Opinie o Asplex Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asplex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asplex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asplex Sp. z o.o. w Wrocław

Martin

Powiem krótko firma prawie jak Media Markt z tą różnicą że tylko dla(usunięte przez administratora) ludzie którzy tam pracują nie mają w ogóle pojęcia o elektronice jedyne co potrafią to go ładnie umyć i stwierdzić czy działa czy nie. Na ich tak zwanym mainboard'zie ludzie nawet nie wiedzą jakich oscyloskopów używają a technik nie odróżnia watogodzin od amperogodzin. Jeśli będziesz z kimś chciał pogadać odradzam wszystko czego się od ciebie dowiedzą trafi do kierownika szybciej niż myślisz tak jak w moim przypadku gdy chciałem dać coś od siebie czyli trochę wiedzy i doświadczenia pracownicy żalili się na to że próbuję być od nich mądrzejszy procesy które można przyspieszyć na siłę spowalniają bo by się okazało że połowa jest tam niepotrzebna tak jak w przypadku baterii starterów które chciałem badać ups sorry tam badać to można jedynie pacjentów którzy godzą się na te poniżająco niskie zarobki no i miało być krótko ale cóż poradzę że mam alergię na głupotę a jej tam nie brakuje pracowałem tam tylko miesiąc i mi umowy nie przedłużyli i dzięki Bogu bo dzisiaj mogę pracować jak człowiek i za normalne pieniądze więc jeśli masz trochę wiedzy i doświadczenia proszę nie marnuj swojego czasu na wyższe sfery niewiedzy

Byłem
@Martin

Zgadza się! Poszedłem tam z wiedzą o elektronice ale to jest myjnia a nie serwis elektroniki. Tyle w temacie.

Nie polecam tej firmy, w firmie panuję kolesiostwo, jak masz układy z liderem to się da pracować, jak nie to szybko Ci podziękują, cały czas cię nadzorują i poganiają bo musisz zrobić normę. Przerwa to całkowita porażka, nie możesz spuznić się nie na sekundę, a jak się spóźniasz to ci nie zapłacą za ten czas. Podsumowując w tej firmie dobrze się czuje kierownictwo, a zwykły pracownik to ma zasuwać jak (usunięte przez administratora) nawet sprzątać który cały czas się opi****la w tej firmie ma więcej praw

Bob Marley

Agencja pracy też jest firmą zewnętrzną, ale jej pracownicy przestrzegają wszystkiego czego wymaga pracodawca i nie mogą przyjść do pracy kiedy im się chce, w trakcie pracy gdzieś zniknąć, robić se przerwy godzinowe, to dla czego sprzątacz ma na to prawo a pracownik agencyjny nie? Jednemu i drugiemu płaci Asplex, to denerwuje ludzi

Dużo jest ogółem rotacja w tej pracy? W Październiku szukali księgowego, widzę że ta oferta już nie jest aktualna, ale chciałbym się zorientować, jakie są szanse, że się zdarzy w przyszłości. I dlatego właśnie pytam, czy często są nowe oferty, bo się np. zwolnil ktoś?

@.

Okres próbny to często Max 3 miesiące. Czemu nie dają premii aż pół roku? Ile mniej można mieć na wypłacie bez premii? To dość długi czas.. przeważnie do miesiąca idzie się nauczyć wszystkiego. Które to wg ciebie dobre stanowiska?

Jagoda

Firma woli trzymac z wygody (usunięte przez administratora) ktorzy caly dzien udaja ze cos robia niz stawiac na rozwoj firmy i dbac tak samo o kazdego pracownika. Gdybym miala robic ranking na najwiekszego lenia w asplexie a moze w enfinitec ;), zabraklo by mi miejsca w tym ranikngu. Jednak chcialabym pocieszyc niektore osoby, niezmiennie od kilku lat,(usunięte przez administratora)Pani kierownik z dzialu vendor <3. Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda czasu, kasa slaba i brak mozliwosci rozwoju.(usunięte przez administratora)

@Jagoda

To nie ma kierownika który codziennie nadzoruje pracę i pilnuje żeby ludzie robili normy a nie się lenili? Monitoring się nie sprawdza w takich sytuacjach? Jak co niektórzy się obijają to tez dostają premie?

Nikt

Kierownicy widzą to, co chcą widzieć... Normy są, ale czasem nie ma z czego ich zrobić. Jak ktoś dobrze włazi w (usunięte przez administratora)y kierownictwu to może pić kawę za kawą i gadać cały dzień, pracę za niego zrobią inni;-)

@Jagoda

W takim razie, można prosić o podanie widełek wynagrodzenia, skoro uważasz, że kasa jest słaba? Może dla mnie będzie ona wystarczająca. Skoro nie ma tutaj możliwości rozwoju, to w takim razie awansować też się nie da? Daj znać...

Piotr Nowy wpis

Serwis to jakaś masakra. Oddałem laptop do naprawy trzy tygodnie naprawiali tak, że odebrałem sprzęt dalej popsuty. Jakaś żenada.

Bebebe

Na stanowiska w księgowości są chęci i rzadko kto tam się zwalnia. Natomiast magazyn i technicy? Człowieku, tam to dopiero się odwala. MASAKRA istna, rotacja większą niż w bębnie do cementu i na karuzeli razem wzięte.

@Bebebe

No ale z czego w sumie wynika tak duża rotacja ? Bo mówisz ze się coś odwala ale w sumie co ? Bo widzę ogłoszenie do centrum napraw elektroniki i tam między innymi dwuzmianową praca co by mi odpowiadało ale ciekawi mnie jaka tam w ogóle jest atmosfera ? I korzystał ktos może z benefitów, spoko jest ten OK system?

. Nowy wpis

Premia która nie istnieje jeśli jesteś nowy. Możesz jej nie widzieć nawet przez ponad pół roku jeśli nie trafisz na dobre stanowisko. Najniższa krajowa. Załatwić coś to cud. BHP praktycznie tam nie istnieje. Zawsze brakuje podstawowych środków do pracy jak środki czystości, rękawiczki itd. Obiecują buty BHP dopiero po miesiącu pracy, a w praktyce nigdy ich nie zobaczysz. Nie jest to serwis tylko zakład czyszczący (usunięte przez administratora) z pewnej globalnej firmy kurierskiej. Nic tam nie naprawiasz. Toksyczna atmosfera.

@.

Nick Nicky

Firma to istny cyrk. Zmiana systemu, na którym się pracuje miał działać od listopada, a do tej pory wciąż nie można wykonać napraw poprawnie. Brak dużej ilości elentow pomagających w ocenie napraw i efektywności. Dodam, że info o zmianie systemu i zmianie w firmie podano już we wrześniu, a za PIERWSZE próby z ruszeniem systemu i jego budową wzięto się dopiero w połowie października. Dodatkowo dwaj seniorzy (kierownikami zmiany nie warto ich nazywać) z jednej zmiany po poproszeniu o coś zwlekają i wysyłają pracowników do innego seniora. 1 z 3 ma złe opinie, jeśli chodzi o porozumiewanie się z innymi. Często zagaduje innych, nie ma go kiedy jest potrzebny i często ma pretensje do wybranych osób, których nie lubi. Kolesiostwo jak nic. Najczęściej są to kobiety, które dały mu kosza lub są bezpośrednie wobec jego złotów. Przez niego praca jest stresująca, a dział HR zdaje się niewiele pomagać w tej sprawie, gdyż nadal ten problem jest. Ganianie z naprawami, kiedy nie ma rzeczy do robienia? Jasne, dajmy technikom więcej zmartwień. Wysoki procent napraw na OK? Owszem, ale najpierw się pobawimy - niech nowy system nie działa poprawnie, zero jedynkowe naprawy, które mocno kierują wynikiem końcowym i brak możliwości wysłania sprzętów na mainboardy (lutowanie i inne skomplikowane naprawy) - tym oto sposobem ucina się dobrą wypłatę. ABSOLUTNE NIE. Jeśli brakuje Ci chaosu w życiu i stresu to jasne, chodź. A jeśli nie chcesz(usunięte przez administratora)przedwcześnie ze stresu to proponuję znaleźć sobie lepsze stanowisko niż tu.

