Opinie o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LIRECO Krzysztof Komajda. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LIRECO Krzysztof Komajda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

LIRECO Krzysztof Komajda szuka kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3400 ?

jeśli tylko masz alternatywę, to się tam nie pchaj. rozmowa o pracę była super, potem w biurze informują, że polityka firmy jest taka, żeby mówić wszystkim na Pan Pani, umowy nie dostajesz, bo chcą najlepiej na kilka dni/tygodni bez umowy żeby obie strony sprawdziły jak się ze sobą czują - WTF?! po tygodniu wylatujesz telefonicznie i za przepracowane dni kasy nie widzisz. ODRADZAM choć zapowiadało sie pięknie i też chciałem dać im szansę mimo nieprzychylnych opinii tutaj i na innych portalach

Izabela

I znasz konkretny powód tego typu decyzji czy nie bardzo? Ciekawi mnie ten tydzień pracy w takim razie, opowiesz o nim? Z Twojej perspektywy wszystko było jak najbardziej ok?

Prokuratura

Tak potwierdzam szczera prawda też tam kiedyś pracowałem ,to są (usunięte przez administratora) LUDZIE NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ anonim dokładnie to opisał.i każdy (usunięte przez administratora) tu i w kraju to potwierdzi. Nagrywać,dokumentować itp będzie dupochron a może służby się tym zainteresują.

Odpowiadam

Tak zarobisz 3400 ,ale bez ZUS i w kolejnym miesiącu nie dostaniesz nic czyli wychodzi na miesiąc 1700 nadal bez ZUS. Bardzo atrakcyjna robota !!!!

Ona ;)

Czytam te komentarze i się zastanawiam skąd te wszystkie negatywne komentarze... ????Jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie mogę złego słowa powiedzieć... wręcz przeciwnie. Jak dla mnie wszystko zawsze było super... Wypłaty zawsze na czas... Doceniają każdego pracownika o ile dobrze wypełnia swoje obowiązki... To raczej normalne , która firma będzie trzymała kogoś kto nic nie robi a liczy na kokosy... Z urlopem, dniem wolnym nie ma żadnego problemu... Kierownictwo o złotym sercu wyrozumiałe życiowe ... Szanujące swoich pracowników.... Ale co tu dużo mówić ile ludzi tyle opinii tylko ile z tych opini jest prawdziwych a ile po złości aby dowalić firmie.... Nie mi już oceniać. Ja osobiście nie znam lepszej... Bardziej ugodowej i doceniajacej ludzi firmy jak lireco polecam z całego serca...

@Ona ;)

jak w tej przy tego opinii można jeszcze odnieść się do tematu nadgodzin? z tego co pamiętam ktoś go poruszał jako coś nie do końca wyjaśnionego. Z czego to wynika? zła organizacja pracy własnej? opisane docenienie jak przykładowo wygląda?

Poznań
@Ona ;)

Sami sobie piszą pozytywne opinie hahahaha,jaki były pracownik pisał by takie wspaniało -myślności wy traktujecie ludzi jak drugi (usunięte przez administratora) oby za was w końcu się zabrali . pozdrowiam Poznaniacy

@łukasz

Firma- katastrofa potwierdzam złe opinie ,siedzisz w firmie jak na bombie zegarowej, bo nie wiesz co i kiedy wybuchnie, a kasa wysyłana jak w ruletce. Jest 10 dzień miesiąca, a wypłata na konto nie wpłynęła. Głupio się tłumaczą, że przelew wyszedł , a pieniądze rzekomo wróciły z powrotem na konto firmowe. Bzdura i (usunięte przez administratora). W biurze nic nie załatwisz, tam pracują osoby niekompetentne Pani kierowniczka Agnieszka oraz kadrowa traktują ludzi jak niedorozwiniętych umysłowo. Nie odbierają telefonów i nie można się nic dowiedzieć. Nie wypłacają na czas wynagrodzenia! To się kwalifikuje pod PIP i sąd pracy! Nadgodziny to kolejny chory układ tej dziwnej firmy, bo nie płacą za nadgodziny. Kiedy zaczynasz się dopominać o swoje pieniądze, to zaczyna się straszenie. Mówią, że wypłacą to w formie delegacji , choć pracownicy nigdzie nie wyjeżdżają , a robią tak aby uniknąć oskładkowania wynagrodzenia. Listy obecności to tabu - jak są nadgodziny, to chcą, żeby poprawiać te listy. W biurze chaos. Unikajcie tego bałaganu, bo potem to tylko PIP I Sąd Pracy wam pozostanie. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Serio?

