Opinie o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. w Poznań

Czy w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Nietoperz Nowy wpis

Nie

Kris Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem nie polecam!!!!

Zadowolony

Warto tu się znaleźć, z wielu powodów. Wystarczą chęci do pracy i umiejętności

komando Nowy wpis
@Zadowolony

jakie są te powody?

kot

jedyne co wmiare ok to pracownicy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
kot

ta praca ta cala firma to jest najgorsze co mi sie trafilo warunki nie do opisania szczury na kazdym kroku (usunięte przez administratora) jakigo nie ma nawet w chlewni za czasow prl

Spwiedliwy

Nie uczciwe podejście do pracownika brak szacunku. Kiedy pracujesz pod ich dyktando i wykonujesz nawet to co nie należy do twoich obowiązków to tak Jeżeli myślisz inaczej i masz inne poglądy społeczne i polityczne to pojadą po tobie na Maxa .A jeśli ktoś zrobi coś źle pomyli się choć to nie ty to Cię usuną A osoba która to zrobiła A nie mogą jej nic zrobić czuje się bezkarnie .

Wanda
@Spwiedliwy

Szacunek na linii pracodawca - pracownik (i oczywiście odwrotnie), to oczywiście podstawa. Dlatego też bardzo zmartwiłam się Twoim wpisem. A czy próbowaliście, jako pracownicy, rozmawiać z Dyrekcją Optimy na temat zmiany ich postępowania? Jestem ciekawa.

Martyna

@oki a czym się zajmowałeś ?

Sprawiedliwy

Zawiść,brak szacunku do pracownika nie przeszczega się tutaj do końca prawa pracownika

Oki

Praca w optimie . Jest fajnie zarobki spoko zależy jak kto się dogadał ! Jesteś Ok super każdy pójdzie na rękę . Moim zdaniem praca wymaga przyzwyczajenia .kazde stanowisko inne !(usunięte przez administratora)

Zuza

Tak dobrze dzieje się w firmie , że przestaliście pisać na forum?

Sprawiedliwy

Lubię atmosferę w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. za: Super praca i super grono pracownicze które zawsze służy radą i pomocą

Stefan

Przeglądałem oficjalną stronę internetową firmy Optima Słodownia Pneumatyczna, - chcąc znaleźć informację o ewentualnych naborach do pracy na produkcji - jednak niestety nic nie znalazłem. Czy ktoś z Was ma informację o tym, w jaki sposób pracodawca rekrutuje do pracy? Czy, aby wyrazić chęć pracy w tym miejscu, należy samemu osobiście zawieźć swoje CV? Będę wdzięczny za rzetelne informacje na ten temat.

Sprawiedliwy

Moje sugestie dla Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.: Firma o Rodzinnej Tradycji miła atmosfera koleżenska współpraca zawsze można liczyć na pomoc w miarę godne warunki pracy Lubię atmosferę w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. za: Bo naprawdę są wyrozumiali pracodawcy

Zenek

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Zenek

Tak. Firma normalnie działa, sam od czasu do czasu zamawiam u nich słód.

Waldi

Czy firma działa normalnie?

hg

Z przelozonymi bywa roznie,jak w kazdej pracy. Ale jesli ""wielcy" tej firmy obiecuja okreslone pieniadze,a pozniej sie wszystkiego wypieraja. To niestety nigdy nie beda miec "mlodych", "zdolnych" i "sprawnych" pracownikow. A mlodzi z paroletnim tam stazem wlasnie uciekaja i juz nie ma komu tam robic. Zostaja tylko tacy,ktorzy za bardzo nie maja gdzie pojsc....

Prawdomówca

Myślę że jeśli komuś nie podobają się warunki pracy to powinien się zwolnić. Jeśli jesteś człowiekiem który umie dogadać się z kierownikiem prezesem i współpracownikami to może Ci się tam dobrze pracować. Prawda jest taka że 99% ludzi uważa że ich praca to totalny syf a ich pracodawca jest nieuczciwy więc jak pracodawca ma zmienić waszą ocenę już na starcie.

cghb

Masz racje republikanka. Strasz ludzi, zeby wpisow nie robili.

republikanka

Pamiętaj, że los Ci kiedyś zapłaci za te oszczerstwa!!! I za krzywdę jaką wyrządzasz firmie i jej szefostwu.

Ciekawy

Brakuje maszynisty? Chachacha...

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.?

Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bałtycka 48
    Poznań
  • NIP: 6222119302 KRS: 0000123627

Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.