Opinie o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

Ktoś Nowy wpis

Widzisz nawet koledzy typu Bolek i jego kompam cię opuścił nie ma z ciebie korzyści i (usunięte przez administratora) oni lubią kolegów z kasa a ty już jej nie masz cwaniaczku i nie żałuje cię cieszę się z tego (usunięte przez administratora)

Kasia Nowy wpis

Jestem ciekawa szkoleń w tej pracy? Czy pracodawca je gwarantuje ?

Belo Nowy wpis
@Kasia

Niestety nie.

Wojtek Nowy wpis

O czym wy piszecie? Interesuje mnie praca a te informacje są bardzo niepokojące.

Rafał

Wiza całe dwa tiry do Stefana Kro....y wywiózl żeby tylko komornik nie zabrał wypoczynki ze skóry komorniczku szukaj

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Daniel

Jaki jest powód tej ciszy na forum? Miałem nadzieję na jakieś info a mam zamiar aplikować.

haha

Wiza kaput tak to jest jak debile do władzy dochodzą . Jego szwagier przewidział wszystko zawsze za (usunięte przez administratora) ich miał.

Juras
@haha

Napiszcie coś więcej... ja od 2015 nie mam z Wizą nic wspólnego na szczęście. Ale potraktowali nie w wizie jak ostatniego wiec jestem ciekaw co u nich

Attyla

Jak to mawiał młody Lang WIZA KAPUT!

PKp

Ciekawe kiedy ludziom pieniądze oddadzą

Roger

Wypłata na 10 jak miała być tak jest.... jest ok !!! Nie żałuję że zostalem

Antek

To prawda było porsche i już nie ma za chwilę kolegów straci bo pieniądze się skończyły i tyle mu przyszło nie umiał uszanować tego co miał co tu wiele gadać łatwo przyszło i łatwo poszlo

Gryzli

Ha ha kupi sobie rowerek o ile dostanie go na raty jak go sprawdza to nawet suszarki do włosów na raty nie dostanie

Stive

O nie widać Pana nowo bogackiego gdzie się porsche podzialo za dużo paliło czy komorniczek sobie wziol ha ha ha może czas sobie kupić rowerek górski o ile Cię jeszcze stać

Lovelas

Wiza to bankrut niema co sie dziwić kasyna wszystko wyciagly nawet już porsche komornik zabrał jeszcze troszkę to będzie z laczka się przemieszczal

Rysiek
@Lovelas

Idiota z pedalska fryzurą oddawaj moje pieniądze smieciu ja cały czas pamiętam

Tajemniczy smark na firanie

pozdrawiam hahahaha

robot

f.w. oddawaj zalegle bylym pensje pracownikom ty kurwo!

feel me

No dobra, ale zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich w pełni terminowa, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo na pewno dbają o niezłe zatrudnienie w firmie, zwłaszcza o benefity socjalne nawet dla początkujących pracowników. Dzięki za odpowiedź

Stevie

I co tam słychać we wizie? praca jest?

chlop z mazur

i tak jest nie dobry dla ludzi , dla pracownikow: mam taczke ognojona na sprzedaz jakby co

Stevie

I co tam we Wizie? Praca jest? Czy zakład stoi? Jacek był i Jacka nie ma :(

pip

Wiele osób wciąż został bo w Tej fabryce pracowali ludzie po wiele lat i są na 3 miesięcznych wypowiedzeniach. Chodzą do pracy łudząc się ze ktoś im za to zapłaci . Pozostała cześć osób przeszła bądź przechodzi pod skrzydła nowej" spółki "Nordicsofa. Bedze to ok dzieści osób.Te osoby w całości lub po części otrzymują wynagrodzenie aby nie podejmowały żadnych kroków prawnych w odzyskaniu płacy. Innym którzy tyle lat tam pracowali pozostała już tylko ta droga. Idąc po wypłaty panie w kadrach twierdzą ze jeżeli jesteś już w planach Nordicsofa lub nie otrzymałeś wypowiedzenia to po wypłatę masz zgłaszać sie do" Majkela" jeżeli z Wizy to do Filipa .... czyli dostaniesz na pewno !

Zostaw merytoryczną opinię o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy - Kostrzyn

Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Akacjowa 1
    62-025 Kostrzyn