Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Licznikstart

Paranoja z normami na omerach I to jeszcze takimi kosmicznymi liczbami, nikt nie jest tego w stanie zrobic jesli ma przy tym kontrolowac jakosc produkowanego produktu I przygotowac go w pelni do wysylki , troche logiki, a nie zmierzenie czasu nalozenia 5 uszczelek I wyliczenie z tego ilosc uszczelek na caly dzien, a gdzie caly proces I otoczka poza praca maszyny? A jest tego masa do wymienienia. Uwazam, ze lepiej zrobic 700-800 uszczelek, ale puszczać pewny detal, niz takie liczby jak ktos sobie wymyslil, ktore I tak nie sa do przeskoczenia, a buble beda szly, bo liczy sie ilosc, nie jakosc. Ludzie zaczna się zwalniac ;) nie wiem czy na tym straci pracownik omer czy pracodawca ? :)))) Pozdrawiam

Anita
@Licznikstart

To oczywiste ,że kontroler jakości z produkcji będzie odpowiedzialny za buble ,za jakość produktu nie operator maszyny .W każdym zakładzie tak jest ,on ma obowiązek kontrolować proces powstawania produktu od A do Z za to mu płacą ,Do roboty mieszacze jajek z kontro.macie wyzwanie.

Liczniksztuk
@Anita

Wiemy z praktyki jak to jest z kontrolowaniem detalu przez naszych kontrolerów, wiec nawet tego dalej nie skomentuje, nie ma na co liczyc,to kontrola jest, aby dowalic I Cie podpieprzyc, ze cos pusciles zle niz aby Ci grzecznie zwrocic uwage I cos pomoc, aby moc naprawic blad :)

Anita
@Liczniksztuk

Niestety masz rację oni tak punktują u szefa zamiast dostać po uszach, że nie dopilnowali produkcji.Ustawili się tak by za nic nie odpowiadać tylko być nagradzany.

@Anita

Brawo Anita ,bardzo podoba nam sie Twoja wypowiedz szczegolnie ta o mieszaczach jajek trafne okreslenie .pozdrawiam

X

Niestety , na omerach wprowadzili normy. Strzelili sobie tym samym w kolano!

Dragon
@X

Widzę ze firma się rozwija a ludziom żyje się lepiej itd.

Y

Kto ?

Bik
@X

Będą grupowe odejścia z omer ?

Nos
@Bik

Bedzie więcej bubli.

Hanna

@Ewelina, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że byłaś pracownikiem firmy. Jakie masz doświadczenia odnośnie warunków pracy i atmosfery. Byłaś z niej zadowolona, a jak wyglądały relacje z przełożonym? Mogłaś liczyć na benefity takie jak premie, pakiet socjalny lub kursy doszkalające? Dodatkowe szczegóły dotyczące zatrudnienia są cenne dla innych osób szukających pracy.

Lol
@Hanna

Odeszła z firmy jak wielu niezauważonych kilkuletnich pracowników ostatnio to o czymś świadczy tak?Tylko stare, cwane wygi mają się tu dobrze i będą mieć nadal oni swoich stanowisk nie opuszczą bo gdzie im lepiej będzie?

Ewelina
@Hanna

Hanna, ja trafiłam na super ludzi i lidera, jednak nie wszyscy mieli takiego farta, zależy kto co robi i gdzie trafił. Premie zawsze miałam bo mi lider nie zabierał, ale wiem ,że niektórzy liderzy zabierają. Kursów doszkalających nie miałam, co by się przydało. Ogólnie z pracy byłam zadowolona(oprócz sobót, które musiałam odrobić i kosmicznych temperatur, które mnie wykańczały),ale jeśli chodzi o ludzi to polecam drugą zmianę na pierwszej hali. Raz było lepiej ,raz było gorzej, ale ja dobrze wspominam pracę w Nowavencie. Pozdrawiam moją kochaną ekipę:)

kik
@Ewelina

jak było tak dobrze to czemu odeszłaś?

Ela
@kik

Bo było więcej minusów niż plusów.

Bim bam tu i tam.
@Ela

Życie to kwestia dokonywania wyborów,proste.

Ewelina

Dziękuję ekipie z omer za wspólną pracę będzie mi was brakować , spotkać tak fajnych ludzi i lidera to prawdziwa rzadkość pozdrawiam i powodzenia:)

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Hanna

@Edziu, czy zgłaszałeś problem zbyt wysokiej temperatury do działu BHP? Powinni się zająć tą sprawą. Napisz kilka informacji na temat zatrudnienia. Czy możesz liczyć na premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? @Iskierka, nie jesteś zadowolona z atmosfery w pracy. Czy chodzi o relacje z pracownikami, czy z przełożonym? Może spokojna i pełna argumentów rozmowa mogłaby coś zmienić i poprawić stosunki panujące w firmie?

