Opinie o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

miki

Ani pracy, ani płacy, ani zwolnień...czeski film

zeus

piotrusiu kiedy bedzie reszta wyplaty?

W tej firmie należny pamiętać ze nie podniesie się ona bez ludzi ( pracowników ) tych którzy pracują i ratują ja również w soboty i niedziele i tych samych którzy za ta prace mc wrzesień do dziś nie otrzymali wynagrodzenia !!!...... a za pasem koniec października.

Ostatni sprawiedliwy.

Zapewne znajdą się osoby które w zeszłą niedzielę zasiadły przed odbiornikiem Tv oglądając mecz Polska-Irlandia.Choć znam kilka osób które w tym samym czasie nie licząc sąsiada pożerały wzrokiem Harrego Pottera i kamień filozoficzny-żarcik.Do czego zmierzam pracując wszyscy razem stwarzamy jedną wspólną drużynę której celem jest wyjście na prostą.A gramy z dobrymi drużynami jak Zaparoh Tombea Matex .Na tą chwilę potrzebujemy dobrego napastnika takiego jak Robert Lewandowski który używa głowy co pokazał w meczu.Myślę i wiem że taka osoba istnieje i zrobi pożytek z głowy i wyprowadzi drużynę do zwycięstwa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
jam

do wizy powinien wrocic A.Zakrzeski to MOZE! postawiłby tą firme na nogi. A tych co teraz nią kierują wyjebac zaczynając od właściciela

arek

Prawda jest taka że tzw Majkel to zwykły leszcz tylko do brania pieniędzy był , a MAZDA z czego z przewału

aham

zycia nie musi oddawac za firme,lecz moze pol swojego wynagrodzenia przeznaczyc na pensje dla pracownikow

biedny

ci zaa biurka tak wyjda na swoje,kazdy z nich o swoj zadek sie zatroszczy pewnie! a zwykly robol co moze?? jedynie za brame pojsc

chuck

nie ma sensu sie w ogole wypowiadac na temat naszych .kierownikow. ..szkoda tylko pracownikow

ludzie

Obudzcie sie. kto normalny przyjmuje 2 kontrolerow jakosci na 10 tapicerow ? (7 tys w bloto jak nie wiecej ) Kto normalny zatrudnia 2 kierownikow na dzial tapicerni i wdrożenia - sa obok siebie? 0 komunikatywnosci.... Czy nikt nie mysli w tej firmie ? pieniadze bezmyslnie wyrzucane w bloto... O dalszych pracownikach ktorzy sa od rzeczy niepotrzebnych juz nie mowie bo to strata czasu... Szkoda pracownikow i Majkela ktory oddalby zycie za ta firme. Ale sam nie dal rady jej podniesc

aham

co dalej z pracownikami ? bo kierownicy nie odbieraja telefonu. pozdrawiam

Legionista

W moim sercu tylko Legia...Jebać szlaufy

xxx

8 tysi na nabiale, co to za brednie, a mafia z nabialowni pracuje teraz w zaparohu

żona pracownika

Fabryka Mebli Wiza sprzedana.Nowym właścicielom życzymy samych sukcesów. Mamy nadzieje że nowy właściciel to nie tzw. Kameleon, który przyczynił się do upadku naszej fabryki.

arek

WIZA sprzedana groziło wielkie bankructwo ; szkoda pracowników , którzy kiedys zarabiali tam kokosy zwłaszcza mafia na nabiałowni po 8 tysi

Ostatni sprawiedliwy.

Firma Wiza ma duży potencjał który można wykorzystać.Na korzyść firmy przemawia zaplecze tapicernia,nabiałownia,stolarnia,lakiernia,pakownia,szwalnia,każda osoba zatrudniona firmie.A to dopiero początek a reszta to......

C

Cześć jak wygląda praca w tej firmie?

PP

Dawidku, trza systematycznie chodzić do pracy to się zarobi. Jak połowę czasu sie spedza na urlopie( na żądanie)bądź chorobowwym to niestety zarabia się potem ile się zarabia

dziadek

"Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy"

DA

Dawid Ty pe dale, wali Ci z ryja jak z murzyńskiej chaty po deszczu , pewnie dlatego szef zabrał Ci całą dniówkę !! PS. Coś Ci się rozmazało na ręce... Nie pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy - Kostrzyn

Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Akacjowa 1
    62-025 Kostrzyn