Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy

Kostrzyn

Opinie o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy

haha

Wiza kaput tak to jest jak debile do władzy dochodzą . Jego szwagier przewidział wszystko zawsze za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich miał.

Juras
@haha 22.09.2017 11:04

Napiszcie coś więcej... ja od 2015 nie mam z Wizą nic wspólnego na szczęście. Ale potraktowali nie w wizie jak ostatniego wiec jestem ciekaw co u nich

Attyla

Jak to mawiał młody Lang WIZA KAPUT!

PKp

Ciekawe kiedy ludziom pieniądze oddadzą

Roger

Wypłata na 10 jak miała być tak jest.... jest ok !!! Nie żałuję że zostalem

Antek

To prawda było porsche i już nie ma za chwilę kolegów straci bo pieniądze się skończyły i tyle mu przyszło nie umiał uszanować tego co miał co tu wiele gadać łatwo przyszło i łatwo poszlo

Gryzli

Ha ha kupi sobie rowerek o ile dostanie go na raty jak go sprawdza to nawet suszarki do włosów na raty nie dostanie

Stive

O nie widać Pana nowo bogackiego gdzie się porsche podzialo za dużo paliło czy komorniczek sobie wziol ha ha ha może czas sobie kupić rowerek górski o ile Cię jeszcze stać

Lovelas

Wiza to bankrut niema co sie dziwić kasyna wszystko wyciagly nawet już porsche komornik zabrał jeszcze troszkę to będzie z laczka się przemieszczal

Rysiek
@Lovelas 08.01.2017 12:07

Idiota z pedalska fryzurą oddawaj moje pieniądze smieciu ja cały czas pamiętam

Tajemniczy smark na firanie

pozdrawiam hahahaha

robot

f.w. oddawaj zalegle bylym pensje pracownikom ty kurwo!

feel me

No dobra, ale zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich w pełni terminowa, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo na pewno dbają o niezłe zatrudnienie w firmie, zwłaszcza o benefity socjalne nawet dla początkujących pracowników. Dzięki za odpowiedź

Stevie

I co tam słychać we wizie? praca jest?

chlop z mazur

i tak jest nie dobry dla ludzi , dla pracownikow: mam taczke ognojona na sprzedaz jakby co

Stevie

I co tam we Wizie? Praca jest? Czy zakład stoi? Jacek był i Jacka nie ma :(

pip

Wiele osób wciąż został bo w Tej fabryce pracowali ludzie po wiele lat i są na 3 miesięcznych wypowiedzeniach. Chodzą do pracy łudząc się ze ktoś im za to zapłaci . Pozostała cześć osób przeszła bądź przechodzi pod skrzydła nowej" spółki "Nordicsofa. Bedze to ok dzieści osób.Te osoby w całości lub po części otrzymują wynagrodzenie aby nie podejmowały żadnych kroków prawnych w odzyskaniu płacy. Innym którzy tyle lat tam pracowali pozostała już tylko ta droga. Idąc po wypłaty panie w kadrach twierdzą ze jeżeli jesteś już w planach Nordicsofa lub nie otrzymałeś wypowiedzenia to po wypłatę masz zgłaszać sie do" Majkela" jeżeli z Wizy to do Filipa .... czyli dostaniesz na pewno !

AN

Ja też podchodzę do tego z ogromną rezerwą, jednak z tego co wiem to wiele osób wciąż tam zostało.

pip

Po tym co zrobili ludziom nie wierzyłabym już wogóle. Jeszcze będą prosić wykwalifikowanych pracowników o powrót. Nie rozumieją jak wytłumaczyć dzieciom ze nie pojada na wakacje bo rodzica "Wisniewscy" oszukali . Liczymy tylko na to ze do nich to co zrobili wielu rodzinom wróci!!! Jak ktoś tam zostanie ten sam scenariusz będzie miał przed Bożym Narodzeniem !

AN

Mój mąż dostał wypowiedzenie teraz go zatrzymują obiecując zatrudnienie. Czy można zaufać?

Lid
@AN 23.07.2016 15:28

Witam. Czy ktoś dysponuje telefonem kontaktowym do biura? Te podane na stronie niestety nie są odbierane

AN

Czy ktoś wie co tak naprawdę się tu dzieje?

Wsciekla

Dokładnie, ludzie teraz za co żyć nie mają mało tego na wypłaty nie mamy co liczyć! Oby to wróciło do Naszego Prezesika!!!!

pip

Trudno mi zrozumieć jak można nie zapłacić pracownikom wypłaty za miesiąc czerwiec,być tak obojętnym dla ludzi którzy naprawdę chcieli dobrze,i w tak małym mieście udawać na ulicy ze nic się nie dzieje. Żal patrzeć ze brak pieniędzy na wpłaty a na rozrzutne życie PREZESA jest.Jeszcze więcej na portalach społecznościowych informacji z"ubogiego życia" proszę zamieszczać a na pewno karma nie wróci!!!! Zrobiliście wielu osobą dużą krzywdę!

Robol

Prezesa Filipa i tak prędzej czy później wywioza penery, szkoda fabryki i tego że zszargal to na co jego Ojciec ciężko pracował!

życzliwy

święta prawda, dwaj gówniaże co nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy, jakby nie Majkel to już dawno by zbańczyli, no ale dobrze mi życzę i mam nadzieje że się jeszcze ogarną i zmądrzeją szczególnie Filipek

Bezintetes

40 tysięcy złotych powiadasz dobrą reklama, zly tok myślenia. Wiza byla potega, i gdyby nie rozrzutnosc Filipka i jego osobiste dlugi nadal by nia byla. Ubezwlasnowolnic tych którzy ciągną na dno to i fabryka na nogi stanie! Podlotki nie mające wiedzy o tym co poczyniaja.

Dociekliwy

Firmom transportowym, podwykonawcom oraz pracownikom którym WIZA nie płaci - proponuję pomoc w odzyskaniu należności, już ponad 40 tysięcy złotych trafiło na konta firm, które czekały na zapłatę od WIZY. Zapraszam,(usunięte przez administratora)

xxx

wyplaty na czas... chyba się rusza

Transport

Tak więc firma nawet za transport mebli nie raczy płacić, obiecanki Pana Wiśniewskiego oraz zapewnianie że pieniędzy brakuje. Rozumiem, ale fabryka jaką jest WIZA ma pewien obrót, a Pan W. tłumaczy to że klient z Niemiec im nie zapłacił, no fakt - 1500 zł to jest kupa pieniędzy, na które czekam od stycznia....

iririrwopi

mam nadzieje ze wyjda na prosta jeszcze

mati

teraz pracownikow bedzie sie obwinaic za sytuacje we firmie? chore

mlodzian

banda idiotow... Pracownicy wola isc na L4 niz ratowac firme... 2-3 miesiace za polowe pensji byscie pracowali WSZYSCY i WYDAJNIE mimo problemow, moze by staneli na nogi.(nalezy sie to Wizie od was) Dziady zawdzieczaja wizie wszystko, a tak latwo, prostacko woleliscie isc na chorobowe i powoli topic firme. Pozniej wygadywac glupoty ze to wina szymona i piotra. Co za ludzie leczcie sie... AAaaa i jacek na kierownika !!! komus nie wyszedl ten pomysl. Szymon lepiej dogadywal sie z robolami. ale kazdy jest zly. bo wiecznie za malo placi... hahah "niech kazdy ceni sie indywidualnie a nie patrzy na innych" - kazdy ma inne umiejetnosci i checi.

kostrzyniak

nic dodac nic ujac: ;polski Titanic;

Marinero

Firma nie płaci firmom transportowym za wykonane przewozy. Opóźnienie zapłaty za transport 2 miesiące i nie ma z kim rozmawiać. Jedne wielkie dziadostwo

kondrad

witam czytajac opinie stwierdzam ze nie przelewa sie we firmie ale mimo to chcialbym sprobowac moze ktos podzieli sie wiedza na temat pracy,stawki,atmosfery i tym wszystkim co mogloby zachecic mnie do zlozenia cv pozdrawiam

Anonim

Co z wyplatami?połowa dostaje a połowa nie.co to za firma? Myślicie tylko o swojej dupie i nie przejmujecie się ze ludzie którzy tam pracują mają rodziny które muszą utrzymać i kredyty! Was stać na wszystko ale nie każdego.każdy boi o posadę.co mamy powiedzieć żona i dziecia?że nie mamy za co jeść i na nic nas nie stać bo firma bankrutuje i nikt nas o niczym nie informuje? Życzę wam by i was kiedyś to spotkało i żebyście mówili ze na nic was nie stac! Ogarnijcie się!