My Słowianie.
@Hanna

Jednych argumenty sa wysłuchane tych wybrańców innych nie dopuszcza się do głosu .Dlatego wielu z Nas odeszło bo tak się nie da pracować być ciągle biczowanym za ciężką pracę to cholernie upakarzajace być ciągle tym gorszym sortem mimo tego, że w 100% starasz się dla tej firmy robisz wszystko na tip top.

Edziu

Nie idzie wytrzymać przy drugiej zmianie ,Panie K.moze czas zakupić w końcu te wiatraki wszędzie,albo zainwestować w Klime,ludzie mdleja,głowy nie pracują a nasze tempo jest wolniejsze,czy o to chodzi by nas wykonczyc

Iskierka

Witam wszystkich .Ponieważ żyjemy w trudnych czasach ,każdy ma swoje problemy mniejsze lub większe jeszcze w pracy niedomówienia ,konflikty ,zgrzyty to czasem przerasta człowieka i jest naprawdę ciężko przeżyć spokojnie dzień w pracy.Proponuje ale jak najbardziej poważnie aby firma rozważyła spotkanie z psychologiem grupowe a następnie indywidualne by pracownicy mogli się wypowiedzieć z czym maja problem w pracy by można było polepszyć atmosferę i rozwiązać istniejące problemy w relacjach miedzy pracownikami .Dziękuję i dobranoc .

Pracownica

Brawo dla Anki N.ze dzisiaj się zwolniła zazdroszcze ze uwolnilas się od tego fałszu na gumach,powodzenie w nowej pracy w szkole,niebawem i ja odejdę bo mam dosyć ich wszystkich

Inna pracownica
@Pracownica

Po co chcesz czekać, jak Ci nie pasuje odejdź już. Pracy jest pełno dookoła, a tutaj Cie nikt na siłę nie trzyma. Chyba, że jesteś takim pracownikiem, że w innych miejscach nikt Cię nie chce przyjąć.. Może wszędzie siejesz taki ferment. Odejdź teraz póki ciepło, to jeszcze zrobimy sobie festyn z tej okazji :)

....
@Inna pracownica

A co Ciebie to obchodzi odejdę kiedy odejdę moja sprawa i możesz mi Gośka powiedzieć w oczy przy stole a nie wypisujesz tu lidereczko

....
@Inna pracownica

@....

Leć jutro znów liderko do kierownika jak dzisiaj dorosła kobieta a jak dzieciuch lata się skarżyć że ktoś wypisuje bez komentarza...

@Aga

Sama sobie odpowiedziałaś kto jest "dzieciuch" a niby jesteś taka dorosła kobieta ..... Problemy rozwiązujemy w realu. Należy rozmawiać a nie plotkować!! Pozdrowienia dla Pani Gosi.

Jan

Witam, firma spoko,szef spoko tylko obstawia się nie właściwymi ludźmi. Nie wie do końca co się dzieje w firmie.Mówią to co szef chce słyszeć,resztę się tuszuje.Rządzi kilku lizusów,samozwańczych liderów,którym się wydaje że są bogami.A szkoda bo już tylu fajnych ludzi odeszło lub zostało zwolnionych.Ale co zrobić widać dodatki funkcyjne niektóre osoby bardzo zmieniają,ale czy na dobre?

Ojciec Dyrektor
@Jan

Szef przestał być spoko juz dawno temu, pomijając fakt, że na prawdę rządzą tu Belgowie z firmy matki, niestety niezbyt wiedzą co dzieje się w zakładzie nqa codzien, co nie raz dało się odczuć i zauważyć. Lizusy lizusami, wszystko to i tak pachołki a Dyro słucha nie wielu, głównie "Hitlera", ulubieńca K. i Peppy. Wielu odeszło i wielu odejdzie, kwestia przejrzenia na oczy, że poza Nowavenem też może być lepiej. Z kim nie pogadasz z byłej ekipy, każdy cieszy się, że w porę zmienił zakład. Potencjał był ogromny, ale przy nieodpowiedniej kadrze i windowaniu na piedestał pachołków lizusów i wszelkiego takiego pospólstwa, ludzie z potencjałem, czy po prostu pracowite jednostki, zwinęli się gdzie lepsze warunki, szacunek i komfort pracy.

KIKa
@Ojciec Dyrektor

Fiu fiu następny mądrala korzystający z anonimowości internetowej, a może konfrontacja w realu?

Noc.

Idź spać.

kik
@KIKa

ooo.... zabolało...haha.... trafił ktoś w czuły punkt , czyli napisał prawdę... Dawno temu pracowałem w tej firmie pełen optymizmu i chęci do pracy , wtedy jeszcze byli fajni ludzie, teraz z tego co słyszę intryga goni intrygę , kierownictwo skłóca ludzi , atmosfera ciężka , nie można z nikim pogadać bo zaraz podpieprzą do biura i po premii...szkoda że ludzie tak się zmienili w pogoni za "władzą" i kasą , że tak nisko niektórzy upadają

Martin
@KIKa

Z Tobą konfrontacja? Z szantażystą się nie dyskutuje .Twój transfer jest zadziwiający .Zaraz będziesz pchała się na górę , czyja głowa teraz spadnie?

Dziunia
@KIKa

KIKa z Tobą to już wszyscy się chleba najedli więc zamilcz kobieto .

Borys
@KIKa

Konfrontacja z Tobą w realu wiesz jak by się skończyła zanim dobrze by się zaczęła ?.Pobiegła byś do biura na skargę machając prymitywnie rękoma ale najpierw telefon do meżulka byś wykonała by się skonsultować co masz zrobić bo Ty swojego rozumu niestety nie masz dwulicowcu nie potrafisz dyskutować, Ty zawsze chcesz mieć rację i nie możesz strawić racji kogoś innego .Jesteś po prostu dzieckiem w dojrzałym wieku .

Mag.
@Borys

Ciężki człowiek do współpracy ta KIKa, oj ciężki ,mało kumaty ale za to zadziorny ludzik z nerwowym uśmiechem.

Ktoś.
@KIKa

Mała fałszywa Mi Ty i real ,hahaha dobre sobie .Ty i Peppa zakłamujecie rzeczywistość dla własnej korzyści .

Łupinka
@KIKa

Całe szczęście, że Ty nie jesteś internetowym, anonimowym madralą masz takie oryginalne imię..... KIKa .Przedstaw się a spotkam się z Tobą w realu na neutralnym gruncie to sobie pogadamy a zapewne będzie o czym.

@Ojciec Dyrektor

Kilka lat zmarnowanych pracując dla tej firmy ,mało poważne podejście do pracownika, który poważnie i odpowiedzialnie pracował .Fałszywi i zawistni ludzie maja tu prawo głosu ale nie zwykły ,uczciwie pracujacy człowiek, który bardzo się starał i dawał radę ,robił nawet więcej niż powinieni to kogoś bardzo bolało .Jak się chce psa uderzyć to zawsze się kij znajdzie .Mojego utraconego tutaj zdrowia już nikt mi nie zwróci ,lekarz patrząc w moja kartę zalecił mi pilną zmianę zakładu pracy dla dobra mojego zdrowia.Mam stopnień niepełnosprawności umiarkowany po rekonwalescencji poradzę sobie gdzie indziej.Pozdrawiam fajnych ludzi Nowaventu.

Efka

Dzięki Malgorzato za wspólną przerwę i tłuste zarelko ale nie podlizesz się do nas nie tędy droga pierw zastanów się nad sobą jak nas traktujesz dalej podlizujesz się do kiera tyle z nim siedząc buhha żałosne to

@Efka

Jak mówi przysłowie (usunięte przez administratora) miodem wysmaruje a i tak nie dogodzisz". Czego ty chcesz? Powiedz w realu. Jak tak ci żal, rozmów z K. Do biura prosta droga. Pozdrowienia dla Pani Małgorzaty.

@Efka

Spać nie możesz. Typowa zazdrość. Typowa Polka. Gdy ktoś awansuje, a dlaczego nie ja? Typowa żółć....... Oczerniać i jęczeć na forum....... Jak napisała "OLa .. Do biura prosta droga" Jak jest tak źle, to biuro lubi słuchać. Pozdrowienia dla Pani Gosi.

Trans
@Efka

Efka to szkoda ze wspólna kolacja Ci w gardle nie stanęla za Twoją fałszywość!! Skoro tak Ci źle w (usunięte przez administratora) to zmień zaklad pracy, bo Twoje pisanie staje się już żenujące !!! Niemasz co robic kobieto, zajmij sie swoim zyciem!! Na miejscu wspołpracownic to wykopalabym Cie na zbity pysk z grupy ! Za takie obrabianie d*upy ! Widocznie mocna jestes tylko w inrernecie a w realu palisz głupa ! Haha żenujaca jestes ! Predzej czy później dostaniesz po piź**ie !Głupia wieśniaro !

