Opinie o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy w Kostrzyn

Steve Jobs

Kto tam rządzi teraz? Witek z Jacusiem nadal szaleje? a na magazynie kto panuje? Wąsik i Jasiu jeszcze jeżdżą dla Wizy?

PP

pakownia ma sie dobrze, Gumiś również, temat ostatni daleka historia..........

Steve Jobs

A jak tam pakownia? Benek,młody Kiniu, Gumiś? Prawda,że Jacek się rozszedł z Madzią?

vvv

Jest jako tako ale lepiej niż było.... Informacja o dojściu do luca do niemiec jest optymistyczna. witka nie ma i idzie haha

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
babcia

Czy to zima,czy to lato rzeżnik powiedz do mnie Tato

dziadek

co jak co ale az za spokojnie bez zwirka... mechanik dzwon po niego

xxxx

witek kup se kunia ha ha ha i zjedz

Jacek to jest prawa ręka czarnych interesów P.Witolda

lol

jak wyebiecie tego kretacza i matacza jacka to napiszcie, bo wczesniej nie ma co sie interesowac ta firma.

Przecież Majkel Nie wie co sie dzieje na firmie więc dajcie mu spokój

pracownik 3

nigdy nie wyjdzie na prosta, niech juz majkel wychodzi i mowi ze mozemy isc do domow. bo to ucieczka przed nieuniknionym. bankruci

No nigdy na prostą nie wyjdzie jak będziemy mieli takiego Dyrektora jak teraz.

pracownik 2

Skoro wypłaty zawsze były ostatniego a teraz mają być 10-tego to na jakiej to jest dokladnie zasadzie ,czy pieniądze zostały już uregulowane do konca ? może ktos wytłumaczyc?

ta firma nigdy nie wyjdzie na prostą, no chyba że się zmieni właściciel łącznie z derektorem i kierownictwem!!! żeby w rok po odejściu Artura Z. doprowadzić taką firme na skraj bankructwa to trzeba być skończonym nieudacznikiem! i osłem!

Traktorzysta

Ryszyło się może wkońcu firma wyjdzie na prostą

xxx

Witam. Piszę w te święta ponieważ przemysłem sobie pewne rzeczy i uważam że cześć ludzi rozumie sytuację i stara się żeby było dobrze zostając np w sobotę a druga część jest szczęśliwa że firma ma problemy , ja pracuje tutaj 9 lat i chce żeby było dobrze. Dziwię się tym co im nie pasuje że nie zrezygnują było oficjalnie powiedziane każdy może zrezygnować. Więc po co się męczyć... jak ktoś nie wierzy niech zapyta ludzi którzy pracują tu po 5-10-20 lat to oni chcą dobrze i nie wypisują rzeczy które często nie są prawda.więc w te święta życzę wypłat na czas i dużo pracy

Hhh

Podobno w Zaparoh szukają do pracy na 2 zmiane

Zakłamany

Coś wiadomo na kiedy jest przewidywana wypłata?

Hasło kiedyś WIZA duma i tradycja . Skandal aby taka fabryka upadła kto teraz rządzi za nieudacznik kto mu na to pozwala ; Grzechu w grobowcu sie przewraca Ela Wiśniewska obuć sie bo kompletnymi baankrutami zostaniecie tak Was okradają .

PP

Wy krojczynie wczoraj zapier.... dzis czas na nas. Wy macie weekend nam zostaje tylko niedziela. Pozdr od "obijaczy"

Zostaw merytoryczną opinię o Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy - Kostrzyn

Wiza Sp.j. Fabryka Mebli E. G. Wiśniewscy
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Akacjowa 1
    62-025 Kostrzyn