Opinie o Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j. w Turek

zbyszek Nowy wpis

Zalecam postępować ostrożnie i czujnie w kwestii ustalania wynagrodzenia. To samo we wszystkich kwestiach związanych z ustalaniem warunków współpracy, umową, stanowiskiem i obowiązkami. Firma bez szans na innowacje, dopóki wpływają na nie osoby spokrewnione z zarządem nie znające trendów i zapotrzebowania rynku, kierujące się jedynie swoim widzimisie. Jeśli chcesz odwalić robotę tak jak Ci mówią a nie tak jak jest dobrze - ta praca jest dla Ciebie. Będziesz jak orkiestra na Titanicu. Jeśli chodzi o kwestie kelnerowania to na większe imprezy dostaniesz naczynia które służą do podawania dań restauracyjnych, więc będą ciężkie i nieużytkowe. Warto ustalić kwestię napiwków.

Radek Nowy wpis

Bardzo dobre piwa . warzone w małych ilościach. Dostępne byly 3 rodzaje . Smakowo - pełna rozkosz. Do tego wspaniałe jedzenie i przystawki do piwa. Polecam Moje sugestie dla Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j.: Tak trzymać!! Lubię atmosferę w Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j. za: Miła obsługa, wygodne siedzenia, klimatyczne wnętrze restauracji

Nadal czekamy na nowe wieści odnośnie pracy w firmie Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j. w miejscowości Turek, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j. - Turek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Nszz "Solidarność" 37
    62-700 Turek
  • NIP: 6681969589 REGON: 302837052 KRS: 0000681008
Browar Turek Wojciech Wiatrowski i Wspólnik sp.j.