Opinie o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LIRECO Krzysztof Komajda. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LIRECO Krzysztof Komajda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

Firma ok - Atmosfera super!!! Jestem byłym pracownikiem i polecam z czystym sumieniem. Odeszłam tylko dlatego, że zmieniłam branżę. Pozdrowienia dla wszystkich z biura :)

Joasia
@Marta

Ciekawe co piszesz, chyba za krótko pracowałaś. p.s. Marta ? Tam nigdy taka osoba nie pracowała "w biurze" :) pozdrawiam

@Joasia

@Joasia - może właśnie za krótko pracowałaś ;) Skoro się nie kojarzymy

Mini
@Joasia

Czy jest ktoś kto wyrazi swoją opinię na temat Lireco Eco?wszystkie opinie są jedynie o Lireco.

Nike
@Mini

To tasama firma tylko lireco i Eco lireco jeden właściciel

Byla

Ja pracowalam w Covidzie a firma zdalnie po tem dostali telefon z dyrekcyjnej by zwolnic.Przyjeli nowa na moje miejsce i klapa ale ja do tej pory nie.wiem czemu zwolnili mnie .Firma nie broni pracownikow i nie staje za nimi.

Xenia
@Byla

No wypowiedzenie musiałaś dostać,może pracując zdalnie popełniłas jakiś błąd.Proponuje porozmawiać z przełożonymi.Zycze powodzenia

@Xenia

Wiesz może, czy często zdarzają się takie sytuacje, że firma LIRECO potrafi tak nagle i niespodziewanie zwolnić zatrudnionego pracownika? Jak dla mnie jest to trochę niezrozumiałe, dlatego ciekawi mnie, co mogło być powodem takiej decyzji pracodawcy. Z Twojego wpisu wynika, że znasz tę firmę, dlatego może napiszesz coś więcej na ich temat.

Nike
@Byla

Nie stety jest to prawda

Gargi

Cześć wszystkim. Pracowałam dla Komajdow czyli Krzysztofa i jego małżonki kilka lat. Nasza współpraca zakończyła się, gdyż nieszczęśliwie przegrali przetarg w dolnośląskim, a szkoda. Przegrali bo myśleli nie tylko o sobie, ale też o tym by godnie płacić, podwykonawcą. Szkoda było się rozstawać. Więc jakieś bluzgi co do zarobków są głupotą. Jeśli chcesz zarabiać, to pracuj, to nie komuna "czy tam stoisz, czy tam leżysz 1000 zł się nalezy"

@Gargi

Czytam te wypowiedz i w szoku jestem.Czy p.Maciej T.był Twoim kierownikiem??Po drugie trudno uwierzyć że po kilku latach idealnej współpracy firma przegrywa przetarg.

Adam konserwator

Miałem okazję pracować w Lireco, nie było żadnego problemu! Wypłaty na czas , urlopy były wykorzystywane prze mnie. Kontakt z przełożonym był zawsze możliwy telefonicznie w razie problemów. Wspominam dobrze - gdybym nie złapał wyjazdu za granicę na pewno bym dalej tam pracował. POZYTYWNIE!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LIRECO Krzysztof Komajda? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy- do Działu Technicznego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w LIRECO Krzysztof Komajda panuje luźna atmosfera?

ZL

Nie ma czegoś takiego jak atmosfera, wrażenie jest takie, że w firmie panuje chaos i nikt już nad tym nie panuje. Częsta rotacja pracowników o czymś świadczy, z tym, że w moim odczuciu nie z pracownikami jest problem. Brakuje osoby potrafiącej utrzymywać kontakt z klientem.

Zla

Nie atmosfera jest sztywna i sztuczna za przeklniecie karę (usunięte przez administratora)2 zety do swinki

Zla

Jest tak sztuczna atmosfera kazdy się usmiecha az szczeka boli sztuczna i udawana serdecznisc

.....????????????????????

Nie Tam nie ma atmosfery . Jacy ludzie takie obiekty Jedno 2go wartę Szkoda czasu i nerwów na to Kiedyś było całkiem spoko atmosfera była i się chciało iść były nawet fajne obiekty teraz to biorą co popadnie nie patrząc się na pracowników którzy muszą to potem wykonać .. Kordynator tak porobil to tak jest

Robert

Atmosfera jest naprawdę ok! Kiedy można sobie pozwolić jest wesoło, lecz jeśli jest natłok pracy każdy zajmuje się swoimi obowiązkami jak należy. Ja jestem bardzo zadowolony ;)

Były peacownik

Pracowałam prawie 3 lata..Byłoby tak zapewne dłużej gdybym nie przyjrzała się dokumentom.K(usunięte przez administratora)Urlop -to marzenie(usunięte przez administratora)

