Opinie o Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. w Katowice

AAA Nowy wpis

Teraz już w ofercie normalnie są podane stawki z tego co widzę , a przynajmniej mam ofertę dla samodzielnego księgowego i jest napisane, że to 6 000 zł, kiedyś ludzie musieli sami dopytywać we wpisach. Z racji tego ze aktualnych nie ma to czy byłaby szansa na określenie atmosfery i ewentualne stwierdzenie, czemu ktoś jest potrzebny?

Jolanta

Nie polecam tego miejsca pracy. Odpowiedziałam na ofertę stażu w tym miejscu(było wyraźnie w ofercie zaznaczone, ze jest to staż płatny), byłam na rozmowie, którą przeprowadzał jeden z pracowników, na której wyraźnie zaznaczyłam, ze nie mam doświadczenia w księgowości. Pan jednak stwierdził, ze to nie jest problem i zostanę przeszkolona. Po tygodniu w odpowiedzi dostałam telefon kiedy mogę się stawić na staż. Pojawiłam się z samego rana chcąc od razu na początku podpisać umowę, jednak usłyszałam od jednej Pani, ze szef jest "zajęty". Pani, która miała mnie szkolić była bardzo zdziwiona, ze nie mam doświadczenia i stwierdziła, ze "nie ma czasu" mnie uczyć. Spędziłam w firmie 8h, normalny dzień pracy, podczas którego wykonywałam wszystkie zadania jakie mi zlecono. Pod jego koniec dowiedziałam się, ze niestety staż nie może być kontynuowany, ponieważ firma potrzebuje pracownika z doświadczeniem. Dlaczego wiec zostałam wcześniej przyjęta na staż?? Skoro osoba rekrutująca została przeze mnie wyraźnie poinformowana, ze nie mam doświadczenia? Na końcu jeszcze oświadczono mi, ze nie dostane za ten przepracowany dzień wynagrodzenia. Totalny wyzysk i kpina z uczciwych ludzi. Zarządzający powinien się mocno zastanowić jaką opinie sobie wyrabia postępując w ten sposób.

asd Nowy wpis
@Jolanta

wygląda na to, że zwykłe (usunięte przez administratora)

Klient biura Nowy wpis

Szef traktuje bardzo źle klientów, szczególnie gdy jest problem, zapisy w umowach bardzo są interpretowane na korzyść biura, zapisy bardzo elastyczne, duża rotacja pracowników co powoduje że przy braku personelu wypowiada umowy w połowie roku bez względu na kłopoty z tym związane. Mnie poinformował w trakcie wakacji e-mailem że już wypowiada umowę, kasa wysyłana bardzo terminowo z mojej strony. Przy rozmowie dlaczego Pan wypowiada odpowiedział " bo tak " NIE POLECAM

Ciekawe Nowy wpis
@Klient biura

Konkurencja jak zwykle nie śpi. Nigdy nie byłam świadkiem jakoby szef źle się wypowiadał o Klientach czy pracownikach. Jakie też może powodować problemy rzekome rozwiązanie umowy w połowie roku? Załoga w biurze jest stała, od lat współpracuję w tym samym gronie osób. Jak odwoga cywilna wymaga podania imienia i nazwiska pod negatywnym postem to brak danych. Jeżeli płatności były na bieżąco to zapewne faktury nie przychodziły w terminie zgodnym z umową. Ją też trzeba przeczytać przez podpisaniem.

Czy można w Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Iguana

Jakie dodatki masz na myśli?

Janusz
@Iguana

Na pewno chodzi o premię albo benefity. Można tutaj liczyć na chociaż jeden z tych dodatków? Skoro jest tyle pozytywnych komentarzy, to pewnie jest premia.

Iguana
@Janusz

Oczywiście że są premie jak pracownik na to zasłuży.