Jest tak tragicznie tam? Wtorek mam rozmowę na stanowisko kordynatora jakie tam są zarobki czy atmosfera jest taka fatalna ? Oraz czy nie wypłacają wynagrodzenia?

nick
@Serio?

i jakie wrażenia po rozmowie?

uważaj
@Serio?

Radzę się trzymać z daleka !!! firma na początku obiecują złote góry,póżniej matactwo z umowami ,miała być umowa o pracę ,a tu śmieciowa umowa i proszenie się o pieniądze.Zdecydowanie NIE!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LIRECO Krzysztof Komajda? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy- do Działu Technicznego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy firma LIRECO Krzysztof Komajda w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Judyta

Jakoś zawsze wypłata u mnie się zgadzała za przepracowane godziny. Wypłatę otrzymywałam na czas ( nigdy później ) @Zenebiusz jeśli Ci się nie zgadzała pensja proponuję iść do sądu pracy, a nie wylewać swoje żale nad nieogarnięciem siebie życiowo. Ps. Powodzenia w nowej pracy

Norbert

Jakiś czas temu miałem tą przyjemność pracować dla Lireco, dobrze to wspominam i wiele się nauczyłem. Co do szkoleń osobiście wyszukiwałem oraz ustalałem przeróżne szkolenia dla konserwatorów technicznych. Pewnego razu była możliwość skorzystania z dofinansowania od Państwa i w takim momencie konserwator zapłaciłby tylko za egzaminy +\- 100 zł ale zostało to zablokowane ze względu na finansowanie od partii PiS .... Jedyne szkolenia to takie które są potrzebne na „już” i to finansuje firma

Byly pracownik

No to zazdroszcze,sama bylam swiadkiem kiedy dobry pracownik zostal zwolniony bo upomnial sie o urlop.W dobrze zorganizowanej firmie nie ma tak duzych rotacji wsrod pracowników a przede wszystkim szef wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie.Ja niestety nie widziałam szefa na oczy.

B_sia
@Norbert

Chodzą słuchy, że byłeś " słaby" dlatego zostałeś zwolniony ?

Norbert
@B_sia

Pamietam tylko jedna Basię, jeśli to Ty, to wiesz dlaczego zostałem zwolniony ;-) „słaby” to zbyt szeroko pojęte słowo. Bardziej użyłbym słowa niedoświadczony w tej branży. Ps. Basiu dziękuje za naukę

Zachodniopomorskie

Nie. Wysyła na szkolenie i potem zabiera z pensji. To chore.

@Zachodniopomorskie

ale to jesteś w jakikolwiek sposób o tym informowany? ile takie szkolenie kosztuje i czego się z niego dowiesz? długo to trwa?

Boer

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Nawet załapałem się na drugi etap. Zrezygnowałem bo wyczułem, że tam potrzeba jakiejś zbiorowej psychoterapii.

Odpowiadacz
@Boer

Witam, Pani Beato dziękuję za tą opinie wyciągniemy z tego wnioski na przyszłość, szkoda że nie zauważyła Pani tego wcześniej i musiało upłynąć aż 3 miesiące. Pozdrawiamy pracownicy LIRECO

Beata
@Odpowiadacz

Panie Krzysztofie, to niestety nie moja opinia. Nie jest to w moim stylu prać brudy publicznie, a jeśli chodzi o nie których pracowników Lireco to bardzo ich polubiłam dlatego aż 3 miesiące pracowałam. Proszę dalej szukać podejrzanych. Pozdrawiam Beata

Magdalena
@Beata

Dziwne, czemu ktoś miałby chcieć pisać w Twoim imieniu? Co w takim razie się działo w firmie, że tak jak piszesz wytrzymałaś ,,aż'' trzy miesiące? Tam ogólnie jest spora rotacja czy raczej ludzie zostają na stałe?

