FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pietrzykowice

Opinie o FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Gal anonim

Bardzo fajna firma, polecam! Wypłata zawsze do 10. Można fajnie zarabiać i nie nudzić się w pracy. Fajni są też koledzy i koleżanki. Miła atmosfera nawet po pracy :))

Morela

Firma FIAB cały czas się rozwija, przez co zatrudnienie jest pewne. Młodzi ludzie. Miła atmosfera, każdy traktuje się na równi z inną osobą, nikt się nie wywyższa. Wypłata zawsze na czas, zarobki powyżej przeciętnej. Oceniam bardzo dobrze.

Zostaw opinię o FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Pietrzykowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.