Serwisant

Ta firma to dramat, jeśli nie szukasz pracy "na zaraz" to nie idź. Szkoda twojego czasu. Rozmowa telefoniczna całkiem ok, ale widać jak nieprofesjonalna jest firma po tym jak przychodzicie na rozmowe "face 2 face". Brak wolnych sal konferencyjnych, przez co prowadzicie prywatną rozmowę przy innych osobach w biurze. Osoba rekrutująca nie przejmuje sie Wami totalnie i widać, ze jestescie dla nich zwykłą moca przerobową, typowymi parobkami . To co napisała osoba przede mną jest nie prawdą i nie pokrywa się z niczym. (prawdopodobnie napisane przez pana/panią z HRu). Na "rozmowie" odzywa się tak na prawdę tylko osoba rekrutująca, ja dla przykładu wymieniłem tylko kilka zdań przez całe 20 minut. Nie było żadnych testów, ani pytań technicznych. Gdy wróciłem do domu dostałem telefon, że chcą mnie przyjąć, ale odmówiłem z wiadomych powodów.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Asplex Sp. z o.o.?

Zawiedziony pracownik

Serwis to dramat, już tu opisany, ale to co się wyprawia na magazynie to totalny koszmar. Jest grupka paru osób wchodzących sobie w (usunięte przez administratora) mają jakieś pseudo przywileje a resztą pomiatają. Mimo że zawinalem się stamtąd po pół roku pracy to tyle mi wystarczy . Są osoby które nie robią nic całymi dnia, piją kawkę i rozmawiają a ty zapieprzaj jak mały samochodzik a i tak zostaniesz zgnojony. Jedynie przełożeni są w porządku i starają się ciebie zrozumieć ale udają że nie widzą tych (usunięte przez administratora) Im bardziej się starasz tym więcej roboty dostaniesz. Zmarnowałem nerwy na dziale z wysyłką

Jimmy

Zdecydowanie odradzam pracy w asplexie na dłużej niż pół roku i to w przypadku osób poniżej 26 r.ż. (usunięte przez administratora) (leader podglądał ludzi przez lornetkę, albo sprawdzał u siebie w domu kamery z pracy i dzwonił do podwładnych jak mu się coś nie podobało itp.), nepotyzm (posada jest zarezerwowana dla znajomych, a nie starych pracowników), 4 zawieszające się skanery na 15 osób i komputery włączające się przez 10 minut. O telefonie możesz zapomnieć jak i przeglądaniu stron internetowych mimo, że wyrobiłeś target na następne 3 dni. W tej pracy nie ciężko o tumanów i musisz ogarnąć (usunięte przez administratora) po poprzedniej zmianie, bo układają paczki tak aby co chwile trzeba było wywozić coffiny. Podsumowując: jeśli jesteś studentem mieszkającym z rodzicami i przychodzisz do pracy tylko po to żeby pogadać z kolegami to możesz przemyśleć taka ofertę, tylko uważaj żeby nie zostać za długo panie Areczku

Maryśka
@Jimmy

No ale jeżeli wykonujesz swoją prace tak jak powinieneś i zdobędziesz zaufanie, tez cały czas siedzą na kamerach?? Próbowaliście wyjaśnić sprawę z inna zmiana ze zostawiają wam dodatkowa robotę? Czasam wystarczy się dogadać między sobą :p

Cześć, czy ktoś był na rozmowie w Asplexie i dostał negatwyną odpowiedź? Noe wiem, czy to standard w tej firmie, która jeszcze żyje w czasach sprzed X lat i mówi „damy znać bez względu na to, jaka będzie odpowiedz”? Czy to tylko mnie nie dostąpił zaszczyt otrzymania jakiejkolwiek informacji zwrotnej o zakończeniu rekrutacji i wybraniu kogoś innego?

