Opinie o Evr - Systems Rafał Nadolny w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Evr - Systems Rafał Nadolny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Evr - Systems Rafał Nadolny o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evr - Systems Rafał Nadolny w Wrocław

Jeżeli chcecie pracować w EVR to się grubo zastanówcie. Nie liczcie na szacunek, czy jakiekolwiek pochwały. To są pracodawcy nie zadowoleni z nikogo i niczego. Wiecznie źle, wiecznie za mało i choćbyś się starał i stawał na rzęsach to i tak będzie źle. Zero motywacji, a nie przepraszam motywacja (usunięte przez administratora)to jest ich motto. Przecież oni sami muszą wszystko robić, więc po co im pracownicy( tania siła robocza, której trzeba jeszcze zapłacić). Nie mają szacunku dla innych ludzi. Prawdziwy Januszex tylko pod inną nazwą. Jeżeli chodzi o kasę to w biedronce lub lidlu lepiej zarabiają. Tylko dla nich, a broń cię panie żeby dać więcej pracownikom.

Mirka

Poza tym nie można liczyć na żadną premię? Np. frekwencyjną bądź uznaniową? A może poza tym wchodzą tutaj w grę jakieś benefity?

Astroke

@Qba - dla mnie też ogólnie fajna firma . Dużo się nauczyłam i do dziś korzystam . Buziaki dla ekipy A.

Ciekawskiii
@Astroke

A jakie umiejętności można zaznajomić do życia codziennego w serwisie hulajnóg i elektroniki komputerowej? pytam z ciekawości :)

Oliwka Nowy wpis

Przy sprzątaniu jeszcze pracę można dostać? Tu patrzyłam były oferty jeszcze 2 miesiące temu na „pracownika sprzątającego” pytanie tylko czy ta firma zatrudnia osoby zdrowe czy z orzeczeniem? bo ja mam to drugie.

Po jakim czasie aktualnie można przejść na umowę o pracę? Chodzi mi o to stanowisko pracownika sprzątającego, jakoś miesiąc temu było ogłoszenie wtedy właśnie pisali, że przy dłuższej współpracy można przejść na normalną umowę, ale niestety nie napisali dokładnie po jakim czasie . Zastanawia mnie, czy to kwestia miesięcy czy bardziej lat aktualnie.

Tomasz Z Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą, W ogłoszeniu o pracę było pracownik produkcji, koniec końców ja i moi znajomi dostaliśmy pracę magazynowe i segregowanie odpadów, praca miała się nijak do tego co było w ogłoszeniu, nie szkolono nas w żadnym poważnym zakresie, zatrudnili nas na umowę zlecenie wiec szukali pracowników do brutnej roboty, atmosfera w pracy , szczerze mówiąc nie było żadnej atmosfery, nie polecam tej firmy nikomu, tym bardziej komuś kto szuka poważnego zatrudnienia, bo w tej firmie nie ma o tym mowy, mydła oczy że dadzą umowę o pracę po okresie 3 miesięcy po czy zwalniają cała grube ludzi... bez dodania konkretnych przyczyn, nie pozdrawiam :)

Astroke

Ciekawskiii Nowy wpis
@Astroke

Pracownik Fizyczny

Było spokojnie, bezstresowo, całkiem miła rozmowa o oczekiwaniach względem mojej osoby i moich względem pracodawcy. Wszystkie oczekiwania oferta spełniała. Potem szybka decyzja o zatrudnieniu. Niestety nie wypaliło z mojej winy.