@Były peacownik

Każdy może wyrazić swoją opinię. Nigdy nie miałam problemu z urlopem ani ze składkami ZUS. Dlatego ciężko wierzyć w Pani opinię. pozdrawiam

Artur byly pracownik

Firma (usunięte przez administratora)wykorzystujom pracownikow (usunięte przez administratora)swienta w pracy za psie pieniadze robic wszystko naraz karzom nie polecam nikomu tej firemki uciekajcie z tamtont puki czas coraz gorzej tam jest

Maria
@Artur byly pracownik

@Artur byly pracownik , ałaaaaaa , aż mnie boli jak to czytam - te błędy ortograficzne mówią same za siebie..... pozdrawiam,

Norbert
@Maria

Jeśli nie znasz to nie oceniaj

Maria
@Norbert

a tu zaskoczenie, znam bardzo dobrze i najlepiej jest oczerniać ponieważ nic się nie wniosło od siebie! Jeśli chodzi o pracę biurową mogę się wypowiedzieć: jest świetna atmosfera, wypłaty na czas, Współpracownicy kapitalni. Rano jeżdżę z uśmiechem na twarzy do pracy ....

Dżoana
@Maria

@Maria albo za krótko pracujesz albo nie nazywasz się Maria :) Daj sobie więcej czasu.

Jak długo trwa proces awansu w LIRECO Krzysztof Komajda?

XD

Proces awansu ??? Właściciel sam nie wie, kogo szuka i dlaczego zatrudnia. Czasami kogoś zatrudni i za chwilę zwolni. Ma bardzo specyficzny gust.. albo totalny jego brak. Jak nie zwolni to będzie tak męczył aż człowiek sam się zwolni. Pensje stoją od kilku lat. To taki rodzaj właściciela, który nie potrafi iść z duchem czasu. Jego mentalność zatrzymała się w latach kiedy zaczynał zatrudniać pierwszych pracowników. Nie ma pojęcia o tworzeniu atmosfery i wsparciu psychologicznym dla pracownika. Nie ma socjalu, nie ma dodakowych benefitów. Za to jest hard talking i stres.

@XD

Prawda !!!ekipa to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

..........

Awans to hahaha dobre nawet starzowego nie dostaniesz !!!

obecny pracowniki
@XD

nie ma takiego czegoś jak awans u nich jedynie zwolnienie albo obcięcie wypłaty i głupie zdziwienie

Zla

Ja miałam szczescie mnie nie zrobili w balona znam prawo pracownicze i tegonie znosili.Zwolnili mnie za mala efektywnosc za nia i tak nie placili.Tacy cwani.Kicha nie firma

VIN

Co to za firma która w ogłoszeniu daje email interia.pl. Żadna szanująca się firma nie korzysta chyba z darmowych kont na portalach internetowych?

zaqwsx

Umowa zlecenie przez dłuższy czas. Do tego wynagrodzenie niższe niż najniższa krajowa za pracę w pełnym wymiarze godzin (cały etat). Firma nie dostarcza potrzebnych rzeczy do różnych napraw. Pracownik ma kupować a im dawać faktury. Oni podobno mają oddać to co będzie na fakturze. - Nie oddają lub oddają w części. Brak możliwości otrzymania zaliczek na takie zakupy. Kontakt z kierownikami i koordynatorami słaby. (usunięte przez administratora)

DZ
@zaqwsx

Przy umowie zlecenie nie istnieje coś takiego, jak etat. Stawka dotyczy jednej roboczogodziny i ustawowo wynosi w tym roku 17 zł brutto/h. Należy zwrócić na to uwagę przy podpisywaniu dokumentu w pierwszym dniu pracy. Zatem wysokość wynagrodzenia zależy od ilości wypracowanych godzin w danym miesiącu. Jeśli stawka na umowie jest zaniżona, albo jeśli wynagrodzenie nie jest wypłacane zgodnie z postanowienia umowy można dochodzić przed sądem swoich praw na podstawie prawa, wynikającego z kodeksu cywilnego. Jeśli istnieją przesłanki do tego, by sądzić, że umowa cywilnoprawna posiada cechy umowy o pracę (trwa ponad rok, nieprzerwanie i w sposób ciągły, ilość przepracowanych godzin przez minimum 5 następujących po sobie dni w tygodniu to dziennie 8 i więcej, i na dodatek przysługuje prawo do urlopu wypoczynkowego) można dochodzić swoich spraw przed sądem, który może orzec o zmianie umowy na umowę o pracę, wówczas przysługują pracownikowi prawa wynikające z kodeksu pracy i zapisy w umowie dotyczące m.in. wymiaru etatu (1/2, 1/1, 3/4 itd), stawki wynagrodzenia miesięcznego (w tym roku 2600 zł brutto/msc). Pozdrawiam ;)

krzyś
@DZ

W takim razie ile powinno wynieść wynagrodzenie za 168 godzin przepracowanych przy umowie zlecenie?