@Kandydat

Hej :) Kiedy miałaś rozmowę? Może jeszcze odezwą się z feedbackiem? Jak w ogóle oceniasz proces rekrutacji, pomijając ten brak odpowiedzi? Był ok, czy jest się czym stresować? Ja się jeszcze waham czy aplikować na stanowisko accountanta

Zuźka

Pytanie spoza typowego tu tematu serwisantów. Jakie są widełki IT Administratora / Help Desk Supporta?? Czas je zamieszczać, niedługo będzie to oblig, ale na razie muszę pytać i tyle. W ilu procentach finansują kartę sportową, bo akurat opiekę medyczną to chyba w całości?

????

hej, na stronie randstadu znalazłem do nich ofertę na technika-serwisanta i zastanawiam się nad aplikacją...mam takie pytanie czy skoro oferta jest na stronie randstadu, to podpisywana jest umowa o pracę ale z agencją, czy bezpośrednio z firmą? Praca jest mobilna, więc czy w związku z tym serwisant otrzymuje auto służbowe? pytam, bo piszecie, że ciężko dostać telefon służbowy, więc zastanawiam się jak to jest w takim razie z pojazdem...

@ona_aa
@????

Panie jaki pojazd? Jak nie masz prywatnego auta to zapomnij, zostaje MPK. Tutaj dla zwykłych pracowników nie ma żadnych rarytasów oprócz socjalu który się nalezy każdemu tj. Wczasy pod grusza, bony na święta. To max możliwości. Kiedyś były bilety do kina, do aquaparku ale już nawet tego nie ma. Szkoda bo firma ma potencjał ale niestety...

@@ona_aa

Samochód służbowy to aż taki rarytas w tych czasach? Zwykle serwisanci jeżdżą do klientów i dlatego auto firmowe jest niezbędne. Tu jest praca tylko na miejscu czy wszyscy jeżdżą komunikacją miejską? Jak tak to kto płaci za przejazdy? Też sam pracownik?

lol

przeciez to jest praca na miejscu, na serwisie, nie ma zadnych wyjazdów do klientów to po co komu auto sluzbowe? na dojazd do pracy chcecie auta? troche to zenujace co piszecie

Martin

Byłem
@Martin

Jakie narzędzia pracy zapewnia Asplex Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

biały passat

firma ma problem z zapewnieniem podstawowych narzędzi potrzebnych do wykonania zadania. o telefonie zapomnij, zresztą o korzystaniu z neta też, bo są wyciągane konsekwencje.

Kobieta
@biały passat

chwila, bo nie rozumiem...z telefonu prywatnie nie można korzystać, czy telefonu służbowego w ogóle nie dają? jak to z neta nie można korzystać, to na czym się pracuje, na jakichś dziennikach pisemnych, czy co?

błękitna mazda
@Kobieta

prywatnego telefony nie można wnosić. o służbowym zapomnij, bo to dla elity. Z neta normalnie nie można korzystać, jak Cie zobaczą, że masz coś odpalone, to ciach i notatka służbowa lub donos do HR i po premii. Pracuje się na kompach stacjonarych z ograniczonym dostępen do neta.

Madzia

Hmm...no to jeśli, ktoś się spóźni minutę z przerwy, to ile mogą odtrącić? To te osoby, które mają układy z liderem ile są w stanie wynegocjować, z czym mają lepiej z pieniędzmi?

Sebastian Giers

Zgadzam się, pracowałem w tej firmie 6 miesięcy i dla mnie najgorszym było to że caly czas ciebie kontrolują. Jeżeli firma chce traktować wszystkich jednakowo to dla czego pracownika cisną za wszystko a niektórzy mają tak kolorowo. A w sprawie tego sprzątacza to jest wkurzające, bo chłop przychodzi i odchodzi kiedy mu się chce, ma przerw ile mu się chce, to właśnie jest "równe traktowanie" i góra na to zamyka oczy, jednego mogą wywalić z pracy za 2 minuty spóźnienia, a drugiemu pozwalają wszystko.

Julian Małachowiecki

Nie rozumiem dlaczego tak omówiace tego sprzątacza, przecież każdy wie że za sprzątanie dużo nie płacą, jak to się mówi jaką płaca taka praca, gdy chłopak ma zrobioną robotę to se może się (usunięte przez administratora) mi to  nie przeszkadzało,  każdy z nas by tak robił na jego miejscu.  Co stosuje sie tematu przerw, to zawsze ludzie będą niezadowoleni bo niektórym zawsze jej mało, bo nie chcą pracować. Za czas jak pracowałem w tej firmie spotkałem dużo osób i powiem że cały czas byli ci, którzy nic nie robili, tylko narzekali jak jest źle. Liderzy całkiem spoko, nie szukają dodatkowej roboty nie ganiają, zawsze pomogą. Jak pracowałem to była przyjemna atmosfera na zmianie, wszyscy byli jak jeden mechanizm i czas leciał bardzo szybko, w sumie jestem zadowolony z tej roboty.

@Julian Małachowiecki

Tak jak mówisz liderzy są w porządku, nie ma na co narzekać. Ja kokosów nie zarabiam tu, robię swoją robotę sumiennie, ale bardzo mnie wkurza to, gdy ja zapieprzam cały czas, nie mając dodatkowej chwili odpoczynku, a przed tobą jeździ ten leser myjką, który udaje że coś robi i cały czas gdzieś znika robiąc se długie przerwy i idzie do domu kiedy mu się chce, ma se wolny grafik..nie jednego mnie to już irytuję, @Pracodawca na to pozwala

Bob Marley

Asplex Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. BHP w Wrocław. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Filip

Duże nadzieje, Pani która ma pilnować naszego bezpieczeństwa często jest widywana bez kamizelki a Pan który niby tez się tym zajmuje naprawia nam stanowiska miesiącami i jest bardzo opryskliwy. Cwaniak z biura a słoma z butów.

Maja
@Filip

Skoro osoby, które sprawują piecze nad bezpieczeństwem nie za wiele dbają o to i nie noszą kamizelek bezpieczeństwa, to przynajmniej pracownicy dostają odpowiednie ubrania robocze? A co z tymi stanowiskami jest nie tak, chodzi Ci o jakieś krzesła do biurek?

A

Czy ktoś rekrutował się na stanowisko IT Specialist i ma jakieś informacje jak wygląda praca?

Oleksandr

NAJGORSZY SERWIS W EUROPIE. NIE MA SPECJALISTÓW, A CI, KTÓRZY TAM PRACUJĄ, ZANIEDBAJĄ SWOJE OBOWIĄZKI. Kupiłem laptopa ACER i niestety laptop przyszedł z wadą. Akumulator nie utrzymuje ładunku. Laptop traci ładunek nawet po wyłączeniu. Oddałem laptopa do serwisu, po dwóch tygodniach mi go zwrócili. Problemy pozostają. Wygląda na to, że laptop leżał tam przez jakiś czas i został mi zwrócony. Musiałem go odesłać do serwisu. Minęły ponad dwa tygodnie. Gdy laptop wrócił z serwisu, spodziewałem się, że będę mógł pojechać z nim do innego kraju, więc robię tam interesy i jest mi po prostu potrzebny. Ale po powtórnym serwisie laptop nawet się nie włącza...... Serwis zamiast naprawić laptopa w końcu go popsuł. Po skontaktowaniu się z tym serwisem teraz moje życie nabrało NOWEGO sensu..... Najpierw oddaję laptopa do serwisu, potem na jakiś czas jestem pozbawiony możliwości prowadzenia swojej działalności, gdyż nie jest to możliwe bez laptop, potem zabieram laptopa….. wszystko to dzieje się pod śniegiem, w deszczu i deszczu ze śniegiem. Po tym, jak mam to szczęście trzymać go przez pięć minut w dłoniach, ponownie zabieram go do naprawy….. trwa to już dwa miesiące. NIE POLECAM NIKOMU.

Nikola
@Oleksandr

Dokładnie to samo miałam . Laptop z przepaloną matrycą wrócił do mnie z serwisu po „ naprawie”z … przepaloną matrycą a pan z obsługi wykłócał się ze mną , że nigdy sprzęty nie wracają do klientów bez dokładnego sprawdzenia przez SPECJALNE APLIKACJE i bez kilkugodzinnego testu sprawdzającego ????

Mistrz dwóch kółek

Dawno nie było tutaj żadnych opinii o obecnych warunkach pracy w tym zakładzie ogólnie byłem zadowolony z pracy i nabrałem sporo nowego doświadczenia które przekłada się na moją obecną pracę,jednak potwierdzam zdanie ludzi kompetentnych w swej dziedzinie że w obliczu targetów narzuconych przez Amazona naprawiając sprzęt a nie czyszcząc biedaścierwo poczuli się zawiedzeni.Niemniej pozdrawiam wszystkich pracujących tam bo po (usunięte przez administratora)w których wcześniej nigdzie nie spotkałem tyłu normalnych i przyjaźnie nastawionych ludzi co tam,ogólnie dobra praca na początek ale nie na całe życie jeżeli chce się robić swoją robotę a nie ma się predyspozycji na jakieś stanowisko typu lider itp :)

Nieporozumienie

Jak to jest że A.G. zwalnia ludzi za 2 minutowe spóźnienia, a za kilkakrotne pojawienie się w pracy pod wpływem już nie? Logika taka sama jak całej firmy.

Zurek

Praca w biurze jest całkiem znośna, jeśli trafisz na fajnych ludzi w dziale, to nawet leci. Tu największy problem to turecki sprzedawca dywanów(usunięte przez administratora), który w wakacje wymyślił sobie dyżury dla pracowników, mimo braku skarg ze strony zagranicznych klientów. Przyjście do pracy między 7 a 9, z zaznaczeniem, że jedna osoba z działu ma pracować od 9 do 17 (co ciekawe większość klientów znika o godzinie 16, więc do 17 siedzisz na telefonie i pierdzisz w stołek). Mam wrażenie, że razem ze swoją prawą ręką (usunięte przez administratora) siedzą i wymyślają najgłubsze możliwe zasady pracy biurowej. I do tego "możliwość" pracy zdalnej, wszyscy na około mogą pracować z domu, ale nie Asplex, tu tylko raz w tygodniu. W innym wypadku (usunięte przez administratora) nie miałby komu wciskać tych dywanów. Niektóre działy mają fajnych menedżerów, ale niestety większość menedżerów woła o pomstę do nieba. Pani (usunięte przez administratora) i jej kilku pracowników (w szczególności leniwiec (usunięte przez administratora)- czyli Pan "nie da się, nie wiem, będzie kiedyś") powinni już dawno zostać zwolnieni za swoją niekompetencję. Pracę oceniam neutralnie. Mi pracowało się dobrze, bo posiadaliśmy fajnych współpracowników w dziale. Rada dla przyszłych pracowników biura w Asplexie? Dobrze żyjcie z szeryfem biura, (usunięte przez administratora)z działu CS. Bo jeśli jej podpadniecie, będziecie słyszeli o sobie niestworzone historie..

Hehe

Koniec tej firmy to tylko kwestia czasu :) pytanie tylko czy oglasza upadlosc przed sylwestrem czy po nowym roku :-). Jak dlugo bedziecie mydlic jeszcze ludziom oczy ?:)

Agnieszka
@Hehe

Czym niby mydlą oczy? Co się takiego dzieje że mówisz że firma może upaść? Masz pewność jeśli chodzi o to co mówisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Asplex Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Asplex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asplex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asplex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asplex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asplex Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asplex Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Asplex Sp. z o.o.