Opinie o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LIRECO Krzysztof Komajda. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LIRECO Krzysztof Komajda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

baner wywiady
Fatalne miejsce pracy
Były pracownik

Przychodzą do tej firmy tylko zdesperowani ludzie, którzy nie mogą znaleźć miejsca gdzie indziej. Starzy pracownicy są tu chyba z rozpędu, a rotacja jest ogromna. Na rozmowie dowiesz się 30% obowiązków, a każdego dnia dostaniesz ich więcej i więcej. Najlepiej jakbyś potrafił wszystko, bo ludzi do roboty nie ma, ale firma podpisuje kolejne umowy, z których nie potrafi się wywiązać ani personelem ani narzędziami. Biuro to jeden wielki chaos, nic nie jest załatwione spokojnie, tylko wieczne krzyki, pretensje i donosy do szefa firmy. Najbardziej pomocną umiejętnością jest odczytywanie przyszłości ze szklanej kuli, masz przewidzieć każdą awarię lub korek na drodze. Cokolwiek się wydarzy to na pewno Twoja wina, nawet nie myśl, że ktoś Cię wysłucha. Pensje są poniżej krytyki. Na początek większość osób ma 3 miesiące zlecenia na minimalną i garść drobnych. Na dzień dobry pracownicy nawzajem ostrzegają się przed królową biura - panią B., która wykorzysta każdy Twój najmniejszy nawet błąd i doniesie szefowi, ewentualnie odwróci kota ogonem, a Ty i tak się nie wytłumaczysz. Niejedna osoba wyleciała z dnia na dzień, bo szefowi się coś nie spodobało. Moja współpraca zakończyła się z mojej inicjatywy jakoś na początku lata 2021, a i tak chcę ostrzec innych przed marnowaniem czasu w Lireco, chyba że lubisz być publicznie (usunięte przez administratora) to będziesz szczęśliwy.

P.
Pracownik
 Pytanie
@Fatalne miejsce pracy

To w takim razie po co tu przyszłaś? Czyżby Desperacja ? :) Co do rozpędu to chyba Pani M. się rozpędziłaś skoro tyle tu byłaś.... Ciężko się odnaleźć kiedy nigdy się nie pracowało, i połowę dnia ma się zamiar kawę pić ??? Nie Fair tak ?

Faraon
Pracownik

Prawo jest proste: Dobrze pracujesz dobrze zarobisz źle pracujesz źle zarobisz i stracisz pracę. Każdy pracodawca rozumie proste prawo: pokaż co potrafisz a ja ci pokaże jak doceniam takich fachowców. Firma jest w porządku nigdy mnie nie zawiodła a bardziej pokazała że naprawdę potrafi docenić właściwych pracowników. Polecam

..
Pracownik
@Faraon

Totalna bzdura W (usunięte przez administratora) wlazisz i się podlizujesz znam Tu takich paru co tak robią!! Obyś z czasem nie żałował bo dziś jesteś lepszy a jutro może być już gorzej A kordynator na to czeka kiedy kogoś (usunięte przez administratora)!!

Iwona
Były pracownik

Firma do niczego szczególnie kadry nie przyjemne baby mi nie wypłacili za 26 dni

Izabela
@Iwona

A to słabo, że za nimi nie przepadasz. :/ A czemu akurat za tyle? Co mówiły o tym?

Administrator Nowy wpis

LIRECO Krzysztof Komajda szuka kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3400 ?

Iwona
Były pracownik

Firma do niczego szczególnie kadry nie przyjemne baby mi nie wypłacili za 26 dni

Izabela
@Iwona

A to słabo, że za nimi nie przepadasz. :/ A czemu akurat za tyle? Co mówiły o tym?

Bożena
Były pracownik
@Iwona

Mi też!!!! Ja tam idę do sądu z nimi

Magdalena
@Bożena

I jak tam? zgłosiłaś sprawę? Na jakim jest etapie ?

Zachodniopomorskie
Były pracownik
@Bożena

Ja też idę z nimi do Sądu.

Izabela
@Zachodniopomorskie

poważnie od tylu miesięcy miałoby się tak stale dziać? to jaka liczba osób z takim problemem miałaby się tak naprawdę nazbierać?

pomorskie
Pracownik
 Pytanie
@Izabela

Od miesięcy? Przecież to się dzieje od lat.

Iza
Pracownik
@pomorskie

Uważam, że sporo komentarzy jest tu krzywdzących. Wynagrodzenie zawsze na czas i w pełni wypłacane.