Hanna

Jaka jest obecnie sytuacja w firmie? Czy ktoś obecnych pracowników mógłby wypowiedzieć się o warunkach pracy jakie proponuje pracodawca? @13 Piątek, udzielasz się na forum, więc jesteś pracownikiem firmy. Napisz, czy obecnie są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Można go ustawić według własnych potrzeb? Zachęcam Cie do dodania opinii o firmie.

Hanna

@Kate, mogłabyś dodać, czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje dodatki takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny?Jesteś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z pracodawcą? Czy poleciłabyś tą pracę innym użytkownikom forum poszukującym zatrudnienia?

eliah
@Hanna

Ludzie nie chcą tu pracować warunki jak w średniowieczu szkodliwe dla zdrowia dla wielu praca tu to chwilówka aż ruszą strefy nowoczesne maszyny ,lepsze zarobki,poszanowanie pracownika ,organizacja pracy a nie ogólny chaos nie wiadomo o co chodzi.Szeryf jest ok .

Rocky

...I wszyscy w harmonii pracowali długo i szczęśliwie...The End

Mila
@Rocky

Kumoterstwo nie jest dobrym sposobem na rozwój tej firmy. Spójrzcie na VOIT tam już dawno nikt nie chce pracować w tym chorym systemie.Albo chce się mieć b.dobrych pracowników albo podziały na elity wzajemnej adoracji co nie wróży nic dobrego dla firmy.Pozdrawiam.

Bajka
@Rocky

....a swistak stoi i obrabia te sreberka .

Mars-Twix-Snickers

Za robotę się weźcie a nie każdy każdego by pilnował. Jak serce boli to do kardiologia!!!

Xyz
@Mars-Twix-Snickers

Dokładnie niektóre osoby powinny udać się do odpowiednich specjalistów !

Dziki Posejdon

Jeśli dawno nie byłeś w zoo i jesteś spragniony(a) mocnych wrażeń, kierownictwo zaprasza na motoryzacyjną 2 w Nowej Soli.gwarantuje świetne przeżycia.

@Dziki Posejdon

Do "Dziki Posejdon" Co masz namyśli, czy uważasz, że jesteśmy zwierzętami??? A kim ty jesteś??? Bo ja idę do pracy, robię swoje, po pracy wieszam ubranie w szafce i żyję swoim życiem. O jakich mocnych wrażeniach piszesz? Chyba tylko wiecznie plotkujące Panie, ale tam gdzie pracuje tyle kobiet w jednym miejscu, wszędzie tak jest, to nic nadzwyczajnego.

Dziki posejdon
@13 Piątek

To było napisane w formie żartu na rozluźnienie sytuacji jaką się tu dzieje i by każdy mógł się pośmiać,a nie było ublizania że ktoś jest zwierzęciem,każdy inteligentny zrozumie i obroci w żart.Pozdrawiam

Shisssana

Kozaki w necie, (usunięte przez administratora) w świecie. !!! Czytam i nie wierzę własnym oczom , w necie każda głupia (usunięte przez administratora) może napisać cuda na kiju!! Taka cwana/cwany jesteś to powiedz co masz do powiedzenia w realu na temat Pani Małgorzaty! Ha żałosne! Stać się na opierdalanie (usunięte przez administratora) w necie widocznie tu masz wolnych słuchaczy bo w realu Cię pewnie słuchać nie mogą! Jak masz problem z głową to radzę Ci udać się do specjalisty ktory wyleczy Twój stan psychiczny !! Bo jak czytam te bzdury to (usunięte przez administratora) niewiem czy mam się śmiać czy płakać....! Takie (usunięte przez administratora) tematy jak nic znajdą miejsce w" Trudnych Sprawach ", albo "Dlaczego Ja" i napewno znajdą s8e (usunięte przez administratora) co będą to oglądać! A ty owy/owa pseudo " Miki" (usunięte przez administratora) z uszczelek skoro Ci (usunięte przez administratora) tak tak źle! A skoro pracujesz to zamknij morde i (usunięte przez administratora) nie opierdalaj za plecam! Wszyscy k**rwa odważni się znaleźli ! Jak wam tak źle to do "Gedii" wypie***dalać! Nie pozdrawiam fałszywych śmieci ! A swoja droga praca w Nowavent nie jest zła, wiadomo że (usunięte przez administratora) baletnicy drodzy czytelnicy to nawet rąbek u spódnicy przeszkadza.!Przyjdź popracuj A zobaczysz !:) Co do P.Małgorzaty spokojna , bezkonfliktowa kobieta. Nie pozdrawiam fałszywych świń co sieją ferment!

