Opinie o Agro Sieć sp. zo.o. w Chełmno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agro Sieć sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agro Sieć sp. zo.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Sieć sp. zo.o. w Chełmno

Joanna

@Ania wulgaryzmy będą usuwane, bo to nie miejsce do ich używania. Przeczytaj regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin A co niby miało być tymi "złotymi górami" w firmie Agro Sieć? Czy na rozmowie rekrutacyjnej miałaś przedstawione inne warunki niż w rzeczywistości?

Joanna

@TymonT a czemu uważasz, że firma jest ok? Mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź? Takie krótkie wypowiedzi nie mówią za wiele użytkownikom, dlatego argumentacja jest ważna.

TymonT

Firma Ok. Szacunek dla p. Piotra za stworzenie takiej firmy. Duży szacunek dla tego człowieka

Joanna

Widzę, że dyskusja toczy się na temat pracowników firmy Agro Sieć. A może zamiast opisywania siebie na wzajem chcielibyście wypowiedzieć się o pracodawcy? Jakie warunki oferuje? Czy warto tam pracować? Ważne to jest, ponieważ firma prowadzi kilka rekrutacji (http://www.agrosiec.pl/kariera).

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agro Sieć sp. zo.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Joanna

@pracownik-obecny od dłuzszego czasu piszesz, że nie ma idealnej firmy. Rzeczywiście, w każdej znajdą się jakieś rzeczy, które warto zmienić, a dużo też zależy od preferencji i punktu widzenia poszczególnych pracowników. Mógłbyś jako pracownik firmy powiedzieć jak wygląda to z Twojej perspektywy? Jakie są plusy oraz minusy pracy w Agro?

ucho_prezesa

Łysy na wylocie , ha ha ha :)

Joanna

@Pracownik - teraz , nie byłymógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest Agro Sieć sp. zo.o. W jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o jego działaniu?

pracownik-obecny od dłuzszego czasu
@Joanna

Ten Pan co to pisał, już jest byłym pracownikiem, nazbierało mu się bardzo konkretnych zarzutów, które nasza Firma mogłaby zaciągnąć pod odpowiednie paragrafy, ale żeby zapach po tej sprawie nie pozostał pozwolono mu odejść na zasadzie "sam odchodzę". Już dziś można zauważyć, że małymi krokami wraca dawna atmosfera i z tego trzeba być zadowolonym. A Firma jak każda, trzeba pracować i ciągnąć swój wózek do przodu. Uważam, że nie ma idealnej Firmy, w każdej są jakieś problemy, trzeba sobie po prostu z tym umieć radzić. Najważniejsze, że kasa zawsze jest o czasie, w końcu to my ją tworzymy :)

gfhj

@ Pracownik - teraz , nie były - sluchaj, twoja wypowiedź jest tak chaotyczna że w koncu serio - nie wiem - czy to jest pozytywna czy tez negatywna opinia? bo raz odebrałam, ze pozytywnie, raz że negatywnie, wiec może napisz krótko co chcesz pwoeidzieć

Pracownik - teraz , nie były

A czy ktoś zastanowił się dlaczego wszyscy byli są niezadowoleni i że tak długo trwało im sprawdzenie pracując w tej firmie parę lat, że firma nagle jest beznadziejna. Klienci nagle piszą że teraz to masakra. Może najpierw zadajcie sobie pytanie, dlaczego Panom podziękowano , może dlatego że robiąc dobrze klientom , oszukiwali firmę , a może ile numerów naodpier..., że im w końcu podziękowano , albo za co nowe domy pobudowali - przecież w agro się nie zarabia , to jak zarobili, i tu sobie sami odpowiedzieć powinniście. Tylu klientów niby narzekało i narzeka na serwis, ale dlaczego, przecież ci sami ludzie-co na nich narzekaliście - dalej- teraz do was przyjeżdżają , teraz są dobrzy , powiem wam dlaczego , bo teraz robią na siebie , dla siebie , i nie muszą utrzymywać 4-5-6 oddziałów , płacić za ogrzewanie , prąd , itp.. , , może niech zatrudnią kilku pracowników i zapłacą za nich zus i podatki ;-) Ciekawy czy przyjeżdżają na czas ??, bo znam osoby które czekają na nich po kilka tygodni, ale co , robota mała , to się nie opłaca przyjeżdżać , pisać książki o byłych można. Do miłego , teraźniejszy pracownik

klient
@Pracownik - teraz , nie były

Co to za ludzie jeden na drugiego, ciągłe obgadywanie !!! Proszę was Panie i Panowie aktualni pracownicy nie mówcie żle o byłych pracownikach Agro Sieć Maszyny bo akurat tak się składa,że współpracuję od początku powstania działu maszyn i miałem możliwość współpracy z rewelacyjnymi ludżmi którzy poświęcali się dla firmy. Bez nich przecież Wy ( nowi) nie mieli byście teraz pracy, nie siedzielibyście tam gdzie aktualnie jesteście i nie pracowali w takich standardach. Spytajcie się jak to wyglądało na początku, od czego zaczynano, jakimi autami jeżdzili do klientów, w jakich biurach przyjmowano nas klientów. Szkoda, że nowy zarząd nie potrafił docenić pracy pana Jarka, który przetarł szlaki na naszym terenie, sprzedał wiele maszyn. Trzeba przyznać miał podejście do klientów , idealny handlowiec. A serwis hmmm, szkoda pana Rafała, Pawła ogromna wiedza, poczucie humoru i również odpowiednie podejście do klienta. dobrze,że działają dalej i mogę skorzystać z usług ich serwisu.

obecny

handlowcy którzy duzo sprzedają, uczciwie traktują rolników długo pracują w tej firmie. Reszta jest tu, na forum

obecni pracownicy

wszystkich nie zadowolonych i "oszukanych" zapraszamy do nas. Jeśli macie odwagę wyjść z poza kompa i hejtu i chcecie rozmawiać na argumenty zapraszamy.

olek

pewnie jak się dogadasz tak mas jak to w większości firm bywa, ale jednak dobrze jest spełniać wszystkie wymogi z ogłoszenia tak naprawdę, bo wie sie wtedy przynajmniej, że można jakkolwiek negocjować to wynagrodzenia, bo jest sie wartościwoym kandydatem z tego wynika. Dajcie znac jak ktoś będzie u nich na rozmowie.

yyyyy

U złodzieja chcesz pracować??? Dajcie sobie ludzie spokój z tymi papudrakami!!!! Ja to z podwórka pedze tą cholote żeby mnie do końca nie okradli!!!!!!

rol

jakieś ogłoszenia tam są, ale oni sobie w ch..a lecą i nikogo nie zatrudnią, no chyba, że po znajomości, jak to wszędzie bywa.

yyyy

Złodzieje i papudraki omijać szerokim łukiem to najgorszy dealer john deere dziwię się że są jeszcze w sieci tak poważnego koncernu?

xxxx

Nie polecam tej firmy dużo złego!!!

obecny ph

..dziwi mnie że jednak jest grono ludzi co COŚ robią , spinają plany, wkładają własny wysiłek w rozwój firmy ( mowa o dziale maszyn ) i jakoś nie mają problemów pokroju "BYŁYCH PRACOWNIKÓW" którzy wypisują się wyżej. Pracuje od 3 Lat i nie narzekam , firma ponad wszystko stawia na relacje z klientem , najbardziej w tych niewygodnych sytuacjach.. handlowiec złotoustny naobiecał i ktoś to musi ugryźć. Dziwi mnie , i nawet szkoda że nikt z byłych się nie wypowiedział Uczciwie, czemu stracił pracę, za co poleciał , jak Pracował i czy tak naprawdę Sam nie oszukiwał klientów , żeby tylko klepnąć umowę , potem już niech martwi się Firma. Szczerze pracuje się dobrze, a dla Ściemniaczy i Gwiazdorów nigdzie nie ma miejsca , jeśli ktoś jest LESEREM to sorry Najłatwiej OBSMAROWAĆ DUP__Ę pracodawcy i obrąbać wszystkich od dyrekcji przez zarząd po serwis etc.. Powiem TAK , nie ma kontrolingu , nie ma crm-u , gps-ów, chorych raportów i innych koncernowych gowie_n - mimo że dyr. pochodzi z koncerny JD SZCZERZE POLECAM PRACĘ i spokojnie Aplikować , chyba że nie chcę się pracować , to na A1 bądź inne drogowe zakątki.. OPINIE wypisane wyżej nie są Adekwatne do osób co mają w tej firmie Staże po 5-8 lat i sobie Chwalą - problemy ??? są wszędzie , zawszę są zgrzyty i spójności każdy ma inny charakter i docieranie jest nie wykluczone - ŻYCIE !

Klient
@obecny ph

Panie obecny ph każdy ma inny charakter i czasem dochodzi do zgrzytów w firmie ale tu nie o to chodzi z wypowiedzi pracownikow wyraźnie wynika ze jest problem z zarządem. Jako klient wieloletni miałem do czynienia z różnymi handlowcami , serwisantami i dyrektorami a nawet synem właściciela.mialem okazje poznać ich poglądy i podejście do pracy. Było kilku rewelacyjnych przedstawicieli i serwisantów ale juz ich nie ma dlaczego? Dbali o firmę , nigdy złego słowa mi jako klientowi nie powiedzieli , rzetelnie wykonywali powierzone zadania nawet w weekendy kiedy dzwoniłem byli uchwytni. Sam mam kilku pracownikow i wiem jak cieżko jest o dobrego pracownika . A ci z Pszczolek byli naprawdę rewelacyjni. Myśle ze był to ogromny błąd zwalniać tak doświadczonych ludzi, nie tylko firma ale my klienci sporo tracimy. Dealer nie gwarantuje obecnie serwisu,przyjeżdżają młodzi niedoswiadczeni serwisanci juz nie mowię o czasie dojazdu. Serwis zamawiam u innego dealera polozonego 130 km dalej.A dział sprzedaży no cóż tu nie ma juz nikogo z kim mozna by pohandlowac i tu tez maszyn juz nie kupuje w AG tylko u konkurencji. I panie przedstawicielu niech pan nie wypisuje takich bzdur ze wszystko dobrze , znam tych ludzi od kilku lat i wiem ile serca , czasu i pomysłów włożyli żeby ta firma wogule zaistniała na rynku patrząc na to ile ludzi zaczynało, jak byli usprzetowieni, i jak wyglądały budynki biurowe i serwisowe.

byly pracownik
@obecny ph

Pracowniku ph to co piszesz to totalna bzdura. Na dzien dzisiejszy w firmie ktorej pracujesz zostaly tylko osoby ktore probuja cos robic ale nie maja zielonego pojecia co sprzedaja i co beda musieli naprawiac trzon i wiedza porzadnej firmy i renomy ag jest juz calkowicie gdzie indziej. Ta firma jest na zakrecie klienci szukaja pomocy z zepsutymi maszynami u osciennych dealerow lub zostaja z problemem sami sobie. To co dzis zostalo po dobrej Agro sieci to tylko wspomnienia porzadnego serwisu i fachowej kadry.

byly pracownik

Widze ze administrator tej strony takze ma cos wspolnego z ta firma!!!! Dzial maszyn jest bardzo niekompetentny w tym calym tworze. Dopuki klient nie wplaci kasy jest klientem a po tym fakcie staje sie problemem. System gwarancyjny nie funkcjonuje poprawnie. Przed zakupem gwarancjajak cos sie stanie pewna jak w banku obejmuje wszystko. Po zakupie i problemie w maszynie klienci pozostaja sami sobie. Prosze administratora zeby nie ukrywal prawdy o tej firmie bo w skali od 1 do 10 zasluguja na minus 10 .

Osobiscie odradzam pracy i handlu z dzialem maszyn jak i chemii molo fachowcow!!!!! Wszyscy fachowcy pracuja w firmach konkurencyjnych lub pozakladali wlasny biznes i tam trzeba szukac pomocy, bo w sieci jej nie znajdziecie. Tu tylko szkola jak oskubac rolnika do konca z ostatniej zlotowki.

wojtek73
@pracownik

A do jakiej konkurencji proszę o przykład

Nie warto w tej firmie nic kupowac (usunięte przez administratora)zawsze jest tanio a jak przyjdzie faktura to czlowiek nie wierzy wlasnym oczom!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Sieć sp. zo.o. - Chełmno

• Jak się pracuje w Agro Sieć sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Sieć sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agro Sieć sp. zo.o.
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Przemysłowa 6
    86-200 Chełmno