Doka Polska Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Doka Polska Sp. z o.o.
2 4 6 1

Opinie o Doka Polska Sp. z o.o.

Ely

Firma nie powiadamia o wyniku rekrutacji. Po przejściu przez dwa etapy i otrzymaniu informacji, że bez względu na wynik otrzynam informację zwrotną w określonym dniu. Niestety nie było kontaktu ze strony firmy. Uważam, że to bardzo nieprofesjonalne podejście. Akceptuję fakt, że byli lepsi kandydaci jednak tego, że firma nie wywiązuje się z obietnic to już nie. Faktycznie komunikacja tam szwankuje

Administrator

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Doka Polska Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

anonim

(usunięte przez administratora)

detektyw

A co z poprzednim przedstawicielem na Wielkopolskę? Nie sprawdził się ? Nie realne targety , czy słaby zawodnik był qwefr- odpisz !

mp
@detektyw 28.07.2016 18:59

Został przeniesiony, generalnie ciężki rynek. Z takimi cenami to nie pohandlujesz. Ale jak to dyrekcja mówi... Tanio to każdy potrafi. Ogólnie firma ok ale targety nierealne, sprzętu nie ma i logistyka fatalna. Ciężko obsłużyć klientów bez ekscesów... Dyrekcja fatalna.

admin

Firma Doka Polska Sp. z o.o. jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.

Zostaw opinię o Doka Polska Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doka Polska Sp. z o.o.