Beata
@Magdalena

Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby pisać w moim imieniu?! Najwidoczniej pisała to osoba, która była na rozmowie, proste. Pani Magdaleno proszę przeczytać ze zrozumieniem cytowałam słowa Pana Krzysztofa…,,wytrzymała Pani aż 3 miesiące,,. Pozdrawiam

Ana

Ta firma to totalna pomyłka. Szef jest wyjątkowo arogancki, nie ma szacunku do nikogo. Nie ma już pracownika w biurze który by nie szukał pracy.Nawet najwierniejsi i najstarsi pracownicy się zwolnili. Kwestia krótkiego czasu aż to wszystko padnie.

Dość.

Bliska mi osoba pracowała w tej firmie, co odbiło się negatywnie na jej zdrowiu psychicznym. Nie mogę milczeć gdy wiem, że piekło, przez które przeszła nadal ma miejsce. Osoba kierująca kadrami nie ma w sobie za grosz kultury. Każdego w firmie obraża za plecami i potrafi doprowadzić do załamania. Uważa się za osobę wielce wychowaną i egzaltowaną, będąc zwyczajną świnią wobec wszystkich dookoła. Nie nadaje się do wykonywania swojej pracy. Kłamie i kręci, notorycznie wykorzystując pracowników innych działów by wykonywali jej pracę. Wiele osób odeszło przez nią z pracy, co jest powszechnie wiadome - mimo tego nikt z tym faktem nic nie robi. Część pracowników nie może wziąć urlopu przez nadmiar pracy zrzucany na nich przez tych, którzy urlop biorą co chwilę. Wzajemne obwinianie się i mobbing jest na porządku dziennym. Rotacja pracowników jest tak duża, że dziwnym jest fakt że nadal nikt się tym nie zainteresował. Pracowników nie traktuje się jak ludzi. Są jedynie robocikami do wykonywania coraz to większej ilości zadań. Zamiast przyuczać i rozdawać zadania wszystko jest zrzucane na karb najnowszych pracowników, którzy nie wytrzymują presji i odchodzą. Koło się zatacza. Szef jest porządną osobą, ale nie traktuje swoich podwładnych poważnie - a wielka szkoda.

Dość. 2
@Dość.

Szef nie jest porządną osobą. Bywa w porządku ale jedynie kiedy ma w tym własny interes i/albo nie będzie go to nic kosztować. Otacza się ludźmi, którzy potrafią kłamać i manipulować - te dwie cechy są najbardziej pożądane przez tego "pracodawcę". Traktuje pracowników jak części zamienne w słabo działającej maszynie. Gdzie mu się uda, tam przytnie na kosztach, czegoś nie wypłaci, coś wypłaci "pod stołem", spóźni się z wypłatą (tłumacząc to problemami z bankiem XD).

Niko

To masz rację niech wpada tam jest taki masakra że będę mieli co robić.

@Dość. 2

Super to prawda.

Mag
@Dość. 2

Jak pod stołem? To odcinków z rozliczeniem wypłat nie dają? Po takich komentarzach odechciewa się trochę tam uderzać. Na rozmowie mówią wszystko o tej pracy czy tylko po łebkach?

Edi

Witam wszystkich jestem byłym pracownikiem tego konsorcjum i poznałem że ta firma bazuje na zasadzie mało dać dużo wziąść Niestety w ostatnim roku ta firma splajtowała nie mają kasy i ciągną na oparach tak wielkich że dochodzi do prawnych niezgodnych z prawem rzeczy. Nie polecam tej firmy nikomu za tą firmę powinien wziąść się prokurator i przetrzepać ich genialne papierki a odkryje (usunięte przez administratora) finansowe . Jeszcze raz głośno i wyrażnie nie polecam nikomu tego dziadostwa. Jak najdalej trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Francus
@Edi

Edi podtrzymuję twoją opinię . ta firma uważa się za coś więcej a jest mocno nieuczciwą. Niestety bierze udział w wielu przetargach i potem następuje rozgoryczenie. I rozczarowanie Prosta zasada uczciwości pracownicy pracując dają zysk firmie a firma mając zysk powinna dopełnić sprawiedliwości i oddać każdemu pracownikowi to co jest mu należne a to zapłacić za urlop a to za pracę itp. Ja równierz zostałem mocno (usunięte przez administratora) i okradziony dlatego przyłączam się do opinii że jak najdalej od tej pseudo firmy.

