Opinie o FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Pietrzykowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Pietrzykowice

RustyKey Nowy wpis

Jako były pracownik produkcji mogę z perspektywy czasu dać już opinię. Choć nie pracowałem długo, lubię zostawiać swoje wnioski dla kolejnych kandydatów..... Praca raczej w porządku, szef produkcji bardzo fajny i rzeczowy. Pozytywnie zakręcony i zapracowany, ale zawsze znajdywał czas, kiedy go potrzebowaliśmy, aby doradzić, czy odpowiedzieć na pytania. Atmosfera z kolegami w porządku, raczej na luzaku, można pożartować i czuć się swobodnie. Dużo osób pracuje już tam (usunięte przez administratora) lat i ma trochę więcej doświadczenia i więcej maszyn zbudowanych za sobą. Z minusów - trochę straszyli nas, że mogą być obsuwy z wypłatą wynagrodzenia, mimo to zawsze było na czas. Trochę słabe benefity dla pracowników. Czasem jeden z managerów traktował wszystkich z góry, jakby był jakimś carem i wszyscy mieli się go słuchać:D :D no cóż... ludzie mają różne charaktery, ale od niego sugerowałbym się trzymać z daleka... z resztą to człowiek o barwnej przeszłości w tej firmie:D Fajnie, ze hala jest dosyć nowoczesna i sam budynek tez. Dobrze, że jest stołówka, szatnia i parking. W sumie blisko do piekarni, czy sklepu. Ogólnie spoko miejsce, aby zdobyć doświadczenie. Zgrzewarki to ciekawe maszyny, jak ktoś lubi temat i ciekawi go technologia, to może się sporo nauczyć. Pozdrawiam pana Wojciecha

Fer.ari Nowy wpis
@RustyKey

Miłe, tez dobrze wspominam prace na produkcji. Jednak przyszedł dla mnie czas na zmiane… miejsce pracy fajne, potwierdzam można się sporo nauczyć, pozdrawiam

Tony Nowy wpis
@Fer.ari

Wojtek to spoko kierownik to fakt. Wyrozumiały, ale też dobrze dba o wdrożenie na stanowisko, gorzej jeśli chodzi o niektórych kolegów. Na szczęście większość osób jest w porządku.

independent

Praca tutaj jest zdecydowanie ciekawsza i milsza niż w jakiejś nudnej, zarządzanej przez idiotów i bufonów korpo. Z resztą, miejsce pracy tworzą ludzie, a tutaj pracują sami sympatyczni, młodzi i mądrzy ludzie, niezależnie od stanowiska i działu. Jest szacunek do pracownika, a problemy rozwiązuje się z poziomu dyskusji a nie przemocy psychicznej. Rekrutacja przebiega na odpowiednim poziomie, ponieważ rekrutują osoby kompetentne, a nie "panie zza biurka", nie mające pojęcia o procesie produkcji i o samym produkcie (jak to bywa w korpo).

Transparent
@independent

Raczej nigdy nie pracowałeś w korpo ;)

Katarzyna Nowy wpis
@Transparent

A skąd takie stwierdzenie od razu? ;) ważne że mu odpowiada, co nie?

Transparent

Na stanowiskach inżynierskich wypłata jest znacząco niższa od rynkowej (przynajmniej zawsze była na czas). Brak sensownego zarządzania i co za tym idzie - brak dobrych praktyk. Kompetencja większej części kadry inżynierskiej jest pod dużym znakiem zapytania. Atmosfera przeważnie dobra (są fajni ludzie z którymi przyjemnie pracować), ale też byłem świadkiem kilku przypadków mobbingu i bullingu niektórych pracowników, zignorowanych przez management. Moim zdaniem firma jest godna polecenia dla konstruktora (akurat ten dział polecam) tuż po studiach jako pierwsza praca (1-2 lata nie dłużej). Dla elektroników, pomiarowców, serwisantów - strata czasu. Dla pracowników administracyjnych - nie wiem, raczej OK.

Jakie warunki pracy są w FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pakowacz?

warunki pracy są OK, szatnia i stołówka również dostępna , dojazd we własnym zakresie.

Dorota

Co to właściwie oznacza, że warunki pracy są OK? Możesz to rozwinąć? :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
zainteresowany

czy szukacie może kogoś do działu projektowania maszyn?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Adidas
@Kuba

Batdzo fajna firma.

odpwoedź
@Kuba

wystarczy wejść w zakładkę kariera na ich stronie :D www.fiabmachines.com

Natalia
@odpwoedź

Czy nadal można składać aplikację na Pomocnika magazyniera? Jeśli tak to jakie jest wynagrodzenie na start?