Standardowe dla rozmowy kwalifikacyjnej, konkretne o dotychczasowe zatrudnienie i oczekiwania, jakoś niewiele pamietam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w ramach tego odnawiania hulajnóg jest też robiony ich serwis? Jakoś nie trafiam na ogłoszenia ichniejsze o (usunięte przez administratora) serwisanta, a chętnie bym poznał stawki, warunki, premie czy co tam macie :) Ktoś tu pracuje w serwisie i reklamacjach i da może znaka?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Po opisach nie wygląda to zachęcająco, może sam @Pracodawca się wypowie bo widzę tutaj masę opinii nieprzychylnych. Więc zadam kilka pytań i proszę o odpowiedź bym nie musiał tracić państwa czasu na organizowanie spotkania bądź rozmowy online. Pytania to: 1. ile działów posiada firma ? 2. jakie są widełki finansowe w firmie(na jaką pensję można liczyć na początku a jaką po kilku latach pracy?) 3.ile osób zarządza firmą ? (mam na myśli zarząd, kadrę dyrektorską , kierownictwo). 4. dużo ludzie piszą o bhp , czy pracodawca zapewnia narzędzia ? odzież roboczą? czy regulaminy bezpieczeństwa są przestrzegane np. czy osoba wożąca towar "windą" posiada uprawnienia UDT(pytanie powstało z ciekawości po opisach które świadczą o wożeniu palet windą ciężko mi to sobie wyobrazić) , czy pracownicy pracujący przy elektronice posiadają SEP 1KV ? 5.Czy są opisane procedury w razie wypadku pożaru lub innego wypadku losowego ? chodzi mi ogólnie o ocenę ryzyka zawodowego oraz przestrzeganie zasad i regulaminu prawa pracy w przypadku gdzie firma zatrudnia więcej niż 20 osób? 6. czy pracownicy są przeszkoleni w pierwszej pomocy bądź jest wyznaczona do tego osoba ? 7.Czy zatrudnieni pracownicy mają wgląd do regulaminu wynagradzania ? 8. Czy każdy pracownik na początku współpracy dostaje w załączniku do umowy (zlecenie czy uop ) opis zakresu obowiązków ? 9. Czy firma oferuje benefity , szkolenia , spotkania integracyjne? To wszystko, zadaje pytania by rozwiać wszelkie za i przeciw. Jako zainteresowany pracą zawszę zadaje takie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, oczywiście w zależności od branży w tym przypadku idealnie pasują do branży i firmy. Liczę na odpowiedzi najlepiej kogoś wyżej niż szeregowego pracownika bo może nie wszystko wiedzieć. Miłego dnia życzę.

Bianka

Taki Pracownik sprzątający poza tym 27,70 z ogłoszenia to ma jakieś pieniężne dodatki? Chciałabym wiedzieć po prostu czy to absolutnie wszystko na co mogę liczyć. No i ciekawe, czy socjal jakiś jest.

Hmm, a możesz podać widełki, ile tak mniej więcej można tu zarobić? Nie mam pojęcia, ile zarabia się w wyżej wymienionych sklepach, więc nie chcę strzelać, ile można tutaj dostać. Jeśli to nie problem, to przybliż tę kwotę. ;)

A jak myślisz, najniższa krajowa i nie licz na więcej.

Mirka

Aga

Nadal jest tak na pracownika sprzątającego jak 23 dni temu w ogłoszeniu, że ogólnie obiecują dopiero po czasie umowę o pracę? Ciekawe, czemu tak, to jaka jest wcześniej i o jakim czasie mówimy? Myślałam,że od razu dają pracodawcy, ale no okej zobaczymy.

Malwa

Niestety 8 dni temu wygasło ogłoszenie. Myślicie, że jest sens dosłać jeszcze CV? Wezmą je pod uwagę? Bardzo spodobała mi się oferta pracy na stanowisko pracownika sprzątającego. Czytam, że jest to praca 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku. Wiecie, czy godziny można sobie wybrać? Czy ustalone są od górnie? Również idzie zauważyć informację, że przy dłuższej współpracy jest możliwość przejścia na umowę o pracę. Po jakim mniej więcej czasie do tego dochodzi? :)

Pak

Pracodawca nie szanuje swoich pracowników, podejście że każdego można zastąpić.Jeżeli ktoś ma dłuższy staż jest traktowany tak samo jak ktoś kto pracuje bardzo krótko. W przypadku zmiany warunków zatrudnienia brak aneksu do umowy (podwyżka, zmiana stanowiska), nigdy nie wiesz ile dostaniesz pensji, brak zakresu obowiązków, tak naprawdę nie wiesz co będziesz robił kolejnego dnia.Brakuje jasnego schematu przyznawania premii ( za co się dostanie i w jakiej wysokości), jeżeli premia jest wypłacana, a tego dnia jesteś na urlopie to jej nie dostaniesz pomimo że jest wypłacana za poprzedni miesiąc.