Izabela
@Iza

I któreś jeszcze udzielone tu informacje mogłyby być niezgodne z prawdą czy reszta raczej się zgadza? Faktycznie firma miała sprawy w sądzie prowadzone?

Iza
Pracownik
@Izabela

Tak, były sprawy w sądzie

1
Izabela Nowy wpis
@Iza

Czego w takim razie mogły one dotyczyć a raczej jakie konsekwencje wynikały z nich wobec samych pracowników? Występują obecnie jakieś skutki, które odzwierciedlają się w sposobie zarządzania?

@łukasz Nowy wpis
Były pracownik

Firma- katastrofa potwierdzam złe opinie ,siedzisz w firmie jak na bombie zegarowej, bo nie wiesz co i kiedy wybuchnie, a kasa wysyłana jak w ruletce. Jest 10 dzień miesiąca, a wypłata na konto nie wpłynęła. Głupio się tłumaczą, że przelew wyszedł , a pieniądze rzekomo wróciły z powrotem na konto firmowe. Bzdura i (usunięte przez administratora). W biurze nic nie załatwisz, tam pracują osoby niekompetentne Pani kierowniczka Agnieszka oraz kadrowa traktują ludzi jak niedorozwiniętych umysłowo. Nie odbierają telefonów i nie można się nic dowiedzieć. Nie wypłacają na czas wynagrodzenia! To się kwalifikuje pod PIP i sąd pracy! Nadgodziny to kolejny chory układ tej dziwnej firmy, bo nie płacą za nadgodziny. Kiedy zaczynasz się dopominać o swoje pieniądze, to zaczyna się straszenie. Mówią, że wypłacą to w formie delegacji , choć pracownicy nigdzie nie wyjeżdżają , a robią tak aby uniknąć oskładkowania wynagrodzenia. Listy obecności to tabu - jak są nadgodziny, to chcą, żeby poprawiać te listy. W biurze chaos. Unikajcie tego bałaganu, bo potem to tylko PIP I Sąd Pracy wam pozostanie. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: Kierownik techniczny w mieście Gdynia. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LIRECO Krzysztof Komajda? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Samodzielna/y Księgowa/y wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Serio?
Pracownik
 Pytanie

Jest tak tragicznie tam? Wtorek mam rozmowę na stanowisko kordynatora jakie tam są zarobki czy atmosfera jest taka fatalna ? Oraz czy nie wypłacają wynagrodzenia?

nick
Kandydat
 Pytanie
@Serio?

i jakie wrażenia po rozmowie?

uważaj
Były pracownik
@Serio?

Radzę się trzymać z daleka !!! firma na początku obiecują złote góry,póżniej matactwo z umowami ,miała być umowa o pracę ,a tu śmieciowa umowa i proszenie się o pieniądze.Zdecydowanie NIE!!

Pytanie
 Pytanie

Czy firma LIRECO Krzysztof Komajda w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Judyta
Były pracownik

Jakoś zawsze wypłata u mnie się zgadzała za przepracowane godziny. Wypłatę otrzymywałam na czas ( nigdy później ) @Zenebiusz jeśli Ci się nie zgadzała pensja proponuję iść do sądu pracy, a nie wylewać swoje żale nad nieogarnięciem siebie życiowo. Ps. Powodzenia w nowej pracy

Norbert
Były pracownik
@Pytanie

Jakiś czas temu miałem tą przyjemność pracować dla Lireco, dobrze to wspominam i wiele się nauczyłem. Co do szkoleń osobiście wyszukiwałem oraz ustalałem przeróżne szkolenia dla konserwatorów technicznych. Pewnego razu była możliwość skorzystania z dofinansowania od Państwa i w takim momencie konserwator zapłaciłby tylko za egzaminy +\- 100 zł ale zostało to zablokowane ze względu na finansowanie od partii PiS .... Jedyne szkolenia to takie które są potrzebne na „już” i to finansuje firma

1
Byly pracownik
Były pracownik
@Pytanie

No to zazdroszcze,sama bylam swiadkiem kiedy dobry pracownik zostal zwolniony bo upomnial sie o urlop.W dobrze zorganizowanej firmie nie ma tak duzych rotacji wsrod pracowników a przede wszystkim szef wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie.Ja niestety nie widziałam szefa na oczy.

B_sia
Pracownik
 Pytanie
@Norbert

Chodzą słuchy, że byłeś " słaby" dlatego zostałeś zwolniony ?

