Opinie o Grand Medical Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grand Medical Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grand Medical Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Medical Poland Sp. z o.o. w Warszawa

nn

ok

Ziomo

Dobre wieści jeśli chodzi o zmiany. Ja jak byłem na produkcji to ten z czerwonym pyskiem był najgorszy. Jakiś strasznie zakompleksiony. Starzy gnębili wszystkich nowych i tworzyli zamknięty krąg. Musiało być tak jak oni chcieli i tylko donosili do prokurenta. Nic nie robili a najlepsze kaski zagarniał i dla siebie.

Hmm

Już trochę tu pracuje, umowę podpisują, kasę dają na czas i najważniejsze, że się zgadza. Dla chętnych jest możliwość dorobienia sobie np w sobotę wtedy stawka jest podwójna. Płacą tak samo jak inni, a nawet lepiej. Szefostwo się zmieniło, ale jest spoko. Zawsze można się dogadać. Dużym minusem jest stara gwardia pracowników produkcyjnych, 3-4 osoby, która jest bardzo roszczeniowa, nie wiele potrafią a się szarogesza. Naszczęście się to zmieni, skończy się nierubstwo i niekompetencja. Odchodzą churaaa... Pracują wiele lat a nie potrafią samodzielnie obsłużyć żadnej maszyny. Jedyne co potrafią to pluć jadem na tych którzy chcą coś zmienić i normalnie pracować. Taki jeden Maciuś musi pracować z asystentka bo nie panuje nad swoimi emocjami.

Były
@Hmm

Z tym Maciejem to racja. On z nikim się nie potrafi dogadać. Bez Agnieszki sobie nie radzi z emocjami. Może się oczyści atmosfera jak sobie w końcu pójdzie. Niech się z nim męczą inni. Ja miałem go dosyć. Dobre wieści szybko się rozchodzą. Kto to widział by kierownik musiał obchodzić się z pracownikiem jak z jajkiem. A inni nie mogą nic zrobić. Bo tu jest tak przyjętę i już. (usunięte przez administratora) wpadnie w furię i co będzie.

Xyz

Z tymi produkcyjnymi że starej ekipy zawsze był problem. Słuchy doszły że odchodzą. W końcu skończy się (usunięte przez administratora) i branie kasy za nic. Nowy pracownik jak miał swoje zdanie i chciał pracować i nie kombinować to był na straconej pozycji. Czerwony na pysku i Agnieszka i... zaraz orientowali się o zagrożeniu i usuwali takiego delikfenta. Nie wiem co tam robi jeszcze ta Agnieszka chyba działa jako pigułka na uspokojenie Macieja, bo ten tylko na niego się spojrzy to wpada w furię.Kierownik zamiast się tymi ancymonkami zająć to głowę chowa w piasek. Boi się na nich spojrzeć a co dopiero coś powiedzieć. Przecież się obraża.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Grand Medical Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPAWACZ MAG (O)
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w Grand Medical Poland Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

MikiRurke

Tak wszystkie ,,jak w kazdej prawdziwej firmie .

Ilona
@MikiRurke

A tutaj na jakie można w razie czego liczyć?

Erwin

@Kapitan Planeta Najgorzej jak ktoś zaczyna oceniać innych, może trzeba zacząć od siebie bo firma jest spoko!!

@Erwin

Rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Grand Medicalu. Czy mógłbyś podpowiedzieć, o jakich pieniądzach mowa, kiedy mowa o "wynagrodzeniu odpowiednim do kompetencji i wyników w pracy"? Pytam, bo szukają właśnie specjalisty kontroli jakości: http://grandmedical.pl/aktywne-zadania.html

Kuc z Bronksu
@Honorata

Ogłoszenie wisi na stronie od kilku lat. Wynagrodzenie jest marne. Licz bliżej minimum krajowego.

@Kuc z Bronksu

2200netto to na dobry początek. Zresztą to prokurent decyduje ile ci da i na ile wyceni "twoją wartość". Stała pensja to w granicach 2500 netto.

Edward

Dzięki, że napisałeś na jakim poziomie jest wynagrodzenie. Ciekawi mnie, czy można je podwyższyć poprzez pracę w nadgodzinach lub starając się o premie za dobre wyniki? Chętnie się tego dowiem.

@Edward

No co ty :D możesz się tam naprodukować, ale za friko :D

Edward

Brak dodatkowych benefitów to faktycznie niedogodność. Czy pracodawca oferuje szkolenia, które podnoszą kompetencje zawodowe i motywują pracowników do wydajnej pracy?

Barbarella
@Edward

Szkolenia? Jakie szkolenia? Najważniejsze, że prokurent ma najwięcej do powiedzenia. Reszta to szaraki od roboty.

Wazny
@Barbarella

Trafnie napisane

Ewelina
@Barbarella

A ktoś poruszał ten temat by cokolwiek zmienić z szefem? Jaka była reakcja?

zainteresowany

Witajcie ! Jestem zainteresowany pracą w tej firmie i dlatego chciałbym się zapytać czy to prawda , że firma zatrudnia wszystkich jak leci ? ktoś mi mówił , że ostatnio zatrudnili młodego rencistę , który ledwo przebiera nogami ( tak jakby spędził całą noc ze swoim chłopakiem). Gość , który nie umie nic i nie rwie się do nauki . Mówią , że przyjechał ze wsi i chciałby w mieście odpocząć. Ponoć płacą za siedzenie i nie robienie niczego . Jeżeli to prawda to chętnie złożę papiery. Chyba mam duże szanse

@zainteresowany

Lezienie z butami w czyjeś prywatne życie i próba obsmarowania kogoś za pomocą zawoalowanego donosu w formie niby to niewinnych pytań. A fe!

Honorata

Nie jestem Pauliną. Jestem człowiekiem, którego mierzi wyciąganie na publicznym forum cech fizycznych niepełnosprawnego człowieka i aluzje do jego potencjalnej orientacji seksualnej. Nie chciałabym pracować z kimś takim jak Ty, krzywdzące podejście .

Jacek zmorka
@Honorata

a widzisz paulino podobno zatrudniłaś niepełnosprawnych a teraz się najwięcej udzielasz i uciekłaś takie chodzi info po necie

@Jacek zmorka

Jak żyję, nie prowadziłam działalności i nie zatrudniłam ani jednego człowieka. Może należy pogodzić się z myślą, że ludzie korzystają z internetu, interesują się pracą przy produkcji kapsułek i szukają informacji na ten temat, gdzie się da. Oczywiście, sensownych informacji.

Nowy kandydat
@zainteresowany

chyba też złoże bo doszły do mnie wieści że ten od nocy z chłopakiem ten niepełno.....y ma dostać umowe więc w kupie siła

Karol

Czyli też pracowałeś w Grand Medicalu, tak? Może wymienisz dla odmiany plusy pracy w tym miejscu, pewnie też jakieś były? :) Co sądzisz np o o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Ile można tu zarobić?

Karol

Okej, dzięki za info. A czy jesteś w stanie podać jakieś widełki chociaż? Na pewno pomoże to też innym użytkownikom poszukującym informacji o Grand Medical. :)

xyz

Telefon już podłączyli, czy nadal nie ma na rachunki?

Janusz

Fajna firma, dobra praca w dobrej atmosferze dlatego też polecam pracę w firmie.

pbssie
@Janusz

taaa, jak tak super to ciekawe dlaczego każdy speidrala stamtąd. Roczna rotacja wśród szaraków 50%, tylko na górze bez zmian - beton nie do ruszenia

naturalnie
@pbssie

to chyba pisał ten magazynier, albo ktoś ze starej kadry, bo przecież boją się o pracę :D A to taka firma rozwijająca, że papier toaletowy jest bardziej rozwinięty. A góra się nie zmienia, bo prezes to połowy rzeczy nie wie, co się dzieje.

Jan

dzień dobry, Czy znacie może numer telefonu do Grand Medical Poland? Na stronie jest podany 22 350 02 70, ale jest on nieczynny. pozdrawiam

Baleron
@Jan

Rachunki nie były opłacane to i stacjonarny nie działa. Trzeba mieć numer do kogoś w wewnątrz, bo jak to ktoś kiedyś mówił: "Jak będę chcieli to mnie znajdą"

Interstellar

Nie pracuję tam od kilku lat a Zus dalej mam nieopłacony.

X

Firma na trzy mniej. Zarobki słabiutko. O szkoleniach można zapomnieć, a żeby dostać podwyżkę trzeba awantury. Na stanowiskach kluczowych zarabia się mniej niż w dobrej firmie na pozycji specjalisty. Z ZUS też bywały problemy. Dobre miejsce, żeby zacząć. Można wiele zobaczyć i się nauczyć. Wszystko jest kwestią priorytetów.

Kapitan Planeta

Gorszej firmy na swojej drodze nie dało się spotkać. Najgorzej jak ktoś się bierze za zarządzanie jak nie umie tego robić. Byle wykorzystać za marne grosze.

Szczelina

Zarobki marne, praca taka sobie, atmosfera - zależy, ale bez szału. Ogólnie nie ma co polecać. Ludzie sami się zwalniają, więc to o czymś świadczy.

@Szczelina

Pamiętaj, że to nie tylko wysokość zarobków świadczy o danym pracodawcy. Na jego całkowity obraz składają się bowiem i inne, równie ważne, czynniki. A my chętnie poznalibyśmy resztę aspektów, związanych z warunkami pracy w firmie Grand Medical Poland. Czy oprócz normalnej wypłaty pracodawca ten oferuje Wam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

G.
@Szczelina

(usunięte przez administratora) więc jak zachorujesz poważnie masz szansę, że kilka miesięcy poczekasz aż uda się przekonać ZUS, że nie zatrudniłeś się, żeby wyłudzić chorobowe. Polecam dowiedzieć się ile kontroli z PIP okazało się skutecznych.

@G.

Dobrze, że dołączyłeś się do dyskusji. Ale jednak najlepiej byłoby, jakbyś na razie skupił się na przedstawieniu warunków, jakie stwarza swoim pracownikom Grand Medical Poland. Nadal tam pracujesz, czy może Twoje drogi z tym pracodawcą już się rozeszły?

Szczelina
@Honorata

Ale o czym mowa? O jakich atrakcyjnych dodatkach pozapłacowych mowa skoro firma nie płaci składek ZUS od 2 lat???

Honorata

@Żena, domyślam się, że nie zgadzasz się z wpisem użytkownika @Julita. Jednak zamiast reagować w taki sposób na niego, powinieneś przedstawić własny punkt widzenia dotyczący Twojego ewentualnego zatrudnienia w Grand Medical Poland. Jakie funkcje pełnisz w tej firmie i w oparciu o jakie warunki?

Julita

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Pewnie dlatego taka cisza bo dobrze się pracuje?

Żena
@Julita

HA HA HA

Eve

Czy ktoś coś podpowie na temat tej firmy? Bo szukają Product Managera. Jak się tam pracuje? Jaka atmosfera? Warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Medical Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grand Medical Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Medical Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grand Medical Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grand Medical Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Michaela Faradaya 2
    03-233 Warszawa

Grand Medical Poland Sp. z o.o.