Łajza

Kupa liści jest rozgarnięta,wszystko pograbiłem

Ostatni sprawiedliwy

"Dobra rada " Gdyby nie Piotr i Reszta kierownictwa firmy już by nie było bo Filip wszystko przepuści "Postaraj się myśleć samodzielnie" ha ha ha dobre sobie trzeba mieć czym myśleć a nie być rozgarniętym jak kupa liść ;)

Dobra rada

Filipek dla ciebie taka rada...Piotr cie jebie na kase jak to tylko mozliwe przez to ze zatrudnia do biura ludzi którzy sa nie potrzebni np takich jak Szymon( który jest jego kolegą i dlatego tu pracuje) który nic nie robi a kase pobiera za nic. nic nigdy nie wie caly czas lazi. Postaraj sie myslec samodzielnie. poszukaj kogos kto ma kontakty i zrób z niego dyrektora a nie wybierasz na Dyrektora człowieka który nie ma Zielonego pojęcia o tym biznesie i któremu tylko chodzi o pobieranie kasy co miesiąc na wlasne konto pozdrawaiam i zycze aby firma przetrwała trudny okres i sie pdniosla ale warunkiem tego jest zmiana Kierownictwa :)

Ostatni sprawiedliwy.

Jak wiadomo cześć pracowników nie otrzymała pełnego wynagrodzenia za przepracowany miesiąc.Nie może tak być że wybrane osoby dostają całość wynagrodzenia a inna grupa czeka już trzeci tydzień.W ramach zadośćuczynienia powinny się pojawić "Przeprosiny" i każdej Osobie wypłacić 100zł za zwłokę. Dziękuje.

Legenda

Co się dzieje z wypłatą może jakas informacja dla pracowników się nalezy kiedy będzie reszta pieniedzy....Zwalniajcie ludzi a pózniej jeden robi za pięciu i mało tego za jakies marne ochłapy które wypłacane są w smiesznych ratach

kia

duzo jest jackow we firmie zawsze nie wiadomo o kogo chodzi

ZIĘTEK

Ktoś tu szuka KOZŁA???

Ostatni sprawiedliwy.

Ludzie co z wami szukacie kozła ofiarnego nie tędy droga zostawcie Jacka w spokoju.

ori

ok my jako firma zrobimy zrzutke dla jacka i jako firma zasponsorujemy mu te odzywki niezbedne dla funkcjonowania i wtedy bedzie spokojny najlepiej wyslijmy go do holandii i niech go janek tam zostawi i niech go meskie dziwki przerobia.....

hogan

ja uwazam ze nasz ,szef wszystkich szefow, jest ok :D (zarcik)

barack obama

jak widzicie jacka wkurwionego albo jak szaleje to znaczy ze na glodzie jest

binladen

ja jacka widze do zbierania kamieni na polu niech porobi tam troche i niech zawola swoich kolesi z biura niech zobacza co to robota za 6zl/h

iluzja

zarobki fachowców 3800-5000 czyli jak w innych porzadnych firmach. (opodatkowane, z ubezpieczeniem) żeby wstać na nogi znajdźcie ludzi zaangażowanych... to fundament firmy. A nie pijaków cpunow i memeje i szefa zmienic...

Gal

Szukajcie ludzie roboty bo Fabryka Mebli Wiza idzie na dno i Was ciągnie razem ze sobą

tyryry

jacek cały czas na podatni szaleje?

Nn

A Ty PPj z kolega tapiceremD na detox to i fabryka na nogi stanie!

Zostaw opinię o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy - Kostrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy