SULIMAR Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Opinie o SULIMAR Sp. z o.o.

trzeba być mistrzem

Taką hurtownie rozwalić..

sielak

@Marek - ty tak na serio? Kolejny Janusz biznesu?

Marek

Prosze o informacje za ile najtaniej rozleja mi energy drinka w puszce 250 ml i 500 ml Chce wiedziec jak moga nisko zejsc. Jak z jakoscia cY jest juz lepiej ?

użytkownik zarejestrowany

@JakiNickbyłeś może na rozmowie o pracę na to stanowisko? Jeśli tak, to możesz powiedzieć coś więcej o jej przebiegu? Czy coś Cię podczas niej zaskoczyło? Na jakie pytania warto być przygotowanym?

Betpn

Witam poszukuje kierowcy na c+e firanka 80% trans powrót do domu czy ktoś jest wstanie mi powiedzieć jak to wygląda finansowo ? Ponoć na godzinę ale czy to się opłaca i wgl . Ktoś pracował może lub ktoś coś wie może ?? Hm..

jasio

Jak nie jesteś zdesperowany, to masz już odpowiedź. Na rozmowę możesz pójść, ale cudów nie oczekuj.

JakiNick

Własnie poszukują informatyka, wymagania spore, wynagrodzenie "atrakcyjne". Może ktoś napisać jakąś opinię? Warto w to wchodzić i wysyłać CV? Póki co zdesperowany nie jestem, dlatego pytam:)

Gosc

Byłem dwa dni na hurtowni i wystarczy.

Gosciu
@Gosc 04.06.2017, 15:55
Byłem dwa dni na hurtowni i wystarczy.

To trzeba było jeszcze iść na produkcje, czy magazyn. Tam jest dopiero ciekawie.

użytkownik zarejestrowany

@doradcadlaczego odradzasz pracę w firmie? Cenne będą dla nas merytoryczne, bardziej rozbudowane opinie, które rzeczywiście pozwalają osobom zainteresowanym pracą w SULIMAR zdobycie dodatkowych informacji.

doradca

Zaintrygowany, wez sie zastanow..... idz gdzies indziej

cynus

@Zaintrygowany - zależy czy detal czy hurt jak hurt i dobry region to żaden problem jak detal to zapomnij

Zaintrygowany

Mam pytanie dot pracy w charakterze PH. Szukają teraz przedstawicieli handlowych ( jednego) , jestem zainteresowany tą ofertą dlatego chciałem się zapytać jak to wszystko wygląda. Z przedstawionych warunków: podstawa całkiem ok , premia za ilość wizyt + premia zależna od obrotu - 1% od obrotu 100k zł. I tutaj mam wątpliwości, kiedyś jak byłem na rozmowie, tez na stanowisko PH ( tyle, że nie alkoholi tylko wody mineralnej) to tam była podobna premia ( chyba nawet lepsza), tyle, że przy obrocie rzędu 30k. Czy te 100 000 zł miesięcznego obrotu jest osiągalne ??

użytkownik zarejestrowany

@Kawka a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej opinii na temat pracy w SULIMAR. Jakie są plusy pracy w tej firmie?

Piwosz

A gdzie podziali się przedstawiciele handlowi ???

Kawka
@Piwosz 15.01.2017, 15:33
A gdzie podziali się przedstawiciele handlowi ???

pewnie odeszli, bo przy takich płacach, to lepiej iść na kuroniówkę

iw
użytkownik zarejestrowany

Tak zapewniają w ogłoszeniach @Browarek a jest inaczej? Ja jednak chciałbym coś wynieść z pracy przynajmniej z jedno uprawnienie

Browarek

Szkolenia ? Jakie szkolenia ? Ktoś w Was był na szkoleniu ?

Export

Może Sulimar jest zainteresowany przejęciem KP , wtedy zwiększy udziały do 35 % .?

fghj
użytkownik zarejestrowany

@ maruś a jakieś konkrety? Konkretne kwoty podasz?

maruś

wypłata w terminie, (usunięte przez administratora0

Gothi

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki na informatyka w tej firmie ?

porter

a jak sytuacja pod rządami nowego Dyrektora J.N?

Piwosz

u jakiego ? Renomowanego ?