Firma Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o.?

edward

Pytań dotyczących księgowości, vatu, PIT, CIT

Edward
@edward

Sam pracujesz w tej firmie? Jakich zarobków można się spodziewać we Freszu i czy przyjmują tam też osoby bez doświadczenia? Czym mogą się tam zajmować takie osoby? Fajnie jeśli niedługo odpowiesz. :)

Nata

Nie polecam tej Firmy. Bardzo cwany szef, uważajcie jak jest podane wynagrodzenie na umowie o pracę. Szef przynajmniej w moim przypadku zrobił tak że moje zadanie nie dość że obniżył to jeszcze rozbił to na place zasadnicza i premie uznaniowa. Jak zapytałam czemu tak to odpowiedział że takie procedury i żebym się tym nie martwiła to ogólnie jest tyle do kwoty jaką obniżył. Pod koniec okresu probnego{2 miesiące} oznajmił ze nie może przedłużyć mi umowy bo pandemia i klienci odchodzą i on już nie ma dla mnie pracy mam wykorzystać urlop i do widzenia. Jak zaczęłam zaraz w tym dym dniu szukać pracy to zobaczyłam że 2 dni wcześniej dał ogłoszenie że szuka pracownika. W czasie mojego zatrudnienia przyjął też 2 osoby. Jak zobaczyłam to ogłoszenie to trochę się wkurzyłam,ze nie potrafil być szczery i poszłam na L4 więc żeby się odegrać zabrał mi premie,a to było 1/4 brutta. Więc czulam na to bo jak sam powiedział to jest twarde prawo ekonomii. I jeszcze jedno jak mu powiedziałam o moim pytaniu w sprawie wynagrodzenia przed podpisaniem umowy to usłyszałam, że nic takiego sobie nie przypomina. Młody człowiek i amnezja

Wesoła
@Nata

Droga Renato, Nigdy nie przeglądałam opinii na internecie i nie komentuję tego co ludzie wygadują ale tu aż mnie zmroziło jak przeczytałam Twój komentarz. Nawet nie miałaś odwagi się podpisać. Pracuję w tym biurze rachunkowym już prawie 5 lat - nigdy nie było żadnych problemów z wypłatami, premiami, wczasami pod gruszą, świątecznymi premiami czy wyjazdami integracyjnymi. Przede wszystkim to trzeba podkreślić, że to nie Szef Cię zwolnił ale po prostu nie przedłużył z Tobą umowy, a to spora różnica. Zamiast się skupić na poszukiwaniu nowej pracy, samodoskonaleniu to wypisujesz takie rzeczy. Jeszcze piszesz, że poszłaś na L4 na złość Szefowi. Nie jest to czasem wyłudzenie i Szef nie powinien tego zgłosić do ZUSu? Nie dziwię się, że nie miałaś przedłużonej umowy - Twoja praca pomocnika nie była jakaś super, sporo trzeba było po Tobie poprawiać. Nie żal się zatem na internecie, tylko do szkoleń i nauki zapraszam :-)

Wesołsc
@Wesoła

Pewnie to Pani kierowniczka napisała która niszczy ludzi i się na nich mści i wiele osób przez myślę Panią Wesoła wyleciało z pracy

Janusz

Szukam informacji dot. umowy na początek zatrudnienia i proponowanego wynagrodzenia, ktoś o to już pytał w komentarzach, ale nikt nie odpisał. Da ktoś znać jak to wygląda we Freszu?

Tatiana

Świetny pracodawca, fajna atmosfera w pracy dlatego polecam pracę w firmie.

Justyna

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Dużo dobrego słyszałam, jaką umowę dają na początek?

Remek

Tak dobrze się pracuje, że nikt nie zagląda na forum?

Ryszard

@Ok, napisałeś, że bardzo dobrze Ci się pracuje. Czy oprócz pensji na czas, premii oraz elastycznego czasu pracy jest jeszcze coś na plus, jeśli chodzi o pracę w Usługach księgowych FRESZ? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego? Wszystkie takie merytoryczne informacje są przydatne dla osób, które chcą aplikować.

Ok

Mnie się tam bardzo dobrze pracuje. Pensja na czas, premie, elastyczność. Nie ma co narzekać. Ale wiadomo u sąsiada trawa zawsze bardziej zielona...

kriters

Najgorsze biuro jakie jest na rynku

wednesday
@kriters

popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o.
  • Zygmunta Krasińskiego 29
    40-019 Katowice

Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o.