Opinie o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. w Poznań

kot

ta praca ta cala firma to jest najgorsze co mi sie trafilo warunki nie do opisania szczury na kazdym kroku (usunięte przez administratora) jakigo nie ma nawet w chlewni za czasow prl

Spwiedliwy

Nie uczciwe podejście do pracownika brak szacunku. Kiedy pracujesz pod ich dyktando i wykonujesz nawet to co nie należy do twoich obowiązków to tak Jeżeli myślisz inaczej i masz inne poglądy społeczne i polityczne to pojadą po tobie na Maxa .A jeśli ktoś zrobi coś źle pomyli się choć to nie ty to Cię usuną A osoba która to zrobiła A nie mogą jej nic zrobić czuje się bezkarnie .

Kris Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem nie polecam!!!!

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zadowolony

Warto tu się znaleźć, z wielu powodów. Wystarczą chęci do pracy i umiejętności

komando Nowy wpis
Kandydat
@Zadowolony

jakie są te powody?

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. na część etatu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ŚLUSARZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Frezer narzędziowy
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
kot

jedyne co wmiare ok to pracownicy

Spwiedliwy

Wanda
@Spwiedliwy

Szacunek na linii pracodawca - pracownik (i oczywiście odwrotnie), to oczywiście podstawa. Dlatego też bardzo zmartwiłam się Twoim wpisem. A czy próbowaliście, jako pracownicy, rozmawiać z Dyrekcją Optimy na temat zmiany ich postępowania? Jestem ciekawa.

Na jakie benefity można liczyć w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.?

Martyna

@oki a czym się zajmowałeś ?

Sprawiedliwy

Zawiść,brak szacunku do pracownika nie przeszczega się tutaj do końca prawa pracownika

Oki

Praca w optimie . Jest fajnie zarobki spoko zależy jak kto się dogadał ! Jesteś Ok super każdy pójdzie na rękę . Moim zdaniem praca wymaga przyzwyczajenia .kazde stanowisko inne !(usunięte przez administratora)

Zuza

Tak dobrze dzieje się w firmie , że przestaliście pisać na forum?

Sprawiedliwy

Lubię atmosferę w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. za: Super praca i super grono pracownicze które zawsze służy radą i pomocą

Stefan

Przeglądałem oficjalną stronę internetową firmy Optima Słodownia Pneumatyczna, - chcąc znaleźć informację o ewentualnych naborach do pracy na produkcji - jednak niestety nic nie znalazłem. Czy ktoś z Was ma informację o tym, w jaki sposób pracodawca rekrutuje do pracy? Czy, aby wyrazić chęć pracy w tym miejscu, należy samemu osobiście zawieźć swoje CV? Będę wdzięczny za rzetelne informacje na ten temat.

Sprawiedliwy

Moje sugestie dla Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.: Firma o Rodzinnej Tradycji miła atmosfera koleżenska współpraca zawsze można liczyć na pomoc w miarę godne warunki pracy Lubię atmosferę w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. za: Bo naprawdę są wyrozumiali pracodawcy

Zenek

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy firma normalnie funkcjonuje?

anonymous
@Zenek

Tak. Firma normalnie działa, sam od czasu do czasu zamawiam u nich słód.

Opinie pracowników związane z pracą w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Waldi

Czy firma działa normalnie?

hg

Z przelozonymi bywa roznie,jak w kazdej pracy. Ale jesli ""wielcy" tej firmy obiecuja okreslone pieniadze,a pozniej sie wszystkiego wypieraja. To niestety nigdy nie beda miec "mlodych", "zdolnych" i "sprawnych" pracownikow. A mlodzi z paroletnim tam stazem wlasnie uciekaja i juz nie ma komu tam robic. Zostaja tylko tacy,ktorzy za bardzo nie maja gdzie pojsc....

Prawdomówca

Myślę że jeśli komuś nie podobają się warunki pracy to powinien się zwolnić. Jeśli jesteś człowiekiem który umie dogadać się z kierownikiem prezesem i współpracownikami to może Ci się tam dobrze pracować. Prawda jest taka że 99% ludzi uważa że ich praca to totalny syf a ich pracodawca jest nieuczciwy więc jak pracodawca ma zmienić waszą ocenę już na starcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. - Poznań

Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bałtycka 48
  • NIP: 6222119302 KRS: 0000123627

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.