Opinie o BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna w Siemianowice Śląskie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Małgosia Nowy wpis

Ja również, jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Zamówione środki chemiczne i higieniczne zawsze dostarczane na czas. Nie miałam problemu, żeby koordynator czegoś mi nie dowiózł. Płaca jak wszędzie minimalna z możliwością dodatkowego zarobku :) Moja koordynatorka zawsze chętna do pomocy o każdej porze zawsze odbierała telefon, gdy miałam problem z dojazdem do pracy zawsze mi pomogła. Oczywiście nie raz podczas kontroli potrafiła się doczepić, że coś pominęłam ale mimo wszystko polecam pracę w tej firmie. Najważniejsze, że wypłata zawsze na czas !!!

Na jakie benefity można liczyć w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna?

Katarzyna Nowy wpis

A jakie benefity masz na myśli ? Bo jeśli myślisz o jakieś karcie Multisport, wakacje pod gruszą czy jakieś bony świąteczne, to niestety nic nigdy nikt nie otrzymał.

pirania 85

Pracowałam w firmie BDW przez kilka miesięcy aż do przetargu,złego słowa nie mogę powiedzieć wypłata w terminie prosto do ręki środki czystości zawsze w terminie..Jeśli będę miała możliwość pracy w/w firmie to napewno skorzystam.Pozdrawiam.

@pirania 85

Prosto do ręki? Czyli podczas zatrudnienia się tutaj nie ma co liczyć na jakieś składki w zusie czy niepoprawnie to zinterpretowałam?

PIRANIA 85
@Iwona

PODCZAS WPODPISANIA UMOWY O PRACĘ ZAPYTANO MNIE CZY CHCĘ MIEĆ POBIERANE SKŁDKI.MIAŁAM WSZYSTKO NA CITO

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Siemianowice Śląskie
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
Katarzyna

Nic złego powiedzieć nie mogę, bardzo dobrze mi się w tej firmie pracowało. Nigdy z niczym, nie miałam problemu mój koordynator zawsze starał się we wszystkim pomóc. Niestety musiałam, zrezygnować z przyczyn osobistych ale polecam pracodawcę. Jeden z nielicznych, którzy uczciwie i na poziomie traktują swoich pracowników.

@Katarzyna

A ciekawa jestem jak długo pracowałaś? Miesiąc czy więcej? Bo zastanawiam się nad tymi negatywnymi opiniami tutaj, raczej nie biorą się znikąd?

Katarzyna
@Iwona

@Iwona w firmie przepracowałam 2 lata. Mój koordynator był bardzo wymagający ale jeśli wykonywało się jej polecenia to dobrze się w firmie pracowało. Zawsze miałam możliwość dorobienia do najniższej krajowej. Jeśli kto chce pracować i pracy się nie boi to z czystym sumieniem polecam firmę BDW.

@Katarzyna

No jeśli 2 lata to wiarygodne może się to zdawać. Fajnie, że była możliwość, żeby sobie dorobić, bo najniższa to no... A ile tak średnio tej nadwyżki się udawało zrobić?

Basia
@Katarzyna

A czy miała pani umowę o pracę

Jaki dress code obowiązuje w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna?

David Copperfield

Stringi i nic

Janina

Oszukują dozorców w Chorzowie. Oferuja 400 zł za cały rejon. Porażka !!!

Roman
@Janina

Czy przez te pare miesięcy i inflacje coś się zmieniło w tym temacie czy dalej 400 zł za wszystko

KosaPL

Pracowalem zarobki masakra umowa zlecenie szczegolnie pani aneta porazka nie polecam nikomu

Firma masakra oszukała nas na kasie!!!!!! Drodzy państwo szukamy osób które nie dostały należnego wynagrodzenia po to aby złożyć pozew zbiorowy nr do kontaktu 519 481 156

Madzik
@Marta

Też nie dostałam wynagrodzenia.

