Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Dzisiejsza rozmowa na kakao talk o UDT masakra

Elokwentny Pan Zupa, który nawet nie za poprawnej pisowni słów języka polskiego, został zmieciony przez nich, niech wraca karmić rybki.

Czy to prawda że utrzymanie ruchu się zwalnia?

Witam, w jakich granicach mieszczą się zarobki na UR? Jest szansa na jakieś sensowne( ok. 6k brutto) czy jest to niemożliwe w tej firmie?

Ur_owiec

6tys brutto jasne że tak ale na kwartał

Gościu

Ur ma na umowie 7500zł ale mogą robić weekendy i nadgodziny. Chłopaki mają koło 10tyś

gamsahamida
@Gościu

warto dodać, że jeśli ktoś ma uprawnienia nurka głębinowego albo przynajmniej kartę wędkarską to może liczyć na specjalne bonusy

Kolo
@gamsahamida

A czy karta motorowerowa wchodzi w zakres bonusów

gamsahamida
@Kolo

Drogi przyjacielu @Kolo. Szanujmy się, to poważna firma.

Jak jest na montażu?

Odpowiedź

Tragicznie. Zaiwaniaj a leberki i tak coś znajdą żeby się przyczepić. Nie pozdrawiam KK i KS

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bb

Hej jak w soboty obowiązkowe są? Czy jak ktoś chce czy co druga

Nie trzeba przychodzić sobót
@Bb

xd chcesz to chcesz

Kiedy wypłata wczasów? Ale tak na 100%?

Kumaty

Już za niedługo, trzeba było poczekać gdyż dostalibyśmy więcej przez koronę, a tak mądre panie kadrowe przeczekały miesiące i teraz wczasy będą liczona z wypłat po koronie i tym samym sekonix zapłaci mniej :))

pracownik2
@Kumaty

Wczasów pod gruszą nie liczy się z wypłat :)

Basia
@Kumaty

fundusz socjalny kolego coś ci to mówi?

Nowa

Witam mam pytanie, szukam pracy i widzę że do Was są przyjęcia. Jak się pracuje? Jaka temperatura na hali? Warto myśleć o zatrudnieniu?

SHIFT LODER

SHIFT LODER
@@Shift Loder

ależ skądże!

Edward Nigma

Pozdrawiam chłopaków z kontenera logistyka/utrzymanie

Magda

Cześć,chciałam się zapytać jak wygląda praca na kontroli jakości, jak koledzy i koleżanki na tym stanowisku ? jak przełożeni z jakości ? czy jest ciężko ?

Porównujesz pracę na Montażu do Quality ?

Pol

Ict to nie montaż

Grz
@Pol

Możesz rozwinąć skrót? Ewentualnie wyjasnic na czym polega praca tam ?

Nowa

Hej czy ktoś może mi powiedzieć, czy to prawda że, Wojtek z UR odchodzi? bo takie plotki słyszałam....

Zainteresowanie

Jak wygląda praca na wtryskarkach, jakie zarobki i atmosfera?

Ktosiek
@Zainteresowanie

Zarobki najniższa krajowa, praca jest zależna od detalu który dana maszyna produkuje więc możesz trafić, że przez 8 godzin praktycznie nic nie robisz, a możesz trafić, że przez 8 godzin nie wiesz gdzie włożyć ręce. 80% osób które pracują na wtryskach to Ukraina więc o jakieś szersze relacje to będzie ciężko, Polacy to tylko garstka pracowników. Niestety osoby które są odpowiedzialne za produkcję złożyli wypowiedzenia, a bez tych osób firma nie przetrwa (oczywiście środek zaradczy to Ukraina już po pierwszym szkoleniu z 5 nowych 4 porzuciło pracę) Atmosfera? są dni gorsze i lepsze jednakże ekipa jest w porządku i można się z każdym w normalny sposób dogadać :)

Nowa

Hej jak nazywa się chłopak z utrzymania ruchu ten mniejszy,wie ktoś może czy jest wolny?,bardzo mi się podoba.

Paulla
@Nowa

Jest wolny

Bidul

Kiedy wypłata zasiłku dla pracowników?†

Nowa

Czy praca jest dla kobiet ? I w jakim dziale pracuje sie na 2 zmiany??

Pomelo

Czy wypłata za sierpień będzie już normalna, wrócą pełne premie? I kiedy w końcu wczasy pod gruszą?

HR
@Pomelo

Wypłaty liczymy za rok 2017 proszę poczekać, wczasy pod gruszą nowe wnioski do odbioru w biurze.

Adelajda

Witam. Kiedy będą wypłacone wczasy pod gruszą????

Gruszka na wierzbie
@Adelajda

Kiedy już będziesz dawno po wczasach i zapomnisz kiedy na nich byłaś/eś :D

Gregor

Widzę ze firma nie szanuje kandydatów do pracy nie dając odpowiedzi o wyniku rekrutacji.

Pozdrawiam zaradnego gościa z utrzymania. Dzięki za pomoc

Olga

Czy ktoś widzi absurd w tym, że każą nam chodzić w maseczkach a na jadalni wszyscy o jednej porze siedzą ściśnięci obok siebie i wcinają bułki z automatu? lol

Automat
@Olga

Koronawirus też potrzebuje przerwy i w jej trakcie nie rozprzestrzenia się

Blondyna

Hej, jak nazywa się lider z qc? Ten wysoki taki co na dole przy smt pracuje?

Lider
@Blondyna

Może nie lider ale chodzi Ci(usunięte przez administratora)? Taaki wysoki właśnie pracownik z qc

seko
@Lider

jak nie lider? Karol od dawna jest liderem :)

@seko

Nie muszę wiedzieć jaką on tam funkcje pełni, niemniej jednak wydawało mi się iż chodzi właśnie o niego dlatego napisałam imię, a kim on tam jest mnie nie interesuje. Pozdrawiam

Blondyna

A wiecie może czy jest wolny? Boję się zagadać ze kosza dostanę czy coś

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.