. Dziękuję. Pozdrawiam

armmron

Zakład samych kierowników i zmianowych a roboty cinko

Mośek

Sluchy chodzą że w kasie się nie zgadza i wipak pl jest po znakiemm zapytania?? jednym dwoma a może trzema ile zer brakuje pani O, coś nie pyklo

Adrian

po co te kłotnie panowie bylo mineło :)

Dario

no wyobraź sobie że nie pracuję ! skoro jesteś tak wszechwiedzący i wielki to dlaczego wstydzisz się pokazać prawdziwe oblicze? W skórce banana nie jest Ci do twarzy....

istalator

ojej i co już nie pracujesz z nim? No to jak to jest że tylko jedna osoba tam coś kuma a reszta? Pietrek na prezesa! pietrek!! pietrek!!

Dario

kim jesteś że chcesz wyprowadzać na szczyty ???przewodnikiem ... jeśli chodzi Ci o Piotrka z UR to bez niego ten zakład zginie na poważnie. Pracowałem z nim był moim kierownikiem więc wiem, tak jak wiem że nikt poza nim nie kuma tam nic a nic.

instalator

Pietrek też je konsekfentny nie? lubicie go? Ja coś czuje że on i ja czyli my to ten zakład wyprowadzimy na szczyty. I wszyscy bedom u nas drukować, Razem wprowadzimy nowe projekty i ulepszenia....

aaaa

Dario tak trzymaj , działaj konsekwentnie

Dario

no nie wiem ... myślę że troszkę wcześniej :)

specjalista od folijek do serków

Ty, ale Pietrek jest spoko nie?

Księgowy

Pani od rachunków to zgasi światło na koniec...

dds

Siema jak tam sie zyje w wipaku co słychać i kto przeżył ze starej ekipy?

Dario

No to teraz kolej na panią od rachunków...

Andi

jak tam nowy dyrektorek dał się złapać na obiecanki o zielonej wyspie? długo wytrzyma czy szybciej syndyk wejdzie na zakład!

Juz państwo z biura nie zachwala firmy wipak ? A taki zakład wspanialy byl

A kierownik Przemek juz nie pracuje ?

Artur

Oj tam witek prezent na swieta

Lipa

Roboty nie ma co robić dalej ??? Ale u góry wszystko w najlepszym porządku

witolos

Wica kiedy Cie wywalili dlaczego Wicia dlaczego?

Wicia

Chciałbym pozdrowic kolegów z Wipaka i złażyć im zyczenia swiąteczne,by nie byli w Wipaku po ganiani i zle traktowani,przez kierownictwol, składający wyjebany Wicia,

Kali

A jak tam Pan Miki Mouse, czy nadal steruje zieloną wyspą polskiej myśli technicznej i innowacja flexodruku ? Bedzie w tym roku cos na swieta jakies pierogi lub barszczyk z torebki dla ekipy?

cwok

Jest ok,obrabia wszystkim dupy lepiej juz nie musi byc,jak on nie daje rady to wspierają go jeszcze dwa cwoki z produkcji,którzy liczą na awans u kierownika.

mietek z lini

a jak tam stażysta z utrzymania ruchu? dobry jest nie, słyszałem że ma awansować na kierownika

tlen

Czytam wasze wpisy i widze ze macie przejebane w tym Wipaku,no ale czego sie spodziewac,robota sie konczyc, zamówiem brak zostaje tylko ich pochowac na Polskiej ziemi.12 h ziemi kupili i teraz tylko kwiatki bedą sadzić, a to im wychodzi najlepiej.Jak by nie wykopali pana Michała K,to on by utzrymał ten zakład jeszcze w 100%,nic nie zawinił on,ale był za dobry dla ludzi i były zamówienia a teraz ludzi zmieniają i co dalej,znam historie od podszewki i wiem co sie tam dzieje.

Zawisza

Jak tam niby kierownik zmianowy z Poznania? Kawal K....... Wywalili go z zakładu i znalazł miejsce w Wipaku

co tu wiele mowic kiszka :( fajny byl zaklad ale kiedys

fiuteeek

a co ze stażystą z UR w Skarbimierzu? Pracuje? za ile? Dobry jest?

Moser

Kiedy zamykacie?

man

Byla kiedys zgrana zaloga,teraz porobily sie klany zwlaszcza na cieciu,jeden drógiego wygryza,bo chcą zaistniec i zapunktowac na górze,

.....

Lingista ty i bez piwek jesteś analfabeta ale mawiają głupich nie sieja sami sie rodza

mechanior

a co ze stażysta z UR?

lingwista

Wypilem dwa piwka i to dlatego...

WOW !!!

Lingista - bez komentarza, wypowiedź godna intelektualisty

Lingista

Zwalniaja takich matolow jak ty co nie potrapotrafiac gramatycznie. Nie dziw sie jak nie znasz podstaw

eks pracownik

No to wipak poplynol zwalniają na potęgę nie wygodnych ludzi i wciskają kit ze to niesubordynacja pracownika jest tego przyczyna

do man

Napisz po polsku bo nie kumam co piszesz

Man

Wspomnicie moje słowa, zobaczycie jak nowi kierownicy po wygryzają wszystkich do około, pierwszy pójdzie Kierownik za nim pani O,która czymś dobrze z panem G.

Dario

Mnie nikt nie wywalił , odszedłem bo jak zostałem bez wypłaty to mnie deczko poniosło . Ja rozumiem że komornik musi dostać swoje ale nie wiedziałem że aż 100% wynagrodzenia . Poza tym przez dwa i pół miesiąca nie dostałem ani grosza ... Co prawda mogłem jeszcze postarać się o drugą pracę to wtedy stać by mnie było na dojazdy i ewentualne śniadanie ale jakoś nie widziałem sensu w tym wszystkim :) ps. Śpię spokojnie czego i innym życzę

Dario

No ładne rzeczy słyszę ... Teraz wywalają pracowników za brak zaufania . Pani księgowa i pan kierownik , widzę komitywa doborowa . Zobaczymy tylko na jak długo ! :)

Zostaw opinię o Wipak Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wipak Polska Sp. z o.o.