gosc
@Marta

to NIE PRACOWALAS W FIRMIE ,,NAPRZOD IZAN TO DOPIEOR (usunięte przez administratora) OSZUKUJA NA GODZINACH NIE PLACA DODATKOWO ZA NOCKI TAM TEZ NIE DOSTANIESZ UMOWY O PRACE TYLKO MOWA ZLECENIE TYLKO KLAMIA ZE PO 3 MIESIACACH DOSTANIESZ UMOWE O PRACE PLACA NISKA NIZ KRAJOWA ZA GODZINE PRACE NETTO MASZ 13 ZLOTY A POWINNO BYC NETTO 15 ZL NIE PROPONUJE PRACY W FIRMIE NAPRZOD TO KRAKUSY ZLODZIEJE

Zorba

Firma wypracowała sobie dobre opinie i z pewnością nie pozwoliłaby sobie na łamanie prawa. Jeśli są jakieś wątpliwości to lepiej wyjaśnić w firmie a nie na forum!

Jola

Pracowałam w tej firmie przez pewien czas. Przede wszystkim kombinują na umowach. Dostaniecie od nich co najwyżej umowę zlecenie, ponadto zarobki są gorzej niż marne. Z całą odpowiedzialnością nie polecam firmy. lepiej trochę poczekać i poszukać sobie lepszego pracodawcy. Jak nie wierzycie, to przyjmijcie się do BDW i zobaczycie jak jest naprawdę.

Biurowa

Nie zatrudniajcie się w tej firmie w biurze - nie róbcie sobie nadziei, że znaleźliście pracę, długo tam nie popracujecie. Jest to fikcyjna praca, szefowie wykorzystują wszystkie możliwości na dofinansowanie stanowisk pracy, z Urzędu Pracy, z Pfronu, dają nadzieję na pracę, przy czym okazuje się, że w biurze nie ma co robić i zwalniają Cię po okresie próbnym, w pełni wykorzystując dofinansowanie do stanowiska pracy. Przy zwolnieniu udają, że firmę po prostu nie stać na takiego pracownika.

@Biurowa

DZien dobry a dostał Pan wszystkie pieniążki za wykonana prace ?

Iza
@Biurowa

Dziękuję za opinię o firmie BDW, napisałaś, że stanowiska są dofinansowane między innymi z Urzędu Pracy, szczerze mówiąc to nie do końca rozumiem. Czy zatrudnienie jest przez firmę czy przez Urząd Pracy?

Karol

@Biurowa Zastanawiam się czy zawsze sprawdzane są takie informacje? Przecież firma wypracowała sobie dobrą opinię na rynku !

Bogna

Dobra firma więc stara się dbać o swoich pracowników. Jeśli ktoś idzie do pracy żeby pracować to tu będzie jak najbardziej dobrze!

Czy w firmie BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna są regularne szkolenia pracownicze?

Xxxc

Oczywiście, szkoli się każdego Pracownika

Tymoteusz

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie nowych pracowników?

Jasiek

Szukacie po prostu Jeleni ,wprowadzecie celowo w błąd wzgledem wynagrodzenia.Takie zagrywki żeby mieć tanią siłę roboczą za parę groszy.Żałosne.

Zenek

Firma płaci za tyle godzin pracy ile ktoś pracuje a za siedzenie niestety nie!

Tom
@Zenek

Płaci hehe dobre to dlaczego nikt nie chce u was pracowac,do pierwszej wyplaty i tyle.

Jasiek

Zarobki to 1/3 najniższej krajowej miesiecznie za 3 -5godz pracy od pn do pt plus dojazd-wyziebiony wracasz na 12 do domu od rana.Na dworze w mróz ,deszcz .Sypanie, odśnieżanie, zamiatanie .Ciezka praca nie polecam.A guzik zarobusz.

Jasiek

Mierna płaca,nawet wyplata nie starczy na papierosy na cały miesiac .Marnowanie czasu ludzi którzy chcą pracowac uczciwie.

Zostaw merytoryczną opinię o BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna?

BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.

BDW B. Seweryn,D.Łączyński Spółka Jawna