Mag
@Francus

Podpowiedzcie czy to chodzi o kary że faktycznie możesz wypłaty nie dostać? A ja chcem wziąć to jako dodatkową pracę to zdzierają całe składki, to umowa zlecenie?

Iza

Nie uczciwa firma. Pracowalam dobrze urlopu nie brałam to powinnam dostać za ten urlop a nie dostałam nic. co to za ludzie żeby tak traktoać człowieka.Mówiom ze wyopłacom a nic nie wypłacajo

Roman
@Iza

Jak nie chcą ci wypłacić pieniędzy to po prostu idź na ten urlop i odpocznij. Firmy wypłacają kasę za zaległy urlop z reguły jak ktoś odchodzi z pracy. A ty chyba nie jesteś w takiej sytuacji, co?

Nite
@Roman

Co ty piszesz człowieku za bzdury nic nie wypłacają jak nie wiesz to nie pisz

Justyna
@Nite

Czyli firma normalnie wypłaca za urlop, i nie robi problemów? :) Może to zależy od stanowiska/działu?

Miły
@Roman

Przecież on nie odchodzi z roboty.

Matthew

Koordynatorzy od inkasentów gazowych to jakieś dzieci. Nie polecam.

@Matthew

Dlaczego dzieci od razu?

lus 64
@Izabela

a czemu pani pyta ??? potwierdzam słowa Mattew

@lus 64

Pytam, ponieważ nie wiem o co chodzi do końca, mogę prosić o wyjaśnienie?

Dyla61@o2.pl

Firma do dupy. Wszędzie haos i bałagan. Wykorzystają Cię do cna bez mrugnięcia okiem. Myślałem że niewolnictwa już nie ma, ale u nich jest. Praca w Lireco Tech : 24 godz dyżuru, 24 wolnego i 24 dyżuru. Koledzy dyżurują po 48 godz bez przerwy. Za 290 godzin w miesiącu 3100 netto wypłaty.

@Dyla61@o2.pl

Czy ja dobrze to policzyłam, że wychodzi ok 10,68 za godzinę? Ale skoro 24 to tu nocki są zawarte co nie, to nie powinno być lepiej płatne? Na jakiej to umowie?

Faraon

Prawo jest proste: Dobrze pracujesz dobrze zarobisz źle pracujesz źle zarobisz i stracisz pracę. Każdy pracodawca rozumie proste prawo: pokaż co potrafisz a ja ci pokaże jak doceniam takich fachowców. Firma jest w porządku nigdy mnie nie zawiodła a bardziej pokazała że naprawdę potrafi docenić właściwych pracowników. Polecam

@Faraon

Totalna bzdura W (usunięte przez administratora) wlazisz i się podlizujesz znam Tu takich paru co tak robią!! Obyś z czasem nie żałował bo dziś jesteś lepszy a jutro może być już gorzej A kordynator na to czeka kiedy kogoś (usunięte przez administratora)!!

Iksiński
@Faraon

Kto weryfikuje w tej firmie jak dany pracownik pracuje? Wiadomo, że przy szefostwie każdy będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, ale pracować tak jak Ty z myślą, że Cię zwolnią to na prawdę najwyższa z możliwych motywacji. Może jeszcze jesteś pod stałym nadzorem? Ktoś ciągle nad Tobą stoi i patrzy? Lubisz to ...? Współczuje

Nie mam nicku
@Faraon

To co napisałeś to kłamstwo nigdy tak nie było w tej firmie ..

