Opinie o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. w Poznań

mkk

A mi nikt nadal nie odpowiedzial,dlaczego warsztat ma dwie listy obecnosci??

republikanka

Wiesz co alojz, jak ci się nudzi, to weź się do roboty. Pomóż żonie lub partnerce w obowiązkach domowych, bo być może traktujesz ją jak służącą i w domu tylko wylegujesz się przed telewizorem. Pobaw się z dziećmi, o ile je masz. Na pewno ucieszą się, gdy poświęcisz im trochę czasu. Właśnie mnie znieważyłeś, słowo "nieuk" należy do obelg. To ty lepiej sprawdź, jak można właściwie wyrażać krytykę, bo nie masz o tym żadnego pojęcia. Każdy psycholog oceni twoje wypowiedzi jako poniżanie i obrażanie. Za tego typu epitety można ponieść odpowiedzialność, wcale nikogo nie straszę. Być może wyniosłeś to z domu, rodzice zapewne wyzywali cię od nieuków albo debili wrodzonych, skoro w ten sposób obrażasz innych. Żal mi ciebie, bo miałeś przykre dzieciństwo i teraz nie potrafisz w kulturalny sposób wyrażać swoich emocji.

alojz

Zajrzalem z nudow i nie wierze swoim oczom.Trafilem ze swoim stwierdzeniem czyli to prawda i ktos sie boi tych testow....prawda republikanka? Jak chcesz straszyc kogos nieuku to najpierw sprawdz co jest obelga i co podpada pod kodeks karny a co jest dopuszczalne.Naprawde przykro mi ze ktos swoja edukacje musial skonczyc na 6 klasach i teraz to pokazuje w necie. Podtrzymuje to co napisalem i czekam az mnie ktos---- oskarzy/zamknie/ukarze....hahahahhahaha ps:Prawda boli...niestety tylko w panstwach totalitarnych za prawde karza..

Przesada

A co takiego "Enzym" napisał??To ma być obelga albo znieważenie??Żeby ocenić człowieka nie potrzeba mieć skończonej psychiatrii.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
republikanka

Myślę, że jest duża różnica pomiędzy użytym przeze mnie porównaniem a obelgami ludzi pokroju "Enzyma" czy "alojza". Psychiatrii przecież nie skończyli, nieprawdaż??? Moje określenie nie było znieważeniem, nie przesadzaj.

Ciekawy

Republikanka,a kto napisał:"przyjęcie do pracy takich chwastów, jak ty".Czy człowiek może być chwastem?Czyż nie jest to znieważenie?Zastanów się.

republikanka

Uważaj, SŁODZIUTKI, żebyś sam nie odpadł,gdy policja odkryje jaki masz numer komputera. Za takie znieważanie możesz ponieść odpowiedzialność karną!

Ciekawy

" W najbliższej przyszłości będą opracowane testy psychologiczne, które wyeliminują przyjęcie do pracy takich chwastów, jak ty."Rzeczywiście to "dużo pozytywów".

republikanka

Owszem, można napisać dużo pozytywów. W najbliższej przyszłości będą opracowane testy psychologiczne, które wyeliminują przyjęcie do pracy takich chwastów, jak ty. Dlaczego nie poszukasz sobie innej pracy, tylko jak ten chwast niszczysz dobro innych, bo zżera cię zawiść? Albo może jesteś malkontentem, który nie potrafi się z niczego cieszyć? Polecam wolontariat w szpitalu onkologicznym, może wtedy zmienisz swoją paskudną postawę.

Enzym

A czy o tej Zdzisia stodole w ogóle można napisać coś pozytywnego?

fgh

Kto kasuje prawdziwe opinie a zostawia tylko te pozytywne????

niepełnosprawny

Bzdury, Bzdury, Bzdury i połowa prawdy wykasowana

beta amylaza

Zadowolona,wypij z "prezesem" kawę.

Zadowolona

Owszem,nie ma na tych zmianach pielęgniarki,ale są mistrzowie przeszkoleni z zasad udzielania pierwszej pomocy. I wierz mi, wielokrotnie już tej pomocy udzielali :)

Zadowolona

Dlaczego podburzasz ludzi? Skoro jesteś niezadowolona/y, to załóż własny interes. Masz okazję się wykazać jak być idealnym szefem. Biurowa pisze prawdę. Jeśli uważasz,że masz źle zorganizowaną pracę,to przedstaw sprawę swojemu kierownikowi,zawsze można coś poprawić. Możesz też udać się do drugiej kadrowej,jest życzliwą osobą. Często ludzi z warsztatu nie ma w pracy bo odbierają wolne za nadgodziny.

alfa amylaza

Znowu kłamstwa.Jak tak można ludzi traktować.Ciężko prowadzić firmę?To zwinąć ten bajzel i nie zawracać ludziom czterech liter.

khj

To dlaczego warsztat ma dwie listy obecnosci??

opinia

Na nocki i na popołudnie nie ma pielęgniarki wiec jak można w tym czasie otrzymać pomoc? Twierdzisz,że wszystko jest takie przepisowe, to dlaczego jak jest awaria w nocy i pracownicy kończą robotę po 24:00 to i tak muszą przyjść na rano do pracy. To jest przepisowo?Przestań bronić tak firmy. Bądźcie w końcu uczciwi,wypłacajcie normalne pobory to ludzie "głupot" nie będą pisać. Dla mnie dla pracodawcy takie opinie to porażka, ale pewnie i tak się tym nie przejmuje. Bronią go tylko ludzie pokroju Pani Hochland.

Biurowa

To nie jest prawdą. Ludzie dostają wolne za wypracowane nadgodziny, żadne papiery nie krążą pod stołem, co Ty za głupoty wypisujesz i wprowadzasz wszystkich w błąd??? Firma płaci dokładnie tyle, ile jest w umowie o pracę, jedynie premie są uznaniowe a to znaczy, że mogą być, ale nie muszą. Od przychodu są płacone składki ZUS i podatek, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pracownicy, którzy źle się czują, mogą korzystać z pomocy pielęgniarek.

fghh

Pani Hohland jest urwana z innej bajki i nie ma pojęcia o Optimie.

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.?

Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bałtycka 48
    Poznań
  • NIP: 6222119302 KRS: 0000123627

Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.