Opinie o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

on007

Tak jak napisałem: 1 weekend wolny w całości, a reszta albo wolna sobota, albo niedziela lub w całości pracujący :-/ Nie jest łatwo z tymi weekendami :-(

on007

Na tydzień wcześniej masz grafik na 100%, a reszta zależy od kierownika na sklepie.

on007

Przynajmniej co 4 niedziele musisz mieć wolną. Kierownicy starają się robić tak grafik żeby choć 1 weekend był w całości wolny.

lidlowy

nie musisz jako szeregowy pracownik sklepu znac niemieckiego.

Pracownik Sklepu

Szybko rzetelnie konkrety czego wymagają i co oferują bez owijania w bawełnę

Czy wie pani ile waży koli banana ? Pewnie dużo 10-15 kg No to da rade Pani przezucic taka paletę bananów ? Dam

logo firmy Drukarz offsetowy
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik ochrony - Tarnowo Podgórne - Umowa o pracę!
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Inżynier ds. technicznych
Schattdecor Sp. z o.o.
lidlowy

kilkadziesiąt złotych, ale powiem, że się opłaca. Tak opieka obejmuje również żonę i dzieci.

lidlowy

Każdy pracownik ma podstawową opiekę współpłaconą medicovera, czyli nie kompletnie za free, ale za niższą kwotę niż normalnie bys płacił

lidlowy

No chyba żartujesz... auta firmowe mają kierownicy i ew. osoby którym jest to niezbędne do pracy, typu różnego rodzaju kontrolerzy... Zarobki w spółce są niejawne, więc sory kolego, ale nie powiem.

zainteresowanySprzatacz

hej, czy wie ktos moze jakie w lidlu sa stawki za sprzatanie terenu przylegajacego do dyskontu(parking, pasy zieleni, itd.)? nadazyla mi sie okazja nawiazania wspolpracy i chcialbym wypytac czy warto w to inwestowac :D

piotr

Witam. Mam pytanie na jakie wynagrodzenie może liczyć z-ca kierownika sklepu?

mario

Bylem kierownikiem i zwolnili mnie tylko dlatego ze kolejki były, masakra (usunięte przez administratora) nie ma życia prywatnego bo nawet siły na to nie ma po 12h pracy , zarobki przyzwoite ale kosztem tego ze większość pracowników na tabletkach uspokajających.

ktos

Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik marketu. Z góry dziękuję za odpowiedz

micki

wiem ze juz troche minelo ale czy mozesz powiedziec juz z wlasbej perspektywy o doswiadczeniach na tym stanowiski? perspektywy . zarobki. atmosfera itp itd z gory wielkie dzieki

sunsmile

A jak złożyć ofertę do Lidl??? tylko mail???

bobel

Witam na czym polega praca na staowisku Trainee/kadra zarządzaaca? Jakie warunki ktoś wie? Pozdrawiam

Anymous

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda rekrutacja na kierownika ds technicznych oraz jakie są warunki na tym stanowisku pracy ? dziękuje

mmmmmmmmmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnnn

ktoś z mojej rodziny pracuje w sklepie lidl tarnowo podgórne obecnie jest w posiadaniu 69 dni urlopu , etat ma ośmio godzinny a zasówa po 12 minimum 10 godzin ,dlamnie jest to masakra współczuje tej osobie oraz pozostałym, nierozumiem tylko dlaczego nikt tego nie zgłośi do PIP

Może ktoś się wypowie na temat pracy jako \"Specjalista ds. dyspozycji\" w Lidlu?

anonim?

a jak wyglada praca kierowcy biura zarzadu?

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl