Opinie o Cat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cat Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cat Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Przyjęcia

A ja jestem pracownikiem średniego szczebla który zajmuje się opisywaniem nowych uszkodzonych i uważam, że można by je lepiej opisywać. (usunięte przez administratora)

gość

Jeśli Aska będzie nadal to niech nikogo nie zdziwi, że marki aut które transportujecie nie będą brane pod uwagę podczas rożnych przetargów.

kk

A tak się zastanawialiśmy w firmie, co zrobią z tymi 12 Mini a tu proszę loteriada je chce komuś wepchnąć. Nasza rada jak je wygracie to koniecznie weźcie tylko gotówkę!!!

mistrzu

Jeśli chodzi o robotę przy nowych autach to jest pełno u nas na myjni no i na lakierni no bo tam się najwięcej dzieje. Zawsze jest coś do lakierowania wiec tam się dzieje.

Brałeś udział w rekrutacji do Cat Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mitsubishi

Po co jest w tej firmie jest dział jakości? Przecież każdy z kierownictwa boi się cokolwiek podpisywać.... Niemożliwe żeby te auta dostały gwarancje.Jak oni to robia.

Ojojoj

Polaczek zawsze będzie narzekał, nawet u tatusia na stołku we firmie będzie mówił że za mało zarabia a za dużo wymaga, nie powiem czasem zdarzają sie dni że nie chce iść się do pracy ale luuudzie jeżeli wam nie pasuje nikt was tam nie trzyma , weźcie czystą kartkę papieru napiszcie rezygnacje z pracy i do widzenia ,nikt napewno nie będzie płakać a tym bardziej , dyrektor

ciacho

Mam bmw i jak widzę to wszystko to nie jest to dla mnie już auto marki premium, muszę wymienić auto na lepsza markę np. mercedes. Zresztą cały czas jest u nas aktualne powiedzenie tych dziwnych osób z bmw, ze " nowe auta nie są wcale nowe".

Marlen

A jaka asystentka lotna 3 języki 2 fakultety :)

wiola

najdziwniejsze w tej firmie są stanowiska pracy typu; handlowiec albo informatyk. Ci piersi tak naprawdę nie wiadomo po co są a ci drudzy dziwnym trafem usuwają w kółko te same usterki? Śmiechu warte...

de

Zaprawszamy wszystkich PRZEWOZNIKOW, ktorzy nie chca juz wozic dla cata do transportu nowych aut marki audi, skoda, vw. Wasze dane juz tu sa :):)

mała

A to tylko agencyjni oraz z grupą, oni są zatrudniani tylko po dopłaty które można podzielić na premie czy podwyżki dla nas. Ale oni o tym wiedzą.

agencyjni

nie polecamy tam pracy jako pracownik z grupą/ z agencji.(to ci co codziennie tracą).Pewna osoba z kierownictwa wygadała się po co tak naprawdę w tej firmie zatrudnia się takich pracowników i które osoby na tym najwięcej zyskują:(

Deividas

0+0=0

warszawianka

tam rzeczywiście brakuje im czegoś takiego co się nazywa warszawskim stylem bycia. A powiedzcie coś więcej o kierowniku i zastępcy?

Piotrek

Oj efcia, efcia ha ha ha ... skąd w Tobie tyle jadu? Mam dla Cibie 3 propozycje: 1. skoro jest tam tak wspaniale i tylko ściemniają - poproś o przeniesienie i też będziesz ściemniała. 2. jesteś tak doskonale zorientowana w pracy działów że dziwie się dlaczego jeszcze nie awansowałaś na dyrektora. Mogłabyś zrobić porządek pozwalniać ludzi i zlikwidować dział pijawek. :) 2. zajmij się swoją pracą, przestań ściemniać, nie gdacz więcej i nie pluj tym jadem bo jeszcze kogo zarazisz.

kotek

To dlatego wszyscy szkodowcy robią miny jak pijawki!!! Oczywiście walą tam nieziemską ściemę, narobią sobie wirtualnych maili, że niby tacy zapracowani. Ciągną tak od lat, chodzi tylko o to żeby dzisiaj czy w przyszłym tygodniu wyjść wcześniej do domu i się nie narobić.

kotek

Piotrek

Jeżeli nazywasz kogoś pasożytem to pewnie masz na myśli to,że nie są w stanie zarobić na siebie? a może Ty efcia wykonujesz za nich pracę co? czy tylko tak gdaczesz? Praca w CAT polega na robieniu oszczędności tak aby jak najwięcej wyprowadzić do Francji.

efcia

niech ktoś w końcu się weźmie za Dział Szkód ściema, kawkę pija i pasożytują na innych działach!!!!!

handlowcy

ilosc marek samochodow na stronie internetowej jest zawyzona, nawet sie tym nie sugerujcie! przewidujemy, ze w tym roku straca kontrakty na przewozy z kolejnymi producentami samochodow...

Zostaw merytoryczną opinię o Cat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cat Polska Sp. z o.o.?

Cat Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Postępu 15
    02-676 Warszawa