Opinie o Browar Miejski Gloger Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Browar Miejski Gloger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Miejski Gloger Sp. z o.o. w Białystok

Cześć, chce się dowiedzieć jak piwowar zarabia w tym roku. w ofercie z zeszłego było napisane ze na spokojnie będzie to 10,000 zł netto (B2B). teraz jest coś więcej? zastanawiam się też czemu ktoś tak w ogóle kiedyś pracę tu odradzał

Bart Nowy wpis

Szkoda czasu na próbę wstępnej rozmowy z przyszłym pracodawcą-sytuacja wygląda tak jak opisała to większość.

Olka Nowy wpis

Ciekawi mnie to czy po roku faktycznie ludzie się nie zatrudniali tak jak ktoś sugerował w ostatniej opinii. jeszcze na początku tego roku było ogłoszenie dla piwowara, gdzie oferowana była kwota 10 tys netto, do dziś jest taka sama kwota? Ogólnie to jakie macie teraz opinie? Praca jest w ogóle dostępna? W wizytówce google widziałam info o zamknięciu na stale, na ile to sprawdzone?

Iron Nowy wpis

Ludzie nie zatrudnianie się tam właściciel firmy to furiat i umowy są masakra

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Arek

Przestrzegam przed wlascicielami, sa to osoby falszywe i uwazajace sie za za dyktatorow. Pracownika traktuja jak (usunięte przez administratora) a jezeli sie nie zgadzasz z nimi zostajesz wyrzucony jak zuzyta guma do zucia. Zero szacunku do pracownika. Tacy ludzi powinni miec zakaz zatrudniania ludzi.

Ilona
@Arek

A to właściciele nie mogą być jednocześnie dyrektorami? I serio był ktoś taki kto się przeciwstawił i wyleciał? Z czym tu się z nimi nie zgadzać, faktycznie złe decyzje podejmują?

Arek
@Ilona

Droga Ilono proponuje nauczyc sie dobrze czytac a pozniej dopiero zabierac glos w dyskusji.

Franciszek
@Arek

Ale serio jest aż tak źle? Co takiego robią ci ludzie?

Putin!!!

Tragedia nie zatrudniajcie się tam NIKT!!! (usunięte przez administratora) Wyzyskiwacze!!!! Putin powinien się nimi zająć....Lufa parszywa daję na początek i na zawsze umowę - zlecenie na pół roku!!! I na zawsze!!!No i niżej jak najniższa krajowa...chyba że lubisz być Polskim parobkiem dla (usunięte przez administratora)

Jacek
@Putin!!!

Rozumiem że jesteś rozczarowany, ale nie za mocne te słowa? Wszyscy pracują tyko na zleceniu czy tylko nowi pracownicy? Nie można ponegocjować żeby dostać coś bardziej stabilnego bo na śmieciówce to nie chciałbym pracować.

Czy pracodawca Browar Miejski Gloger Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie

Nie

Ilona
@Nie

Skąd taka definitywna pewność, że nie? Pracujesz u nich i widzisz to na swoim przykładzie? Serio nie ma nawet żadnych rozmów typu, że efekty są ważne, albo cokolwiek, żeby nawet tylko podnieść pracownikom samoocenę?

Co wchodzi w socjal Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.?

bialy

...to w Glogerze jest socjal ???!!! Napiszcie proszę JAAKI ???

Mgr

Przestrzegam wszystkich przed ta firma. Bardziej falszywych i dwulicowych ludzi jakimi sa wlasciciele nie poznalem, odradzam kazdemu kto chce sie tam zatrudnic chyba ze pasuje wam rola psa na posylki bez wlasnego zdania. Ludzie bez honoru i wstydu. Bogata firma i biedni pracownicy.

@Mgr

Rozumiem, że można mieć różne doświadczenia z firmą i opinię o niej. Jednak chciałabym Tobie przypomnieć, że obowiązuje nas na wątku regulamin, który akceptujesz przed każdym dodaniem wpisu. Niezgodne z nim jest między innymi obrażanie innych, dlatego zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim, aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji: https://www.gowork.pl/regulamin

Mgr
@Adam

Ja nikogo nie obrazam tylko stwierdzam fakty i nazywam rzeczy po imieniu. Gdybym chcial kogos obrazic to uzyl bym obwiele gorszych slow. Ale nie znize sie do poziomu wlascicieli Glogera.

Koko
@Mgr

Czemu uwaza pan, ze wlasciciele to fałszywi i dwulicowi ludzie (poproszę konkretne przykłady). Pytam ponieważ słyszałem, ze to mili i bardzo kulturalni ludzie . Jeszcze co do bogatej firmy to polemizowalbym, bo wydaje ni się ze ma normalne obroty nie wysokie no ale tez nie niskie. Pozdrawiam

Koko

Do Piotra
@Mgr

Oj Piotrze - poziom twoich wypowiedzi nas nie zaskakuje, dlatego też m.in. zakończyliśmy naszą współpracę. Cała wypowiedź - bez komentarza, mówi o tobie sama za siebie.

@Mgr

Mile widziane na forum GoWork.pl są wyważone i rzetelne opinie - pozytywne, czy negatywne - poparte przykładami. Z Twojej zaś nie wynika, czy jesteś pracownikiem Browaru Miejskiego Gloger, oraz dlaczego oceniasz jego właścicieli nieprzychylnie. Proszę, uzasadnij swoją opinię.

Kryspin Braun
@Mgr

Potwierdzam wszystko co przedmówca powiedział .Na własnej skórze doświadczyłem pracując na umowę o dzieło przeliczają z najmniejszej krajowej pracując po 12 godz,wszystkie soboty i niedziela jednocześnie wysłuchując krzyków nie zadowolenia pana "W" Nie polecam

friend
@Kryspin Braun

...a jednak, od czasu mojej "przygody" w tym browarku nic się nie zmieniło.... szkoda słów... Kryspin Braun ma rację...

ANick

Znam właścicielami od paru miesięcy, dość często się spotykamy, to jakie opinie tutaj czytam na moich prac odawców są absolutnie nie adekwatne do ich zachowania, aż się uśmiałam... są bardzo mili, bardzo pomocni, i się martwią o swojego pracownika, aż się chce dla nich pracować... A że ktoś nie chce robić, i za darmo zarobić stąd te negatywne opinie domyślam się.

Jarek

Dostałem propozycję pracy w tej firmie godziny pracy 8-16 i własna działalność ale już mam obawy

Przyjaciel
@Jarek

Poszukaj sobie innej pracy. Dobra rada.

wujek dobra rada
@Jarek

Czym dalej od nich tym lepiej i spokojniej...

biały
@Jarek

ZAPOMNIJ, że będziesz pracować 8-16, do domu jak dotrzesz na 20" to będzie dobrze :)) a jeszcze własna działalność ???!!!. Widziałem w tej firmie osobę pracującą (a raczej zapie....) na własnej działalności. Ciągle było źle i za wolno aż w końcu gościu rzucił to w p.... i poszukał sobie innego zajęcia, a nie powiem chłopak wiedział co robi i ogarniał bardzo dużo. Jednym słowem tutaj to tylko wyzysk.

@wujek dobra rada mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, tak aby reszta użytkowników mogła skorzystać z Twojej opinii? Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami w sposób obiektywny i merytoryczny. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy BROWAR MIEJSKI GLOGER jest takim przedsiębiorstwem?

Pyrkosz

Nie. Chyba, że sam zapłacisz za wszystko, a wszelkie dobra wykorzystasz w czasie wolnym (czyli w nocy - bo tylko wtedy masz parę godzin).

friend
@Pyrkosz

Miałem "przygodę" z tym browarem, praca dla ludzi bez rodziny, przyjaciół a szczególnie życia prywatnego. Najlepszy benefit w tej pracy to inna praca.

rembak

Byłem na rozmowie, później na dniu próbnym i znów rozmowie chyba o niczym. Więcej być nie chcę - nie w miejscach gdzie są takie warunki pracy!

On

Dziwię się, że są tylko trzy opinie dotyczącej pracy w tej firmie. Rotacja jest ogromna, nie warto się starać, żeby zapamiętać imiona ludzi, zespołu brak. Chyba wiadomo o co chodzi, jeśli ludzie rotują. Zdecydowanie nie polecam. Pozory mylą bardzo.

on

Starałem się o pracę na obsłudze linii. Wszystko z zewnątrz wygląda dobrze, ale po przyjrzeniu się, wcale tak nie jest. Niestety, to co oferują jest po prostu śmieszne, za śmieszne pieniądze. Brak jakichkolwiek umów o pracę - jedynie zleceniówki. Mam tam kilku znajomych (jeszcze) pracujących - jeżeli ktoś lubi pracować po 12-16 godzin bez limitów za wynagrodzenia ledwo mieszczące się w normalnym 8-ogodzinnym trybie to niech pracuje. Rotacja pracowników robi się tam naprawdę znaczna. Jeden z ludzi zwolnił się po pół roku pracy, bo po prostu wysiadły mu plecy, wcześniej przed nim inny po miesiącu bo warunki pracy nie są dla ludzi, którzy nie są samotni. O właścicielach nie mogę wiele powiedzieć, ale już na wstępie "prezes" wydał mi się jakiś dziwny. Pani, z którą rozmawiałem nie da dojść do słowa, przekrzykuje, chwali, wychwala i proponuje dziwne warunki współpracy.

@on

Zdecydowanie na NIE, potwierdzam poprzednie opinie. Wymagają pracy po 12-16 godzin przy stawce za 8 - godzinny czas pracy. Rotacja pracowników jest ciągła bo nikt nie jest w stanie wytrzymać 16 godzin pracy na produkcji. Właściciele nie szanują pracowników, atmosfera w pracy nie do zniesienia. Szef nie jest dziwny tylko po prostu CHAM, potrafi wyzwać od (usunięte przez administratora) za to że paleta nie jest idealnie ustawiona. Nie polecam pracodawcy, w razie wątpliwości proszę o komentarz i postaram się wszystko wyjaśnić.

darek

Witam Starałem się o stanowisko przedstawiciela mobilnego . Odpowiedzieli na ofertę , wpadłem na casting , nieżle wypadł . Umówiliśmy się za 2 dni . Nadal wszystko ok , pada deklaracja co do terenu pracy . Damy auto , ale trzeba bardzo dbać . Ok wszystko zrozumiałe . Po kolejnych 2 dniach nowość : nie dajemy auta , trzeba swoim pojeżdzić , zrobić sobie bazę . Pojawiam się po zaliczkę z propozycją trasy i 70 namiarami a szefowa sadza mnie do telefonu i komputera żeby wydzwonić trasę . Pojechałem na zapiekankę do Orlenu . To był najlepszy smak z całej rekrutacji . A pracodawcę serdecznie odradzam bo chwalila się że niejedna osoba która pojawiła się do pracy wróciła na swój koszt środkiem przywozowym .

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Miejski Gloger Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Browar Miejski Gloger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.?

Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.
  • Andersa 87
    15-124 Białystok
  • NIP: 9662094424 KRS: 0000527607

Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.