krzyś

oczywiście dla osoby powyżej 26 roku życia

ania
@DZ

Dlaczego na umowie zlecenie Państwo dają kwotę np. 2600 zł? Z tej odpowiedzi wynika, że powinno być napisane 17zł brutto za godzinę.....

Bbbb
@ania

Dopuszczalne jest ustalenie konkretnej kwoty za miesięczne wynagrodzenie pod warunkiem że w przeliczeniu na jedną godzinę stawka ta nie będzie niższa niż minimalna ustawowa.

DZ
@krzyś

Stawka to 17 zł/h brutto x 168 godzin

ZL
@krzyś

Sąd pracy w miejscu zamieszkania, nic Cię to nie kosztuje. Wystarczy pójść, zgłosić firmę i wystosować prośbę o ustalenie stosunku pracy. Twoja umowa mogła nosić znamiona umowy o pracę, warto to sprawdzić. Na przyszłość nie ma co się zastanawiać czy otrzymałeś adekwatne wynagrodzenie.

GD

Zwalniają pracowników bez powiadomienia o tym, że pracownik zostanie zwolniony. Potem twierdzą, że to zwolniony pracownik sam postanowił odejść z pracy. (usunięte przez administratora) Taką firemkę może sobie każdy otworzyć.. Ale nikt tam dłużej nie popracuje..

PW

Nie doceniają pracowników. Płacą jak najmniej, a pracownik ma robić najlepiej wszystko.

Ana

Mówią jedno robią drugie. Oczekują różnych rzeczy a sami nie potrafią zadbać o czas, o materiały do pracy. Pracownika traktują jak najgorszego robola.... Nic się dla nich nie liczy.

Julka

@koszmar skąd wynikała taka atmosfera między pracownikami?

@Julka

Jak to skąd .. Ludzie z grupą i pijaki są lepiej traktowani niż ten co zapierdziela i tu jest problem bo normalin się buntuja a oni nic z tym nie robią i zostają po tem tacy co do pierwszej wyplaty Ci popracuja !!

Bbbb
@..

Normalni, czyli ci z 20-letnim doświadczeniem? Osoby z "grupą" to psychopaci, a pijak to (usunięte przez administratora) rozumiem? ;) "Normalnemu", jeśli coś nie pasuje to szuka sobie innego miejsca. Rotacje powinny być problemem pracodawcy, a nie pracowników. Kiedy nie ma rąk do pracy wykorzystuje się tych, których się ma pod ręką. Więcej wiary w siebie, motywacji i ambicji wszystkim życzę ! ;) Pozdrowienia

Firma jakich wiele. Pracownicy sympatyczni.Pieniadze mizerne ale wyplacane w terminie. Praca w terenie. Minusy to umowy o prace na zasadzie zlecenia.Niestabilnosc zatrudnienia Praca generalnie na 3 miesiace .Jesli poszukujesz pracy tymczasowej to polecam.

Borys do biura

Czy to prawda, że dostać umowę o pracę to mogę dopiero po pół roku? Najpierw umowa zlecenie albo dzieło a potem na umowę na próbę a potem znowu na próbę w innej firmie? Ponoć płacą najniższą krajową? Czy są jakieś premie, socjal, pakiet medyczny? Czy to prawda, że tam w biurze zimno i okien nie ma, a widoki to na śmietniki i że śmierdzi? Proszę o szczerą odpowiedź bo rozważam zmianę pracy. Jeżdżę z Redy do Orłowa i miałbym bliżej ale mam 3-kę na rękę i szukam lepszych warunków finansowych ( te śmietniki to zasłonię). pozdrowienia Borys

Benia
@Borys do biura

Że w biurze zimno - prawda. Że z większości pokoi widok na śmietnik - prawda. Że szarpanie się z krótkimi umowami, bo nie dadzą od razu normalnej umowy - prawda. Że płacą mało - prawda. Pakietu socjalnego ani medycznego nie ma. Z mojego doświadczenia powiem Ci, że finansowo lepiej niż masz teraz nie będziesz miał, a na pewno nie przez pierwsze kilka lat.

??

Ile wynosi wynagrodzenie za pracę na dzień dzisiejszy w firmie Lireco ?