AEIOU

Firma to lepszy Januszex. Na rozmowie kwalifikacyjnej są bardzo ogólne i piękne opowiesci o tym, że będziesz częścią zespołu odnawiającego hulajnogi, sami młodzi ludzie i rodzinna atmosfera i wszyscy są na ty. Naprawdę jest tak że zaczynasz od stania przy stole i mycia hulajnóg albo ich wypakowania i spodziewaj się rozmowy o wyrabianiu normy. Uczysz się od współpracowników. Jak masz trochę w głowie i potrafisz pracować fizycznie dobrym tempem to masz szansę pójśc dalej i odnawiać hulajnogi. Niektorym się udaje, a niektórzy się nie nadają nawet do tych dwóch prostych czynności. Ludziom się nie chce albo są ograniczeni, ale też po opowieściach na rozmowie myślą że to mniej fizyczna praca w lepszych warunkach i głównie przez to jest duża rotacja. Poza hulajnogami bywają też inne prace jak robienie modemów czy baterii więc jest dość ciekawa i nie jest sezonowa. Co do pieniędzy to stawka na początek jak wszędzie z czasem trochę więcej chociaż po roku pracy może się okazać, że przyjmuja nowego za stawkę wyższa niż twoja. Z tego powodu też niektórzy odchodzili. Nie ma jasnego systemu premi więc nawet jak się narobisz ponad normę to możesz nic nie dostać, albo inni dostaną, a ty nie bo w dzień premii miałeś urlop. Najpierw dają ci zlecenie a później umowa o pracę która jest tak zrobiona ze 1/3 to premia uznaniowa szefa więc możesz kiedyś jej nie dostac. Roboty jest dużo, a ludzi za mało. Firma jest w brzydkim budynku na dwóch piętrach ze starą winda, ciasnym parkingiem i (usunięte przez administratora) rampa załadunkowa. Jak przyjedzie tir z to jeździsz góra dół czy lato czy zima a jak trafisz na baterie to wozisz paletę 1,5t windą z lat 80 co ma tone udźwigu. Miejsca jest tak mało, że trzeba towar wstawiac do korytarza i przejść można tylko bokiem bo masz na wysokość 2m hulajnog. BHP i ppoz tu nie istnieje. Pracodawca nie zapewnia odzieży BHP, a z wodą były też w przeszłości problemy. Ciągle trzeba jeździć z miejsca na miejsce ze wszystkim bo się nie mieści a czasem nie ma jak hulajnoga jechać. Szef to bajkopisarz chociaż zna się na elektronice, nie boi się nowych wyzwań i ma kontakty z znanymi markami. Szefowa to mistrzyni monitoringu i papierologi. Wypłaty zazwyczaj na czas chociaż zdarzają się niewielkie opóźnienia i lepiej nie idź na L4 bo dostaniesz mniej siana. Podejście do ludzi jest takie że każdego można zastąpić i zrobić na kasę nawet jak pracuje wiele lat. Załoga jest spoko i można pogadac, przerwa trwa przepisowe 15 minut a praca pon-pt 8-16 na jedną zmianę. Można popracować max do roku czasu jak ktoś nie ma kwalifikacji albo innej pracy ale trzeba być gotowym na wszystkie uroki pracy w małej 'rodzinnej' firmie.

@AEIOU

Na jak długo dają umowę zlecenie? Ile trzeba czekać aby uzyskać umowę o pracę? Możesz mi powiedzieć ile jest mniej więcej podstawy i ile premii? Nie ma odzieży? To słabo....a może jest szansa na jakieś dofinansowanie do ubrań roboczych, czy też nie?

@Anna

Umowa zlecenie w moim wypadku była na trzy miesiące a później żadnego problemu z przejściem na UOP. Podstawa to było trochę powyżej minimalnej, składnik za pełną obecność około 350 netto a cała reszta to premia uznaniowa np 800zl netto. Na dobrą sprawę z miesiąca na miesiąc można było przestać wypłacać pracownikowi ta "premie uznaniowa" bez żadnej winy ze strony pracownika. Za czas na urlopie ludzie dostawali oczywiście o ta część mniej. Jak komuś się udało dostać podwyżkę to nadal zostawał na tej samej umowie i ta część z "premia" w tytule była po prostu większa. Z ubraniami roboczymi to była parodia bo nawet przy brudnej robocie jak używanie płynnego silikonu nie dawali jakiejś najtańszej koszulki na zmianę o reszcie nie wspomnę. O dofinansowaniu nigdy nie słyszałem od nikogo.

Wanda

gratulacje, a pochwalicie się ile było w tym roku? w poprzednim jak to wyglądało?

@Wanda

Na święta były premie i kiedyś coś słyszałem o jakichś elektronarzędziach że dawali a rok później były pieniądze zależnie od stanowiska 350-500zl

Julia

Zdaje się, że nie szukają teraz nowych ludzi do tych hulajnóg, wiadomo, jest po sezonie. Ale jakie są widoki, że z wiosną znów będzie nabór i co powiecie o zarobkach na 2023 rok? Godziny pracy są bez zmian, czy wiosną czy latem?

@Julia

To jest odnawianie hulajnóg na sprzedaż więc sezon tu nie gra roli bo to idzie non stop. Zarobki na start pewnie jak wszędzie czyli zaczynasz od jakiegoś 3200 netto. Godziny pracy czasem się zmieniają np latem jak jest w środku upał to się zaczyna o 6 a zimą 7:30 ale to jest propozycją samych pracowników zazwyczaj. Miło, że szefostwo to uwzględnia.

Mała Mi

Szkoda, że nie ma szatni dla dziewczyn osobnej, muszę czekać aż chłopaki się przebiorą. Może w lecie będzie lepiej.

Wanda
@Mała Mi

a ile kobiet tutaj pracuje w stosunku do mężczyzn? nie można pójść na ewentualny kompromis i się wymieniać? ktoś poruszał ten temat kiedyś czy dopiero teraz na forum o wyszło?

Pozytyw

Tak sobie siedzę, odpoczywam, cieszę się już 4 dniami wolnego i myślę: owszem, styrany dziś jestem mocno... ale: o powrocie do roboty pomyślę dopiero w niedzielę wieczór, a nie jak w poprzedniej firmie będę się męczył calutki weekend myślą, że znów trzeba będzie do tej zas...ej tyry iść, po przyjściu będę miał wciąż pracę, a nie że kuzynka lidera/majstra/kierownika chciała moją miejscówę lub sezon się skończył to i moja praca również, znów zobaczę normalnych ludzi w robocie a nie zgryźliwych tetryków co to pamiętają jak beze mnie było lepiej i młodych gniewnych, co to falę muszą robić i nowego dojechać... A to mi, w tych cholernych, niepewnych czasach, daje olbrzymi komfort. I nagle na moim ryjku pojawia się uśmiech, czego i Wam życzę :-) Dobrego wypoczynku!

@Pozytyw

Srogie piguly milordzie. perspektywa pracy w takim upale też Cię cieszy?

@Benek

A co ma pogoda do oceny firmy, hę? Troszkę upał zelżał, spróbuj spacerku do lasu, możesz chrustu pozbierać przy okazji, rowerkiem się pościgaj, tandetne seriale pooglądaj w tv, wypad z rodzinką za miasto, grill, te sprawy... O! Kina są otwarte nawet i muzea ;-) Ogródek, działka, szachy w parku - też jest adrenalinka! Nie myśl o pracy bo Ci łeb rozsadzi. Pozdro, chwytaj dzień :-)

@Benek

Ale przeciągi na hulajkach są koszmarne, już jestem przeziębiony.

@.

Eee tam ;-) Ja daję radę, trzymaj się twardo!

@Pozytyw

No ale praca w takim upale to mordega zgodzisz się

Nikola
@Pozytyw

czy wyplata jest zawsze na czas? czy sa problemy?

@Nikola

Zawsze :)

@Benek

No jest lepiej ale woda się konczy w stoluwce

Męczybuła z Ciebie :) Pozdrawiam

David
@Benek

Zgoda. Masakra Dzisiaj jakas klima !

@David

Nie no, jasne, klima przydałaby się, ukrop z nieba dziś straszny. Ale koszty byłyby ogromne na naszą halę.

@Benek

Zgadzam się, ale gdyby choć ze 3 klimy mobilne wielkości naszych kontenerów na folie ;)

@Benek

No już po upałach raczej. Czy Twoja ocena pracy w firmie wzrosła w związku z tym? ;)

@Nikola

Nie ma problemów

To Ja

Kto zna numer do zglaszania nieobecnosci, cos mi wypadlo i jutro nie moge. zna ktos to nie poda tutej

Ulala

zimno na hali ale grzeja

@Ulala

Co ty mówisz? Ciepło jak w majtach Najmana przed walką wieczoru.

Wesoły Roman

Ktoś wie czy za Wigilię w sobotę dostaniemy wolne?

@Wesoły Roman

Ktoś wie

Towaru tyle nawalili że nie ma jak się szeroko uśmiechnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Evr - Systems Rafał Nadolny - Wrocław

• Jak się pracuje w Evr - Systems Rafał Nadolny?

Zobacz opinie na temat firmy Evr - Systems Rafał Nadolny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evr - Systems Rafał Nadolny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evr - Systems Rafał Nadolny?

Kandydaci do pracy w Evr - Systems Rafał Nadolny napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evr - Systems Rafał Nadolny
3.2/5 Na podstawie 446 ocen.
  • Kwidzyńska 3
    51-415 Wrocław