Opinie o Szkoły Atena w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szkoły Atena. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szkoły Atena na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoły Atena w Warszawa

mania Nowy wpis

a to oni jeszcz w ogóle działają na rynku? bo ich strona internetowa przestała już funcjonować. powinni działać bo skoro zajmują się kształceniem ogólnozawodowym i zawodowym to trafili na żyłę złota teraz

aga Nowy wpis

Z tego co wiem poprzedni właściciel nie ma już tych szkół. Przejęły je inne osoby. Zresztą został tylko Gdańsk i Lublin , bo Olsztyn trafił do innego pracodawcy już dawno temu ( w 2013). Wiem że w Olsztynie pobory na bieżąco. Zresztą nazwę też zmienili. podobnie jak w innych miastach

werka Nowy wpis

olsztyn i reszta to dwie oddzielne szkoły teraz. zmienili dyrekcję i w OL płacą. a ci dawni wypięli się i tyle swoje odzyskamy. trzeba chyba zbiorowo się do tych Starachowic przejechać.

wrr

przepływ informacji między pracownikami beznadziejny tak jak i pracownicy w centrali Olsztynie nie za uprzejmi, informatyka mieli tak beznadziejnego zwykły cham co mu siano z butów wyłazi on uznaje tylko koleżanki z Białegostoku więc jak wchodzisz miedzy wrony jesteś obcy to z nikim nie da się nawiązać kontaktu, a informatyk po szkoleniu ma w du... reszte pracowników odwozi tylko koleżanki z Białegostoku. Fałszywi i zakłamani ludzie tam pracują.

niutka Nowy wpis
@wrr

cos chyba nie tak.....szkoły w Olsztynie nie maja już od 2013 kiedy to przejął ją ktos inny i tylko nazwa przez jakiś czas była, a i Białystok zlikwidowany z tego co wiem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szkoły Atena? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
xxx

Pracuję już 3 rok, pieniądze dostaje z niewielkim opóźnieniem, w tej chwili za poprzedni rok szkolny wypłacono mi wszystko

kirow

Adres Starachowic to jest głównej siedziby, ale z tego co się dowiedziałem ten cały prezes urzęduje w warszawie w jakiejś ich szkole wyższej

marco

czy ktoś wie jak to wygląda w tej chwili??

UWAGA Spółka ATena zmieniła nazwę na ADLEKOR Spółka z o.o. Nazwa inna, polityka oszustwa ta sama....

oszukana

kontakt jest przez asystentke prezesa, panią, która nie odbiera telefonów i ma wszystkich głęboko gdzieś. wprost ci powie że pieniędzy nie dostaniesz i już. nie polecam.

była pracownica

Za wypłatę odpowiada wyłacznie prezes. On podobno tym wszystkim trzesie

MM

Witam, wszystkich poszkodowanych przez Szkoły Atena proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

wszędzie tak jest. Ostatnio przez przypadek czytalem artykuł na trojmiasto.pl ze w gdansku rok ludzie czekaja na wyplatę. J mialem szczęście - dostalem po 6 miesiącach. I zgadza się - oni teraz zmienili nazwę na szkoły u Prusa - pewnie nowa nazwa a ta sama polityka wobec pracownikow

ika

miałam tam pracować ale zrezygnowałam...teraz jak czytam te wpisy to stwierdzam ze chyba dobrze zrobiłam....

wiola

Oni teraz zmienili nazwę na Szkoly u Prusa - ostrzegam . Do tej pory jeszcze nie wyplacili wszystkich pieniędzy poprzednim pracownikom

Uwaga

Ci,którzy tam pracują są wolontariuszami, większość nauczycieli jest teraz nowa, bo starzy niepowypłacani zwyczajnie zrezygnowali, a nowi będą musieli przejść przez to samo piekło, dodam że pracują za marne pieniądze, a czy je kiedyś otrzymają???

Przychylam się do powyższego wpisu. Przeszło 8 m-cy czekam na wynagrodzenie i nie mogę się doprosić pieniędzy! Kręcą, kłamią, obiecują, ale każda z obietnic wypłaty zaległości jest bez pokrycia. Nie ma nic gorszego niż czekanie i żebranie o własne pieniądze! Odradzam pracę w Szkołach Atena. Ja natomiast zgłaszam sprawę do Sądu Pracy.

vegi

Ja też nie wiem o co chodzi. Ja tam swoje dostałem. Z pewnym opóźnieniem - to prawda. Ale dostałem i wcale długo nie czekalem

matti30_78

Przestrzegam przed pracą dla Szkół Atena -[usunięte przez moderatora] zamawiają dzieło, a potem nie płacą!! już kilka miesięcy czekam na swoje pieniądze, podobnie moje koleżanki.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoły Atena - Warszawa

Szkoły Atena