Mariusz

Firma FIAB na swojej stronie ogłasza rekrutację na kilka stanowisk link: http://fiabmachines.com/praca/ Z tego co widzę ma dobrą a także podejmuje współpracę z uczelniami oraz wieloma stowarzyszeniami. Jak wyglądał proces rekrutacji w tej firmie?

@Mariusz

Panie Mariuszu, proces rekrutacji wygląda inaczej dla każdego ze stanowisk. W jakim charakterze szuka Pan zatrudnienia?

@odpowiedź

Witam, czy prowadzicie obecne jakieś rekrutacje? Chciałabym wysłać swoje CV, czy będzie ono brane w ewentualnych poszukiwaniach pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

FIAB
@Beata

Proszę wysyłać CV zawierające klauzule na rekrutacja@fiabmachines.com

Jaki jest wkład kierownictwa FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

odpowiedź

Każdy chce, aby pracowało się dobrze i w miłej atmosferze.

@odpowiedź

To prawda, ale może wiesz co dokładnie firma robi w tym kierunku? Zastanawiam się też na jakie rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa FIAB zdecydowało się obecnie? Wprowadzili system pracy zdalnej, może hybrydowej?

Beata

Brak aktualnych rekrutacji, ale wrzucę link do zakładki Kariera w firmie (może ktoś tak jak ja, obserwuje konkretnych pracodawców). https://fiabmachines.com/praca/ Chciałabym dowiedzieć się więcej o ścieżce kariery w FIAB, czy takowa istnieje? W jaki sposób firma motywuje zespół?(szkolenia, premie)

Jak ze studentami w FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Chętnie zatrudniają?

Ciekawy

Tak, aktualnie szukają montażystów.

odpowiedź

Oczywiście, zapraszamy na rozmowę z CV.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Ciekawy

Na prawdę Administrator pisze takie ponaglające posty, czy to jakiś fejk?

el
@Ciekawy

Pewnie jakieś boty..

TOP

Czy FIAB jest firmą którą mieli głównie studentów do różnych prac projektowych czy raczej pracodawca z poważnymi ofertami na dłużej dla zdecydowanych i również osób z poza Wrocławia. Czy oferuje służbowy samochód w przypadku dalszego dojazdu do pracy. Czy to praca na dłużej, czy do końca okresu próbnego i następny..?

@TOP

Raczej rekrutujemy na stanowiska pracy na dłużej, również studentów, którzy mają zdobyty odpowiedni poziom wiedzy, np. do działów R&D. Służbowy samochód przysługuje jedynie serwisantom i handlowcom i jest ich narzędziem pracy. Czy praca po okresie próbnym zostanie przedłużona zależy od osoby zatrudnionej i tego, jak się zaprezentuje przez te 3 miesiące, czy przyswoi wiedzę, zakres obowiązków, nawiąże relacje pozytywne z pracownikami.

Kamila

@ciekawy a montażyści tez na staz ? Ile da się zarobić

@Kamila

Tak, montażyści również mogą pracować na stażu z możliwością zatrudnienia po jego odbyciu. Wynagrodzenie zależne jest od umiejętności i zakresu obowiązków, które ustalane są w procesie rekrutacji.

Ada

@odpowiedź a weekendy są wolne?

@Ada

To zależy na jakim stanowisku się pracuje. Zazwyczaj pracując na produkcji można wziąć nadgodziny, jeśli jest aktualnie sporo projektów. Najlepiej zapytać na rozmowie rekrutacyjnej o czas pracy dla stanowiska, na które się aplikuje.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

odpowiedź

Z reguły 8-16. Zależne jest to przede wszystkim od stanowiska.

Gal anonim

Bardzo fajna firma, polecam! Wypłata zawsze do 10. Można fajnie zarabiać i nie nudzić się w pracy. Fajni są też koledzy i koleżanki. Miła atmosfera nawet po pracy :))

Mariusz
@Gal anonim

Jak obecnie atmosfera FIAB? czy nadal można uznać, że jest to plus tego pracodawcy?

Filip

Świetna firma i bardzo dobry pracodawca, polecam pracę choć trzeba pracować!!

Luidzi

Bardzo dobra firma więc i pracuje się bardzo dobrze dlatego nikt nie pisze, bo tylko wychwalać można!!

h483h

Pracowałem tam jakiś czas. Całkiem miło, nie da się opierdzielać... ale to dobrze bo nie ma nudy w pracy. pozdrawiam!

Morela

Firma FIAB cały czas się rozwija, przez co zatrudnienie jest pewne. Młodzi ludzie. Miła atmosfera, każdy traktuje się na równi z inną osobą, nikt się nie wywyższa. Wypłata zawsze na czas, zarobki powyżej przeciętnej. Oceniam bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Fabryczna 20 D
    55-080 Pietrzykowice

FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.