Tobasz
@Shisssana

Ależ Ty pusta kobieto spadaj na swój magazyn lalunio a sama (usunięte przez administratora) rabie żal mi cie

Kolmik
@Shisssana

Czytam I az zal mi Ciebie kobieto za tak ubogie slownictwo, widac co soba reprezentujesz po powyzszej wypowiedzi. Sloma z butow wystaje. Szczere wyrazy wspolczucia dla Ciebie

@Kolmik

Zgadzam się z Tobą

Zenek
@Shisssana

Ależ pustdziob z Ciebie kobieto.Rany słownictwo poniżej zera.Nirmalnie brak słów,A skoro boli Cię że twą kumpele pseudo liderke M ktoś opisują pisząc szczera prawde to lepiej zamilcz.Obronca mopsow

Tomasz
@Shisssana

Masakra jaka pusta lala żałosny twój wpis Idź

@Shisssana

Do "Shisssana" niepotrzebne słowa i nerwy, ten kto zna P. Małgorzatę wie, że jest spokojna i bezkonfliktowa kobietą. Samo to, że tak emocjonalnie napisałaś cieszy te niedowartościowane kobiety. Życzę tym Panią by w końcu mogły się spełnić w swoim życiu, o problemach rozmawiamy w realu. Ale trzeba rozmawiać a nie oczerniać i obrażać. Pozdrowienia dla Pani Małgorzaty.

Efka mewka

Wielkie brawo dla pseudo liderki Małgorzaty,co to ma być że po znajomości załatwia umowę pracownikowi po miesiącu,to jedno a po drugie ponoć nowym nie przyznaje premii przez cały okres próbny a tu proszę jest nowa niedosc załatwiona ma umowę to i premie w pierwszym miesiącu,więc jak to się ma do nowych pracowników,jeden wielki fałsz, żal mi Cię Małgorzato musisz biegać na górę codziennie o czym my pracownicy wiemy,

Tekla
@Efka mewka

Zgadza się i nie dodalas że biedne dziewczyny rak nie czują przy zrywaniu bo lider wprowadził akord ,czujesz a co do premii to masz rację ta baba nie przyznaje premii tylko daje je właśnie tym których lubi ,więc jak się czują inni,na żadnym dziale tak Nie ma tylko u niej,i fakt fałszywe to babsko a biega do biura co chwila i każdy o tym wie,

@Efka mewka

Łatwa odpowiedź,dlaczego ludzie od niej uciekają,raz że najmniej płacą,a raz że bez premi te kobiety mają grosze,ja robiłam u niej i wiem jakie tam przeboje i jakie fałszerstwo,

Lena
@Efka mewka

Liderka po podstawówce z kompleksami swoimi, czego się spodziewać po takiej prymitywnej osobie ?Szkoda gadać.

@Lena

Jaka "Liderka", pseudo brygadzistka, jeszcze pomiesza się jej w głowie od tych tytułów.

Lena
@Ola

Już się pomieszało babie.

Irka
@Tekla

Musicie się bronić jest Was sporo obkmincie kodeks pracy i przeczytajcie co to jest mobbing ,który tu jest podobno zabroniony.

Manuela
@Efka mewka

Taka to liderka,A kłamie co miesiąc że premi nie może dac każdemu bo tak jej kiero kazał....Otóż to tylko jej chory wymysł, bo jeśli nie da ma większe fory u kiera.Musi się przecież podlizywac,bo jak by inaczej mogło być.Grunt że każdy ja już dobrze poznał i wie w czym rzecz.Liczy się fałszerstwo a nie dbanie o pracownika,bo sama ma 3 z przodu ,to co ja obchodzą inni że na rachunki brakuje

Manuela

Pracownicy
@Manuela

To prawda,dziś była bardzo oburzona tym co przeczytała ,jednak prawda boli ,ale to są fakty i rzeczywistość.

Niewazne
@Pracownicy

Brawa dla nowej która w pierwszym miesiącu dostała premie i umowę dzieki liderce ot piękne podejście ciekawe jak się poczuly starsze pracownice

Kleopatra
@Manuela

Zgadzam się z Tobą, święta prawda to co napisałaś, jedna wielka żenada i fałszerstwo

@Kleopatra

Także popieram liderka M żałosna do bólu i niech te swoje mądrości po podstawówce wsadzi w .....