Norbert
Były pracownik
@B_sia

Pamietam tylko jedna Basię, jeśli to Ty, to wiesz dlaczego zostałem zwolniony ;-) „słaby” to zbyt szeroko pojęte słowo. Bardziej użyłbym słowa niedoświadczony w tej branży. Ps. Basiu dziękuje za naukę

Zachodniopomorskie
Były pracownik
@Pytanie

Nie. Wysyła na szkolenie i potem zabiera z pensji. To chore.

Izabela
@Zachodniopomorskie

ale to jesteś w jakikolwiek sposób o tym informowany? ile takie szkolenie kosztuje i czego się z niego dowiesz? długo to trwa?

Zachodniopomorskie
Były pracownik

Nie płacą za nadgodziny. Zaczynasz się domagać swoich uczciwie zarobionych pieniędzy, to zaczyna się straszenie. Kadrowa traktuje ludzi jak debili, choć nie ma pojęcia o prawie pracy. Płacą pod stołem w formie delegacji, choć pracownicy nigdzie nie wyjeżdżali, aby uniknąć oskładkowania wynagrodzenia. Listy obecności to tabu - jak są nadgodziny, to chcą, żeby poprawiać te listy. W biurze chaos. Unikajcie tego bałaganu, bo potem to tylko PIP I Sąd Pracy wam pozostanie. I nie dajcie się zbajerować Marcinowi ani preziowi. To firma dla desperatów.

Boer
Kandydat

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Nawet załapałem się na drugi etap. Zrezygnowałem bo wyczułem, że tam potrzeba jakiejś zbiorowej psychoterapii.

Odpowiadacz
Pracownik
@Boer

Witam, Pani Beato dziękuję za tą opinie wyciągniemy z tego wnioski na przyszłość, szkoda że nie zauważyła Pani tego wcześniej i musiało upłynąć aż 3 miesiące. Pozdrawiamy pracownicy LIRECO

Beata
Były pracownik
@Odpowiadacz

Panie Krzysztofie, to niestety nie moja opinia. Nie jest to w moim stylu prać brudy publicznie, a jeśli chodzi o nie których pracowników Lireco to bardzo ich polubiłam dlatego aż 3 miesiące pracowałam. Proszę dalej szukać podejrzanych. Pozdrawiam Beata

2
Magdalena
@Beata

Dziwne, czemu ktoś miałby chcieć pisać w Twoim imieniu? Co w takim razie się działo w firmie, że tak jak piszesz wytrzymałaś ,,aż'' trzy miesiące? Tam ogólnie jest spora rotacja czy raczej ludzie zostają na stałe?

Beata
Były pracownik
 Pytanie
@Magdalena

Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby pisać w moim imieniu?! Najwidoczniej pisała to osoba, która była na rozmowie, proste. Pani Magdaleno proszę przeczytać ze zrozumieniem cytowałam słowa Pana Krzysztofa…,,wytrzymała Pani aż 3 miesiące,,. Pozdrawiam

Ana
Były pracownik

Ta firma to totalna pomyłka. Szef jest wyjątkowo arogancki, nie ma szacunku do nikogo. Nie ma już pracownika w biurze który by nie szukał pracy.Nawet najwierniejsi i najstarsi pracownicy się zwolnili. Kwestia krótkiego czasu aż to wszystko padnie.

Dość.
Były pracownik

Bliska mi osoba pracowała w tej firmie, co odbiło się negatywnie na jej zdrowiu psychicznym. Nie mogę milczeć gdy wiem, że piekło, przez które przeszła nadal ma miejsce. Osoba kierująca kadrami nie ma w sobie za grosz kultury. Każdego w firmie obraża za plecami i potrafi doprowadzić do załamania. Uważa się za osobę wielce wychowaną i egzaltowaną, będąc zwyczajną świnią wobec wszystkich dookoła. Nie nadaje się do wykonywania swojej pracy. Kłamie i kręci, notorycznie wykorzystując pracowników innych działów by wykonywali jej pracę. Wiele osób odeszło przez nią z pracy, co jest powszechnie wiadome - mimo tego nikt z tym faktem nic nie robi. Część pracowników nie może wziąć urlopu przez nadmiar pracy zrzucany na nich przez tych, którzy urlop biorą co chwilę. Wzajemne obwinianie się i mobbing jest na porządku dziennym. Rotacja pracowników jest tak duża, że dziwnym jest fakt że nadal nikt się tym nie zainteresował. Pracowników nie traktuje się jak ludzi. Są jedynie robocikami do wykonywania coraz to większej ilości zadań. Zamiast przyuczać i rozdawać zadania wszystko jest zrzucane na karb najnowszych pracowników, którzy nie wytrzymują presji i odchodzą. Koło się zatacza. Szef jest porządną osobą, ale nie traktuje swoich podwładnych poważnie - a wielka szkoda.