Kitajec

Czy ktos cos wie o stanowisku asystent technologa? Jaka placa mniej wiecej, czemu co troche wstawiają ogłoszenie na to stanowisko? Nie ma chetnych czy taka rotacja?

były były

powiem jak było bo od miesiąca są zmiany! przedstawiciel handlowy obsługuje sklepy w rynku tradycyjnym i sklepy specjalistyczne i małe podhurty, szkolenie asortymentowe było, dzienna liczba wizyt 25 na sztywno do sprzedazy w zależności od regionu od 8-15 SKU , podstawa 2300 plus jak wyrobisz plany 1000 premii netto.Auto fiat fiorino nowe lub 2 letnie z gps monitorowane dość dobrze, jazda prywatna w weekendy 0,50 zł za kilometr, było spokojnie i pracowało sie dobrze a po zmaianch nie wiadomo. praca liczy sie od pierwszego punktu nie pozniej niz o 8 rano a ostania wizyta nie wczesniej niz o 16. Wypłata zawsze z poślizgiem chyba że masz w tym samym banku co firma konto wtedy dostaniesz 10. wcześniej były deputaty i gratis i promocje.

zainteresowany

Witam Interesuje mnie praca w tej firmie jako kierowca kat.C w "transporcie bliskim" jak to jest nazwane w ogłoszeniu. Czy jest ktoś w stanie napisać jak ona dokładniej wygląda? Czyli ile punktów detalicznych dziennie się objeżdża, ile robi kilometrów, praca w jakich godzinach wychodzi no i najważniejsze jak wyglądają zarobki. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Jon

Ten sam, pracuje jeszcze w Sulimarze?

Ona

(usunięte przez administratora) i jak się sprawuje?

Johnny

A jak się spisuje Dyrektor Logistyki?

szwagier

a jak wyglada praca asystenta technologa bo widze ogloszenie sie pojawilo, ze przyjmą na to stanowisko? Z góry dzieki za odp

Energy drink proszę o opinie

Proszę o informację odnośnie produkcji energy drink w tej firmie. Zastawiamy się nad współpracą z firmą. Proszę o inf. czy warto podejmować z nimi współpracę oraz jakiej jakość technologi rozlewają. Pytam dla tego gdyż potrzebuję mieć 24 miesiące daty przydatność na energy drink w pusze 250 ml i 500 m (usunięte przez administratora) Bardzo dziękuję za pomoc

Johnny

A jak się spisuje Dyrektor Logistyki?

Energy drink proszę o opinie

Witam, czy polecasz współpracę z tą firmą. Szukamy rozlewnia napojów energetycznych. Widzę, że dużo wiesz. Proszę o pomoc.

bul

takiemu znawcy nie trzebae snichkersa, pierd..li kocopoly. trzeba mu pracy lezacej. nikt za nim nie placze. jeszcze ponoc kase za friko dostal chociarz nie musi robic. firma jest w miare, zle nie ma

znawca tematu

Firma ogólnie dno. Brak szacunku do pracownika. Kamery w każdym zakątku a kierownictwo nawet w nocy siedzą w domu przed komp. sprawdzają każdy twój krok. A spróbuj iść po podwyżkę a już cię nie ma. Z nam przypadek kiedy gość poszedł po podwyżkę z podpisami kilku osób a już tego samego dnia wyleciał dyscyplinarnie. (usunięte przez administratora)

Boski
@znawca tematu 01.03.2016, 22:31

Kamil zjedz snikersa ;)

zainteresowana

Mógłby ktoś serio odpowiedzieć jakie są zarobki w Sulimarze na produkcji,czy są jakieś premie.czy pracują tam kobiety?

evita

a jak wygląda praca w biurze np. administracja czy księgowość?

marek

@sjak da się zrealizować, jak ma się dobry region, a jak brak wsparcia i konkurencja ostra, to popracuje się 3 miechy i to wszystko. A co do: Przynajmniej jest służbowe auto i telefon - serio ?, to to masz wszędzie, a do tego szpiegują na GPS. Zobacz jaki jest przemiał ludzi, to o czymś świadczy.

tosiek

Taj jak ktoś niżej napisał zależy od regionu. Prawda też taka jak się nie ma dogadanych dystrybutorów to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] możesz sprzedać. Oczywiście każdy ma prawo do spróbowania i własnej oceny(jak ja to mówię nie spróbujesz to się nie dowiesz). ja spróbowałem i dziękuję, jak ktoś chce robotę na przeczekania to każda jest dobra.

tosiek

generalnie nie polecam. pracowalem jako ph i jesli myslisz o zgarnianiu premii to mozesz zapomniec. plany nie do realizacji brak pomyslu jak rywalizowac w kategorii tanich piw( a w tym segmencie sie specjalizuja plus piwa premium).

aaaa

czy są teraz przyznane jakieś premie świąteczne - pewnie, piwo z krótką datą

dydek

a jak wygląda praca technologa? Moze ktos się orientuje jakie są zarobki na tym stanowisku i czy tam rowniez jest duza rotacja?

były

Masz całą odpowiedź w tym co napisałeś.

Jarek

Podobno trwają rozmowy kw.na PH w poznaniu,ktoś był? ile kasy proponują?jaki samochód? i czy można korzystać do celów prywatnych?

wariat

JKakimi autami jeżdza ph i czy można je uzytkowac poza godzinami pracy

wariat

JKakimi autami jeżdza ph i czy można je uzytkowac poza godzinami pracy

schab

to trzeba szukać zanim się podejmie decyzję o zwolnieniu.

gość

dajcie na luz :) każdy ma prawo przekonać się na własnej skórze, każdy ma swoją opinię i swoje rozgoryczenie. Firma jak każda inna ma swoją specyfikę, zasady, procedury do których trzeba się dostosować "bądź nie". Ja pozyskałem spore doświadczenie co teraz procentuje w innych Firmach. Pozdrawiam i życzę sukcesów :) P.S. nie byłem PH i nie znam się na sprzedaży.

starszy_gość

@byłem_pracowalem - pisząc o efektywności działu sprzedaży napisałeś 'szkoda gadać', po czym opisałeś podstawowe zadania PH producenta... :) zatem rozwiązałeś zagadkę, dlaczego już tam nie pracujesz - sam opisałeś jakość swojej pracy :) to musisz teraz napisać do kilkudziesięciu PH (hurt, KA, hurtownia), że te wszystkie kilometry co przejeżdżali w weekendy przez wszystkie miesiące / lata swojej pracy, to robili to niezgodnie z regulaminem :) tak jak pisałem wcześniej, to była długa przygoda... :)

starszy gość

do 'byłem_pracowalem': uuu, widzę że kolega z tych, co zbyt dużo czasu w firmie nie spędził... :) brak możliwości użytkowania prywatnie samochodu, jakieś 2-3 hurtownie które sprzedają w Polsce, które się 'trafiają' albo nie, brak efektywności działu sprzedaży (cokolwiek to znaczy)... stek bzdur. jestem tu i pracuję, jeśli ktoś ma pytania do pracy proszę pisać na forum a postaram się odpisać jak rzeczywiście jest. jako stary pracownik chcę tylko ostrzec przed wywodami 'speców' jak wyżej, którzy po 2 tygodniach pracy 'rzetelnie' oceniają firmę, której obroty przekraczają kilkanaście baniek miesięcznie. więcej spokoju i rzeczowości :)

Byłem_Pracowałem

Pracowałem, widziałem, zrezygnowałem. Pisanie pochwał na pracę w dziale sprzedaży to jawne nieporozumienie dla osób, które wiedzą na czym ta praca polega. „Przodownik” i osoby, które śledzą opinie to jawna prowokacja osób zarządzających firmą. Zarzuty do osób krytykujących pracę w Sulimarze, że są nierobami i brak im merytorycznych argumentów odpowiem merytorycznie! Fakty: PH faktycznie dostaje angaż na umowę o pracę po okresie próbnym na czas określony (1 rok,2 lata) i otrzymuje wynagrodzenie po okresie próbnym w wysokości 2500 brutto. Samochód, który użytkuje to ciężarówka fiorino z Gps, który jest totalnie kontrolowany!! Użytkowanie prywatne w/w „ciężarówki” wg regulaminu pracy nie jest przewidziane… Do tego na użytkowanie powierzonego sprzętu PH podpisuje weksel In blanco. Dzienna liczba wizyt to 25 i 250 aktywnych klientów. Badania wstępne dla PH, nie przewidują badań psychotechnicznych!!! A są to ludzie, którzy użytkują samochody służbowe (ciężarowe). A teraz mity: Można zarobić 3- 4 tys netto, otóż premia była uzasadniona od zakupu hurtowni z Suliamaru przypisanego do danego PH. Wpływ PH na zakup hurtowni był żaden, najlepszy PH sulimaru miał wpływ swoimi zamówieniami na ok 30% możliwości odsprzedażowych z hurtowni. A zatem, ten PH, któremu się trafiła hurtownia, która swoimi siłami potrafiła rozgonić ten produkt mógł sobie zawinąć fajną kasę a kierownik mógł się szczycić super pracą, swoją i zespołu. Takich hurtowni w Polsce jest 2-3, które robią lub zbliżają się do realizacji celu. O priorytetach działaniach i efektywności działu sprzedaży nawet szkoda pisać… Nie polecam.

Jacek placek
@Byłem_Pracowałem 08.05.2015, 08:10

Czytając Twoją wypowiedź wypada zgodzić sie z "przodownikiem". Dziwna to firma, która wymaga by samochód służbowy służył do pracy, by pracownicy pracowali a sprzedawcy byli rozliczani za sprzedaż. Ty kolego to idź w "urzędniki" tak nie wymagają pracy a jedynie bycia w pracy. Szkoda mi czasu na korespondencję. Wypada jedynie współczuć Twoim szefom - pewnie wielu ich miałeś bo i miejsca trudno zagrzać z takim podejściem do pracy. 25 wizyt - to dużo?

Zostaw opinię o SULIMAR Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SULIMAR Sp. z o.o.