Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

rafal z zabrza

Szukałem pracy od zaraz i w ciągu jednego dnia dostałem ofertę. Pierwszy raz wyjechałem do pracy za granicę, więc fajnie mieć kogoś z Polski, kto dopilnuje formalności z Niemcami i pomaga coś załatwić. Pani bardzo miła i pomocna. Nie mam na co narzekać. Praca jak praca, jest ok, płacą na czas.

swieżak

3ci miesiac przepracowany, 3cia wyplata taka jaka obiecali, zakwaterowanie dobre, ja jestem zadowolony i rowniez polecam

borzena

Polecam, bardzo dobra agencja, uczciwie przedstawione warunki, nic mnie nie zaskoczyło i to się chwali , pozdrawiam :)

Wienio

Dobra organizacja i pozytywne nastawienie do pracownika. To na plus.

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wkurzona

Nie polecam , z czym kojarzy mi się ta firma jednym słowem, ,wycieczki" .Przenoszą cały czas z jednego magazynu na drugi ,w ciągu miesiąca zwiedzilam około 4magazynów wszystkie były od siebie oddalone około 200 km ,a mieszkania wprowadzasz się na nowe okazuje się ze zostajesz tam na tydzień bo Kordynator wynajmuje kolejne.... człowiek chce spokojnie pracować w jednym miejscu a firma gwarantuje mu wycieczkę po niemczech. Jak dla mnie wypłaty małe jeśli człowiek jedzie w głąb niemiec i dostaje marne 1100 ,co pod samą granicą tyle samo by dostał

Życzliwy

95 procent to komentarze koordynatorek lub pracowników biura German logistics, a pozostałe 5 procent są natychmiast usuwane z tego forum. Jak ktoś pojedzie tam do pracy pełen nadzieji, to czeka go bardzo niemił a niespodzianka....

ktooooś

pracowałem w tej agencji, w innych też, ale jak pracowałem przez Germana to z kasą wychodziłem najlepiej, dałem radę i rodzinie coś przesłać, utrzymać się w Niemczech i coś odłożyć. tak jak już wiele osób to powiedziało, i ja powtórzę, jak ktoś chce pracować to będzie mu się wszystko zgadzało ze wszystkim a jak ktoś leci w kulki to też już inna sprawa..

pawel

Pracowałem jakiś czas w berlinie jako komisjoner i nie było źle, a pieniądze całkiem spore za to co robiłem. Warunki też były dobre, myśle nad powrotem za jakiś czas

Piter

Nie znajdziesz wszystkich zadowolonych z pracy w każdej branży znajdzie się ktoś, kto wymieka albo muli. Jak masz cel to go Zrealizujesz bez problemu. Ja szybko załapałem ten szwabski i dużo łatwiej teraz jest za granicą. Chociaz w samej pracy na magazynie to tylko liczby są wymagane.

biedron

Praca jak praca, kasa zgodnie z umową i na czas, dobre warunki wiec polecam :)

patryk

pracowałem i wspominam ten czas dobrze ! grund że kasa się zgadzała.

Tomasz

Firma, ktirej zdecydowanie można zaufać, ludzie są bardzo uprzejmi i pomocni. Zawsze dobrze się dogadywalem z pracownikami german logistic podczas wspólnej współpracy

pati

Byłam pół roku i dobrze wspominam, solidna firma :)

malmi

pieniążki zawsze na czas.. a to dla mnie najważniejsza kwestia :D

Żal
@malmi

A to ile zarabiasz już nie jest takie ważne? Tylko to że na czas? Bo to że niewiele to oczywiste!

Wowo

W KitzingEn pracuje to niE wiem jak gdzie indziej ale na magAzynie w KitzinGen sa doBre warunki kasa nie złA

Ostrzegam

Wszystkie te komentarze są pisane przez babska zbiura tego całego German logistics. Kto pracował w tej firmie ten wie że to ściek.

paper

W german pracuje już długo i mogę polecić. Jeżeli komuś zależy na pieniądzach i dobrych warunkach to strzał w 10 :)

NaPlus

Pracuje w tej firmie od marca 2016 nie mam zastrzeżen

Tomasz J

Ja wyjeżdżam po nowym roku kilku znajomych już tam jest, dołącze do nich. Mowia, że ok wszystko. Dobra organizacja wsztskich formalności

Odpowiadacz
@Tomasz J

Ja też tam byłem i było kilku moich znajomych, wszyscy mówią to samo...(usunięte przez administratora) nigdy więcej tej agencji.

Kitzingen

Nie poleciłbym pracy tam największemu wrogowi, a wiem co mówię.

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.