Jacek
@Faraon

Mieszkam na niedzwiedniku w gdansku na ul.goralskiej i tam pracownicy lireco zima poscinali duze ilosci cienkich drzewek na skarpie pilami motorowymi i teraz to lezy bez celu.ludzie mowia zeby dziki nie wchodzily na osiedla.teraz chodza sobie tak bez celu po osiedlu a mogliby zrownac ziemie na trawnikach po rekultywacji przez dziki i zasiac trawe

Fatalne miejsce pracy

Przychodzą do tej firmy tylko zdesperowani ludzie, którzy nie mogą znaleźć miejsca gdzie indziej. Starzy pracownicy są tu chyba z rozpędu, a rotacja jest ogromna. Na rozmowie dowiesz się 30% obowiązków, a każdego dnia dostaniesz ich więcej i więcej. Najlepiej jakbyś potrafił wszystko, bo ludzi do roboty nie ma, ale firma podpisuje kolejne umowy, z których nie potrafi się wywiązać ani personelem ani narzędziami. Biuro to jeden wielki chaos, nic nie jest załatwione spokojnie, tylko wieczne krzyki, pretensje i donosy do szefa firmy. Najbardziej pomocną umiejętnością jest odczytywanie przyszłości ze szklanej kuli, masz przewidzieć każdą awarię lub korek na drodze. Cokolwiek się wydarzy to na pewno Twoja wina, nawet nie myśl, że ktoś Cię wysłucha. Pensje są poniżej krytyki. Na początek większość osób ma 3 miesiące zlecenia na minimalną i garść drobnych. Na dzień dobry pracownicy nawzajem ostrzegają się przed królową biura - panią B., która wykorzysta każdy Twój najmniejszy nawet błąd i doniesie szefowi, ewentualnie odwróci kota ogonem, a Ty i tak się nie wytłumaczysz. Niejedna osoba wyleciała z dnia na dzień, bo szefowi się coś nie spodobało. Moja współpraca zakończyła się z mojej inicjatywy jakoś na początku lata 2021, a i tak chcę ostrzec innych przed marnowaniem czasu w Lireco, chyba że lubisz być publicznie (usunięte przez administratora) to będziesz szczęśliwy.

P.
@Fatalne miejsce pracy

To w takim razie po co tu przyszłaś? Czyżby Desperacja ? :) Co do rozpędu to chyba Pani M. się rozpędziłaś skoro tyle tu byłaś.... Ciężko się odnaleźć kiedy nigdy się nie pracowało, i połowę dnia ma się zamiar kawę pić ??? Nie Fair tak ?

B.
@P.

Chyba raczej pisała to osoba która pracowała w dziale technicznym, może Pan R. ????

Fatalne miejsce pracy
@P.

Ledwo Cię rozumiem, bo tak nieskładnie piszesz. W Lireco jest tempo pracy tak szalone, że ciężko nawet do łazienki wyjść, a tu gadka o mitycznym piciu kawy pół dnia. Ani jednego takiego dnia nie było w trakcie mojej krótkiej kariery w tym firmopodobnym tworze. Możesz lizusie/szefie bronić Lireco ile chcesz - takiego przemiału pracowników nie ma nigdzie, pensje są słabe, socjal nie istnieje, a silny stres jest codziennością. Pięć stron złych opinii nie bierze się z kapelusza, choćbyście nie wiem jak zaklinali rzeczywistość. PS: skąd założenie, że jestem kobietą?

Byly pracownik
@Fatalne miejsce pracy

W pelni zgadzam sie.Pseudo firma w ktorej nic sie nie dowiesz.Kiedy antypatyczna pani z kadr podnosi sluchawke i slyszy pytanie niewygodne od razu sluchawka rzuca.W moim przgpadku ci geniusze wykazali nie wyplacone pieniadze.

P
@Fatalne miejsce pracy

opinie piszą osoby które zazwyczaj sprzątają, Sama sobie przeczysz ! (usunięte przez administratora) skoro przyszła na to wychodzi ( wyciągnięte z twojego poprzedniego komentarza) :) ciekawe gdzie indziej zagrzejesz miejsce ( biblioteka może ) nie trzeba wstawać i można bujać w obłokach :) Nie zaprzeczaj już sobie, taka prawda, że tylko z Tobą był problem ponieważ nie było chęci pracy, jakoś zespół w DT jest niezmienny. PS skoro piszesz tu komentarze znaczy, że tęsknisz za nami :)

@Fatalne miejsce pracy

Jest to prawda tyko szkoda że ludzie myślą że piszą to byli pracownicy ja jeszcze nadal tam pracują ale nie wiem jak długo pewno dopuki nie naciśnię komuś na odcisk to mnie pogonią

Jacek
@Fatalne miejsce pracy

Mieszkam na niedzwiedniku i na osiedlu przy ulicy goralskiej pracuje dziewczyna ze 20 lat i dali jej lopate i kopala zamaszyscie w ziemi przy kraweznokach kopala z takim boegaczem w okularach bo biega po pracy az zal bylo patrzec zeby takie chucherko pare godzi wbijalo lopate w twarda ziemio to byla wczesna wiosna teraz ich nie ma gzies znikneli

Rychu

Firma spoko, atmosfera spoko, nie ma na co narzekać !

Nike
@Rychu

Kłamstwo gdzie firma spoko

Rychu
@Nike

dla mnie tak :) polecam może kiedyś t5amn wrócę

rychu

brak słów nie będę w to brnął .. Każdy ma swoje zdanie - dla mnie ok. pozdrawiam

@rychu

A czemu odszedłeś skoro uważasz że to dobre miejsce?

Net
@Marcin

Zawsze może być lepiej?

SHOCK

Firma LIRECO. Ogólne pytanie- Dlaczego w okresie letnim z firmy LIRECO , LIRECO ECO odeszło z firmy czterech konserwatorów? firma miała ,aż pięciu. Pracownicy pracowali już dłuższy czas. 80% zespołu jeżdżącego w teren z DT w Trójmieście odeszło. Przypadek???

Jakie są warunki zatrudnienia w LIRECO Krzysztof Komajda?

Rafał

ja dostałem umowę o pracę po jednym miesiącu próbnym , gdzie w innych firmach musiałem przepracować 3-mc. Spoko jestem zadowolony.

@Rafał

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie?

@Rafał

W firmie LIRECO nie ma umów o pracę na okres próbny. Są umowy na zlecenie na początku. Chyba,że nowy dział otworzyli

Jola
@CADDY

tak zgadza się na okres próbny umowa zlecenie, a później umowa o p;racę ( jak w każdej firmie zresztą )

@Jola

Jolu! Umowa na okres próbny to jest coś innego niż Umowa na zlecenie. Mylisz pojęcia umów.

Jola
@CADDY

nie mylę. na okres próbny dostaje się umowe zlecenie. pozdrawiam :) (ps czasem można dostać na okres próbny już umowę o prace - ale to rzadkość)

@Jola

Jakby firma Lireco była uczciwa ,to na okres próbny dawałaby umowę na czas próbny, a nie umowę śmieciową.

lll

Witam -- Mają państwo pracownika inkasenta bardzo aroganckiego . Do klientów odnosi się w bardzo arogancki sposób , zero kultury . Jak tak można .

Maria
@lll

najlepiej zadzwonić na telefon stacjonarny , lub napisać emaila z danymi pana na info@lireco.pl. Wtedy firma może coś zrobić w tym kierunku.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w LIRECO Krzysztof Komajda?

Zla

Ja dostałam po 4 musiacach.

ja dostałam po 3 miesiącach próbnych. pozdrawiam

Nike

Prawie wcale tylko umowa na czas określony czyli rok

ola

ja po 2 mc

Marzena
@Anna

Witam Aniu czy są jakieś pracę dla kobiet w obecnym czasie ? Mój numer 733855457 Proszę o kontakt

Dzień dobry. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LIRECO Krzysztof Komajda - Gdynia

• Jak się pracuje w LIRECO Krzysztof Komajda?

Zobacz opinie na temat firmy LIRECO Krzysztof Komajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIRECO Krzysztof Komajda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIRECO Krzysztof Komajda?

Kandydaci do pracy w LIRECO Krzysztof Komajda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIRECO Krzysztof Komajda
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • ul. Grochowa 10
    81-017 Gdynia