1
Dość. 2
Pracownik
@Dość.

Szef nie jest porządną osobą. Bywa w porządku ale jedynie kiedy ma w tym własny interes i/albo nie będzie go to nic kosztować. Otacza się ludźmi, którzy potrafią kłamać i manipulować - te dwie cechy są najbardziej pożądane przez tego "pracodawcę". Traktuje pracowników jak części zamienne w słabo działającej maszynie. Gdzie mu się uda, tam przytnie na kosztach, czegoś nie wypłaci, coś wypłaci "pod stołem", spóźni się z wypłatą (tłumacząc to problemami z bankiem XD).

Niko
Pracownik

To masz rację niech wpada tam jest taki masakra że będę mieli co robić.

Niko
Pracownik
@Dość. 2

Super to prawda.

Mag
Klient
 Pytanie
@Dość. 2

Jak pod stołem? To odcinków z rozliczeniem wypłat nie dają? Po takich komentarzach odechciewa się trochę tam uderzać. Na rozmowie mówią wszystko o tej pracy czy tylko po łebkach?

Edi
Pracownik

Witam wszystkich jestem byłym pracownikiem tego konsorcjum i poznałem że ta firma bazuje na zasadzie mało dać dużo wziąść Niestety w ostatnim roku ta firma splajtowała nie mają kasy i ciągną na oparach tak wielkich że dochodzi do prawnych niezgodnych z prawem rzeczy. Nie polecam tej firmy nikomu za tą firmę powinien wziąść się prokurator i przetrzepać ich genialne papierki a odkryje (usunięte przez administratora) finansowe . Jeszcze raz głośno i wyrażnie nie polecam nikomu tego dziadostwa. Jak najdalej trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Francus
Pracownik
@Edi

Edi podtrzymuję twoją opinię . ta firma uważa się za coś więcej a jest mocno nieuczciwą. Niestety bierze udział w wielu przetargach i potem następuje rozgoryczenie. I rozczarowanie Prosta zasada uczciwości pracownicy pracując dają zysk firmie a firma mając zysk powinna dopełnić sprawiedliwości i oddać każdemu pracownikowi to co jest mu należne a to zapłacić za urlop a to za pracę itp. Ja równierz zostałem mocno (usunięte przez administratora) i okradziony dlatego przyłączam się do opinii że jak najdalej od tej pseudo firmy.

Mag
Klient
 Pytanie
@Francus

Podpowiedzcie czy to chodzi o kary że faktycznie możesz wypłaty nie dostać? A ja chcem wziąć to jako dodatkową pracę to zdzierają całe składki, to umowa zlecenie?

Iza
Pracownik

Nie uczciwa firma. Pracowalam dobrze urlopu nie brałam to powinnam dostać za ten urlop a nie dostałam nic. co to za ludzie żeby tak traktoać człowieka.Mówiom ze wyopłacom a nic nie wypłacajo

Roman
@Iza

Jak nie chcą ci wypłacić pieniędzy to po prostu idź na ten urlop i odpocznij. Firmy wypłacają kasę za zaległy urlop z reguły jak ktoś odchodzi z pracy. A ty chyba nie jesteś w takiej sytuacji, co?

Nite
Pracownik
@Roman

Co ty piszesz człowieku za bzdury nic nie wypłacają jak nie wiesz to nie pisz

Justyna
@Nite

Czyli firma normalnie wypłaca za urlop, i nie robi problemów? :) Może to zależy od stanowiska/działu?

Miły
Pracownik
@Roman

Przecież on nie odchodzi z roboty.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w LIRECO Krzysztof Komajda?

Matthew
Były pracownik

Koordynatorzy od inkasentów gazowych to jakieś dzieci. Nie polecam.

Izabela
@Matthew

Dlaczego dzieci od razu?

lus 64
Były pracownik
 Pytanie
@Izabela

a czemu pani pyta ??? potwierdzam słowa Mattew

Izabela
@lus 64

Pytam, ponieważ nie wiem o co chodzi do końca, mogę prosić o wyjaśnienie?

