Opinie o Firma Erjot Roman Jędrzejowski w Oława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Erjot Roman Jędrzejowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Erjot Roman Jędrzejowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Erjot Roman Jędrzejowski w Oława

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Firma Erjot Roman Jędrzejowski. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 29 sierpnia.

Ania Nowy wpis

Pracuję w tej firmie już 15 lat i nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej. Super atmosfera, wypłata zawsze na czas.

... Nowy wpis
@Ania

Zgadzam sie, do tego można liczyć na podwyżkę co roku i dużo Benefitów.

Vlad Nowy wpis

Polecam każdemu, kto szuka stabilnej, bezstresowej pracy. Super ludzie i atmosfera

P

Fajna rodzinna atmosfera. pracownicy są bardzo mili i pomocni. Nie ma obowiązkowych nadgodzin ale jak ktoś chce to może posiedzieć dłużej i zarobić więcej, bo nadgodziny są o wiele lepiej płatne. Szef lubi chodzić po hali i opowiadać żarty, ale nawet nie trzeba się z nich śmiać.

Pracodawca to istna porażka. Ciągle pretensje o wszystko, pan R. Uważa siebie za najmądrzejszego nigdy nie da sobie nic wytłumaczyć, robi afery o wszystko. Stary zgorzkniały szef który myśli, że za kasę wszystko załatwi.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Erjot Roman Jędrzejowski? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku SZWACZKA?
Elka

@Bleble no nie, naprawdę nie macie nawet maseczek?

Bleble
@Elka

Nie

Czy pracodawca dba o higienę pracy i bezpieczeństwo w czasie pandemii?

Bleble

W ogóle nie dba, zero maseczek, zero jakichkolwiek preparatów do dezynfekcji. Jedyne co można spotkać u nas w firmie to płyn do dezynfekcji na wejściu dla klientów (dla czystej proformy, aby nie wzbudzać podejrzeń).

opinia

Pracę w firmie wspominam dobrze, pracowałam na dwie zmiany i niektóre soboty (które niby nie są obowiązkowe, ale jednak trzeba przyjść;)). Współpracownicy są bardzo życzliwi i pomocni. Atmosfera jest dobra, nie odczułam żadnej negatywnej presji, żaden z kierowników nie robi afer i nikt na nikogo nie krzyczy. Nie ma też problemu z douczaniem się, a nawet nauczeniem od podstaw niektórych zajęć. Warunki jak chodzi o szatnie czy jadalnie są średnie, nie jest jednak najgorzej. Jest gdzie zjeść a nawet gdzie coś sobie ugotować, każdy ma swoją szafkę. Szwalnie są klimatyzowane, na hali jak na zewnątrz - albo trzeba siedzieć w golfie, albo w koszulce na szelkach, chyba ze odkąd zakończyłam współpracę z erjotem coś się zmieniło. Stawka mogłaby być nieco wyzsza i szef milszy, ale to chyba jak w większości miejsc pracy:) Radzę tylko pilnować sobie wynagrodzeń i zapisywać dokładnie przepracowane godziny, bo w wypłatach zdarzają się „pomyłki”, a doproszenie się szefa o uregulowanie różnicy między tym co być powinno a tym, co się dostało może się ciągnąć i ciągnąć. Opinia pozytywna, bo mimo niedociągnięć w firmie dobrze mi się pracowało - zostałabym tam dłużej, gdyby nie przeprowadzka.

Hugon

Bardzo dobre miejsce do pracy pod warunkiem, że takie podejście mają pracownicy ja w każdym razie polecam.

Zibi

Spoko firma?

Norbert

Można szukać różnych potknięć ale generalnie to bardzo dobry pracodawca. Uważam, że warto pracować nad ulepszaniem tego co jest słabsze.

Natalia
@Norbert

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Firmie Erjot Roman Jędrzejowski. Praca nad poprawą słabych stron to bardzo ważna kwestia, która wpływa na poprawę sytuacji pracowników. Czy masz jakieś sugestie co należałoby zmienić w firmie? Masz może pomysł jak te problemy rozwiązać?

Andrey

Rodzinna atmosfera jeden tato i 100 dzieci, hajs jak w warzywniaku. Są momenty że pachnie kupom ale jest Pan M i przeczyszcza rurę.

@Andrey

O ile szef ma cos do powiedzenia bo raczej zarzadza firmą pewna Pani z problemami natury emocjonalnej. W tym domu ogniska domowego nie ma.

Leszek

Na szczęście ta Pani już nie pracuje...Obecna ekipa zarządzająca jest rewelacyjna i bardzo dobrze zorganizowana. Zawsze witają pracowników uśmiechem, a w piątek wszyscy wspólnie świętują zakończenie tygodnia śpiewając piosenki, które serwuje jak na talerzu DJ Janusz!Polecam!

ELEONORA

Warunki pracy super, najlepszy pracownik to DJ Janusz :) parówki popękane to Janusza śniadanie, doprawi cebulą aż się wszystkim kulą, arbuzem poprawi a brudne gary zostawi. Na Panią Wiesie zwala taka to nasza biedna ofiara. POLECAMY ERJOT

Andrey

Faktycznie im dłużej tu pracuje tym lepiej, zbyt pochopnie oceniłem tą firmę, warunki stale się poprawiają, od tygodnia mamy nawet nowy toster :)

Grzegorz
@Andrey

Pisząc o poprawie warunków zatrudnienia, masz na myśli warunki wynagrodzenia? Czy firma przewiduje bonusy takie, jak premie, pakiet socjalny lub szkolenia dające nowe uprawnienia? Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych sprawia, że pracownik jest bardziej zmotywowany do pracy.

Mała mi.

Pan Jędrzejewski moim zdaniem bawi się w Huga Hefnera traktuje ludzi jak śmieci zwłaszcza kobiety myśli że uda mu się załatwić wszystko przez łóżko A co do jakości towaru to radziła bym sprawdzić dwa razy zanim podjęła bym się jakiego kolejek zakupu.Takze ostrzegam przed Panem Jedrzejewskim i firma Erjot

Czajnik

KUpiłem pokrowce do forda mondeo. Wspaniałe, Podobają sie wszystkim znajomym. Wykonane na zamówienie - bardzo soldnie wykonane.

Pracownik2

Wpis wyżej nie jest prawdziwy, panuje rodzinna atmosfera, pan M już nie pracuje, pachnie świeżymi maszynami i laminowaną folią, jestem tu kilka miesięcy i wypłata-marzenie, szef sympatyczny i pomocny.

OLAF
@Pracownik2

Ja ciebie kocham! Od kiedy przyszedles do firmy wszystko sie zmienilo - to dzieki Tobie jest wesolo :) Co do pieniążków to faktycznie jest dobrze - na start 4200 brutto + benefity jak automaty do gier, cieply posilek i wyjazdy weekendowe do Ciechocinka. Superrrr :)

Pracownik3

zgadzam się z przedmówcą

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Erjot Roman Jędrzejowski - Oława

• Jak się pracuje w Firma Erjot Roman Jędrzejowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Erjot Roman Jędrzejowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Erjot Roman Jędrzejowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Erjot Roman Jędrzejowski?

Kandydaci do pracy w Firma Erjot Roman Jędrzejowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Erjot Roman Jędrzejowski
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Nowoosadnicza 15c
    55-200 Oława