Obecna Pracownica
@??

Niby na umowie piszą że 15/h a tak naprawdę jest 13/h..... oczywiście za wyrobione nadgodziny też potrafią nie zapłacić chociaż za każdą jedną dodatkową powinni płacić 16.50.... jedno wielkie tałatajstwo... tak jak ktoś wyżej napisał ... zarobki gorsze jak dla (usunięte przez administratora) a pracy po czoło. Nawet nie potrafią być uczciwi wobec człowieka i zapłacić tyle ile oferują w umowie....

Byly pracownik
@Obecna Pracownica

Proponuje udac sie do ZUS i poprosic o zestawienie podstawy wymiaru skladek.W moim przypadku składki zaniźone a nadgodziny nieoskladkowane pomimo wyplat na konto,tylko dzięki inspekcji pracy udało sie to zrobic

Hcdddd

11.20 za sprzątanie co to za śmieszna firma Ukraincy za tyle nawet niechcd robić!!!! (usunięte przez administratora)

Moniczka

(usunięte przez administratora) Proponuję zgłaszać to "przedsiębiorstwo"(usunięte przez administratora) Kontrola za kontrola, niech się facet troszkę pomeczy :)

....
@Moniczka

Kontrola bo kasa pod stołem jest dawana. .. Żenada wykorzystują ludzi jak się do i to za za psie pieniądze Jak patrzę na tych pracowników to im współczuję bo (usunięte przez administratora) i nie są doceniani a kordynator (usunięte przez administratora) To jeden wielki (usunięte przez administratora) przez niego dużo ludzi odeszło i to pozodnych a nie te pijaki co teraz są

Koszmar

Ja pracowałam w biurze nie na odczytać moje zarobki po 20 latach doświadczenia w pracy biurowej w tej firmie 2 tyś złotych na rękę zawiść innych że nie dostałam najniższej krajowej zatrudniają tam tylko osoby które chcą najmniej na rękę sama byłam świadkiem obrażania pracowników przy innych zwalnijaja z dnia na dzien wlasciwie bez powodu

Mirosław
@Koszmar

Czy 2 tysiące netto jest jednym z wyższych wynagrodzeń w tej firmie? Czy to pracodawca obrażał pracowników? rozwiń ten wątek.

Firma
@Koszmar

Pracownicy są zwalniani w momencie, kiedy już widać ich brak kompetencji. Do tego dodać można brak kultury osobistej "Koszmaru" oraz brak umiejętności pracy w zespole. Trudno oczekiwać od przełożonych akceptacji na wieczne pyskówki i nie wykonywanie poleceń. "Koszmar" pracowała w innym dziale niż księgowość.

Teczka
@Koszmar

@Koszmar 20 lat doświadczenia w biurze A nie potrafisz kilku zdań porządnie napisać ? I dziwisz się,że cię wyrzucili? Chyba coś kręcisz, nie znasz zasad pisowni. Może jednak do sprzątania idź ?

Justyna
@Teczka

Przypomnę tylko, że jesteśmy na forum publicznym, starajmy się nie obrażać nikogo.Jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to będę wdzięczna, jeśli powiesz coś na temat atmosfery, jaka panuje w tym miejscu.

Zibi9194
@Firma

Niesamowite,kto tu mówi o braku kompetencji!Ukraińskie zarobki a wymagania jak na przylądku Canaveral!No i właściciel-perła w koronie.Za kogo musi mieć swoich pracowników,skoro tłumaczy im, że po wejściu do biura należy powiedzieć ,, dzień dobry"!! Faktycznie koszmar!

hooj
@Firma

Cóż my tu "widziem", a no ten żałosny ktoś podpisujący się "FIRMA "informuje , ż pracownicy są zwalniani, kiedy już widać ich brak kompetencji. Pomijając już brak jakiejkolwiek logiki, składni, stylistyki oraz poprawnej polszczyzny to widać jaka to "firma" - (usunięte przez administratora)

Dejw

Jesteś pracowity i komunikatywny umiesz szybko dążyć do wystawionego zadania , napewno się nie zawiedziesz super firma wystarczy chcieć i mieć czas a można być zadowolonym i zarobionym :)

Zostaw merytoryczną opinię o LIRECO Krzysztof Komajda - Gdynia

• Jak się pracuje w LIRECO Krzysztof Komajda?

Zobacz opinie na temat firmy LIRECO Krzysztof Komajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIRECO Krzysztof Komajda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIRECO Krzysztof Komajda?

Kandydaci do pracy w LIRECO Krzysztof Komajda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIRECO Krzysztof Komajda
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • ul. Grochowa 10
    81-017 Gdynia