Opinie o DML Logistics Damian Motyl w Cewlino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DML Logistics Damian Motyl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DML Logistics Damian Motyl o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DML Logistics Damian Motyl w Cewlino

Zenek

Nie polecam pracy w tej firmie. Pieniądze nie są adekwatne do ilości i jakości wykonywanej pracy. Auta pozostawiają wiele do życzenia. Zakaz stawania na autohof.

Julka
@Zenek

Oprócz tej kwoty 400 zł dniówki jako kierowca, dochodziły do całości wynagrodzenia miesięcznego inne dodatki? Z tego co piszesz, przepracowałeś 3 tygodnie ale czy na rozmowie było coś ustalane? Premie na przykład?

Garret Nowy wpis

Jeżdże na busie, mam stałą trase nocną. Potem dzień wolny, mam czas na wszystko, złota robota aż nie do wiary że na busie można jezdzic po 8h i potem caly dzien odpoczynku. W prace nikt mi sie nie wtrąca, wszystko jest tak jak należy. Dobry kontakt z firmą, ludzie super, inni kierowcy także zadowoleni. Kasa zawsze na czas, wszystko ułożone wedlug grafika, Mało juz takich dobrych firm.

@Garret

A podczas tych 8h masz jakąś przerwę, tym bardziej że to zmiana nocna? Chyba, że jest możliwość jeżdżenia w podwójnej obsadzie. Wypowiadasz się w samych superlatywach o pracy, więc napisz jeszcze ile za taki tryb otrzymujesz wynagrodzenia.

Niklas Nowy wpis

Pracuje od niedawna, Dobra firma, dobre szefostwo i cala logistyka spedytorów. Fajna atmosfera na warsztacie. Milo się pracuje w tej firmie, po rozmowie z innymi kierowcami szefuniu jest dobrym czlowiekiem i szanuje kazdego pracownika. Wyplaty na czas i zgodnie z umowa.

@Niklas

Pracujesz na warsztacie? Rozglądałem się wśród ofert ale nie widzę żadnych wolnych wakatów w formie? Może coś wiesz na ten temat? Jeżeli tak to przedstaw tak po krotce, skoro oceniasz pracę pozytywnie to jak z wynagrodzeniem? Nawet widełki byłyby ok. Jesteście motywowani przez pracodawcę premiami?

@Zenek

Dziekujemy za opinie. Panie Mariuszu B. postawil Pan wymagania na ktore nas poprostu nie stac, i zapewne malo ktora firme stac na Panskie warunki. Jezeli chce Pan nowego tira ,co dziennie stawac na autohof, to prosze otworzyc wlasna dzialalnosc i zapewne bedzie Pan zadowolony. Przykro nam, ze z powodu niezaakceptowania Pana wymagan zaledwie po 3 tyg pracy, nagle wyraza Pan swoje niezadowolenie. Zyczymy aby Pan znalazl firme ktora spelni Pana oczekiwania. Pozdrawiamy DML

@DML LOGISTICS

Jeśli chodzi o moje wymagania to z pewnością nie była ta nowa ciężarówka, a naprawienie błędów w tej którą jeździłem co wydaje mi się taka podstawa. Kolejna rzecz, pisząc o autohofach miałem na myśli korzystanie z nich w ramach wykorzystywania czasu do ostatniej minuty tak aby spełnić jak najlepiej swoją pracę, jak wiadomo nie zawsze znajdzie się miejsce, tak to wygląda. Chodziło tu o nagle sytuację o czym dobrze wiecie bo o tym rozmawialiśmy. Z naszych rozmów wynikało że wykonuje swoją pracę na 150 procent, ale jak widać nie jest to w żaden sposób doceniane. Niestety jak ktoś idzie pracować, stara się to nie ma to znaczenia. A za ciepłe słowa nic człowiek nie kupi. Stawka która dostawałem to 400zl po negocjacji bo miało być 380. Pieniądze o które walczyłem za swoją pracę to granicę 450zl czy faktycznie jest to pensja nieosiągalna w żadnej innej pracy?

@DML LOGISTICS

Generalnie na iluletnich autach jeżdżą u Was kierowcy? Czy stali pracownicy mają lepszy sprzęt czy nie mo to akurat znaczenia? Jaka umowa była zawarta podczas tych 3 tygodni, był to jakiś okres próbny?

@Zenek

Panie Bronowicki, pracował Pan zaledwie 3 tyg i zaczął stawiać nowe warunki, a my ich nie zaakceptowalismy. Nie ma sie co obrażać i prosze NIE HEJTOWAĆ naszej firmy. Zapewne jest Pan dobrym kierowcą, ale w dobie kryzysu branży transportowej Pana oczekiwania nie są w naszym zasiegu. Jedni pracują stale wiedząc, że są w dobrej firmie, a inni po 3 tyg pracy stawiają nowe warunki i szukają pracy dalej ...

DML LOGISTICS

JG w naszej firmie ciezarowki maja ok 3-5 lat, a ich przebiegi to ok 500tys, bo rocznie robimy ok 100 tys km, wiec dość spokojnie. Wszystkie ciezarowki są zadbane i serwisowane na bieżąco w naszym warsztacie. Pan Bronowicki mial umowe na okres jednego wyjazdu tj 3 tygodni, po czym wyraża swoje nie zadowolenie po tym jak nasza firma nie zaakceptowała jego postawionych nowych warunków.

Julka

Mariusz

Witam . Czy wy macie oddział w Koszalinie? Czy to jest inna firm ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DML Logistics Damian Motyl odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zibi

Witam czy mógłby ktoś powiedzieć jaki system pracy jest możliwy w tej firmie na jakie kraje jeżdżą czy auta zadbane placa dniówki czy stałą pensją i czy warto? Chociaż po komentarzach widać że warto pozdrawiam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DML Logistics Damian Motyl? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Maly

Tutaj nie ma zwolnien, i nie ma obciążeń kierowcow. Jak ktos odchodzi to zmienia plany zyciowe. Jak pytam to kazdy dlugo tu prqcuje i nikt nie narzeka. Ludzie nawet z gdanska dojezdzaja bo takiej roboty nikt nie ma w okolicy. Widzialem na bazie ostatnio szef kupil kolejne 4 ciezarowki.

@Maly

I każdy kierowca jeździ na nowym aucie? Czy jak ktoś zmienia plany i się zwalnia to jak firma wtedy podchodzi do takiego tematu? Nie robią problemów albo nie próbują jakoś zatrzymać takiego pracownika? Skoro tak dobrze tu się pracuje to pewnie ciężko się dostać?

Mario

Bardzo dobra spedycja, ludzie dobrze i spokojnie ukladaja robote. Kazda 45tka w domu bez opoznien. Wyjazdy i zjazdy na czas, bez opoznien. Jest ok

Mario

Pracujew tej firmie na ciezarowce od niedawna i musze przyznać, że robota jest dobrze ukladana przez spedytorow. Nie ma gonitwy, i jest normalnosc. Szef wydaje sie bardzo w porzadku, i ogolnie dobry klimat.

@Mario

Mam pytanie. Możesz powiedzieć, jak tam trafiłeś? Przyszedłeś "z ulicy", czy raczej zatrudniani są ludzie z polecenia? Szukam pracy jako kierowca i zastanawiam się właśnie, czy warto tu składać papiery. Ogólnie opinie wydają się niezłe.

Polecam firmę każdemu kto szuka nornalnego i uczciwego traktowania z poszanowaniem do kierowcy. Mój mąż pracuje i jest bardzo zadowolony, Ma swoją scanie i nikt mu sie nie wtrąca.

XYZ
@Anna

Długo już tam pracuje? Ciekawe, czy świeży pracownik czy długoletni jakiś, bo to też ma znaczenie raczej. A na jakiej umowie jeździ i ile godzin w miesiącu ? Ciekawy jestem, jak tam ten grafik wygląda.

Na jakie wsparcie w DML Logistics Damian Motyl mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Agnes

Mój mąż pracuje w tej firmie na ciężarówce i jest bardzo zadowolony. W końcu znalazł firmę normalną, z tradycjami i pasją do ciężarówek. Mają elastyczne podejscie do terminów wyjazdów a urlopu nigdy nie odmówili, wyplaty na konto są zawsze terminowo. Firma dobrze jest zarządzana przez Pana Damiana. Dziekuje za kawę.

Luiza
@Agnes

O super, szczególnie z tymi wypłatami. A poza pensją, to premie też są? Czy jak są premie, to czy ona tez jest na czas, czy z opóźnieniem?

Matyks Z.

Po pierwsze to jeszcze nigdy nie spodkałem tak w porządku właściciela ktury prowadzi tak dużą firmę i jest normalny, po pierwszej rozmowie wiedziałem że jest w poządku gość. Pracowałem tam kilka miesięcy, ale ze względu na rodzinę musiałem zrezygnować z wyjazdow. Praca idealna dla kawalera, można dobrze zarobić i coś odłożyć. Firma pewna, polecam każdemu.

Alka
@Matyks Z.

Jeja, ale się fajnie czyta taką przyjemną opinię o szefie :) Szkoda, że nie udało Ci się tu zostać dłużej, ile dokładnie tu byłeś? Mówiąc o dobrych zarobkach jakie kwoty masz na myśli?

Maly

Firma bardzo profesjonalna, szefostwo bardzo dobre ludzie, Atmosfera prima sort. Fajna robota, lekka i przyjemna, cieszę się że mogę tu pracować. W końcu mam umowę o pracę i szacunek na każdym kroku.

Danuta
@Maly

Dużo plusów. A możesz powiedzieć coś więcej o swoich obowiązkach skoro to taka lekka praca? i jakie cechy pracodawcy cenisz najbardziej skoro ten szacunek tak widać? Ile tak w ogóle wynosi wynagrodzenie, z tego też jesteś zadowolony?

@Maly

Ta dobra atmosfera jest dobra między pracownikami, czy również między pracownikami a szefostwem? Jakoś dbają o tę atmosferę? No wiecie, jakieś imprezki firmowe i inne takie, aby budować dobre relacje?

Brenson

Bardzo dobry zarząd firmy. Każda prośba jest spełniona i pozytywnie załatwiona. Wypłaty zawsze w termin. Spokojna robota.

@Brenson

Spokojna robota, czyli atmosfera tez w porządku? A te wypłaty to jakiej wysokości jeśli można wiedzieć. W miare dobrze płacą, jak na te czasy?

Timo B.

Ein sehr gutes und zuverlässiges Unternehmen. Wir nutzen stets die Dienste von DML LOGISTIK

Timo B

Alek

Duza firma już tam się robi, ale mimo wszystko dobrze jest układana praca i spoko atmosfera. Kolega pracuje i jest bardzo zadowolony że co weekend w domu może być. Takiego systemu nie ma już w innych firmach. Jak tylko będę singlem to od razu aplikuje na kierowce.

Honorata
@Alek

Takiego systemu, czyli jakiego? Chodzi o to, że weekendy są wolne?

DML logistics

Szanowny Panie właścicielu z PROFISTAL, tak wiemy, że to Pan napisał tą opinię. W związku z powyższym sprawa skierowana zostaje na drogę postępowania sądowego.

Wiesz kto
@DML logistics

Bardzo się pan myli ponieważ jestem osoba prywatna która miała z pana strony niezbyt miłą sytuacje z tego co wiem to ma pan jeszcze lodziarnie w Białogardzie wiec jako osoba pracująca na codzień z osobami nie znającymi się na transporcie i logistyce mógłby się pan odnosić z większym szacunkiem, bez pozdrowień tfu

DML logistics
@Wiesz kto

Sprawa Pańskiego komentarza na pewno zostanie wyjaśniona rzetelnie. Nadmieniam, że w dniu dzisiejszym nasza firma wystawiła ocenę firmie PROFISTAL za aroganckie traktowanie klienta. Dziwne, że po zaledwie dwóch godzinach pojawił się komentarz ANONIMOWY na temat naszej firmy w tym serwisie. Informuję, że nie prowadzę i nie prowadziłem lodziarni w Białogardzie, zatem pochopnie wyciąga Pan daleko idące wnioski. Chciałbym dodać, że na co dzień moja firma to sztab prawie 30 pracowników o których dbamy i odnosimy się z pełnym szacunkiem. W związku z powyższym, proszę o ujawnienie Imienia i Nazwiska, aby wyjaśnić sprawę dotyczącą Pańskiego komentarza i zarzutów pod adresem naszej firmy. Jeszcze dziś zostanie skierowany wniosek do Policji o ustalenie adresu IP z jakiego został napisany komentarz, następnie sprawa znajdzie finał w sądzie. Pozdrawiam Damian Motyl ( DML LOGISTICS )

Wiesz kto
@DML logistics

W takim razie zostałem złe poinformowany, zostałem złe potraktowany w lodziarni przez właściciela i powiedziano mi w sklepie obok ze to pan jest właścicielem, przepraszam i uszanowanko

Morpheus

Podejrzewam że już nigdy nie kupi tam lodów

Michu

Pracowałem w DML-u 2lata, firma bardzo porządna, mają wszystko co poczeba. Nawet jak miałem problem z kasa to i zaliczkę dostałem od szefa. Ogulnie szefostwo bardzo dobre!

@Michu

A dają podwyżki co jakiś czas jeśli ktoś dobrze pracuje?

Michał Jaworski

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem mile zaskoczony. Właściciel wysiadl z koparki na której pracował, przerwał pracę i zaprosił mnie na rozmowę, pomimo że przyjechałem bez zapowiedzi. Widać i czuć że jest szacunek do pracownika. Mam nadzieję że jak się zwolni trasa krajowa to uda mi się załapać bo niestety na dłuższe wyjazdy nie mogę sobie pozwolić. Stawki jak wszędzie, ale ważne że mają pracę ułożona.

Iza
@Michał Jaworski

To tu nie trzeba się umawiać na rozmowę? Dobrze, że akurat był, bo tak to byś w ciemno na marne przyjechał. ;) Czyli to jest teraz tak, że masz zaklepane miejsce w kolejce?

Zostaw merytoryczną opinię o DML Logistics Damian Motyl - Cewlino

• Jak się pracuje w DML Logistics Damian Motyl?

Zobacz opinie na temat firmy DML Logistics Damian Motyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DML Logistics Damian Motyl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DML Logistics Damian Motyl
4.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wiejska 51
    76-015 Cewlino