@Tekla

To co tam jeszcze robicie? Świat stoi otworem, nikt nie jest niewolnikiem, każdy może pracować gdzie chce. Ale lepiej jęczeć, obgadywać i narzekać. Jak piszecie prawdę to biuro chętnie wysłucha. Pozdrowienia dla Pani Małgorzaty.

Anja
@13 Piątek

Brawo!! Wreszcie osoba odważna. Łatwo jest rzucać nieprawdziwe oskarżenia, gdy jest się anonimowym. Pracuję tu już dosyć długo i cieszę się że mogę pracować z p. M, wielu moich poprzednich "liderów mogłoby się od niej uczyć jakim byc szefem. A jak zaczęła od niektórych wymagać żeby pracowali tak jak pozostali to robią szum... oj dzieci... dzieci....

Kicia
@Anja

Po co drazysz temat i wielce obronczyni się znalazła otóż siedzę z nią przy stole codziennie i Ty (usunięte przez administratora) wiesz a co ta M potrafi zerwać gumę i zgrzac buhha a za plecami co nam robi każda już doskonale wie,więc kumpelo jej zamilcz

@Kicia

Może p M.odpowie dlaczego nowej która robi miesiąc pani M Leci do biura nie czeka aż się skończy okres próbny skończy tylko załatwia umowę i jeszcze daje premie lepsza jak pracownikowi który robi rok,do tego lata do biura i tak nas tam jedzie do kierownika,że szok i to zostało nagrane więc dowody są czysto na białym jaka M jest tak naprawdę wszystkim miłym życzę cudnego weekendu

Okoń
@Niewazne

Która to ta nowa ,jak ma na imię bo nie kojarzę?

@Kicia

Do " Kicia" Fakt "niewolnica Isaura", słownictwo z rynsztoka. Każda zdrowa i rozumna osoba potrafi powiedzieć prost w twarz co ją boli. A jeżeli jest tak źle, to świat nie kończy się na Nowavent. Pozdrowienia Dla Pani Małgosi.

@Okoń

Angelika

Ramzess
@Aga

"Aga" a może zajmiesz się swoim życiem !!! i przestaniesz dociekać po co? na co? I dlaczego?Naprawdę musisz mieć mało interesujące życie

Ktoś
@Aga

Oj widzę żal tyłek ściska pańci!

Tolka

Odradzam prace na uszczelkach u fałszywej pseudo brygadzistki M.Uwierzcie że robi tam Sajgon nieziemski wali ściemy obgaduje tam każda zwłaszcza przepustnice i produkcję jedzie każda z dolu do góry a biedne przy tym stole muszą wysluchiwac bo boją się odezwać bo jak wiadomo ekstra pseudo liderka zabiera premie jakby kur....płaciła z własnej kieszeni,odradzam ten dział bo wprowadziła haos akord i jej wzrok nawet przy pojsciu do wc oznacza jedno....idź,idź a (usunięte przez administratora) dostaniesz ode mnie .Żal mi tych dziewczyn tam i wielkie współczucie.

Miki
@Tolka

Tolka jest jak piszesz zapomniałaś dodać że rak nie czujemy bo każe nam zrywać do swoich kartonów i liczy kilogramy normalny akord (usunięte przez administratora) !!!!a sama nic nie robi brak słów.pozdrawiam wszystkich fajnych

@Tolka

Hanna

@Kate, dzięki za Twoja opinię na temat pracy. Mogłabyś dodać, czy prócz podstawy wynagrodzenia możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Jak wygląda atmosfera w firmie i relacje z przełożonym? Szczegóły zatrudnienia pomogą osobom poszukującym pracy.

Miś

Kate
@Hanna

Praca jest na dwie zmiany, bez nocek i tylko od poniedziałku do piątku. Ludzie, zktórymi pracuję są OK. To prosta produkcja jest, maszyny nie są nowoczesne ale też to nie jest praca przy linii. Mój brygadzista jest w porządku.

Kleo

Słuchajcie wszyscy jest co świętować okrągłe 300 opinii pyknęło na tej stronce w dodatku zaczyna się weekend nie ważne ,że piątek 13 bo kto dzisiaj wierzy w te zabobony .Pozdrawiam wszystkich i życzę pozytywnej energii, niech moc będzie z Wami.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól