Opinie o DML Logistics Damian Motyl w Cewlino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DML Logistics Damian Motyl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DML Logistics Damian Motyl o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DML Logistics Damian Motyl w Cewlino

baner wywiady
Maly
Pracownik

Firma bardzo profesjonalna, szefostwo bardzo dobre ludzie, Atmosfera prima sort. Fajna robota, lekka i przyjemna, cieszę się że mogę tu pracować. W końcu mam umowę o pracę i szacunek na każdym kroku.

Agnieszka
@Maly

Ta dobra atmosfera jest dobra między pracownikami, czy również między pracownikami a szefostwem? Jakoś dbają o tę atmosferę? No wiecie, jakieś imprezki firmowe i inne takie, aby budować dobre relacje?

Matyks Z. Nowy wpis
Pracownik

Po pierwsze to jeszcze nigdy nie spodkałem tak w porządku właściciela ktury prowadzi tak dużą firmę i jest normalny, po pierwszej rozmowie wiedziałem że jest w poządku gość. Pracowałem tam kilka miesięcy, ale ze względu na rodzinę musiałem zrezygnować z wyjazdow. Praca idealna dla kawalera, można dobrze zarobić i coś odłożyć. Firma pewna, polecam każdemu.

Agnieszka Nowy wpis
@Matyks Z.

Aż mnie zaciekawiłeś tym, że można tu dobrze zarobić i na dodatek coś odłożyć. Podasz w takim razie jakieś widełki wynagrodzenia? W ogóle to sama podstawa tu jest czy dają też premie dla najlepszych pracowników?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
 Pytanie

Czy w DML Logistics Damian Motyl zatrudniani są obcokrajowcy?

Maly
Pracownik

Firma bardzo profesjonalna, szefostwo bardzo dobre ludzie, Atmosfera prima sort. Fajna robota, lekka i przyjemna, cieszę się że mogę tu pracować. W końcu mam umowę o pracę i szacunek na każdym kroku.

Danuta
@Maly

Dużo plusów. A możesz powiedzieć coś więcej o swoich obowiązkach skoro to taka lekka praca? i jakie cechy pracodawcy cenisz najbardziej skoro ten szacunek tak widać? Ile tak w ogóle wynosi wynagrodzenie, z tego też jesteś zadowolony?

Agnieszka Nowy wpis
@Maly

Ta dobra atmosfera jest dobra między pracownikami, czy również między pracownikami a szefostwem? Jakoś dbają o tę atmosferę? No wiecie, jakieś imprezki firmowe i inne takie, aby budować dobre relacje?

Brenson
Były pracownik

Bardzo dobry zarząd firmy. Każda prośba jest spełniona i pozytywnie załatwiona. Wypłaty zawsze w termin. Spokojna robota.

Agnieszka
@Brenson

Spokojna robota, czyli atmosfera tez w porządku? A te wypłaty to jakiej wysokości jeśli można wiedzieć. W miare dobrze płacą, jak na te czasy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w DML Logistics Damian Motyl odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w DML Logistics Damian Motyl?

Timo B.
Inne

Ein sehr gutes und zuverlässiges Unternehmen. Wir nutzen stets die Dienste von DML LOGISTIK

Timo B
Pracownik

Ein sehr gutes und zuverlässiges Unternehmen. Wir nutzen stets die Dienste von DML LOGISTIK

Alek
Kandydat

Duza firma już tam się robi, ale mimo wszystko dobrze jest układana praca i spoko atmosfera. Kolega pracuje i jest bardzo zadowolony że co weekend w domu może być. Takiego systemu nie ma już w innych firmach. Jak tylko będę singlem to od razu aplikuje na kierowce.

Honorata
@Alek

Takiego systemu, czyli jakiego? Chodzi o to, że weekendy są wolne?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

DML logistics
Pracownik

Szanowny Panie właścicielu z PROFISTAL, tak wiemy, że to Pan napisał tą opinię. W związku z powyższym sprawa skierowana zostaje na drogę postępowania sądowego.

Wiesz kto
Były pracownik
@DML logistics

Bardzo się pan myli ponieważ jestem osoba prywatna która miała z pana strony niezbyt miłą sytuacje z tego co wiem to ma pan jeszcze lodziarnie w Białogardzie wiec jako osoba pracująca na codzień z osobami nie znającymi się na transporcie i logistyce mógłby się pan odnosić z większym szacunkiem, bez pozdrowień tfu

DML logistics
@Wiesz kto

Sprawa Pańskiego komentarza na pewno zostanie wyjaśniona rzetelnie. Nadmieniam, że w dniu dzisiejszym nasza firma wystawiła ocenę firmie PROFISTAL za aroganckie traktowanie klienta. Dziwne, że po zaledwie dwóch godzinach pojawił się komentarz ANONIMOWY na temat naszej firmy w tym serwisie. Informuję, że nie prowadzę i nie prowadziłem lodziarni w Białogardzie, zatem pochopnie wyciąga Pan daleko idące wnioski. Chciałbym dodać, że na co dzień moja firma to sztab prawie 30 pracowników o których dbamy i odnosimy się z pełnym szacunkiem. W związku z powyższym, proszę o ujawnienie Imienia i Nazwiska, aby wyjaśnić sprawę dotyczącą Pańskiego komentarza i zarzutów pod adresem naszej firmy. Jeszcze dziś zostanie skierowany wniosek do Policji o ustalenie adresu IP z jakiego został napisany komentarz, następnie sprawa znajdzie finał w sądzie. Pozdrawiam Damian Motyl ( DML LOGISTICS )

Wiesz kto
Były pracownik
@DML logistics

W takim razie zostałem złe poinformowany, zostałem złe potraktowany w lodziarni przez właściciela i powiedziano mi w sklepie obok ze to pan jest właścicielem, przepraszam i uszanowanko

Morpheus
Kandydat

Podejrzewam że już nigdy nie kupi tam lodów

Michu
Były pracownik

Pracowałem w DML-u 2lata, firma bardzo porządna, mają wszystko co poczeba. Nawet jak miałem problem z kasa to i zaliczkę dostałem od szefa. Ogulnie szefostwo bardzo dobre!

Agnieszka
@Michu

A dają podwyżki co jakiś czas jeśli ktoś dobrze pracuje?

Pytanie
 Pytanie

Czy w DML Logistics Damian Motyl możliwa jest praca na podstawie B2B?

Michał Jaworski
Pracownik

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem mile zaskoczony. Właściciel wysiadl z koparki na której pracował, przerwał pracę i zaprosił mnie na rozmowę, pomimo że przyjechałem bez zapowiedzi. Widać i czuć że jest szacunek do pracownika. Mam nadzieję że jak się zwolni trasa krajowa to uda mi się załapać bo niestety na dłuższe wyjazdy nie mogę sobie pozwolić. Stawki jak wszędzie, ale ważne że mają pracę ułożona.

Iza
@Michał Jaworski

To tu nie trzeba się umawiać na rozmowę? Dobrze, że akurat był, bo tak to byś w ciemno na marne przyjechał. ;) Czyli to jest teraz tak, że masz zaklepane miejsce w kolejce?

Redmax
Inne

Pracuje od niedawna w DML-u , i jestem pod wielkim wrażeniem jak wszystko jest zorganizowane. Dla mnie najważniejsze że praca spokojna i dobra organizacja, na wszystko mam czas i wiem kiedy wrócę z trasy. Zarobki niezłe ale mogłyby być lepsze ;) Szefostwo bardzo w porządku.

Iza
@Redmax

Podzielisz się szczegółami na temat zarobków? ;) Z czasem jest szansa na lepsze?

Pracuś
Pracownik

Nareszcie trafiłem na normalną firmę. Spoko załoga kierowcow, bardzo dobra atmosfera, robota dobrze poukładana, szef bardzo dobry.

Iza
@Pracuś

To spoko, że uważasz, że Ci się poszczęściło. A co się konkretnie kryje pod pojęciem, że szef jest bardzo dobry? ;)

Dominika

Chwalicie uczciwość firmy i dobre podejście do pracownika. A wiecie może czy można liczyć na jakieś premie/podwyżki, jest to uwarunkowane wydajnością czy stażem pracy?

Pytanie
 Pytanie

Czy w DML Logistics Damian Motyl jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kicia
Pracownik
@Pytanie

Jest reakcja z odrazu po zgloszeniu

Wanda
@Kicia

Ale z sensem czy nie? Bo czasem to w niektórych firmach tylko pracownik ma problemy za zgłaszaniem czegoś..

Kicia
Pracownik
@Wanda

Oczywiście że z sensem

Iza
@Kicia

I faktycznie udaje się zawsze taki problem zgłoszony rozwiązać czy bywały sytuacje gdzie firma nie miała wpływu na pewne rzeczy?

mirmoor
Inne

Dzień dobry. Chciałbym zapytać czy gdybym został pracownikiem firmy istniałaby możliwość abym otrzymywał zlecenia wyjazdu jednodniowego. Jak na razie nie jestem w stanie tak zorganizować życia w domu abym wyjeżdżał na dłużej. Jestem 49 latkiem bez nałogów. Z zawodu jestem ratownikiem. Za sobą mam 20 letnią pracę w pogotowiu ratunkowym i w szpitalu w tym kilkanaście lat jako kierowca karetek.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma DML Logistics Damian Motyl w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Warszawianka
Inne

Pan Damian cechuje się wyjątkową uczciwością, Podczas sprzedaży auta jako sprzedający byłam bardzo pełna podziwu gdy fakt mojej pomyłki nie został wykorzystany przez kupującego. Bardzo mało takich osób, dziękuję Panie Damianie za uczciwość. Życzę samych sukcesów. K.

Root
Inne

Uczciwa firma !!!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o DML Logistics Damian Motyl - Cewlino

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w DML Logistics Damian Motyl?

  Zobacz opinie na temat firmy DML Logistics Damian Motyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w DML Logistics Damian Motyl?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DML Logistics Damian Motyl
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wiejska 51
  76-015 Cewlino
 • NIP: 4990354910 REGON: 320065256
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
DML Logistics Damian Motyl
Przejdź do nowych opinii