Opinie o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. w Stary Wiśnicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. w Stary Wiśnicz

Maniek

Firma dramat. Omijać dużym łukiem. Nie polecam.

Żyrosław
@Maniek

No a ile można tam zarobić z 10 letnim doświadczeniem?

Wanda
@Żyrosław

10 - letnie doświadczenie już imponuje. Też chętnie się dowiem, jak firma MILOO-ELECTRONICS płaci takim doświadczonym osobom. Akurat na ten moment szukają tam Regionalnego Kierownika Sprzedaży i Spawacza: https://www.emiloo.pl/o-nas/praca.html To w którymś z tych obszarów pracujesz?

@Maniek

Dlaczego dramat? Można więcej szczegółów? Chciałem tam aplikować z chęcią dowiem się czegoś więcej

Witam jak wyglada obecnie sytuacja w firmie ? Jaka atmosfera pracy i warunki zatrudnienia ?

Miloovirus

Atmosfera spora, zarobki gęste.

Mick

Warunki żadne, śmieszne wynagrodzenie, pracownik dla nich to nikt. Odradzam pracę.

@Mick

Napisałeś o niezbyt dobrym wynagrodzeniu. Czy mógłbyś sprecyzować, ile można zarobić, będąc pracownikiem tej firmy? Po Twoim wpisie mogę sądzić, że występuje również problem z atmosferą. Podasz jakieś przykłady, które potwierdzą Twój wpis?

Max

Za edytowanie komentarzy na tej stronie płaca co miesiąc fakture 300 zł netto ;) To wiele powinno mówić o tej firmie

@Max

Skąd masz takie informacje? Są to Twoje przypuszczenia, czy dysponujesz dowodami, które potwierdzą Twój komentarz? Wszedłem na tę stronę z nadzieją, że dowiem się czegoś o stanowisku, na które obecnie poszukiwany jest nowy pracownik. Chodzi o stanowisko operatora CNC. Mógłbyś napisać, czy warto aplikować?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. serwisu z językiem angielskim lub niemieckim.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Obserwator

Coś się zatrzymali z budową tej hali, podejrzana sprawa czyżby kryzys finansowy.

True
@Obserwator

Skończyły się dodaje to pieniążków nie ma ;) ahh a tacy duzi ;)

Józef

Szkoda się wypowiadać na temat pracy w tym zakładzie

Tadeusz

Nową hale budują więc się chyba produkcja powiększyć musiała tylko co z tego jak zarobić nie dadzą

True
@Tadeusz

Typowe Miloo. Pracownik to nikt. Do tego umowa zlecenie

Odpowiedź na opinię "Joanna 2017-06-29 16:16" Szanowna Pani, w naszej firmie jedynym miejscem gdzie występuje proces lakierowania jest hala SMT, w tej hali zainstalowane są maszyny i urządzenia z "górnej półki", które wymagają utrzymania stałej temperatury otoczenia, dlatego klimatyzacja, wymienniki powietrza muszą działać stale. Oczywiście zdarzają się sytuacje awaryjne, które w celu utrzymania odpowiedniego reżimu technologicznego usuwane są w możliwie najkrótszym czasie.

Szerszeń
@MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.

Dosłownie taka jest prawda jak pracodawca napisał cytuję : "w celu utrzymania odpowiedniego reżimu......" To było mocne

Prawda

Kiepska praca. Brak warunków do rozwoju. Co za tym idzie praca za grosze. Raczej nie polecam.

koko
@Prawda

a pracujesz w tej firmie?

Prawda
@koko

Pracowałem. I żałowałem, że w ogóle podpisałem takową umowę. Była to tylko strata czasu.

Elwira

Świetna firma ale niestety jeszcze nie spotkałam się z tym żeby wszyscy byli zadowoleni!!!

CV

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, to co pisano tu wcześniej mnie nie zniechęciło. Wydawało mi się że jak wisi bilbord po lewej stronie na drodze w stronę Brzeska " Pracuj u siebie zarabiaj jak w Krakowie" to pewnie i pieniądz też dobry, i się rozczarowałem tym co mi zaproponowano, osoby rekrutujące zrobiły na mnie dobre wrażenie. Ale za takie pieniądze jako...., to są lepsze oferty. Co do możliwości rozwoju i zdobycia nowej wiedzy hmm

Pracownik Najwmny
@CV

Wcześniej wisi bilbord największa hurtownia elektryczna mikro fhu Bochnia złap się tam też jest niby duży Makro żenada

Pracownik najemny

Taka płaca??? Bo nie rozumiem??? Segment C -??? Ponawiam pytanie pod rozwagę każdemu??? Niewolnik. Pracownik. Czy pracownik najemny. ? Czego szukasz MILOO za tak marne wynagrodzenie ???

Pracownik najemny

Nie warto. Produkt za drogi jak na obecny czas. Atmosfera zła. Nie polecam zwłaszcza jako przedstawiciel handlowy.

@Pracownik najemny

Dziękuję Panu za subiektywny komentarz, cena jest adekwatna do jakości produktu. Co do charakteru pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, jeżeli pojawiły się jakieś uwagi, proszę o kontakt pod adres mailowy opinie@emiloo.pl.

Jestem zadowolony z pracy, poznałem nowe technologie, wiedzy nigdy za dużo.

hela

Milo niczym się nie wyróżnia od innych firm z regionu, może zarobkami które są bardzo niskie i narzekającymi pracownikami. System angielski : sami kierownicy a pracownika ledwo widać.

Aktualność
NOWY

Pracuję w tej firmie, jest o moja pierwsza praca, zarobki podobne do proponowanych w innych firmach, mam nadzieję, że będzie lepiej :) Atmosfera w pracy zależna od mojego zaangażowania, gdy się obijam to atmosfera "gęstnieje".

Aktualność

HERMETIC PLUS to niezawodny lider wśród opraw przemysłowych przeznaczonych do skrajnie wysokich wymagań. Idealnie sprawdza się w wysokiej temperaturze. Dzięki aluminiowej obudowie i wbudowanemu zabezpieczeniu termicznemu może bezawaryjnie pracować ponad 100 000 godzin w halach produkcyjnych, a nawet w hutach.

Joanna

Klimatyzacja jest ale wyłączona okna zamknięte aby się nie kurzyło i człowiek pracuje w duchocie i zapachu lakieru – ale jak była inspekcja środowiska to nagle można było wierzyć i otwierać okna, klimatyzacja pracowała i normalna temperatura była oczywiście tylko przez dwa dni.

Sab

Pieniądze małe, faceci tam pracują bo robią studia zaoczne – a jest jedna zmiana, wiec im pasuje mieć taki układ pracy ale w rozmowach widać ze po skończeniu od razu się wynoszą.

Zostaw merytoryczną opinię o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 131 ocen.

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.