Opinie o Pumar Hydraulika Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pumar Hydraulika Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pumar Hydraulika Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pumar Hydraulika Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Czy w Pumar Hydraulika Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Omijać z daleka Nowy wpis

Firma nie broni pracowików bo nawet zwalnia jak jesteś po za terenem zakładu wiecej ma ochrona do gadania niż pracownicy zrobili pająków i złodziei haha czyli ludzie obcy mają plecy w biurze

Ktoś Nowy wpis

Jest stosowany mobig przez BHPowca k...

Winek Nowy wpis

W grudniu 2015 roku firma została wykreślona z rejestru KRS

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pumar Hydraulika Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Na tak

Bardzo dobra firma, wypłata na czas, wysokie premie. Polecam

Robert

Zastanawiam się nad powodem tak znikomych informacji o pracy. Czy warto starać się o pracę?

Haaa

Widzę admistrator jest z biura to niech bhapowiec zajmie się za tyczkami a nie krzesłami

Eryk

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie da się napisać?

jacken

super ja mam odrabiać bo biuro uchwalilo wrr zadzień 24.12.2018 mam przyjś sobotę ciekawe czy biuro tez przyjdzie za ten dzień wrrr

Rudolf

Park maszynowy z lat 50-60 XX wieku totalny złom zarobki takie żeby nie zdechnąć.Młodzi bystrzy ze świeżym olejem mózgowym omijać zarąbistym lukiem.Emeryci,kapusie,lizodupcy,wazelinki za psi grosz zrobią wszystko.Praca w tym kołchozie to jedna wielka sciema.

Gawer
@Rudolf

Hahaha...kołchoz to Ty powinieneś się nazywać. ...

Iza
@Gawer

Forum nie jest miejscem na tego typu komentarze. Zapoznaj się proszę z regulaminem. Rozumiem, że jesteś, lub byłeś zatrudniony w Pumar Hydraulika? Czy przedstawisz, jak z Twojej perspektywy wygląda zatrudnienie w tym miejscu? Jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Może jest jakieś stanowisko, które szczególnie byś polecił?

tirowiec

Panowie, Akurat rok temu pracowałem dla Tesco jako kierowca i 3000 to zarabiasz brutto jak zapie***asz po 12 godzin dziennie a często tak rozkładają Kursy żebyś jeździł w weekendy. Tutaj brutto przy 160 godzinach też mi tak wyjdzie ale pracuje 8 godzin bez weekendów. To chyba różnica jest. Ja zawsze mówię - jak Ci tak źle to zmień robote a jak nie chcesz to nie sraj do własnego gniazda bo tylko się osmieszasz że w takiej niby złej firmie pracujesz jako wybitns postać.

Alpex
@tirowiec

Na kopalni się nie robi na 8 godzin ino na 7.5 godz

Zawiedziony

Ja pracowałem dwa lata i miesiąc przed porodem mojej żony zwolnili mnie...efekt:w wyniku stresu podczas ciąży dziecko było owinięte trzy razy pępowiną...Prezes stwierdził że woli emerytom dać prace niż młodym,bo koszta wysokie,a że roboty sie kończyły to zwalniali jak leci co zmiane po trzech aby nie było masówki.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma ma aktualnie potrzeby kadrowe?

Siemce

@Ave - 2017-06-22 21:50 Wiesz, niby tutaj "fizyczni" zarabiają przyzwoicie, ale nie wiem dlaczego kierowcy, których mają chyba tylko kilka sztuk, a również są mega ważnym ogniwem w tej firmie, zarabiają tak marnie. Tutaj na to stanowisko przyjdzie ktoś, kto potrzebuje dorobić do emerytury bo jest pełen ZUS, bo ktoś sporo przed emeryturą, kto ma doświadczenie, to z całą pewnością znajdzie coś lepiej płatnego - na CE w biedronce jest +/- 3200 zł. OK, nie mówię, żeby zaraz rzucali te 3200, ale spokojnie 2800 mogliby dać, a przy pracy 8h dziennie, to byłoby już ok. Szkoda, no ale cóż ;)

Kolo

Jakis Social ma firma? Jak płacone są święta?

Romek

firma ma powygrywane wiele przetargów, robimy też w soboty i niedziele, co o czymś świadczy. Na rękę często grubo ponad 3 tys. Słyszałem, że kolejny rok mają już zabezpieczony robotami. Ja tam nie narzekam na firmę, w której pracuję. Zarobki ok, a kierownictwo w porządku.

Hwdp

Dużej kasy dobre . Jedyny Bronek jaki tam pracuje to kierownik hydrauliki. No to może tak pisać jak emeryturę zawiesza to kasy zarobi.

zdesperowany

Witam, mam pytanie odnosnie pracowników przodkowych , jakie zarobki i kopalnie ?? Z gory dzięki .

szczery jak zawsze

Bronek jak kadra jest przyjazna to ty chyba masz omamy idealnego pracodawcy lub pisałeś to jak byłeś na chlany. Ta firma to totalna porażka biurowiec się bawi za pieniądze pracowników fizycznych. Firma tylko i wyłącznie dla emerytów i ludzi mających problemy z alkoholem bo idzie na nich zarobić. Normalni pracownicy uciekają z tej dziury. pracowałem tam od 2007 roku do połowy tego roku zaczynałem stawkę od 8,90 zł, a jak się zwolniłem to miałem stawkę 11,80 zł brutto. Przy całym przepracowanym miesiącu licząc sb i nd najwyższy zarobek 2712 zł na rękę bo premie ujebią. Jeden pracownik pracuje na dwóch maszynach. Park maszynowy z 60-70 XX wieku. Płaca marna nie docenia się starych pracowników z doświadczeniem prócz emerytów. Wymagania mają jakby człowiek zarabiał z 6 tys na rękę. Żałuję każdego dnia przepracowanego w tej firmie. Ci którzy tam zostali powinni się zwolnic bo tam już się nie poprawi

Bronek

Świetna firma zarobki w granicach 3,5 do 4 tys W miarę nowoczesny park maszyn. Kadra wyrozumiała. Atmosfera jak na koloniach. Polecam wszystkim młodym szukającym wrażeń dużej kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pumar Hydraulika Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Pumar Hydraulika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pumar Hydraulika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pumar Hydraulika Sp. z o.o.?

Pumar Hydraulika Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wyzwolenia 14
    41-103 Siemianowice Śląskie

Pumar Hydraulika Sp. z o.o.