EVR Rafał Nadolny

Wrocław

Opinie o EVR Rafał Nadolny

WiesiekM

spoko company :) Jak dla mnie jest OK - polecam . Wiesiek M.

ZaYoo

Od dwóch lat nie widzę wypłaty za kilka dni pracy. Nie polecam. Zostali podani do odpowiednich slużb. Mam nadzieję, że zrobią z nimi porządek

Arek
@ZaYoo 02.09.2017 01:46

Ciekawe co na celu miał ten " pokrzywdzony " ? Pracuję w tej firmie już kilka lat i wszystko OK

wysyłam_cv

Widziałem ostatnio ogłoszenie że szukają serwisantów, ktoś udzieli jakiejś aktualnej informacji jak to tam wszystko wygląda?

ilnka

A wiecie czy pracownik administracyjno-biurowy jest wciąż poszukiwany? Na pewno jest szansa u nich na odpowiednie benefity socjalne, bo to znacnzie umila zatrudnienie. To dobry znak że się dobrze dzieje.

pra

Co do pracy na serwisie to mogę przyznać pracy mnóstwo a głównie to klepanie modemów na ilość następnie na testy! Gdzie testerzy zmieniają się jak rękawiczki. Mogę spokojnie przyznać ze była to moja najgorsza praca na serwisie dużo pracy za prawie minimalne zarobki a latem w niemałym upale (nie, nie od hota :D ). Ale również nie ukrywam ze atmosfera spoko. Ekipa na serwisie normalna razem z kierownikiem. Praca idealna na początek kariery serwisowej można spokojnie się doszkolić w praktyce zwłaszcza z lutowania. Pozdrawiam Serwis

MIqa

Komentarz do warunków pracy 1. klasa.. jakaś konkurencja czy cuś ? pozdro dla pra - Miqa

Daniel

Pytanie do pasjonatów: Jakie są w tym serwisie zarobki?

abd

Dzięki Maniaczka - właśnie następny model wchodzi i jestem już po szkoleniu :)

abd

No właśnie mnie przyjęli :) Fajna atmosfera ale roboty po pachy...Zarobki no trochę lepsze niż gdzie indziej.

abc

Jak na pierwszą pracę gdy nie masz innych opcji ok. Pensja prawie, że minimalna, roboty sporo jeśli jest zlecenie. Gorzej jak skończy się kontrakt, wtedy bye bye. Duża rotacja ludzi, "kadra" zarządzająca nie profesjonalna. Ogólnie jeśli nie masz mega potrzeby na pracę to nawet się nie zgłaszaj.

aaa

co do pracy tam to polecam dla poczatkujacych elektronikow na jakis czas

Izingo

A jaką w ogóle macie pewność, że na chwilę obecną przyjmują nowych ludzi, bo nie wiem czy gdzieś się pojawiły jakieś oferty pracy żeby można było w ogóle myśleć o składaniu swojego CV. EVR we Wrocławiu na pewno nie jest firmą pierwszego wyboru i pracodawca też sobie z tego na pewno zdaje sprawę skoro nie potrzebuje aż tylu pracowników - ważna jest kwestia utrzymania..

it

ooo, i ja też chcę wiedzieć to co mój poprzednik, bo wysłałem cv. napiszcie jak przeważnie wyglada proces rekrutacji w tej firmie, moze jakies rady dla osbob ktore poszukuja tam pracy? Ile tych rekrutacji jest w sumie i jakie wymagania oraz jak jest z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy?

Krych

Właśnie odbyłem u nich praktykę więc nie mogę nic powiedzieć o warunkach płacowych ale atmosfera jest przednia :). Mam nadzieje że po szkole będę mógł się tam zahaczyć.

Głos z zagrobu

widzę i obserwuję

Szumi

A fajnie ,że otworzył bo przynajmniej robotę mam no i klientów całkiem całkiem. Dobrze i tyle

mikołaj

czy statek plynie jeszcze po oceanie miodu i sukcesow wszelakich?

Piotr

a piszę poprzedni post do gościa, który podpisuje się jako Petra -żeby wszystko było jasne.

Piotr

To już jest gruba przesada żeby używać stare pseudo brata szefa. Jak nie możesz poradzić sobie z sobą samym to i nie dziwne, że pozostaje się czepiać i dowalać na forach...jesteś jak Kowalski co to by chciał mieć tak samo jak Nowak byle tylko Nowakowi się spaliło, Pozdrawiam Piotr

Michaś

ot i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie zagrywki kolesi co to się chyba kapeli Carramba nie posłuchali i dalej wypisują lepkimi i brudnymi rączkami głupawe posty / wstyd. Polecam EVR\'a i to jest moje prywatne zdanie. A te personalne wycieczki to już raczej przesada

Andrzej M

Mogę również podpisać się pod pozytywną opinią o EVR w przeciwieństwie do tych, którzy [usunięte przez admina] bzdury. Dla mnie firma w porządku.

zapraszamy do najlepszego sklepu z kanapkami i bezami,turcy zamykaja juz kebaby

ts

nie w inny!!!!! w ten sam oby tylko nie okazaly sie za slabe

petra

zaraz po wielkiej fuzji mają pojawić się nowe kafelki w WC - w ten sam dzień !!!

lolek

moze "firma" sie wkoncu zwinela:D

a

co tu tak cicho? :)

koko

uwaga !!! nie polecam!!! a do tego ( usunięte przez administratora )otworzył sobie punkcik z malutkim logiem evr :D co za kolo... szooook ....a tak naprawde to wystarczy poczytac komentarze o tej firmie i wszystko jasne....

ja

gdzie są nasze Pity???!!!!

A to Ty nie wiesz, że kto pracował na magazynie ? Śmiech.. Chcesz szukać nowych pracowników do swojej firmy, to sobie szukaj, ale komentarze Twoich byłych pracowników tutaj pozostaną!!

tak? spójrz na komentar( usunięte przez administratora ) która pracowała na magazynie... Również napisała prawdę... a słaby to jesteś Ty... Ja nie mówie, że byłem nie wiadomo jak dobrym pracownikiem, ale oboje dobrze wiemy, że odszedłem dlatego, że nie było pracy. I nie pozwolę na to, żebyś mydlił oczy innym.

Zostaw opinię o EVR Rafał Nadolny - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVR Rafał Nadolny