Dyla61@o2.pl
Były pracownik

Firma do dupy. Wszędzie haos i bałagan. Wykorzystają Cię do cna bez mrugnięcia okiem. Myślałem że niewolnictwa już nie ma, ale u nich jest. Praca w Lireco Tech : 24 godz dyżuru, 24 wolnego i 24 dyżuru. Koledzy dyżurują po 48 godz bez przerwy. Za 290 godzin w miesiącu 3100 netto wypłaty.

Izabela
@Dyla61@o2.pl

Czy ja dobrze to policzyłam, że wychodzi ok 10,68 za godzinę? Ale skoro 24 to tu nocki są zawarte co nie, to nie powinno być lepiej płatne? Na jakiej to umowie?

Pytanie
 Pytanie

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 11 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy LIRECO Krzysztof Komajda. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kadrowa. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Faraon
Pracownik

Prawo jest proste: Dobrze pracujesz dobrze zarobisz źle pracujesz źle zarobisz i stracisz pracę. Każdy pracodawca rozumie proste prawo: pokaż co potrafisz a ja ci pokaże jak doceniam takich fachowców. Firma jest w porządku nigdy mnie nie zawiodła a bardziej pokazała że naprawdę potrafi docenić właściwych pracowników. Polecam

..
Pracownik
@Faraon

Totalna bzdura W (usunięte przez administratora) wlazisz i się podlizujesz znam Tu takich paru co tak robią!! Obyś z czasem nie żałował bo dziś jesteś lepszy a jutro może być już gorzej A kordynator na to czeka kiedy kogoś (usunięte przez administratora)!!

Iksiński
Kandydat
 Pytanie
@Faraon

Kto weryfikuje w tej firmie jak dany pracownik pracuje? Wiadomo, że przy szefostwie każdy będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, ale pracować tak jak Ty z myślą, że Cię zwolnią to na prawdę najwyższa z możliwych motywacji. Może jeszcze jesteś pod stałym nadzorem? Ktoś ciągle nad Tobą stoi i patrzy? Lubisz to ...? Współczuje

Nie mam nicku
Pracownik
@Faraon

To co napisałeś to kłamstwo nigdy tak nie było w tej firmie ..

Jacek
Klient
@Faraon

Mieszkam na niedzwiedniku w gdansku na ul.goralskiej i tam pracownicy lireco zima poscinali duze ilosci cienkich drzewek na skarpie pilami motorowymi i teraz to lezy bez celu.ludzie mowia zeby dziki nie wchodzily na osiedla.teraz chodza sobie tak bez celu po osiedlu a mogliby zrownac ziemie na trawnikach po rekultywacji przez dziki i zasiac trawe

Fatalne miejsce pracy
Były pracownik

Przychodzą do tej firmy tylko zdesperowani ludzie, którzy nie mogą znaleźć miejsca gdzie indziej. Starzy pracownicy są tu chyba z rozpędu, a rotacja jest ogromna. Na rozmowie dowiesz się 30% obowiązków, a każdego dnia dostaniesz ich więcej i więcej. Najlepiej jakbyś potrafił wszystko, bo ludzi do roboty nie ma, ale firma podpisuje kolejne umowy, z których nie potrafi się wywiązać ani personelem ani narzędziami. Biuro to jeden wielki chaos, nic nie jest załatwione spokojnie, tylko wieczne krzyki, pretensje i donosy do szefa firmy. Najbardziej pomocną umiejętnością jest odczytywanie przyszłości ze szklanej kuli, masz przewidzieć każdą awarię lub korek na drodze. Cokolwiek się wydarzy to na pewno Twoja wina, nawet nie myśl, że ktoś Cię wysłucha. Pensje są poniżej krytyki. Na początek większość osób ma 3 miesiące zlecenia na minimalną i garść drobnych. Na dzień dobry pracownicy nawzajem ostrzegają się przed królową biura - panią B., która wykorzysta każdy Twój najmniejszy nawet błąd i doniesie szefowi, ewentualnie odwróci kota ogonem, a Ty i tak się nie wytłumaczysz. Niejedna osoba wyleciała z dnia na dzień, bo szefowi się coś nie spodobało. Moja współpraca zakończyła się z mojej inicjatywy jakoś na początku lata 2021, a i tak chcę ostrzec innych przed marnowaniem czasu w Lireco, chyba że lubisz być publicznie (usunięte przez administratora) to będziesz szczęśliwy.

P.
Pracownik
 Pytanie
@Fatalne miejsce pracy

To w takim razie po co tu przyszłaś? Czyżby Desperacja ? :) Co do rozpędu to chyba Pani M. się rozpędziłaś skoro tyle tu byłaś.... Ciężko się odnaleźć kiedy nigdy się nie pracowało, i połowę dnia ma się zamiar kawę pić ??? Nie Fair tak ?

B.
Pracownik
@P.

Chyba raczej pisała to osoba która pracowała w dziale technicznym, może Pan R. ????

Fatalne miejsce pracy
Były pracownik
 Pytanie
@P.

Ledwo Cię rozumiem, bo tak nieskładnie piszesz. W Lireco jest tempo pracy tak szalone, że ciężko nawet do łazienki wyjść, a tu gadka o mitycznym piciu kawy pół dnia. Ani jednego takiego dnia nie było w trakcie mojej krótkiej kariery w tym firmopodobnym tworze. Możesz lizusie/szefie bronić Lireco ile chcesz - takiego przemiału pracowników nie ma nigdzie, pensje są słabe, socjal nie istnieje, a silny stres jest codziennością. Pięć stron złych opinii nie bierze się z kapelusza, choćbyście nie wiem jak zaklinali rzeczywistość. PS: skąd założenie, że jestem kobietą?

Byly pracownik
Pracownik
@Fatalne miejsce pracy

W pelni zgadzam sie.Pseudo firma w ktorej nic sie nie dowiesz.Kiedy antypatyczna pani z kadr podnosi sluchawke i slyszy pytanie niewygodne od razu sluchawka rzuca.W moim przgpadku ci geniusze wykazali nie wyplacone pieniadze.

P
Pracownik
@Fatalne miejsce pracy

opinie piszą osoby które zazwyczaj sprzątają, Sama sobie przeczysz ! (usunięte przez administratora) skoro przyszła na to wychodzi ( wyciągnięte z twojego poprzedniego komentarza) :) ciekawe gdzie indziej zagrzejesz miejsce ( biblioteka może ) nie trzeba wstawać i można bujać w obłokach :) Nie zaprzeczaj już sobie, taka prawda, że tylko z Tobą był problem ponieważ nie było chęci pracy, jakoś zespół w DT jest niezmienny. PS skoro piszesz tu komentarze znaczy, że tęsknisz za nami :)

Niko
Pracownik
@Fatalne miejsce pracy

Jest to prawda tyko szkoda że ludzie myślą że piszą to byli pracownicy ja jeszcze nadal tam pracują ale nie wiem jak długo pewno dopuki nie naciśnię komuś na odcisk to mnie pogonią

Jacek
Klient
@Fatalne miejsce pracy

Mieszkam na niedzwiedniku i na osiedlu przy ulicy goralskiej pracuje dziewczyna ze 20 lat i dali jej lopate i kopala zamaszyscie w ziemi przy kraweznokach kopala z takim boegaczem w okularach bo biega po pracy az zal bylo patrzec zeby takie chucherko pare godzi wbijalo lopate w twarda ziemio to byla wczesna wiosna teraz ich nie ma gzies znikneli

Rychu
Pracownik

Firma spoko, atmosfera spoko, nie ma na co narzekać !

Nike
Pracownik
@Rychu

Kłamstwo gdzie firma spoko

Rychu
Pracownik
@Nike

dla mnie tak :) polecam może kiedyś t5amn wrócę

rychu
Pracownik

brak słów nie będę w to brnął .. Każdy ma swoje zdanie - dla mnie ok. pozdrawiam

Marcin
@rychu

A czemu odszedłeś skoro uważasz że to dobre miejsce?

Net
Były pracownik
 Pytanie
@Marcin

Zawsze może być lepiej?

SHOCK
Były pracownik
 Pytanie

Firma LIRECO. Ogólne pytanie- Dlaczego w okresie letnim z firmy LIRECO , LIRECO ECO odeszło z firmy czterech konserwatorów? firma miała ,aż pięciu. Pracownicy pracowali już dłuższy czas. 80% zespołu jeżdżącego w teren z DT w Trójmieście odeszło. Przypadek???

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o LIRECO Krzysztof Komajda - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w LIRECO Krzysztof Komajda?

  Zobacz opinie na temat firmy LIRECO Krzysztof Komajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w LIRECO Krzysztof Komajda?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIRECO Krzysztof Komajda
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Grochowa 10
  81-017 Gdynia
 • NIP: 9581197893 REGON: 192992165
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
LIRECO Krzysztof Komajda
Przejdź do nowych opinii